Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Имам проблем, че свършвам бързо. Като се възбудя и започна да правя секс след няколко минути свършвам. Мисля че не мога да задоволя жена си. Моля за съвет !

Коментари

1-50 от 276

1.   Има много лекарства по аптеките и помагат наистина освен това една добра любовна игра би свършила добра работа независимо че свършваш бързо :))))))

2.   Моят мъж също свършва бързо. Поздравявам те за това, че търсиш лек. Защото ти си свършваш, за теб не е проблем, но - за жената си е мъка, повярвай ми! Прекалено дългият акт също е кофти, но мисля че това е по-лошо... така може и постепенно да изстине към теб :(. Потърси съвет - но от сексолог. Това е повече на психична основа. А иначе в аптеките има най-различни добавки и медикаменти - опитай! А пробвал ли си "да повториш"? Може би вторият път ще е по-продължителен. Успех!

3.   Благодаря за съветите. Бях на сексолог лекувах се 3 месеца платих доста пари, но няма продължителен ефект. Кажете някакво лекарство да си купя.

4.   Прител, не ти трябват лекарства слушай ме внимателно.
Около 20тина минути преди акта си помогни сам и стигни до еакулация поне 2-3 пъти, след това когато започне акта можеш първо да и направиш френска любов и когато си в ерекция пристъпо по- нататък, но не мисли за това как ще свършиш, а си мисли за други неща примерно, коя година кой отбор е спечелил титлата, колко титли има Хакинен и защо се отказа. Неща които да забавят поредната еакулация, стимулирай и останалите ерогенни зони на партньорката си, гърдите, масажирай дупето, целувай страстно устните и.

5.   Остави ги тези сексолози, те пред гола жена не могат да го вдигнат. Трябва да се отпуснеш и дане мислиш за нищо. Дори като чукаш, представи си че правищ друго. Така секса е по продължителен. УСПЕХ

6.   Работата е там да я възбудиш до дупка преди акта. Възбуждай я страшно бавно, забрави за гърдите, зърната клитора и т.н. докато не си сигурен, че силно се възбужда и пак съвсем бавно първо гърдите, после зърната...но не прави следващата крачка ако не си сигурен, че вече не може да търпи да не продължиш, дори пак изчакай. Така до финала. успех

7.   Иди на сексолог и усъвършенствай любовната си техника.

8.   Проблема ми е до блка познат, мисля че няма лек за това нещо, моя мъж свършва не на втората минута а на втората секунда.. което наистина убива всичко в мен. Не го пожелавам на никой!

9.   А дали алкохолът преди секс помага?

10.   оффф и аз имам проблем ;( на 1 мин и съм край а така ми се иска да е по дълго и по този начин се чувствам много тъпо ... какво да направя помогнете ...

11.   Алкохола ли ... да по принцип помага когато правя нормален секс свършвам бързо но ако сме на купон или сме се събрали компания някаде и пием повече главата ти се замайва значително, малко по трудно ти става дигането но ерекцията се забавя значително, намерил съм си най сигурното средство за по бавна ерекция - Водка

12.   Моят приятел също свършва бързо за 5-10мин е готов а тва е кофти за мен и на него му е кофти щото му мранкам ама нищо не може да направи по въпроса. та наскоро четох в едно списание че малко преди да свърши мъжът мойе да пристисне леко в основата главичката на пениса си и така ще се забави и ще може да довърши приятелката си. може да пробвате ако искате :)

13.   това в списанието и аз го четох .........ама една вечер голямо стискане падна, ама нямаше ефект. това с мислите за хакинен мисля че е тъпо...аз секс ли ще правя с партнъора ми или ще гледам формулата??? свичко е въпрос на психика...аз понякога свършвам бързо (не много бързо, но бързо), понякога даже трудно свършвам........ако не съм правил много време секс е много по-бързо...като съм свикна с партнъорката си не ми пречи, понякога тя се сърди, но понякога..........мисля ако съм с друго момиче и ми стане така, случвало ми се е....гадно е....., незнам дали от притеснение стана, но тогава наистина много бързо свърших.....

14.   Абе яко лизане му е майката и клатене 5 минути и готово няма жена дето да не свърши по два пъти

15.   Искам да ви питам нещо мили дами. Защо позволяате да пристъпи към "втората част" преди да се тресете от възбуда? Още повече ако и вие го възбуждате. Щом свършва бързо не го пипайте изобщо преди да е "дошъл на гости". Не му давайте и сам да се възбужда. Възбудил ли ви е колкото трябва и да искате няма да ви се размине. НЕ БЪРЗАЙТЕ ВЪОБЩЕ. НИ НАЙ-МАЛКО. И му казвайте къде и как да ви гали без да ви пита. Хайде и пишете какво става и ще видите, че всичките ще сте "щастливи".

17.   Стига глупости с тези водки млади хора! Аз предпочитам да съм трезвен да запомня как е било какво съм правил и другото което е да няма фалове после от рода "бременна съм и т.н." А за клатенето не ми хареса дадения акъл това е тъпо. Абе вие не правите и любов или само се чукате и плющите - срамота е. Не гледай те колко ще държите важно е да ви е готино, а ако мацката е щаслива с вас и ви обича ще е с вас и с времето ще се научите да се контролирате, аз бяж мн зле, но се уча, всеки се учи цял живот - няма как. Пробваи те с едни хапшета на билкова основа - EUROMAX. Успех и бъдете верни!!!

18.   Хм, просто правете любов, може по - бавно, жените си падат по това, вие пък няма да свършите бързо и така. Иначе и аз съм свършавал бързо. Даже веднъж не можах и да го вкарам. Ама тя беше нова само се оплакваше, че я боли и ми падна.

Ве пак съм сигурен, че може да се чука цела нощ, стига да го осъзнае човек. Успех на всички.

19.   Ми и аз съм от "бързите" :( E като гледам поне не съм единствен. Тези xaпчета Еромакс за които казахте ако наистина действат, след колко време имат ефект? Знае ли някой? Аз веднъж си взех Камагра, обаче все забравях да ги пия. Пиели се по 1-2 на ден и след минимум 4 седмици има ефект. Само че 4 седмици са си множко поне за мен. Тези Еромакс дали не действат по-бързо? Мисля пак да пробвам да пия нещо ама не знам какво да си взема...

20.   Ха, като се сетя колко жени съм отблъснал само заради тоя проблем... и тъпото е, че хем те е срам и не искаш да се срамиш, хем без жена няма как да стане номера. Аз си продължавам да си свършвам бързо... ще тествам с часовник пред мен и там тактиките.. туко виж съм почнал да държа повече. Между другото, когато си стисна мускулите и задържам бая, но а се отпусна за секунда (да се припомпам как му се вика) и той оплескал всичко. Крива работа :(

21.   И аз имам същия проблем. Преди около година правих секс с презерватив и съм държал много време - 40-50 минути. С течение на времето значително намаляха минутите. Сега правя без и просто ми е кофти дори да почна да правя нещо с приятелката ми, защото резултата е налице след отрицателно време...

22.   Ами и аз имам същият проблем.. не мога да мисля за каквото и да е било докато правя секс освен за СЕКС!!! Свършвам бързо, ама много бързо.. Дори и 2,3 тек свършвам бързо.. Поради тази причина май се разделихме с приятелката ми, с която бях година и половина. Искам да направя хубавото на момичето, но....

23.   Ох майко мила аз пък си мислех че съм единствен. Поне ми улекна малко ама тва си е голям зор с бързото свършване и никаде в интернет не намерх никаква полезна информация.

Едни викат стискай други викат мисли за нещо а никой не може да обясни как оня докато си чука и не мисли за незнам си кво и не си помпи мускулите си ебе човека 30 40 минути а ние още докато го вкараме и сме готови.

Аз се замислям да не би да е на генна основа тва нещо. Направило ми е впечетление че тези дето са по нежни дето нямат косми брадата им е пуберитетска, спермата им е по водниста една такава абе недоразвити, си чукат бая а тези дето са космати и мутирали свършват бързо и мисля че това е така защото природата така си ни е създала, като животните, те не правят сект те се оплождат и при тях женската избира най здравия, аналогично и при хората, по здравите с по качествена сперма и по развити свършват бързо а тези дето са по елегантни си го правят с часове.

Така мисля аз и незнам за това дали има лек но съм сто процента сигурен че ако бях да речем бизон женската щеше да ме избере мен за да свърша по бързо и да и дам по качествено семе но уви не съм бизон а човек който има разум и в секса вместо само оплождане вкарва и разнире екстри при човека и наистина е тъпо за 2 минути да си аут но явно такава е съдбата на нас- бързосвършващите :(

24.   Аз се свързах със сексолога д-р Румен Бостанджиев. Трябва да му изпратя пощенски запис на стойност 30 лева и очаквам той да ми каже какво да правя. Но ми каза, че имало международна програма при която за период от около 2 месеца проблема се решава. Става въпрос за някакви хапчета.

25.   Този ми прилича на измамник.

26.   Ето ви един съвет и като го изпробвате, тогава ми благодарете. Ако свършвате бързо - удължете любовната игра - аз като жена бих казала до безкрайност... но, хм, просто се съсредоточете върху партньорката си малко и чак тогава мислете за себе си.

Може и да е парадоксално, но действа - ако давате повече ласки на жената (а повярвайте ми тя наистина има нужда от тях) ще видите, че и резултата и със задържането ще е налице, и партньорката ви ще ви е безкрайно благодарна.

Има и други методи на задържане, и почти всичко е на психологическа основа. Без да съм сексолог ще Ви кажа, има и достатъчно информация по интернет на тази тема, а вярвам и някои истински сексолози, които могат да Ви помогнат. Този с 30-те лева със запис никак не ми вдъхва доверие да Ви кажа.

27.   Това за удължаването на любовната игра наистина е вярно. Пък и отпуска жената и улеснява проникването. А за д-р Бостанджиев съм чувал, че се слави като ако не най добрия, то поне един от най-добрите сексолози в Б-я, така че аз имам надежда, че ще ми помогне.

28.   Колеги, моя проблем е, че го вдигам по-бавно. Мисля, даже съм убеден, че е от психика. Малък ми е Бойния Другар 11 см..... и това ме побърква. Иначе като не съм с жена, а гледам порно по-бързо рипа. Споделете нещо..... все си мисля вече, че жена трудно ще ме погледне...... пък иначе съм си и мохабетчия ама каква файда........

29.   Към номер 28: Обърни внимание на жената - виж там как тя ще се възбуди и не ми се вярва ти да закъснееш много след нея. Знаеш ли какво и трябва на една жена, за да се възбуди наистина? Повечето мъже така и не се научават. Трябва да работиш много с ръцете си и с устните си, ама много. Ако можеш да докараш една жена близо до оргазъм само с ръце и с думи (знаеш ли, че говоренето е много еротично за повечето жени!), тя едва ли ще има претенции към големината на пениса ти, вярвай ми.

30.   Ще пробвам това с говоренето, иначе с ръцете и езика няма ядове, благодаря за съвета.

31.   А ве хора да ви кажа и аз имам същият проблем. Не само първият път и и 2-3-ят път пак свършвах бързо. Имь си сериозна приятелка с която се обичахме мн. Гадно ми ставаше като свършвах бързо, но компенсирах с ръцете и езика. И удоволствието да я гледам как умираше от кеф беше незаминимо.

32.   Здр колеги аз също имам този проблем с свършването до преди време се бях добре но напоследък взех да се излагам пробвах с презервативи за по дълга любов и с тях съм малко по добре но без тях.... моля за съвет нещо за пиене или друго.

33.   УДРИ СИ ТРИ ЧЕТИРИ ПРЕДИ ДА ГО ПРАВИТЕ, МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ.

34.   И аз имам подобен проблем... отначало беше вс ок.. имаше по 20 мин, 30 дори и 40 мин и аз още не бях свършил, а тя беше свършила вече 2 пъти. Но после нещо стана и аз започнах да свършвам все по-бързо... на какво се дължи?

35.   Aбе ебало си е майката от всякъде без ебане зле със ебане пак зле ама няма начин :)

36.   Първия път и аз свършвам бързо, има няма минутка и съм готов, оставям да минат после 10 минутки, през това време си играя с нея, после докато свърша минава бая време, а тя си свършва и доста често втори път не свършвам... ама е терсене това бързото... ама като те възбуди кво да се прави...

37.   Когато го правих за първи път акта продължи около един час и момичето свърши три пъти но сега с приятелката ми сме заедно от две години и половина и когато го правим на втората минута свършвам и така е дори и след втория и третия път и това с чекиите съм го пробвал но не действа поне при мен.

38.   Повече чикийки да свършваш бавно ;)

39.   Здравейте аз съм на 20г. и имам същия проблем с бързото свършване (може би от малкия опит). Може ли малко повече информация за тези хапчета EUROMAX и дали наистина помагат и след колко време доло горе идват резултатите.Търсих в нета но никаде не намерих някакъв вид информация. БЛАГОДАРЯ предварително ! ! !

40.   Здравейте всички! Аз съм мъж на 26 г. и това, което знам го знам доста отдавна от някакви книги и списания. Може малко съм закаснял с моя коментар, но може някой да го прочете и да се вслуша в това, което ще напиша.

Първо - бързото "свършване" не е никакъв физиологичен проблем, а нещо съвсем нормално, понеже в природата мъжкаря трябва да свърше колкото може по-бързо, за да оплоди женската и да продължи поколението. Но природата не е "помислила", че при хората това ще е проблем като се има предвид техните социални отношения и т.н. Така че не се тровете с хапчета а си вземете спрей или гел, който намалява чувствителността на пениса и съответно увеличава самия акт.

Второ - ако нямате намерение да ползвате такива препарати може да направите това, което аз правя и има добри резултати. Само да кажа, че когато не се контролирам мога да сварша за 2-3 мин., но успявам да удалжа акта колкото аз реша (не се хваля или нещо такова, просто съм имал късмета да науча някои техники). И така към въпроса. Мъже - преди да пристъпите към същината на занятието възбудете жената колкото се може повече така тя ще може да стигне по-бързо и по-лесно до оргазъм. Когато вече сте започнали акта и усещате, че ви идва, просто спрете (знам, че това може да е проблем за някои, но го опитайте) и преминете към френски ласки докато ви отмине възбудата и след това го подновете. Така може да удължите значително не само вашето, но и нейното удоволствие. ОБАЧЕ, ако смятате, че и това не помага има още един трик, който може да бъде правен и от вашата нежна половинка, но е препоръчително вие да го правите и сега ще разберете какво имам предвид. Когато възбудата ви стане нетърпима, хванете тестисите си и ги дръпнете леко на долу, така ще усетите незабавно отшумяване на възбудата и ще ви кажа защо действа.

Преди еякулация тестисите на мъжа се прибират нагоре и по този начин вие ги връщате леко в начално положение, което води до забавяне на "изхвърлянето".
Искам да добавя нещо по отношение на по-горните коментари. Докато правите секс не си мислете за дърти баби, футбол и т.н., а се наслаждавайте на удоволствието, целувайте и галете половинките си и приложете нещата, които съм написал. Сами ще се уверите в действието им.

П.П. Никога не съм бил бройкаджия и не съм имал много завоевания като повечето от вас, за да не кажете, че съм с претъпени усещания и т.н. Успех на всички и дано съм помогнал на поне един от вас. Правете любов, а не война и изневери! ;)

41.   Ебах му мамата! много ми е гадно! аверката ми е фригидна. правим секс няколко пъти месечно, свършвам бързо, понякога бавно-незнам но как ще е с друга! дали ще е така???

42.   Има ли файда от спрейовете и геловете по sex магазините??

43.   Това с предварителното задоволяване е добър метод, личо аз съм го пробвал - ами единия път не можах да го вдигна половин час, след това обаче продължих бая време. Друг път пък (оня ден) за 5 мин. Обяснявам си гос това че не се бяхме виждали с приятелката 2 седмици и просто и двамата бяхме адски възбудени. А що се тнася до това да спреш за малко т.е. да починеш - ако си адски възбуден и за половин час да спра пак ще е същия резултат.
Успех на всички и не се отчайвайте. Поне все още можем да го вдигам и да правим работата ! :)

44.   Аз също имам проблем със бързото свършване, което ме притеснява. В началото не обръщтах много внимание на този проблем, но след като продължава вече повечe oт 2-3 месеца, започнах да се замислям какво става със сексуалната ми активност. Преди да забележа този проблем стигах до първата ерекция едва след 35 до 45 минути първата, а сега немога да издържа повече от 3 минути за първата ерекция. От какво може да става така? МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ, ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ВНИМАНИЕТО може да пишете и на E-майл: lorentzo.1987@abv.bg i vladi_geri@abv.bg

45.   10 съвета как да удължиш сладостния момент:

1.Трябва да се научите да усещате наближаването на еякулацията си. Поемете дълбоко въздух точно в момента, когато насладата започне да расте неудържимо. Този метод ще ”охлади страстите” ви и възбудата ще намалее – ето как ще извоювате още време.

2.Казвайте си на ум нещо прочувствено и романтично, като например: ”Господи, колко е красива!”, ”Колко я обичам!”, ”Колко нежна е кожата й!” или пък нещо още по-лично! Чувствата ще ви разнежат и ще ви отделят от чисто плътската наслада.

3.Използвайте известната американска тактика ”спри и започни”. Когато усетите, че еякулацията наближава, кажете ”стоп” и спрете да се движите. След няколко секунди подемете отново обичайните движения. По този начин можете да забавите върховното изживяване, колкото сами прецените, че е необходимо.

Много двойки използват тази техника съвсем спонтанно! Малката почивка за няколко целувки намалява напрежението. А защо не смените позата? Ъгълът на проникване ще промени вида на дразнението и ще удължи сладостния момент.

4.Опитайте се да разберете какво у нея ви възбужда най-много. Ако ви въздействат мимиките на лицето й, то насочете погледа си в областта на гърдите, корема или бедрата.

Това ще ви помогне да се съсредоточите, а и няма да приемате сигналите на нейното тяло, които ви влудяват. Важно е да се научите да контролирате мозъка си и начина, по който той улавя дразненията.

5.За предпочитане е, когато се любите, жената да е отгоре, защото тази поза ще й даде свобода да прави, каквото поиска. Тя ще подбира темпото, ласките, движенията и със сигурност ще действа по-бавно от вас! Вместо направо да вземете асансьора, изкачете заедно стълбите, които ще ви отведат на седмото небе.

6.Помолете я да направи всичко сама. Нека тя ви прегръща, милва и целува, а вие се отпуснете и се наслаждавайте. Оставете възбудата да премине в оргазъм, без да усещате гърдите на любимата под дланите си. Опитайте се да останете неподвижен до самия край!

7.Удължете любовната игра! Това ще се отрази добре не само на нея, но и на вас. Повечето мъже са склонни да ”претупват” или дори да пропускат любовната игра от страх да не свършат прекалено бързо.

Правят oгромна грешка! Колкото повече ласки и целувки получава тялото ви, толкова по-дълго то ще иска да се наслаждава на опияняващата близост.

8.Контролирайте фантазиите си! Всеки мъж има фантазия, която го води към еякулацията. Тя започва от самосебе си, без да я вика или желае. Ако съумеете да затворите съзнанието си и да спрете да фантазирате, ще забавите настъпването на върховното удоволствие. Не забравяйте, че оргазмът тръгва първо от мозъка. Дайте възможност на страстта и възбудата на нарастват бавно и постепенно!

9. Натиснете точката, която се намира между тестисите и ануса, но без да си причинявате болка. Възбудата ще спадне значително! За много мъже това ”упражнение” е единственият начин, по който те забавят оргазма си, но за други е много трудно.

Този метод изглежда прекалено сложен, защото трябва да го прилагате, докато сте във вихъра на ”действието”, а и трябва едната ви ръка да е свободна.

10. Обръщайте внимание на тялото си и сигналите, които то ви изпраща. Научете се да разпознавате тези, които предхождат еякулацията като топлината, която ви облива, особеното усещане в областта на корема или пък токът, който минава през вас... Щом доловите тези сигнали, приложете някой от съветите по-горе.

Техниката на притискането е един чудесен метод за новаци.

Необходимо е да си отделите известно време всеки ден или през ден и да намерите място, където никой да не ви безпокои. Всичко се свежда до обичайното самозадоволяване, при което стимулирате с ръка члена си като използвате собствената си фантазия или подходящи видео материали по ваш избор. Поставете пред себе си и часовник за да сте в състояние да отчитате напредъка. Задачата е да постигнете колкото е възможно по-продължителна автостимулация без тя да доведе до еякулация. Когато почувствате, че възбудата застрашително нараства, намалете темпото или дори спрете за момент. Ако в определен момент усетите непреодолим импулс да свършите, обхванете ръба на главичката с палеца и показалеца на дясната си ръка и я притиснете достатъчно силно. Това ще предизвика потискане на рефлекса на изпразването. Възстановявайки отново стимулацията ще забележите, че този път позивът за изпразване ще се появи значително по-късно. Опитвайте се да отлагате възможно най-дълго този момент. На върха на възбудата, но преди да е започнало изпразването отново притиснете ръба на главичката. Тази процедура може да се извърши три - четири пъти, като накрая завършвате с еякулация. Ще ви направи впечатление, че след всяко поредно притискане позивът за еякулация се отдалечава все повече и повече. Така след няколко седмични "сухи тренировки" вие със сигурност ще може да контролирате еякулацията си и по време на сношение.

Ако при контакт с приятелката ви възбудата продължи да нараства твърде бързо, опитайте с презерватив. Той не само намалява усещанията ви, но и създава много по-голяма сигурност и за двамата.

При мен деиства от 2 вкарвания сваршвах сега поне 2-3 часа издаржам даже понякога омората ме кара да сварша
Пз :)

46.   С приятелката ми си взехме девственоста едновременно. Имаше страшно много уплаха и в двамани . Аз Свърших моментално след което не можах да го вдигна 2-ри път. И после само кошмари санувах че не ставам за нищо. И така около година не повторихме. След като се напих една вечер се пристраших да опитаме отново. Още на 1-вото вкарване и аз свърших.Обаче надигнах глава и опитах да продалжа 2-ри път. Тогава успях и акта продалйи около 15 мин.

На следващият ден опитахме отново.. 1-вият път свърших след 2-рата мин .. но отново продължих. 2-рото свършване беше далеч след 20-тат мин. И така времето се удалжаваше след всеки акт докато не успяхме да стигнеме до акт от час и 20 мин, като свърших 2 пъти. Така че истаната е след 1-вото свършване да се правят и следващи опити. ПОмага и сега сам мн. спокоен. Повярвайте ми.

47.   Аз съм правил секс с над 10 момичета но там беше много различно защото там свършвах след 20,25 мин. но срещнах едно момиче което много обичам и като спах с нея за първи път на 3 тек свърших опитах се втори опит да я задоволя и пак 3 4 тека свърших, много гузно ми стана че друг път ги задоволявам а сега точно при нея така се получи а същевременно бях и много притеснен при нея затова че я обичах а при др. беше ей така

49.   Луксааа спред мен трябва да се настроиш психически.Преди секс поговори с твоята мацка за нещо свързано с нея относно начина по който обича да го прави.Разбери какво обича най-много и изпълни нейните сексуални желания.Със сигорност ще е доволна от теб

50.   Здравеите "колеги". Аз съм същия. Имам си годеница и ми е много готино с нея друго момиче не ме е възбуждало така и мисля че там ми е проблема. Според мен всичко е вапрос на психика когато си мисля за друго или пробвал сам да гледам ТВ помага малко но е неуважение кам полувинката ми и не ми е приятно а и какав е смисала да го правим ако не изпитаме цялото удоволствие. Аз правя така добре обработвам любимата си с рака, уста и наистина говоренето помага и когато е на варха на вазбудата се вклучвам и така свикнахме че по този начин почти винаги свършваме заедно което е готино. Случвало ми се е да го правим в втори път и понякога свършвяам отново бързо , а друпат дори не мога да свърша. Веднъж бяхме на палатка и след 1-вия път (отново Бърз) прятелката ми въпреки достигна до оргазам поиска втори път това няма да го забравя никога беше наи невероятния секс които сам правел някога контролирах всичко нея дори мен. Можеби от чистия въздух и от приятната обстановка, или от псехическата почивка но исакам да се повтори, потрети и т.н. Практика и психо тренировка му е маиката според мен аз имам напредък надявам се че и вие ще успеете. Пожелавам ви и партнйорка като моята гледа с разбиране на вапроса и дори ме успокоява това също помага затова жени помакаите на мажете си и вие ще сте добре. УСПЕХ

51.   Здравейте. Значи и аз свършвах бързо, но забелязах че в определена поза например тя като е отгоре свършвам доста бавно а понякога 2 тек даже и не мога, а когато сам отгоре сваршвам мн мн бързо. За мене сичко е индивидуално и секи трябва да разбере в коя поза може да се контролира и в коя не. Не казвам да избягва позите в които свършва бързо ами да ги практикува когато и партньорката му е към края.

Мн е важно наистина и момичето дали те разбира или те подтиска, но според мене проблем с бързото свършване е практиката.Преди като четях форумите ми се струваше невероятно, че хората говоря как сичко щяло да мине и как сичко било психика.Беше невероятно щото се се излагах 1 2 3 4 5 тек се бързо, но наистина си отминава с практиката и най-вече като опознаете себе си,позите в който сте най-сдържани.

А ако позата която доставя най-голямо удоволствие на приятелката ти и твоята поза в която си цар съвпаднат просто ще си на 7-мото небе.Успех на всички и наистена не го мислете,това не е пробрелм,не зимайте хапчета.Аз по 1 време имах някакво вазпаление на бъбреците и също ми оказваше влияние,та искам да кажа проблема може и да е в настинка,а вие да си внушите че не можете да е... и сте слаби любовници УСПЕХ ! ! !

52.   Преди секс праснете си една ръчна и се мятаите в леглото

1-50 от 276