Споделена история от Секс и интимност

Малко се срамувам, но ми се иска...
Здравейте малко се срамувам да споделя сексуалният си живот, но има нещо което силно ме разпалва и възбужда. Аз сам на 23г. На пръв поглед нормално момиче, даже често се изчервявам когато среща погледа на някой. Правя секс от 16 годишна, опитала съм почти всичко, но само с партньорите ми , не искам да си мислите ,че падам в леглото с всеки. Със сегашният ми приятел (27г.) съм от близо година, той ми е третото гадже, като изключа сексуалните ми преживявания с моята приятелка, която също много я обичам. Определено с него се чувствам щастлива и стабилна. Сексът с него е страхотен, много е мил и внимателен, обича да организира вечери на свещи и ... мечта е за всяка жена.

Ето и защо търся вашият съвет:
Обичам го много, както и той, поне така казва. Аз не се съмнявам в чувствата му, но той не знае всичко за мен и се притеснявам ако споделя с него истината и моите желания да ли няма да го нараня и да ме намрази?

Когато правим секс е страхотен любовник, почти всеки път ме докарва до оргазъм. Няма за какво да се оплаквам въпреки , че често ми се иска да се из пишкам върху него по време на секс. Това страшно много ме възбужда и направо ме побърква, както и да правим тройка или четворка с моята приятелка!

Не знам каква ще бъде реакцията му и това ме притеснява, няколко пъти се опитах да разговарям с него на тази тема , но ме досрамя и се отказах. Определено не знам как да постъпя страшно много ми се иска да го направя, но не искам да развалям приказката.

Разговарях на тази тема с най добрата ми приятелка която е на 25г. и си има постоянно гадже. С нея имаме сексуални отношения от пет години. Това е другата страна, както споменах моят приятел нищо не знае за нашите отношения. Една вечер преди пет години бяхме на купон и се бяхме почерпили порядъчно. Тя ме покани в тях да си поговорим и от дума на дума усетих ръката и върху триъгълника си. Исках да се съпротивлявам , но не можех беше толкова хубаво... Така открих моята би сексуалност . На другият ден не можех да я погледна в очите от срам какво бяхме правили на пияна глава, но я желаех отново и отново. Не след дълго всичко се повтори и от тогава водя двойствен живот. С нея не се притеснявам да правим каквито и да е мръсотии включително и напишкването, даже това ни е едно от най-любимите преживявания. На няколко пъти нейното гадже щеше да ни засече в неудобни пози... или много удобни.

Тя определено е готова да го сподели с мен, а аз мисля, че той е готов за подвизи, както казва моята приятелка. Често ме изглежда похотливо даже веднъж по време на секс е казал моето име!

Мислим първо да посветим в тайната си нейното гадже и след това...
Въпросът ми към вас е дали да го направя и как за да не го стресирам?
Ще се радвам да чуя мнението и на двете страни, както и да споделите вашият опит!

Коментари

51-81 от 81

82.   Постоянно с жена ми си го правим това с ПИСИНГА но в повечето случай когато сме в някой хотел или пък в къща за гости, но много рядко в къщи защото всичко става много мокро последният път гледахме едно филмче в което имаше доста елементи с пикня и решихме и ние да го направим. Целия ден моята мръсница пиеше много течности но така и не отиде да пикае, личеше си как се е подула просто и вечерта когато бяхме вече в хотела си я завързах легнала по гръб и разкрачена, може би един час я оправях с един вибратор после още половин час я лизах но не пусна и грам пикня накрая я изчуках, беше много мокра но отново не се испика после отново и сложих вибратора и тогава вече не издържа пишкаше без да се спре 1-2минути без да се спре на другия ден ми каза че я болят краката и че цялата слива и е подпухнала но е много доволна, доволен бях и аз защото много обичам пикнята и.

83.   Защо половината тук си мислете че написаното тук е измислица?

84.   Още от ученическите си години семейството ми имаше семейни приятели които имаха две дъщери малко по малки от мене, и двете бяха леко пухкави но много общителни и чаровни, много често си представях как имам интимни отношения с едната но някакси ми беше неообно да си поискам нещо повече, после тя отиде д учи в др. град и почти не се засичахме, бях я почти забравил докато веднъж не я засякох в една дискотека, тя беше с 2 други момичета а аз бях с един колега вечерта мина прекрасно и даже докато танцувахме я целунах няколко пъти, после се разделихме а на др. седмица се разбрахме че ще ходим пак тя дойде сама аз също. През цялото време беше много разкрепостена танцуваше и направо прекали с алкохола почти на сутринта си тръгнахме и по пътя ми каза че много и се пикае и да спирам че щяла да се напикае иначе, спрях на една отбивка и излезнах да и помогна защото беше много пияна свалих и панталона и гащичките и пред мен се показа много добре оформен триъгълник от който започна да пикае, като и помогнах да си свърши работата се обу и влязохме в колата и започнахме да се целуваме, тя ми каза че малко и е мокро между краката защото не съм я забърсал и че ще и е много приятно ако го направя. Когато и свалих гащичките те бяха целите подгизнали от пикнята и леко запарини от косматият и триъгълник, аз ги подуши с удоволствие и я докоснах с ръка тя леко изстена и пусна още няколко мощни струи.

85.   №82, да те питам нещо, почти извън темата. В хотела си я вързал легнала, което вероятно значи на леглото, нали така? И опикахте цялото легло в хотела? И смяташ, че това влиза в цената на преспиването? Може би ще се радваш от високото качество, ако някой път в хотел направо ти дадат стая с опикано легло, знам ли...

Мисълта ми е - лошо няма, кефи ви, радвайте се. Но го правете така че да не пречи на другите и да не съсипва чужд инвентар, който не сте платили.

86.   Падам от коня :) Щом на 16 си с такъв опит и такива сексуални фантазии, незнам на 36-40 какво ще е.... Нещата стават все по сбъркани. Жените почвате да се плющите още на 10-11, а на 25 сте изхабени празни кукли. Жал ми е за теб.

87.   Кажи му, няма от какво да се срамуваш. Имах приятелка, която ми каза същите думи - малко ме е срам да го кажа, но ми се иска.... , и млъкна. Казвам и кажи, не се притеснявай. Тя се изчерви, прегърна ме и ми прошепна на ухото - искам да ме любиш отзад. И още повече ме стисна в прегръдката си, сякаш я беше срам да види реакцията ми.

88.   Като за начало ще се радваме авторката да сподели как са се развили нещата. Иначе си мисля че гаджето и ако я обича би му било ОК да осъществят тия нейни желания. Историята ми е напълно истинска и реална, след доста продължителна връзка 7год. се бях разделил с приятелката ми по доста болезнен начин, за това и бях заминал за чужбина да работя и да мога може би по лесно да се отърся от всичко, имах доста ограничени социални контакти и затова и се прибрах след 6месеца отново БГ. Имах регистрация в един сайт за запознанства и така си кореспондирах главно с 2-3момичета. Една вечер писах на момиче и тя мн. бързо ми отговори, главно какво търся, какво очаквам да се случи и такива подобни, изведнъж ми каза бих ли отишал в нейния град да се видим още същата вечер-беше някаде около 21-22часа, да пийнем по нещо пък каквото стане по нататък. Тя живееше в др. гр. на около 60км. от моя, след час бях при нея, на първо четене много ми хареса. Още като се качи в колата ми тя ми каза че май би било по добре да отидем в общежитието където живее-беше студентка, от колкото да търсим заведение толкова късно, минахме само да купим нещо за пиене и за ядене и се озовах в стаята и, беше доста добре обзаведена за общежитие и си живееше съвсем сама. Предложи ми да се изкъпя и каза че тя току що си е взела душ. Личеше и че желае секс а беше красиво младо момиче тип миньонче, леко закръглена но ми допадаше. Беше облечена спортно надолу с клинче а нагоре с някаква тениска с огромно деколте от което се виждаха огромните и цици. След 6-7месеца суша я пожелах веднага, притеснявах се само да не се изложа, тя ми каза че харесва точно такъв тип мъже и дали имам презервативи а аз нямах, каза ми че се надява да я пазя и така се озовахме в леглото и. Целувах я обарвах я навсякъде предразположи ме, каза да не бързам каза ми че много и харесва когато я докарат до оргазъм докато я лижат, аз разбира се е и казах че ще я докарам и аз по този начин, докато ми духаше едвам се въздържах да не свърша, казах и че искам да я лижа вече и тя се спря с духането каза ми че и се пишка, но аз не исках да я пускам, заех се да я лижа, беше много гладко избръсната и чиста ухаеше невероятно, чувах я как стене, спрях се за малко целунах я а тя отново каза че мн. и се пишка, казах и само давай не искам да те пускам и отново я излизах, усетих съвсем леко как пусна няколко капки, може би за да разбере как бих реагирал, отново и казах давай, не се притеснявай желая го след което усетих малко по голямо количество, погълнаха всичко и мн. ми хареса, мисля си че и тя го разбра, че ми харесваше и започна на по силни струи да пуска от елексира си, вече едвам поглъщах всичко. Може би това продължи някаде около минута две след това тя ми каза че няма повече, че се е испишкала напълно и че с пишкането е и свършила, тя беше изтощена аз също, бяхме и двамата мокри но наистина възбудени, после на няколко пъти се срещахме с нея, но в последствие тя се омъжи и за сега всичко приключи

89.   Здр. от едно известно време всичко свързано с писинга ми е интересно, колежката ми отключи може би фетиш желанията които са били подтиснати в мен. Мъж на 31 год. съм, последните години лятото винаги работя по черноморието, и така тази година при мен дойде едно ново момиче-сервитьорка, имаше си някакъв приятел, идваше от време на време, но често я виждах че се прибираше и с някой други, виждах я защото персонала който бяхме ни бяха настанили в една сграда. Постоянно я базиках за нещо как се облича как нарочно възбужда мъжете, но тя нямаше нищо против, даже май и ставаше готино. На няколко пъти ми каза че според нея съм бил много перверзен, и все съм я питал неща за секса, досущ като приятеля и, но всичко го взимаше на шега. Миналата седмица беше 2 дни почивка и беше ходила на балкан някаде с приятеля и на сутринта дойде на работа а аз все я питах как е било, харесало ли е, а тя ми каза че са се поразхождали на някакъв водопад, общо взето и е харесало. Вечерта към полунощ се прибрахме, стаите ни бяха една до друга и имаха една тераса-обща. Аз бях подпийнал малко и излязох на терасата да пийна още едно и да си лягам, Силвия-така се казваше колежката дойде след 5 мин и каза че ще си простре прането дето и било от сутринта в пералнята и ще дойде и тя. Седнахме и аз отново я базикнах че все едно е била на балкан 1 седмица а не 2 дни, имаше може би 7-8чифта прашки на простора 2-3чифта клинчета и куп др. неща. Попитах я дали се е преобличала през 2-3часа че толкова бельо, и че ако ми е жена няма да мога да и купувам само бельото, Силвия смотолеви нещо че само я питам и че още я е срам да говори с мен за такива неща. След 1 бира малко се поотпусна и аз я подхванах наново, какво толкова е правила че има 10чифта прашки, а тя каза че я е срам и ще ми каже ако си остане между нас. Подчерта че както аз така и приятелят и е перверзен и че от скоро си правили най различни сексуални игри с писинг и че тия 2 дни докато са били на въпросния водопад и в балкана са го правили отново, тя е пишкала и затова и толкова бельо има, даже и че единият ден нарочно е пишкала както е с клинчето и е изсъхнало на нея. Направо бях вече на кокъл корав от тия нейните обяснения и и казах че и аз искам но едва ли жена ми би се съгласила на подобно нещо. Попитах я дали на нея и е харесало а тя ми каза че ако нещо не и хареса няма начин да го направи. В тоя момент я хванах и я занесох в спалнята, беше с един сив клин, спомням си че и казах само че искам да го направи същото, и след малко видях как сивият клин започна да притъмнява на най интимното и място, после се образуваха 2
тъмни мокри линии надолу а накрая беше почти цялата мокра, бавно свалих клина и и я обладах първоначално не осещах почти нищо беше много мокра и хлъзгава, много широка

90.   Приятелката ми е на 21год аз на 27 от няколко месеца живеем заедно. По темата, всичко започна така че правихме ремонт в банята, когато едната сутрин ние бяхме още в леглото и майстора дойде, аз станах да му отворя и той бързо се зае с работата си, когато се върнах в спалнята тя се беше облякла и ми каза че страшно много и се пикае а майстора беше вече започнал с работата си, предложих и да излезем до някой кафене и да ползва там тоалетната ама тя ми каза че не би издържала, трябваше да измислим нещо и аз отидох до кухнята и взех един буркан, казах и да пробва в него да се испикае, толкова беше на зор че веднага се съгласи, но самата гледка ме възбуди неимоверно много, помогнах и да го нагласи така че да не се опикае, докато го държах осетих колко и е топла урината, имаше възбуждащ мирис, но най много ме възбуди самото пикаене, как излизаше със силна струя и как напълни целия буркан

91.   В този фетиш случайните и непредвидими ситуации носят най-голяма наслада. Спомените ми оживяват, като се сетя за една интересна случка отпреди години. Вечерно излизане с приятели. Първо хапнахме, после продължихме в клуб с жива музика. Дамата с която излизах по това време беше жена наближаваща 40-те, доста по-голяма от мен. Беше много чаровна и стилна жена. Със стройните си крака и стегнато дупе, излъчваше неворятен сексапил. Онази вечер се беше се издокарала в костюмче, с тясна къса пола, на високи токчета. Вечерта се проточи доста, имахме планове и за продължение. Бяхме в бара, след полунощ, в разгара на купона и вече приятно опиянени. В един момент тя стана и се отправи към тоалетната. За лош късмет се беше оформила опашка и тя реши, да го отложи. Върна се обратно на масата и продължихме с напитките. След около половин час забелязах първите признаци на безпокойство – седеше напрегнато и стана по-подвижна на мястото си, от обичайното. Гледах и се наслаждавах на оголените и бедра, в бежовия чорапогащник, как дискретно потрепваха и се движеха уж в ритъм с музиката. Личеше и колко много и се пишка. Писинга ме е привличал винаги, но на нея все още не смеех да го споделя. Беше хубава, интелигентна жена, не беше от най-срамежливите, но не вярвах да се занимава с подобни фетиши. След малко скокна отново към тоалетната. Опашката се оказа още по-голяма или поне на нея така и се е сторило. Върна се при мен и на ухото ми сподели нервно, че пред единствената тоалетна е пълно с народ, а на нея много и се пикаело и ме помоли да тръгваме. Прошепна ми, че едва се сдържала. Казахме набързо нещо на останалите, и се изстреляхме навън. Реших, че по най-бързия начин трябва да хванем такси и да отиваме вкъщи. Тя обаче ме дръпна настрани и ми каза тихичко: „Ох, моля ти се, трябва да се изпикая някъде… много ми е спешно. “ Супер се изненадах, изобщо не очаквах от нея да тръгне да пикае навън. Явно наистина беше много на зор. Добре, че беше 2 през нощта. Тръгнахме по тъмните улички, да търсим някакво дискретно място. По походката и личеше, че едва се стиска. При всяко спиране да се огледаме, тя започваше да прикляква и да кълчи крака. Не е бях виждал толкова да и се пишка. Бях едновременно възбуден и притеснен за нея, къде да я скрия. Вървим и се озъртаме във всички посоки – тук много се виждало, там било много светло. В същото време повтаряше „Ох, ще се напикая…“ и се притискаше отпред с ръка. Виждах, че ако съвсем скоро не открием подходящо място, тя наистина ще се напикае. Тогава и посочих едно място между две паркирани коли и казах да кляка там, никой няма да я види. Освен мен, разбира се. Тя изобщо не се замисли и започна да бърка в чантата си за салфетка. Едва издържаше в тези няколко секунди, пристъпвайки от крак на крак, и охкайки “Ох, не мога, напикавам се…“. Взех и чантата, а тя хукна между колите, надигайки поличката си. Шмугна се и за части от секундата, смъкна чорапогащника с бикините, при което струята моментално бликна, още докато клякаше! Пишкането започна със страшна сила! Аз стоях отстрани и не можех да отместя погледа си от нея. Беше невероятно възбуждаща натурална гледка на секси пикаеща жена! Клекнала ниско долу, свила се между колите, така, че максимално да се скрие. Поличката и набрана на кръста, бикините и чорапогащника, стояха опънати на бедрата и, а под дупето се виждаше как от най-съкровеното място, с бясна сила течеше мощна, дебела струя, наводнявайки асфалта под нея и образувайки малка рекичка. В този момент и на двамата не ни пукаше, че някой може да ни види. Тя въздъхваше от облекчение, а аз треперех от възбуда! Най-накрая процесът свърши. След като избърса мократа си вагина, тя обърна внимание и на бельото си. Оказа се, че малко е закъсняла – бикините и бяха мокри, а на бежовия чорапогащник се беше образувало голямо мокро петно. Личеше си как по вътрешната част на бедрата се беше стичало, почти до колената. Явно се беше се напишкала, в последния момент. Леле, мислех си, какво ли щеше да стане, ако още малко се беше забавила. Бях невероятно възбуден, не издържах и сложих ръката на мокрото и бельо и започнах да я търкам. Тя побърза да си смъкне поличката, но ръката ми остана там. Признах и колко много съм възбуден и изобщо да не се притеснява от случилото се, което малко и помогна да преодолее неловката ситуация. Нямахме търпение и двамата да се приберем. Такси не хванахме, а вървяхме повече от половин час пеша. През цялото време коментирахме случката, като на няколко пъти прокарвах ръка под полата и усещах влагата и. Темата за пишкането вече не беше табу за нас. Каза ми, че и друг път ме е усещала, как се възбуждам, в подобни по-леки ситуации, но си е траела. Сега вече нямаше от какво да се притесняваме. Отдадохме се на максимални удоволствия.

93.   От доста време ми харесват подобни неща в секса,хора как зарибявате половинките си да го правят,няколко пъти съм намеквал на половинката ми но тя така и не го прави,как бих могъл да я накарам да го практикува и да го правим заедно

94.   А моята сексуална фантазия е да правя секс с жена

95.   С моята приятелка скъсахмне заради такава случка. Тя поиска да включим нейната дружка, защото от една година била на сухо, и вече се побърквала без секс. Направихме го тримата. После отново поиска да се съберем тримата, защото приятелката и не била опитвала анален секс, да го направи с мен, защото съм билм внимателен. Моята и се похвалила. И това направихме, но отношенията с гаджето ми се влошиха. Тя започна да ме ревнува от всяка, да се заяжда. Накрая скъсахме.

96.   Аз пък се чудя до къде деградирахме с такова поведение разврат и само мазо. Как е възможно.. и не виждам благоприятно бъдеще нито за вас нито за човечеството като цяло.

97.   Мисля си че на партньора ти би му харесало поне 1-2 от нещата които искаш да направиш, имам една подобна случка, ходих с едно момиче повече от 2 месеца, но ме държеше на сухо, целувки пускане на рака но когато работата опреше до секс все се дърпаше, същата вечер бяхме с едни приятели на бар, постоянно поръчвах различен алкохол но се стараех да се запазя що годе в кондиция за евентуален секс, малката нямаше особен тренинг с алкохола-тогава беше на 18 години и бързо я хвана, държеше се все по разкрепостено и предизвикателно, когато си тръгнахме от бара се разделихме с компанията, викнах едно такси и мислех да я водя в нас, но малката отново се задърпа въпреки че беше видимо пияна и искаше да си ходи, до тях има една бензиностанция, когато спряхме и казах да пием по една бира ще я изпратя и ще си ходя... това вече я довърши, толкова се отряза че едвам я изведох от бензиностанцията, хванах я под рака и я заведох до тях, за мой късмет родителите и бяха в някакво село, докато отворихме вратата вече беше заспала сложих я в леглото и и свалих дънките, остана само по сутиен и дамски боксерки, легнах до нея и пуснах ръката по най интимното и място бях я докосвал там но не бях пробвал нищо повече, докато я докосвах през бельото и осетих че взе да се присвива нещо каза само че иска да отиде до тоалетната но беше много пияна така и не направи даже опит да стане, както беше в нейното си легло започна да пикае, опитах се да я вдигна но тя продължаваше да пикае в леглото, цялото стана мокро когато свърши с пикането само се обърна и заспа, бях вече достатъчно мокър и аз и си легнах и я прегърнах, може би след 2-3часа се събуди и не знаеше какво е направила, когато и казах толкова се засрами че беше готова на всичко само и само да си мълча, секс така и не правих тая вечер но на следващата беше реалност

98.   Семейство сме от 6 год,предполагам че при повечето семейства секса намалява с годините така беше и при нас.Преди около 3-4 месеца забелязах че жена ми все по усилено ме разпитваше какво харесвам в секса какво желая искам ли нещо по-така.Някой неща и казах за други ми беше неудобно.Една вечер бяхме с едни познати на по бира,вечерта си тръгнахме към нас,беше много приятна вечер някъде към 22ч. и тръгнахме пеша,бяхме пили по няколко питиета но жената рядко пие и определено и личеше че я хвана леко.Живеем в къща и имаме малък двор седнахме вън да изпушим по цигара,беше седнала на пейката и се облегна на мен,бях я прегърнал и осетих как гърдите и бяха възбудени,зърната и бяха настръхнали,леко ги масажирах а тя каза че много и се чука,аз от своя страна още повече я придърпах към мен и пуснах ръка и по надолу,каза да не бързам още тук че може и да ни види някой съсед а и най вече че Много и се пикае,въпреки това аз бях вкарал ръка между клина с който беше и прашките и,тя още веднъж ми каза че ще се напикае ако не си махна раката но аз не я махнах тогава тя леко се напъна и пусна малко,усещаше се колко е топла бях се възбудил вече и казах че искам още,тя пусна още малко и каза че ще се намокри ако продължи,казах и че искам да е мокра и че ми харесва.Качихме се в спалнята,имаше мокро петно на клина но не си личеше особенно тогава и свалих клинчето и тя остана само по прашки и сутиен,прашките и се бяха врязали във възбудената и слива,беше права и изведнъж започна да пикае както е през прашките,правихме страхотен секс няколко пъти през ноща,на сутринта когато станахме го направихме отново.Прашките и бяха още мокри от снощното пишкаше,но исках да си ги убуе,тя ги убу и заедно отидохме до банята тогава тя отново се испишка както беше с тях стоя с тях някаде до обед,почти бяха изсъхнали на нея но трябваше да излизаме и си ги смени с други

99.   АХахха 12, брат, добре дошъл. И аз влизам тука като ми се вдигне вярата в човешкия род за реалити чек. Това е реалността, брато, хората са леш :D:D

101.   Нормално ли е момиче на 21 г. да казва "малко ме е срам, ама ще го направим ли и отзад..."?

102.   Легнах си с едно младо момиче, и докато правим секс, тя каза срамежливо "малко ме е срам да те питам, но ще го направим ли и отзад".

103.   Незнам как да започна но фетиша ли ме откри аз него ли но се случи съвсем спонтанно.Работех в една будка,до нас имаше нощен бар,на няколко пъти бармана ме канеше да отида след работа да се забавляваме,същата вечер реших да отида да разпусна малко а и бармана ми харесваше.На няколко пъти ме видя че съм дошла и ми се усмихваше,като цяло разпуснах малко в повече и след четвъртата бира трябваше спешно да отида до WC-то както обикновенно беше пълно,чаках доста дълго,вече бях на границата да се напишкам,бях крастосала крака и мислех да излизам някаде на вън но не бях сигурна дали ще издържа до вън,тогава той мина покрай мен и ме попита какво става,казах му че много ми се пикае а няма как да влезна,тогава ми предложи да ме заведе на др.място,помислих че ще е в някоя служебна тоалетна но той ме заведе отзад зад бара,имаше малък външен двор където имаше разни кашони,касетки и какво ли не,каза че ще стои тук докато пикая да не дойде някой.Свалих си дънките и гащичките,те бяха леко мокри и започнах да пишкам,толкова много ми се пикаеше че струята беше адски силна,чуваше се как пикая,малко преди да се испишкам видях че беше дошъл до мене и се беше хванал за пакета,видях колко е възбуден,преди да кажа нещо той каза колко било възбуждащо да гледа как пикая,аз станах и се убух веднага,не казах нищо и така влезнахме вътре.По късно вечерта когато си тръгвах ми се усмихна каза ми че другия път когато дойда ще е в гащичките,дали бих го направила за него,не казах нищо и тръгнах.Докато се прибирах бях толкова възбудена че получих най малко един оргазъм докато вървях.Така минаха няколко дни докато една сутрин дойде до будката където работя каза че вечерта ще има страхотен купон и ще му е приятно ако дойда да се забавлявам хем да направя обещаното.Вечерта разбира се отидох,няколко пъти погледите ни се засичаха и винаги ми се хилеше,бях поръчала една бира но още преди да я довърша той ми донесе още една,седна за малко до мен и ми каза че когато ми се допишка да му се обадя и да не се притеснявам,малко след това наистина ми се пишкаше,отидох до бара и с поглед му казах да ходим,излезнахме на същото място където бях предната вечер,тъкмо се чудех какво да правя и той сложи пръст на устните ми,каза да оставя той да действа,бавно свали дънките ми и останах само по гащички,леко се разкрачих и пуснах малко,след това още и накрая всичко потече по краката ми,след като се испишках свали гащичките ми и правих най готения секс досега,после ми даде едни нови гащички облякох се и се върнахме в бара

104.   Историята от 103 ми хареса. Гледката наистина е била доста възбуждаща. Аз съм виждал как пишка момиче след две бири, едва не намокри гащичките преди това. Представям си как е било след 4 бири! Интересно ми е, като си работила в бутка, по цял ден или нощ, предполагам без тоалетна, дали не си имала някои спешни ситуации в края на смяната, завършвали с мокро бельо или клякане в близките храсти? Може и това да е допринесло за фетиша...

105.   Направи го, какво толкова странно има, ако му хареса секса ще е в друго измерение.
Миналата седмица жената беше на купон с колегите и колежките си, като цяло всички са млади, тя е на 30, прибра се някаде към 1 след полунощ, тъкмо бях заспал. Още щом влезе едвам се съблече и си легна, остана само по прашки и ми се натисна, попита дали съм заспал. Попитах я защо толкова рано а тя отговори че е искала да се прибере при мене вече и за това, целунах я и пуснах ръката си от гърдите по корема та до пусито и, беше пила някакво уиски и миришеше възбуждащо на алкохол, прекарах ръката си точно върху цепката и, тя потрепера, така няколко пъти докато се разтече цялата, беше изпила приблизително 400гр. уиски и не можеше да се контролира, още докато свалях прашките каза че ще се напикае, харесва много когато я лижа, докато я лижех се напика, правихме най лудия секс и тя пак се напика.... така че давай не се притеснявай

106.   Аз съм мъж и също съм увлечен по писинга,още първата ми по сериозна приятелка разбра за това ми увлечение и често го практикувахме,разбира се на нея също и допадаше да го прави и всичко се получаваше много лесно и спонтанно.След няколко годишна връзка се стигна до там че се разделихме просто имах нужда от нещо ново и я зарязах,така минах през няколко краткотрайни връзки но на никое от момичетата не се осмелих да споделя за това мое влечение към писинга,междувременно по някога се случваше да се срещаме тайно с бившата ми приятелка основно за секс и винаги го правихме това с писинга,тя беше доволна аз също,това продължи няколко месеца но накрая си хванах едно гадже на което държах много и не исках да продължавам по този начин и на няколко пъти отказвах да се срещам с бившата,започнаха едни заплахи и среднощни обаждания,основно ме заплашваше че ще каже на сегашната ми приятелка че няколко пъти съм и изневерявал с нея, а другата заплаха беше че ще и каже колко съм перверзен и че харесвам писинг.Тъй като не и бях споменавал за това ми влечение се притеснявах да не скъсаме от това,след едно от поредните и обаждания и заплахи сегашната ми приятелка искаше да се чуе с нея,да се разберат уж по женски и да не ни притеснява вече,тъй като знаех какво ще и каже бях силно притеснен,казах че сигурно ще излъже за много неща и затова не искам да се чуват но тя беше настоятелна,попита има ли какво да крия и че ако няма няма и от какво да се притеснявам.Тогава за пръв път и казах че има някой неща от които малко ме е срам да и кажа и затова не съм ОК да се чуват,беше много настоятелна да кажа от какво ме е срам да и кажа и накрая склоних да и споделя че по някога се е случвало с бившата да правим писинг и че това ме притеснява а другото е че ще излъже че съм я чукал докато сме заедно.След като казах това приятелката ми каза само това ли е и че ако е само това няма от какво да ме е срам и да се притеснявам,бях изненадан когато ми каза че даже няколко пъти тя самата е правила писинг и за нея това не е нищо от което да се срамувам и притеснявам.Малко след като си бях излял душата пред нея тя и звънна и се чуха,след кратък скандал приятелката ми и каза че всекидневно правим секс и че винаги ми прави писинг толкова ми харесва че даже пия от урината и така че да не се обажда и да ни пречи на връзката ни.Същия ден го направихме за първи път заедно и от тогава и до днес минаха вече над 10 години от които непрестанно го правим

108.   С приятеля ми бяхме на море, до хотела имаше едно капанче и всяка вечер ходихме там, едната вечер се прибираме и на мен много ми се пишкаше-бях пила бира, но той ме задърпа в леглото и ми вика мило искаш ли да пишкаш в леглото и така да спим, от самите думи така ме възбуди че веднага ме нави, не си бях свалила прашките и ме обзе идеята да пишкам, така докато ме целуваше се напишках, до сутринта не станахме от леглото няколко пъти пишках и правихме секс

109.   Съжалявам, но желанието ти е извратено и унизително. Мисля, че много мъже биха се отвратили.
Като жена не виждам нищо възбуждащо в това.
Мисля, че на подсъзнателно ниво се опитваш да доминираш и да унижяваш партньора.
За мен има голяма вероятност да разклатиш отношенията си с партньора и дори да те помисли за побъркана.
Можеш да пробваш по друг начин и да му покажеш снимки или видео с това. Да го питаш неангажиращо как му се струва и какво мисли.
Защото повечето хора биха отсекли :"Извратено".
Ако беше питала за свършване в уста или анален секс, щях да ти отговоря, че се практикуват масово, почти без изключение от всички.
Жена

110.   Изумително колко много пикльовци са се събрали тук. Всяка втора тема е pissing, добре че няма и за "дрис-инг" и за плюене.

111.   Ужас. Според мене ще те зареже. Бисексуална си, извратена, а българите са мега консервативтни. Подсъзнателно ще гледа на тебе като курва, дори и да се навие да го направите.
Ж 34

112.   Съжалявам но някой жени тук се изказват неподготвени, мъж съм и съм сигурен че 90% от мъжете биха харесали това което искаш, биха се възбудили и биха правили страхотен секс, разбира се ще има и някой друг който не би му допаднало но едно е сигурно би била мечта за повечето мъже

113.   Мъж съм и имах една приятелка която веднъж така се напи че едва се прибрахме, веднага си легнахме и тъкмо бяхме заспали и хоп тя се напика, не се осети въобще, но на мен ми стана много възбудено, като се събуди толкова я беше срам какво е направила че едва ме гледаше, после няколко пъти все я молех да се натряска пак та отново да се напишка, но вече се вардеше...

115.   Той, Наполеон, си го казал човекът...

117.   Писинга не ми е страст, но пък е чудесно средство за отслабване. Пробвала съм да изпивам всичко от мъжа ми и за 10 дни отслабнах около 8 кг. Самото гълтане не е гадно и се свикава пък и на него му харесва.

51-81 от 81