Споделена история от Секс и интимност

Тя не може да свърши...
Здравейте, с приятелката си съм от близо половин година. От три месеца водим полов живот, но за тези три месеца тя е свършвала само един път. И двамата сме на по 23 години.
Имал съм само една връзка преди нея и нямах такива проблеми.
Приятелката ми е имала също само една връзка преди това и казва, че в нея никога не е изпитвала оргазъм.
Знам че е глупаво, тя твърди че така си е добре, но мен ме гложди ужасно много. Пробвахме различни пози, орален секс, продължихме акта до над два часа, но разлика просто няма.

Особено притеснено ми е, защото тя значи много за мен и искам да й дам всичко, а очевидно не мога. Някой преживявал ли е подобно нещо и ако да - справил ли се е с него? Ще съм благодарен на всякакъв вид съвети, защото наистина не мога да си позволя да я загубя

Коментари

1.   Явно още е малка. Не се впрягай толкова много. Някои жени след 30 години чак започват да стигат до оргазъм. Също така зависи доста и от нейния опит, дали може сама да стигне.

Споко

2.   Ако една жена не може да свърши, значи мъжа не се е постарал. Жалко за жената.

3.   Жените са различни-някои изпитват незабележими оргазми:)
Такива дето имат оргазъм като в порно-филмите са единици!Важното е че имаш желание, отпусни се, нещата ще се получат от самосебе си!

4.   Абе що не си правите секса за удоволствие, да ви е гот, без да броите някакви си оргазми. Като каже някой, че секс без оргазъм не струва и всички се връзват, и някакви фикс идеи ги обземат да сменят партньора и куп глупости. Правете си кефа, всичко ще си дойде на място след някоя годинка.

5.   Номер 2, това което каза е ПЪЛНА ГЛУПОСТ!!!

6.   Съгласна съм, само мъж може да го каже това.
Аз също имам сериозни затруднения да получа оргазъм, но това не прави секса за мен по-малко приятно изживяване.

Малкото пъти, когато съм получавала оргазъм е било въпрос на ситуация, никога не мога да го предвидя, нито да знам какво точно и как точно ще ме отведе до връхната точка. Но не ми е изобщо и цел, наслаждавам се на секса напълно и обожавам приятеля си в това отношение, независимо дали получавам оргазъм или не!

За мен не съществува мъж на земята, който да може да докара всяка жена до оргазъм. Всяка жена е различна, има нужда от различни неща, не е необходимо да си чел камасутра или да притежаваш кой знае какви умения с пръсти, език и прочие... Оргазмът на жената изобщо не зависи пряко от техниката на мъжа, понякога дори и привличането не е особен фактор...

А може и наистина да зависи от възрастта...аз съм на 20 години, но забелязвам, че с течение на времето интензивността на усещанията се покачва. Може би, като минат още няколко години ще започна да получавам редовно и оргазми...Не го взимай присърце.

7.   На 23 не мислех за оргазма на жената, тогава просто си живеехме живота - с коя се получило, с коя не. После се ожених, но жена ми откри оргазмите година по-късно, просто се получи. Та мисля, че проблем нямате, всичко с времето си.

8.   Точно така ! Не слушай номер 2 ! Сексът е удоволствие за двама, а не състезание със старт и финал ! Не се притеснявайте и не зацикляйте на тема оргазъм на всяка цена. Отпуснете се и не мислете за това, а се отдайте изцяло един на друг. Ще се получи - проверено е от личен опит.

9.   Bагиналния оргазъм е много труден за много жени.трябва да пробваш с клиторен чрез стимулация по време на акта.не се отказва!ще стане!евала,че мислиш и за нея.това оснаяава че наистина я обичаш

10.   Моят приятел е изправен пред същия проблем - и аз не свършвам с вагинален оргазъм... Никога не съм свършвала така... Сама свършвам на 5тата минута, но с него ми трябват поне 20 мин орален секс... Не знам защо се получва така... И той се старае, и аз го искам силно, но това е полужението. Сигурна съм и се съгласявам с другите, че това ще стане от самосебе си рано или късно :)

11.   Cигурно има клиторен оргазъм. Прави и френска, дълго, бавно и си вкарвай пръста във влагалищтето, пипайки Г- точката. Като я отключиш веднъж на оргазми и вагинални могат да дойдат по- късно.Евала, че мислиш за нея, ще се получи, успех

12.   (Oт автора) благодаря за съветите до този момент. Опитах повечето от нещата, които ми казахте (особено с френската любов) но не помогна по никакъв начин. Необичайното в случея е че днес тя пак получи оргазъм, но отново при нормален секс. Или нещата започват да се отключват или това са някакви съвпадения. Дано всичко е както трябва

13.   явно не може да лижеш както трябва .....
е пич пробвайте др пози ала бала там ... :)

14.   Не знам дали това ми ще ти помогне, но аз започнах да водя полов живот на 17 и почти година не можех да изпитам оргазъм с гаджето си - сама - да, но с него - не. Сега си мисля, че пролемът е бил в главата ми - все се притеснявах как изглеждам, дали го задоволявам... Той обаче не беше доволен, че не получавам оргазъм и все ме питаше какво ми харесва, какво искам. Веднъж, докато ми правеше френска, го помолих да използва и двата си пръста в мен...И се получи. Към днешена дата това все още е единственият СИГУРЕН начин да свърша. Пробвай и ти така, но първо я предразположи да се отпусне. Надявам се да стане!

15.   Съгласна съм напълно с номер 14!!! същата е и моята история ... пробвай с пръстчетата и с езика(най-вече)- резултата е сигурен!!!

16.   Всичко зависи от двамата. Тя трябва да разбере какво и харесва как и харесва и да те напътства. Сам ще ти е трудно да се справиш. Оргазма при жената идва от главата, а не механично. Ако веднъж е свършила значи винаги може стига да не те лъже............

17.   Автора: вече всичко е наред. Явно просто е трябвало време. Благодаря за коментарите!

18.   (Към автора) От колко време си с това момиче, аз и приятелката ми сме заедно от 4 месеца, почнахме да водим полов живот преди месен, при нас нещата са същите, като чета твоята история и намирам себеси!

Искам да разбера кога се получи, как стана? Аз също опитвам с френска любов и такива неща, но пак стигаме до камъм! И двамата много го искаме, но нещо не се получава, кажи правиш ли нещо по-специялно и такива неща, ще съм ти много благодарен, не забравяй, че и ти си минал по този път. Аз също много държа на приятелката си и мнго я ОБИЧАМ. БЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

19.   слушай мойто момче един път бъди много нежен и всеотдаен а на следващия много груб и ще разбереш нещата

20.   Повечето жени изпитват пълноценен оргазъм само при клиторна стимулация и това е така, защото клитора е ерогения орган при тях, аналогичен на главичката на мъжкия член... затова ако не може да свърши при вагинален секс, опитай да стимулираш и клитора и, най добре това става чрез езика при кунулингус (казвам ти го от личен опит)... Аз лично обожавам да го правя... Но ако на теб ти е неприятно, може да я масажираш и с пръсти...

21.   Това, че природата е устроила жените така, че ерогенната им зона да е отвън, а не отвътре е гадно, защото не участва в самия акт. Защо изобщо тогава жените правят секс и си го слагат като не свършват така?

23.   Духай и докато свърши аз горе долу почти само така свършвам.

24.   Здравейте, аз съм над 40 год. и имах същия проблем. Не се чувствах нормална жена и се обвинявах за проблемите в семейството ми. После започнах да чета в нета. Разбрах, че жената трябва сама да разбере как да си доставя удоволствие и после да насочи партньора си към това. Имам приятел от 4 години и с него свършвам всеки път, може и 2 пъти. Важно е да се стимулира клитора. Френската любов не ми изглежда много ефикасна. Да, чудесно допълнение. Опитаите първо със стимулаиця ан клитора. Интимните гелове са чудесни за това. И вибратор - задължително с накрайник за клиторна стимулация.

25.   Хей, знам какво ти е... Ще говоря направо от името на приятелката ти, защото аз също съм момиче и с приятелят ми имаме такъв проблем, само че имаме 2 години разлика. Аз не съм свършвала вътрешно, поне за сега... от една страна се чувствам гадно, защото ми се иска да разбера какво е, но от друга, виждам какви стараяния полага моето момче. Виждам, че той го иска, старае се, дава всичко от себе си. Тази нежност и старание са фактор на влияние, за всички жени, ( е естествено само такива който имат чувства и не правят секс машинално) лично при мен това действа много, помага ми да изпитам едно удоволствие по време на секс една еуфория и вътрешен трепет, нещо подобно на оргазма е... Трябва д ая предразположиш да се чувства искана, да и е конфортно. Но внимавай да не отдадеш мн голяма важност само на старанието си тя да получи оргазъм, защото тогава се получава престараване, и преиграване... Не се притеснявай, и най важното не и давай повод и на нея да се притеснява, защото така ще се почувства непълноценна...

27.   И аз с моята приятелка имах до скоро такъв проблем, но най - накрая успях да я докарам до оргазъм. Момичето ми се е притеснявала просто да се отпусне защото я е било срам.... Предразположия.... Заведия на хубав хотел... Испълни и някоя секс фантазия.... Прави и продължителна френска... Бавно и славно ще постигнея целта си :)))) Не се тревожи :))

28.   Явно при нея пръстите и дилдото надделяват : D

29.   Здравейте! Интересна тема ще я следя. С приятеля ми сме заедно от доста време, но аз до сега мога да свършвам само клиторно, чрез орална любов. Когато правим секс само той свършва, аз не мога, и изобщо вагинално не съм свършвала до сега. Въпроса ми е как да се науча на това и има ли някакъв начин? Благодаря предварително за отговорите!

30.   Аз имам връзка с приятелката ми от 3 години и също я свършвам много трудно. Преди мене само с един бастун е свършвала, с по-предишни не е могла. Мислил съм си, члена ли ми е проблем, какво е. Един път само е свършвала по време на полов акт на една нова година, всичките други пъти съм я свършвал с пръсти и пак е било адски трудно, като и напипвам някаква грапавинка с един или два пръста при абсолютно еднакво темпо, ако не е еднакво темпото не може да свърши. Както и трябва да я гушкам и целувам, иначе не може. Аз понякога се измъчвам пръстите ми и ръцете ми се схващат, страшна мъка е ... а иначе изпитва много оргазми, мокра е винаги, пуска онази бялата гъста течност от оргазъм много много пъти, но не и свършване като хората.

31.   29 - не че имам личен опит, че не съм жена, но знам за доста подобни случаи. Просто някои жени не могат да изпитват вагинални оргазми - при някои си е физика, при други психика. Колкото повече се напрягаш принципно, толкова е по-трудно - това си важи и за двата пола.
Пробвай сама с пръсти или вибратор да си намериш места където усещането си е "по-друго". Ако успееш, най-вероятно е психически проблем. Ако и така не можеш обаче е силно вероятно изобщо да не доживееш вагинален оргазъм. Не е болка за умиране щом клиторния поне е на лице :)

32.   За да разбереш дали проблема е в теб, трябва друг мъж да я... сещаш се. Мога да помогна?