Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Имам проблем, че свършвам бързо. Като се възбудя и започна да правя секс след няколко минути свършвам. Мисля че не мога да задоволя жена си. Моля за съвет !

Коментари

251-276 от 276

289.   Зравейте искам да кажа на всички който свършват бързо да пробват Vardanefil (Levitra)и няма да имат никакви грижи. Успех

290.   Как се пие Levitra? И без рецепта може ли да се вземе?

291.   Ето и моят съвет. Преди също като повечето от Вас свършвах бързо, но след това продължавах. Но един ден се замислих викам преди акта ще си ударя една бърза ше си хвърля душ и ще провам... Е ефекта беше повече от задоволителен. Вместо 5-10 мин. - час... След това експериментирах правих си една бърза сутрин и една бърза преди секс, удрях си душа и почвахме... Ефекта беше супер... Доста издържах да не кажа, че едвам съм свършвал, но партньорките с които съм бил винаги са искали отново и отново да спят с мен... Защото всички се оплакваха как преди мъжете преди мен все свършвали много много бързо.

292.   Хей здравейте на 16 години съм и все още не съм правил секс, но скоро ще правя и искам да питам едно можели някой да ми каже какво да правя след първата ерекция как да повторя пак същата вечер. Благодаря предварително

293.   Нямам кой знае какъв опит но съм експериментирал и по яко от ЛЮБОВНАТА ИГРА НЯМА! Преди самия секс след това за 2-3 5ети рунд тя винаги запълва времето идеално и както трябва!!!

294.   знам точния лек (повече масторбиране ) много ще помогне и когато си с жена си ще свършваш по бавно :) дано да съм помогнал. А да и да добавя не Прекалявай с това защото после няма да може да литне самолета и става кофти..

295.   Аз дали не съм прекалил... На 18 години съм, мастурбирах много и сега не е както трябва. Сега постоянно имам преждевременнта еакулация от 1-2 мин максимум да издържа, а за вторият тек ми омеква много бързо и... както виждате кофти ми е положението. ПОМОЩ!

296.   колеги и ас имам същя проблем и мисля за стимоланти вече

297.   294 дава най отрицателният и вреден съвет. Който го послуша, на 100% ще постигне това което е постигнал №295, т. е., супер бърза еякулация(изпразване)! Помислете логично, кой може да прави самозадоволяване по 1 час? Който е под напрежение, гледа по най бързият начин да се разтовари и да му олекне. Обикновено гледа или порно, или нещо си фантазира. Няма любовна игра, няма емоции, няма тръпка, има само лъскане и фантазия, които са причина за бързото(няма нужда за по бавно) изпразване. Това мозъка го запаметява като придобит рефлекс, който после много трудно се избива. Ако сте се въздържали от секс и ви е страх да не предадете фронта, най добре, предупредете партньорката си, че има опасност от бърз огън на оръдието, и по добре тя да предизвика първият залп, чрез игра и закачки с пушката, а момчето бавно да подготви(възбуди момичето). Когато дойде времето, момичето да е вече възбудено и нетърпеливо за истинското сношение( а то е повече от 30 минути), тогава и момчето ще е готово за нова атака, която ще е достатъчна, момичето да достигне до оргазъм. Успех младоци! Ако имате истински момичета до вас, няма да имате нужда от самозадоволяване.

298.   Мен ако ме питаш решението е просто! след като свършиш се измиваш и продължаваш до като и тя не приключи :)

299.   При първия ми секс бях на 14 а приятелката ми на 15. Тя вече го беше правила и имаше опит. Преди да загубя девствеността си бях изчел над 50 форума свързани с секс, но нито един не ми помогна :Д Когато започнахме аз прибегнах към оралния секс, защото това е начина да задоволиш пълноценно момичето и се оказах доста добър (защото бях гледал много порно.. :Д ) след това дойде време да и го вкарам и си мислех, че ще свърша бързо не не стана така. Оказа се, че всичко е в темпото, когато усетиш, че ще свършиш просто забавяш темпото или го изкарваш и започваш с оралния секс. Така общо-взето първия ми полов акт протече сравнително добре.. Това е начина! По-бавно темпо и след това издържаш много повече! УСПЕХ!

302.   И аз имам същия проблем и донякъде продължавам да си го причинявам сам (вместо да се опитам да го разреша), тъй като дълго време избирам партньорка (понеже държа да има качества – красива, умна и т. н. )… може и доста месеци ди минат преди да попадна на нещо което ми харесва(а не си падам по платената любов). …А почти винаги тези момичета не страдат от внимание и са с богат опит и умения в секса и не искат да си имат работа с някой който има нужда от нагласа и време или някакво по-специално отношение…Затова ви съветвам оглеждайте се за по-обикновени момичета – те по-вероятно ще се отнесат с нужното внимание и разбиране и ще ви дадат повече време и увереност (не казвам да се спрете на първия “батал” – но някакво нормално средно-красиво момиче ). Е вярно няма да ви въздействат като красавиците за които споменах по-горе, но пък това може и да е добре за нашия проблем ;). Имал съм такова момиче и си правя като свикна с него 15-30 мин. на тек което е нормално. А и колкото по често бъдете с партньорка, толкова по-бързо ще се реши проблема…
Иначе ще дам два съвета как да подобрите времето до еякулация….
Обикновено този проблем е свързан с по висока чувствителност на члена и най-вече на неговата глава, затова аз имам една зона на главата –отлявата страна отдолу (близо до мястото където е захваната кожата), която знам че ми е по-чувствителна и затова си правя следното упражнение, когато имам време и когато се сетя- забелвам го и тази част –, която ми е по-чувствителна си я отърквам известно време в горната част на бедрото –място близо до пениса което ви е удобно – тази зона е и по-стерилна, тъй като човек постоянно носи боксерки …Нали се сещате – кожа в кожа и по този начин тренирате да не сте толкова чувствителни (или с други думи с времето се загрубява малко чувствителното място). И ако се прави редовно мисля че има добър ефект… ;)))
И друго като знам че съм с нова партньорка съм взимал една левитра и си я разделям на 2-3 части. Някой ще каже – тя е за вдигане …. но аз нямам този проблем, просдто тя помага и за повече издръжливост. Първата най-голямата част от разделеното хапче взимам първия път, после следващите пъти по малките и така след няколко пъти спирам …вече като съм по-уверен….
Това е …надявам се да ви е полезно това което написах…

304.   здравейте всички имам същия проблем като вас и аз свършвам много бързо на най много 30 секунди сам готов. Някои от вас можели да ми помогне?

305.   Аз съм същият. Максимум 5 минути издържам, дали и толко... Но с презерватив ми е 20 минути нормата. Не знам каква е разликата и защо...?

306.   Дай я на някой съсед и всички ще са доволни : D Оаках се от смях : D

308.   Предлагаме ви да прочетете и нашият материал относно преждевременната еякулация и проблемите свързани с бързото свършване - http://erekciabg.com/kak-da-sprem-prejdevremennata-eyakulaciya/ и еректилната дисфункция - http://erekciabg.com/tehniki-uprazhneniya-za-lechenie-na-erektilna-disfunktsiya-ed/

309.   ВИАГРА.. ще я чукаш поне 30 мин. зверски без дори да имаш признаци на свършване, а ерекцията ти ще е желязна. успех =]

314.   пичове яжте салата от воден лук, маслини и много магданоз.

и ще сте като животни.

само да до уточня, че това няма да стане от 1 салата и от днес за вчера а с времето.

316.   От 20г си купувам спрей за задържане и съм много доволен свършвам когато си поискам мин 30мин за повече време ако желая или жена ми иска пръскам главата на члена преди да се съблека и докато трае лйобовната игра спрея си е свършил работата--подчертавам само едно две впръсквания не се колебайте купете си пробвайте и се радвайте взаимно на телата си колкото си поискате

317.   Виждам, че темата е отдавна, но въпреки това хората продължават както и аз да и обръщат внимание. Просто ще ви кажа моя извод от личния ми опит. Бях се напил веднъж, не като куче, но не и малко - достатъчно :). След около половин час чуках една мадама и направо си изчукахме чукането да ви кажа. Половин час смени - тя отгоре, аз отгоре... По едно време направо единствената ни цел беше само и само да свърша и да приключим :D Към 30тата минута НАЙ-НАКРАЯ успях, просто се разбихме! Та ако иска някой да опита, не много, но мисля че едни 200 милилитра уиски биха било НАПЪЛНО, а ако не, дори ПРЕКАЛЕНО достатъчни :) Това е от мен...

318.   Напълно съм съгласен с коментара под мен. ( :

319.   Точно психиката е виновна, когато мастубирам разтривам тигъра по 30-35 минути.А когато правя секс, само челото му да опре срамни устни и почва да плюе. Е това чесно ли е ????

321.   До номер 11
Миличък, ерекция е когато ти е станал, а еякулация е когато свършваш! Май водката ти е дошла множко. Мъж си, срамота е да не го знаеш!

326.   И аз имам проблем с бързото свършване понякога даже само да си го допра само и край но важното е да ти седи твърд а вие женички не се оплаквайте ако искате да бъдете задоволени не се предавайте още първия път даже да му е спаднал работата вие да го надървите и да продължите и втори и трети и четвърти път докат се задоволите а мъжът ви ако неще сменете пърча колкото по голяма е играта в леглото толкова по хубаво и за двамата някой жени се отказват още първия път и после мрънкате тоя не може тоя бил тъкъв или тем подобни вие сте жени това ви е работа ще лапате ли ще му лъскате ли но го дръж те на дървен винаги като свърши мъжът ви почнете да му го галите поиграйте си с питона а не мрънкайте дай те всичко от себе си така и вие и ние мъжете ще бъдем доволни а не да мрънкате като свърши вие по този начин го пренабрегвате и той от претиснение ще му спадне и ще загуби желанието да продължи

328.   Тук всеки пише каквото мисли или каквото му се иска, според мен алкохола помага но малко а и не всеки го употребява пипането по възбуждащи части на тялото допринася за още по голяма възбуда категорично не , аз си реших проблема със забавящ спрей-едно две впръсквания по главата на палавника и чукам колкото си искам и свършвам когато аз му разреша, дори партньорката ме подпитва няма ли да свършвам вече, това е изпробвано от мен, трябва само да подбереш подходящия спрей да бъде без мирис и вкус, така при свирка партньорката дори не усеща че е напръскван със нещо. Успех.

331.   Секса може да коства много, ако не сте подготвени... Определено Ви трябва да се представите добре... Мълвите и славата лесно се разнасят. Аз лично ползвам това: https://bulgarsex.com/product/dooz-14000 и е доста добро спрейчето и забавя страшно много. Поне 7-8 пъти. Ако издържаш сега 2-3 минути тъкмо със спрея ще можеш да издържаш 12-18 за да я задоволиш тамън.. Дано съм от полза некому :)

251-276 от 276