Споделена история от Секс и интимност

Наред ли съм?
Здравейте! Предпочитам да пиша в такъв сайт, защото запазвам анонимността си и не съм длъжна да почервенявам пред приятелка, когато разказвам.
Поради няколко причини, които не са важни сега, нямах полов партньор от около година. През това време се задоволявах сама, но свършвах единствено при клиторна стимулация. От два месеца водя активен полов живот с приятеля ми, но сексът не ми доставя удоволствие. За да ми е хубаво, винаги карам гаджето ми да ме задоволя чрез клитора. Той, от своя страна, се притеснява дали прави всичко наред и защо не ми е толкова хубаво. Дали наистина той е причината или аз съм свикнала вече така?
За протокола - момиче съм, на 22.

Коментари

1.   Има десетки видове оргазъм ори жената. Всяка жена е различна - някоя изпитва само един вид, друга няколко, трета нито един. Често изпитват само клиторен и ти може би си от тях. Няма нищо ненормално. Просто приятелят ти да набляга на тази зона, вкл. и с език, както и на предварителни ласки и всичко ще е наред.

Бих препоръчал също да пробвате и докато е в теб едновременно да вкара пръст в ануса ти и леко да натиска към матката, като предварително те подготви с масаж на това място и лубрикант (става и с обикновен крем). Така можеш да изпиташ и маточен или анален оргазъм. Ако въобще е възможно при теб, защото не при всяка жена е възможно, но пробвайте, защото маточния оргазъм при някои жени е доста по-разтърсващ от клиторния.

2.   В него е проблема. Нали ти му "напомняш" един вид да те стимулира там, а той се притеснява дали го прави достатъчно добре. В крайна сметка, няма как да разбере, ако не опита и не види реакциите ти. Защо не му кажеш, че не се справя достатъчно добре? Ако му спестяваш думите, това нещо ще се задълбочи и ще го търпиш години, може би.

3.   Спокойно, не си единствена! Имам приятел от три години, който много обичам, но от известно време, като го няма и аз действам сама! Като тръгнем да правим секс и аз се чувствам така!

Ж 24

5.   Не мога да проумея как жена на 22 години може да е толкова не ограмотена сексуално. Почети малко, бе момиче. Разгледай статистики и изследвания за други жени по света. Има оргазми и оргазми. Една се радва на единия, друга на втория, а някои благословени на всички видове.

6.   Вероятно има проблеми с размера на половия си орган (има малка пишка)!

7.   Аз съм по същият начин така че спокойно, не си само ти и не е нещо кой знае какво. Различни жени, различни чувствителности:) При мен например секса ми доставя огромно удоволствие и през повечето време от акта се чувствам като на ръба толкова е хубаво, но никога не съм стигала този вълшебен момент . Затова правим си секс с мъжа ми и после аз или той довършва с пръсти и/или език. А сама стигала ли си до оргазъм, или и тогава е само клиторен? Ако не си успявала и сама може би си една от не толкова големите късметлийки като мен. Важното е това да не измества удоволствието от самия акт, пък и клиторен пак е нещо.. някои жени никакъв го нямат ;):)