Споделена история от Секс и интимност

Пада му по време на любовната игра
Здравейте.
Когато правим секс с приятеля ми и по-скоро, когато той ми дава френски ласки му спада. След което наново трябва да го възбуждам и т. н.
Какво мислите - дали не е защото не му харесва да го прави? А и понякога, когато се измори също му спада.

Аз съм му първата (поне така си мисля).
Първият път, когато го правихме, от притеснение или от нещо друго, не му стана. Следващите пъти му падаше по време на секс. Сега нещата се подобриха, всичко е нормално с изключение на това.
Не мисля, че е защото не ме харесва като цяло, обичаме се и има много голямо привличане между нас.

Е, бих се радвала най-вече на мъжки адекватни коментари. Защо може да е така, нормално ли е според вас и т. н?
Благодаря.

Коментари

1.   Хм, другия път, когато си правите френска - застанете в поза 69, или първо той да те лиже, а след това ти него, точно преди самия акт.

2.   Ако не си оскубала пилето го направи час по-скоро.

3.   Интересно защо кликам върху линка за споделяне мнения за сайта, а ме пренасочва към тази история. Модераторите могат ли да ми обяснят?

4.   Много просто, харесва му или най-малко няма нищо против да те ближе по розичката, ама това просто не го възбужда.* В това няма нищо ненормално или странно. Измислете как да си продължите сексуалната игра след този момент. Пипайте се, галете се, "бъркайте си по дупките" ама нещата да вървят...

Апетитът идва с яденето. Може в един момент да не му спада когато го прави, ако е има правилните мисли в главата. Бъдете по-освободени и да не ви пука. Само вие решавате кое е редно и кое не.

Успех!

----------------------------------------------
*аз съм подобен случай на твоето момче. Харесва ми да правя това, но не ме възбужда мен лично сексуално, само емоционално.

Емо (34)

5.   Според мен той не е единствения (неказвам, че съм имал този проблем). Но според мен той просто губи концентрациа не ,че не му харесва. Вероятно просто се концентрира прекалено много в това да ти достави удоволствие с "вренските ласки", и най вероятно това го расконцентрира. Може би би помогнало ако му показваш колко ти харесва това което прави. Без да симулираш защото хванелите, че симулираш ще спада още повече и със сигорност ще е от притеснение! Трябва да се отпуснеш мъжете обичат да знаят, че достават удоволствие на половинките си покажи му го!
(Може би сте пробвали 69? Ако не опитаи така, ще засилваш възбудата докато той прави това с теб и по този начин ще има по приятни асоцияции от вренската любов!)

6.   Ми зае*би го тогава кжо ти пука... немари си някой дето не му спада... просто е нали

7.   Какви са тия "вренски ласки" и любов? Нещо някъде се вре ли? :)