Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Имам проблем, че свършвам бързо. Като се възбудя и започна да правя секс след няколко минути свършвам. Мисля че не мога да задоволя жена си. Моля за съвет !

Коментари

201-250 от 276

226.   еми пробвайте да се замислите за нещо друго.. все пак секса е в главата така да кажа

227.   Просто трябва да се упражняваш. Когато лъскаш гледай да свършиш за възможно най-дълго време, прави почивки, когато усетиш, че ще се изпразваш. Аз доста съм тренирал и при мен има ефект-минимум 10 минути мога да го правя преди да се изпразня. :Д

228.   2-3 тека, последният по-полека.

229.   Моя прител като усети, че ще свърши спира за малко, забавя темпото или го вади и някак го стиска :)) не знам и аз как точно. След малко продължаваме. И така сме успявали и по час.

230.   А-бе, момчета/и момичета разбира се/ проблема е общ, и на двамата партньори. Когато усетите че мига набижава, а мъжете
го усещаме поне 5- пъти по рано от нея, забавете темпото или даже спрете съвсем. Не е необходимо по някога да го вадите, просто прегърнете хубавицата и застинете като в снимка/стоп кадър/, направете няколко стискания на тазовите мускули така както се опитваме по няколко пъти на ден да опровергаваме 4-ти закон на Нютон. "Колкото и да си тръскаш хуя-последната капка пак ще е в гащите! " Това важи и за дамите, но в края на играта за по пълен оргазъм.
Изваждането може да съпроводите с промяна на позицията-между другото-колкото по-често сменяте позицията токова вероятността да продължите по-дълго расте, ставате по-интересен за НЕЯ. Лидокаин шпрей 10% също върши работа но не прекалявайте 1- 2 впръсквания в оснояата на главичката, 10-15 минути преди акта, като преди това изтеглите препуциума/кожичката/ назад. Не е необходимо измиване, но леко заплакване не пречи, защото нечия поничка/някога бяха катерички/ може да е по-чувствителна и да почувства леко парене, коетто по късно може да отшуми, и да реши че сте й лепнали нещо и играта да загрубее докато се изясните. Та"вместо да изпишем вежди-да избодем очи". Потърсете в "батко" ГУГЪЛ / ДАПОКСЕТИН / може да е в комбинация с виагра.
С пожелания за ВЗАИМНИ УДОВОЛСВИЯ И ЕДНОВРЕМЕНЕН ОРГАЗЪМ!!! бат, ви Ваньо.
А всичко писано по горе също е вярно. Почетете малко за КУНИЛИНГУС и други ласки и не забравяйте, че В СЕКСА СРАМНИ И ГАДНИ НЕЩА НЯМА-ВСИЧКО Е ПОЗВОЛЕНО и споделяйте с партньора си без свян. Любовта е за двама-трима. Сам само ръкоблудство!
Хайде стига че се доближавам до защита на доцентура.

231.   Студ 100 наистина върши работа само, че като направя три впръскваня не мога да свърша цяла нощ. При мен е достатъчно само едно впръскване.

232.   Истината е, че без лекарства си е най-добре. Аз преди имах този проблем и малко самоуко се оправих следвах няколко правила, които сам останових, че просто работят!

1) НИКОГА НЕ СИ МИСЛИ ЗА СВЪРШВАНЕ!!! Дори за секунда не си го помисляй! Мисли си за какво ще правиш утре други ден, брой от 1000, 100 или колкото искаш назад, всичко което може малко от малко да те разсея за да не си мислиш за свършване и да се притесняваш.

2) Ако осетиш, че ще свършиш (не си спазвал първото правило на 100%) забави малко темпото или почти спри

3) Ако и 2) не ти помага тогава с леко претискане под главичката и отгоре (докато си предложил смяна на позите) осетиш ли че малко главата е спаднала значи си там това отпуска част от кравта във вената и рестартира процеса на еакулация.

ВАЖНО! За да имаш успех не трябва да се притесняваш, не се сдухвай още преди си почнал и най-важното никога не бъди превъзбуден от началото още тогава си обречен на провал.

Лично при мен самодисциплината без да ходя никаде ми позволи от 5 мин да правя секс и до час и половина (но толкова старание малко тръсва и за 2мата) като средно около 30 минути не ми мърдат и съм доволен от напредъка :)

233.   Кога се напръсква със Студ 100? Преди да си го вдигнал или след като си го вдигнал? И колко време се изчаква?

234.   впрочем и аз имах същия проблем но намерих решение и повярвайте ми то наистина действа. преди да започнете да правите секс ползвайте не един а два презерватива един върху друг така усещането е доста по-малко и мъжът може да го прави и в бързо темпо и в бавно темпо и издържате поне 30 мин в бързо темпо пробвайте нищо няма да загубите :))

235.   N23 Момиче съм, на 20. Била съм с по-космат и развит мъж, който издържа 40-50мин. Била съм с рус, с мека кожа, без брада, както каза ти, който издържа час и нещо и съм била и с космат и развит мъж, който свършва след минута- вярно, беше малък, може би с опита ще се промени, но когато беше с мен вечно се случваше така- а по-тъпото е, че той дори не мислеше, че има проблем, важното е че е свършил човека!? !? ! Не мисля, че това че е малък е причина. Не мисля и че е ген. Не знам дали е на психическа основа-предполагам да, но честно казано голямо влияние оказва мастурбирането в пубертета. Организма ви е свикнал да свършвате за 2мин и после да го правите с жена ви е трудно. Организма ви е запомнил първото чувство-краткотрайното и си мисли, че това е достатъчно. До колкото знам може да тренирате на тази тема и докато мастурбирате да забавяте темпото от време на време, все едно правите секс с жена и си тренирате тялото да издържа повече като увеличавате времето всеки път. Засичайте си ако е нужно.
Ако не друго поне минет сте длъжни да правите като хората! Както и всяко момиче би трябвало да се осъвършенства постоянно. След като мине време от половия акт, по-запомнящото се преживяване винаги е било минета-клиторният оргазъм на жените е мнооого по-силен. И до сега всъщност ми излиза често в главата един от последните клиторни оргазми, които момчето, свършващо за минута ми направи и виках 3мин поне, а въпросният рус дето издържа много и имах два три вагинални оргазма с него-като беше гола вода в минета просто се изложи и в момента остава лош спомен. Не че да свършат в теб на първата минута е хубав- напротив, ужасно е и търсете лечение по-бързо, но минета е ВАЖЕН МИЛИ ДЕЦА!

236.   Eдин стар човек ми е казал, че ако влагаш чувства в секса, тогава свършваш бързо. В случая трябва да мислите със долната си глава не със горната.... всичко което изплува в главата е плод на еротичното ви въображение... и само ускорява процеса... чук чук и толкова алкохола помага със сигурност, но аз лично съм заспивал клатейки се.. което е яко ;)

237.   Съгласен съм с 11. Определено водката забавя ерекцията.

238.   По принцип няма значение в кой момент ще се напръскаш със Студ 100 - преди да си го вдигнал или след като си го вдигнал. Има листовка за ползване. Доколкото знам Студ 100 е на Lidocain-ова основа предизвиква локална анестезия (местно обезболяване) на кожата и лигавиците. Чувал съм, че го ползват и спортистите. В листовката пише, че след пет минути от впръскването е възможно правенето на секс, иначе си представете картинката в която партньорката Ви прави фелацио, и изведнъж езикът и се вдървява, както и цялата и устна кухина. Да речем, че използваш Студ 100 с три до осем впръсквания както пише в листовката в 16:00ч. и то в не еректирало положение на пениса, в 22:00ч. си готов за любовни подвизи без да се притесняваш. Доколкото съм разбрал бр. на впръскванията зависи от чувствителността на главичката на пениса. Както вече е писано по-горе, всичко е в главата на човека. Студ 100 е просто помощно средство. Може би след време няма да е нужно да го ползвам. Това е от мен относно ползването Студ 100, или как аз го ползвам.

240.   Скъпи мъже моят приятел също свършваше по бързо( Той от диабета) Но продължителността един млад мъж ми каза, че може и да е 5 мин и да е 2 часа. Всичко зависи дали ще ди, ете по учестено докато правите СЕКС :) Успех на всички.

241.   Може да ви прозвучи като реклама.
На мен ми помогна Durex perfоrma.
По принцип, свършвам след около минута.
Но след като го нахлузих този, не можах да свърша.
Направо не чувстваш.
А за мен е важно жената да е доволна.
Не ели доволна, очаквай проблем.

242.   дами всичко зависи и от вас

245.   Като чета май ас съм най възрастния участник, само на 54г.. Като по млад съм свършвал по бързо по някога, ама сега го правя, чак не мога да си повярвам. А желание за секс имам постоянно. Та така не се отчайвайте и на средна възраст не сме за изхвърляне, правим го професионално-поне аз. Успех ВИ желая на всички в форума. Моя съвет е не използвайте химия на млади години, че на стари как ще е мислите ли.

247.   Незнам защо изобщо това се прави на проблем... Реално погледнато ние сме създадени да се възпроизвеждаме а не през 2 часа да си доставяме удоволствие... Искам да кажа, че в природата всяко живо същество свърша изключително бързо, което е нормално няма кой да те чака, това ни е в кръвта както се вика... Все пак и ние идваме от там... А и какво като свършите бързо... Аз лично също съм така, но с моята приятелка любовната игра и оралната любов е поне половин час, което доставя уникално голямо удоволствие и на двамата и ни възбужда много :) и после като стигнем до "пълненето на чушките" свършам между 5 и 35 мин след началото... различно, не бързам внимавам спирам когато трябва без да и губя удоволствието, а и дори да свърша вденага, сменям шапката малко игра 5/10 мин и палката е готова ;) и вторият път отнема много повече време... Не мога да ви разбера какво е това брой до 100 мисли си за друго, опитвай се да не мислиш за това и т. н. извинявай ама ти секс ли правиш или какво? :D Това е моето мнение :) Айде успех и не се притеснявйте ;)
М18

248.   Използван Durex performa и съм много доволен вече 2 година постоянно съм с тях, но усещам че почвам да имам проблем може и от тях да е след 1 акт, ерекцията нямам.... много неприятно

251.   До 234! Ами що пък не сложим гума от трактор, така поне и дърва да цепят на него все тая :D...

252.   Здравейте, недейте си мислите, че порно звездите като държат 30-40 мин и вие можете. Те пият стероиди, които забавят ерекцията. Ето ви няколко съвета.
Преди секс е хубаво един един шоколад с водка.
Може да тренирате пениса си. Докато уринирате задържайте урината си по 10-15 пъти, правете го често.
Хубаво е, ако може преди секса да се изпразните, следващата ерекция ще бъда по-продължителна!

253.   Значи само да кажа, че с бързо свършващ мъж ми е бил най-великия секс преж живота... а мога да твърдя, че имам опит.

Преди 2-3 години бях попаднала на един такъв, в началото леко се стреснах, понеже първия път просто трябваше да го целуна няколко пъти по врата и докато се спуснак надолу... нашия беше готов.
На следващите вечери обаче се взе в ръце, почна толкова хубаво да му докосва и целува навсякъде, че и да проверява дали съм настръхнала, имаше доста палав език и ви казвам аз направо се разтапях през цялото време, та като се стигна до секса, дори за 1-2 минути аз свърших 2 пъти. Та разковничето е в любовната игра и да я накараш да се подлуди от възбуда само с език и пръсти и естествено.. това, което жените най-обичаме - целувки, милувки и тн. :)

256.   Ами искате съвет ето ви един. 1. Ами по време на половия акт не бързайте с движенията правете го бавно, също така когато усещате че започвате да свършвате го извадете и може да прозвочи просташко но " след като го извадите го ударете (утръскайте) в бедрото на партньора ви " след което можете да си осигурите кратка почивка чрез орална любов и започвате отново при мен действа и майтап на страна но можете да го правите цяла нощт. Късмет!! :))

257.   Ами бих желал, и аз да споделя нещо ( съжалявам, но ще се възползвам от тая публикация ). Миналата година, лятото едно момиче пожела аз да съм и първия. Стана то. Срещнахме се това онова. Въпроса е, че аз не го бях правил от 4 години, и сексът продължи 25 мин. някъде. Той ден го бяхме направили поне 7 пъти (единият се скъса презерватива ) ии стана така, че сега имаме сериозна връзка, но от той ден насам вкарвам го, и броя.. 1, 2, 3, 4, 5, и свършвам. Играл съм си с нея цели 15 мин... пак така... 1, 2, 3, 4, 5 и край. Впрочем тя пък нещо не може да свърши... помогнете ми, и на мен ако може... изключителни благодарности на всички... благодаря ви много предварително.

258.   Здравейте не съм се интересувал досега в интернет за това бързо свършване нито съм го коментирал с някой друг освен приятелката ми! При мен се появява различно някой път бързо някой път издържам и съм забелязал че става от много различни фактори но най важното е да не се отчайваш и да се сдухвате и 2мата тогава наистина вече е станало проблем!
1. Прочетете всичко тук ще научите много и ще срещнете някой от своите случаи и при други!
2. Изпробвайте всичко друго преди хапчета и такива все пак това си е химия!
3. Опитайте всичко с момичето разбира се с нейно съгласи но екпериментираите всякак до достигане на взаимно удоволствие!
Тук има много мнения случки и тези не се предавайте без бой!

259.   Пичове кво ви пука колко бързо свършвате е да излагация си е ама то си е до путката бе брат некой викат много на 2рата минута са свършили супер бързо а тия каето са ебани супер много на 2рта минута не усещат нищо моя съвет е да си ебете колкото искате без да ви пука за мнението после да разправат из целия град тоя ме еба 1 минута и некви такива ем една една радвай се че и толко съм ти отделил иначе общо зето моя съвет е да бавите нещата направете и малко скречове като почне да вика и го намандрусайте едно хубаво и готово бате 1 мин пък като ви пита свърши ли ми не стига ти толкова

260.   Имам проблем. Когато получа малко ласки от жена (било то дори и само да се прегръщаме) и намокрям гащите без да получа ерекция.. някой ако може да помогне ще съм много благодарен

261.   Искам да ви попитам ако някои може да ми даде съвет. Аз съм на 16 и имам намерение да правя секс с приятелката си, но се опасявам да не свърша много бързо... Ако може някои да ми даде съвет. Благодаря ви предварително

262.   как е възможно това нещо... не мога да си го обесня.. от скоро започнах да правя секс, приятелка ми сс ръце ме възбужда, свирки ми е прави и по 20 минути и горница не мога да свърша, но в момента в който вляза в нея след 3-4 минути съм готов.. на какво се дължи това...?

263.   правете по често секс и ще видите постепено как няма да сваршвате за 1 или 2 мин

264.   Аз например и при мастурбация на порно свършвам за 1-2-3 минити. А при секса само го вкарвам и не мога да спра еакулацията... Много е кофти...

265.   Хора прочетох всичко за ПРЕЖДЕВРЕМЕННАТА ЕАКУЛАЦИЯ.. явно и мен ме е интересувала тази тема. не искам да разказвам историята си но е сходна като тези които прочетох. аз знам 2-3-4 трика които са доста полезни.
------------------------------------------------------------------------
1- правете адски често секс, колкото можете повече пъти, това след 1-2 седмици ще направи така че половия акт да не бъде прекъснат от преждевременна еакулация.
------------------------------------------------------------------------
2- любовната игра преди акта е в голям
-----------------------------------------------------------------------
3- използването на затапяващи усещането допълнения са също в голяма ваша полза (кондоми, лубриканти, спрей. )
-----------------------------------------------------------------------
4- честата смяна на пози е много полезно
--------------------------------------------------

Ако правите всичко това ви гарантирам че ще ви хареса ефекта но не се средоточавайте прекалено много кам техники и др подобни савети от мен просто ги правете, те не хапят а са в голяма полза за вас.

266.   на мен или не може да ми стане, или ми става и не мога да свърша или свършвам бързо.. тия мисли преди секса ме натоварват, депресират и ме правят слаб.. никога не може да се получи като хората, винаги мисля за кефа на жената, а не за моя... и секса винаги си остава далеч от мен, бягам от него.. съвет???

268.   Хмм.. И аз съм от бързо свършващите, но не съм от мислещите само за себе си. Пробвайте, като свършите веднъж да повторите, на мен ми помага, втория път държа значително повече, като изхвърля материала и фабриката произвежда бавно нов материал и няма проблеми.
Оставете приятелката си да ви докара до еякулация с орален секс, след това започнете да си вършите вие работата, като започнете от орална любов и оставите баш работата за накрая.

270.   260 На времето ми се случваше и на мене. Това не значи че свършваш а просто че си превъзбуден и отделяш течност. След врееме всичко си минава повече практика и не се притесняваи от нищо :). Също така за хората които се притесняват че свършват бързо и не смеят да си легнат с едно момиче защото няма да могат да я задоволят. Момчета пробваите с някоя коят не я познавате толкова сигурен съм че повечето от вас са влюбени в момичетата си и немогат да се отделят. Намерете си някое момиче както се казва за 1-2 вечери и да не ви пука, каквото стане. Ако се изложите поне няма да я видите повече и няма да ви пречи. След 2рия път ще сте събрали кораж и вече няма да имате проблеми. Навремето се бях наплашил от 1вия ми път... беше трагично не го бях вкарал даже бях като дърво нямах ерекция че чак и свърших те такова животно няма.. Та бях се притеснил тогава да си легна с приятелката и да достигнем до момента със секса... Най накрая се навих първите пъти по няма и 5минути после почнах да държа но максимум до 15минути. След врееме се разделих с приятелката ми и почнах да излизам с други момичета е от тогава нямам никакви проблеми. За период от 2 години съм преспал с 5-6 момичета и в момента имам сериозна приятелка с която се обичаме. Някои път свършвам по бързо (15минути) някои път по бавно(1 час че и повече). Разбрах че всичко е до психиката и просто спрях да му мисля дали ще се справя или не.. Всъщност бях пинал повечко алкохол и ми се получи с едно о т момичетата и от тогава хич не ме интересува колкото толкова но найстина вече не е малко. Успех на всички

271.   Лидокаин и френска любов добра комбинация ли е.. пробвах наистина леко се намалява чуствителността но пак се усеща де.. мисълта ми е ако момичето прави френска дали тоз лидокаин ще и навреди.. естествено не прекалявам само по 1 пат пръскам главичката

273.   Точно щях да пиша коментар, че проблема идва само и единствено от психическото състояние в което сте по време на секс и видях че вече е написано браво за което. Но все пак и аз да кажа няколко думи :). Ако мислиш че няма да издържиш дълго преди да започнете играта ти вече си я загубил. Увереността, бистрият ум и съзнание и като цяло спокойствието са ключа към контрола. Мозъка контролира цялото ни тяло независимо дали го осъзнаваме или не. Тези неща като цяло се постигат трудно от повечето хора, затова са измислили спрейовете за задържане, но това не е решение на проблема а само отлагане. Успех!

275.   И аз свършвам бързо, но като си представя, че има такива дето не могат да запачнат и се успокоявам!

276.   Здравейте, при мен наблюдавам същия "проблем" май... Не съм го правил кой знае колко пъти, но ми прави впечатление. Не съм някакъв на 15-16 год и съм наясно, че с правене на много секс това ще отмине тоест времето за свършване ще се удължава. Та искам да споделя другото което забелязвам при мен по време на "любовната игра" от пениса ми се отделя бая количество от онази течност, която е за овлажняване знаете я. Това е напълно нормално сигурно тоест от човека си идва даже един път като се натискахме и ми вика "тече ми нещо сперма ли е ". Хахха викам не явно е от мене си тоест по-възбуден съм. Та накрая незнам дали много от онази "течност" трябва да излиза от онази ти работа и притеснително ли е. Нямам конкретен въпрос просто споделям та и свършването си е бързичко..

277.   23 е написал:-"Аз се замислям да не би да е на генна основа тва нещо. Направило ми е впечетление че тези дето са по нежни дето нямат косми брадата им е пуберитетска, спермата им е по водниста една такава абе недоразвити, си чукат бая а тези дето са космати и мутирали свършват бързо и мисля че това е така защото природата така си ни е създала, като животните, те не правят сект те се оплождат и при тях женската избира най здравия, аналогично и при хората, по здравите с по качествена сперма и по развити свършват бързо а тези дето са по елегантни си го правят с часове. " - №23, улучил си точно в десятката! Точно така стоят нещата. Хюмнетата с по малко тестостерон по бавно се възбуждат, защото хормоните им не бушуват, затова го карат по бавно, но мачовците с буйни хормони, трудно ги удържат, те са като съд под налягане, трудно се удържа напрежението! Да, точно така е, мъжът си е животно и природните закони си важат и за него. И лъвът чука 2 минути, но лъвицата не се оплаква, а си ражда лъвчета! По добре плодовити, отколкото ялови ебачи!

278.   Здравейте,

така.. и аз имах такъв " проблем ", не искам да правя рекламация или нещо подобно, НО има едни презервативи на "Durex", при които в има добавена съставка бензокаин. Та точно тази добавка, мога да кажа спокойно, че действа, като тя представлява като бучица мас, която трябва да я намажете на главичката. Ползвах ги няколко пъти и приятелката ми ми ги забрани, защото пък така постигам обратния ефект и не мога да сварша, но пък жената винаги остава доволна.

НЕ забравяйте любовната игра и след това с един такъв презерватив и ноща мина доста по добре. Надявам се да съм бил полезен и
ВИНАГИ ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ,
никога не се знае какво го очаква човек :)

280.   аа Ами както казва колегата тия презервативи наистина ли помагат? И как помагат с това, че са по-дебели или с това, че имат някакъв лубрикант вътре?

281.   А какво да правим ако Тя неиска нито едно от средствата за удължаване.

1. Неиска любовна игра (мокрела и се путката)
2. Неиска да сменя на позите
3. Неиска да спираш като почнеш
4. Иска да я клатиш с 300 км/час
5. Неиска да ползваш спрей
6. Иска просто за 1 минута да те издои и разкара
7. Неиска да взимаш хапчета пих трибестан няколко месеца стана по-дебел и твърд и ми го спря щото и убивало.

Май единственото решение е смяна на жената ама и това не иска.

282.   Това е добре да е бързо значи сте здрави и ако може да продължите веднага след това сте супер не знам какво ви притесня ва толкова

283.   здравейте, искам само да кажа че абсолютно всичко е на психическа основа. Важното сащо така е да правите любов а не див и не обоздан секс. С моят мъж правиме любов и е доста добре. а бавното сваршване е в горната ти глава въпроса е да знаеш как да се контролираш. Момчета пробвайте, като усетите че ще свърщвате го изкараите за няколко сикунди просто за да може да се успокои малкият ви приятел. и вайното е да се движите бавно и с чувство. не забравяйте да стимулирате клитурчето. аз лично свършвам 4 пъти и продълйителността ни е между 40 минути и 1 час. уникално е и не забравяите да сменяте по често позите.

284.   Мога да клатя с часове, но защо жената като зопочне да свършва, аз свършвам преди нея. Като почнат да се гърчат и подмокрят повече, нещо моментално се отключва в мен, дори да е на 1-тата минута. Решение съм намерил с 200 грама гроздова-ДЕЙСТВА и не ми пречи да вдигна самолета. Може и с освобождаване преди 30 мин. докато си вземаш душ, но после не ти е интересно.

285.   Пробвайте студ 100, после и от тоалетната чиния да го блъскаш няма да усети нищо, толкова е изтръпнал...
Но изчакаи 2-3 минутки...

286.   277, абсолютно си прав. Дългият секс не е приятен нито за мъжа, нито за жената. Говоря за самото проникване. Иначе любовната игра колкото по-дълга толкова по-добре.

287.   И аз съм един от многото като вас бързо свършващи. Пробвах с този ступ 100, но ме буташе обратно вместо да помогне. Ходих и на доктор сексолог да помогне той ме претрупа и пак не помогна. Бях при друг който също ми изписа лекарства дори още ги пия и пак нямам подобрение дори при маструбация свършвам бързо. Сам започнах да избягвам секса с жена си. Вкарвам два пъти и изкарвам и край. Сигурно е от главата всичко но как да го преодолеем

288.   По-нагоре има доста добри и полезни коментари!!!
ИЗЧЕТЕТЕ ГИ ВСИЧКИТЕ И ЩЕ НАМЕРИТЕ ВАШИЯ ОТГОВОР!!!
САМО НЕ ОТЧАЙВАЙТЕ А ОПИТВАЙТЕ!!!

201-250 от 276