Споделена история от Секс и интимност

Малка съм а той само ме използва .
Здравейте не знам защо пиша тук просто искам да споделя с някой и се радвам че всичко е анонимно тук така сега е септември месец около края на Юли се запознах с едно момче писахме си дълго той се представи в много добра светлина наистина много го харесах и той каза че и той мен имаше един проблем че той е МНОГО по голям от мен аз няма да кажа на колко съм само ще кажа че той е на 18 и така говорихме на всякакви тема включително и секс и той каза че е девствен и така излизахме няколко пъти ала бала ;д и един път се заговорихме за духане и той ме пита дали съм навита и казах какво толкова и го направих после след един грандиозен скандал пак се видяхме и се едно нищо той ме заведе у тях сложи ме на леглото да легна аз седнах и почнах да му казвам как искам сериозна връзка не само това той ми каза знаеш че си спецялна за мен и там дъра бъра легнахме си и се гушнахме и от целувки той си стана и си махна тениската вика ми давай и ти казах му да действа той ( НАИСТИНА МНОГО ГО ИСКАХ ) съблече ме той до сега ми беше виждал само гърдите но не и котето ;д и махна ми потника и сутиена и останах по дънки тръгна да ги сваля а на мен ми стана супер неудобно и се дръпнах той си ме хвана и ги махна с е прашките и ме сложи на леглото беше много нежен и внимателен и на там знаете лизна ме по коремчето и зърната и после отиде на долу и такам след около 3 минути се изправи отиде към мен и каза че съм била много вкусна и сега било мой ред и аз нали цуни гуни духах му и той ми свърши в устата ( не беше гадно ) после ми каза искаш ли да го вкарам и аз казах не защото просто.. ;х легнахме гушнахме се и после си ме изпрати и всичко беше ок докато не се прибрах писах му няма отговор се едно му досаждам имах чувството че си пиша сама като един на 3 дена ме виждаше и прочиташе това което съм писала започваха оправдания спорене и така нататък беше ми супер гадно защото той се заглеждаше по други разбрах че си е писал с една друга и много неща казах му как се чувствам и той се направи на интересен и ми извади 3 думи от текста и започна да ми лафи на тях те бяха защо не ми прие поканата в един сайт и почнаха обяснения вместо да ми каже защо се държи така и пак му писах и му се обяснявах и след седмица получих отговор ( това беше преди около 2 седмици ) и на него пишеше че не е имал интернет за това не ми бил отговарял кристално ясно знаех че ме лъже защото го имах в близки приятели и виждах че си харесва и коментира и просто му казах че нямам повече нерви да се занимавам и НАЙ много мразя да ме лъжат колкото и да го харесвах и всичко не можех да бъда така обясних му какво що и сега все още няма отговор и го махнах от приятели...
моля ви кажете какво да направя за да е с мен или да го оставя защото колкото и да искам ако той не ме иска няма как да стане чувствам се зле и имах нужда с някой да споделя моля без хейтове мерси много (:

Коментари

3.   Ясно - ти си на не повече от 13 и сама осъзнаваш, че правиш глупости, но въпреки това не спираш да ги правиш. А онзи е загорял маняк, който просто търси с коя да си задоволи нагона и има нещо педофилско в него. Бягай надалеч от такива.

4.   Нямам думи... No comment!

5.   На хлапето си му е било за едното духане и евентуално ако има секс на промоция.... Къде ги намирате тия? !

7.   Щом е на 18.. значи изобщто не се занимавай с него... Казваш че е доста по голям от теб което може да значи че си на не повече от 14.. няма лошо но от мен един съвет.. не вярвай на нищо което ти казват мъжете.. особено като си на 14.. мислят си че си малка и глупава и могат да си правят каквото поискат.. ще мине време докато ще усетиш че можеш малко да се довериш на мъжките думи... жсички са кучета.. горе главата и даваи напред :) успех

8.   Душа, сложи някъде точка. Започни с главна буква. Какви са тези изречения по 1 метър?

9.   Ех, деца деца... Искала " сериозна връзка"... Мила, та ти все, още незнаеш пикае ли ти се, *бе ти се. Недей така. Почакай, още няколко години за да си сигурна, кое точно от горните ти се прави. ))) Успех!

10.   Да, използвал те е. Никога не се доверявай на никого... и много внимавай какво правиш! Има много опасни хора в днешно време... Наистина ми изглеждаш на не повече от 13 годишно момиче, направила си си кефа, добре, свърши вече, отсега нататък да ти е за урок. И не повтаряй подобна грешка. Спри контакта с този човек, освен ако не сте близки приятели, а по това, което си казала съдя, че не сте и забрави за него. Учи, че ако наистина си на 13 трябва да си 7-ми клас и ти предстои важна година, така че учи уроците, иначе ще метеш до кофите за боклук или живота ти ще преминава през това (проституиране). Хайде, сега успех и гледай да се забавляваш =)

11.   всички мъже ще те използват, свикни, аз съм на 41 и като бях студентка бях принудена да спя с хазяена си , аз бях на 19, а той на 34, е кат нямаш пари нали имаш п...ка, така ми казваше и аз ко да направя и давах 5 пъти за месец в неговото легло бях,ама после станахме гаджета такива работи
една приятелка на 37 спи с шефа си , а той е на 63, ама тя е малко.......разкрепостена.
всияки мъже искат секс, един колега казва ако на 40 не си таковал 150-200 жени си мухльо, такова е мъжкото мерили за отношението

12.   В почти същото положение съм, но при мен е по - сложно. Аз съм на 15, а той на 19. Познавам се с него от дете, израснала съм с него, но на 14 ми рожден ден той дойде с един огромен букет с червени рози, целуна ме по - бузата и му пожела винаги да съм толкова красива. В този момент аз се почувствах обичана, започнах да излизам с него и се влюбих. Една вечер избягах от вкъщи (без нашите да разберат) и му се обадих, той дойде при мен взе ме и отидохме у тях каза ми че съм много важна за него, аз му казах, че го обичам .. Духах му, спах с него и сега се виждаме само, когато иска забавление понеже ми беше първия и го обичам до полуда и не мога да се откажа от него ... Успех с твоето момче дано не си като мен ..

17.   Хахах, къде ги намирате тея деца? Това си е педофилия
Интересно ми е какво ли се е случило с теб в каква ли жена си се превърнала.. Луда работа ей

18.   Номер 17 ето ме хаха
Вече съм на 20г наживях се, полудувах и съм в сериозна връзка от година и половина. Не се гордея с простотиите дето правих на 13 ама какво да се прави хахах, чак ми става смешно като го чета.