Споделена история от Секс и интимност

Любовна игра, секс и екстри
Не знаех какво заглавие да избера, понеже въпросите ми са много и все в областта на секса.
Ще се опитам максимално кратко да обобщя нещата, които ме вълнуват и ще се радвам под закрилата на анонимността да отговорите искрено :))

Моля, преди всичко да споменете на колко сте години, пола ви и имате ли постоянен партньор или сте "ерген/мома" и един партньор не се задържа дълго?

1. Какво включва любовната игра преди съществената част (имам предвид само целувки, орална любов или нещо друго)

2. Сценария винаги ли е един и същ (т. е. всеки знае какво да прави и се придържа към това) или разнообразявате (било то чрез някакви секс играчки примерно)

3. Винаги ли правите френска на половинката си или той/тя на вас? Дразни ли ви това, че примерно само вие правите тази "жертва" а той/тя не ви отвръща със същото?

4. Приятно ли ви е да правите френска на партньора ви или сте на мнение, че трябва да си го заслужи?

5. Колко средно продължава един полов акт при вас (знам, че е много относително)

6. Правили ли сте секс във вода, колкото и да е вредно?

7. По какво се различава правенето на секс и правенето на любов? Кое сте практикували? Има ли разлика в изживяването (освен емоционалното) и в удоволствието?

8. (Въпрос към малко по-зрялата аудитория)
Вярно ли е, че секса в по-зряла възраст е по-хубав, тъй като вече всеки знае какво се харесва на другия, или става по-скучен и еднообразен?

Ще се радвам да споделите :))

Коментари

1.   Еее, аман от такива лексикони, тук нали уж проблемите на хората трябваше да се решават, само разни деца пълнят сайта с глупости... :(

2.   Номер 1 - взе ми думите от устата... Авторке - гледай порно. То ще ти даде отговори на всичките ти въпроси тук в темата.

3.   Хахахаха, и защо да споделям такива глупости, като най-малко НЕ те засягат, да не говорим, че ТИ НЕ си споделил какво мислиш за тези тъпи въпроси. Я отивай да учиш, че учебната година почна!

4.   Аз пък ще ти отговоря. Жена съм на 27 години. В момента нямам постоянен партньор. Не обичам да сменям често партньорите си.

1. Любовната игра включва всичко, което е приятно на двамата: по-дълги целувки, орална любов и т. н.
Дължината на любовната игра си зависи от двамата, както и нещата, които правят.

2. Какво значи сценарий в секса? Няма такова нещо!

3. Ако говоря за себе си - да, винаги правя френска любов на партньора си, защото ми е приятно, както и той на мен, защото му е приятно. Не е до уговорки, а до усещане.

4. Приятно ми е, разбира се, не го правя по задължение.

5. Ако говорим за самия полов акт, като не включваме любовната игра, значи средно 15-20 минути.

6. Не, не съм.

7. Има ОГРОМНА разлика. Не мога да ти опиша какво е усещането, докато правиш любов.
И даже мисля, че не бива да описвам, защото ти ще усетиш, когато ти се случи.

5.   Е такъв разпит и в полицията не са ми правили!
Надминаваш тъщата по всички параграфи!

6.   На мен пък ми харесват въпросите!
1) Петингът за мен е всичко! Важното е жената да се чувства комфортно и най-вече да и е приятно! Страхотно е да я подлудиш и да видиш как те прегръща и иска да е любиш! Искам да я накарам тя да си поиска
2) Не, всичко зависи много от самия момент
3) Почти винаги и не ме дразни факта, че тя например не иска да върне жеста! Не съм лягал с момиче, което не харесвам, само заради самия секс
4) Обожавам да правя и не мисля, че трябва тя да си го заслужи! Нека види какво е щом, сме стигнали до там, аз съм преценил, че мацето е за мен и си го е заслужило
5) Не зная, много зависи от възбудата, партньорката, самия петинг и т.н
6) Че кое е вредно- например под душа? Иначе, не съм
7) Не съм бил с момиче заради самото чукане. Не мога да ти отговоря, защото не съм правил секс без чувства
8) Не мога да ти отговоря на този въпрос. Нямам в момента приятелка (жена)

М31

7.   Номер 2: Не съм съгласна за порното. То е направено, за да му се наслаждават другите и всичко е нагласено.
По темата:
Имам си приятел от година и половина. на 22 съм, момиче
1. Не винаги има орална любов. Напълно са ми достатъчни целувките.
2.Горе долу всеки знае какво да прави. Зависи от настроението: някой път по-нежно, ако и двамата сме доста възбудени става спаринг ;д
3. Както казах не винаги той или аз правим орална, но не намирам това за жертва. Когато на него му е приятно и на мен ми е приятно
4. Току що отговорих
5. Само частта със секса е около 10 минути, но се е стигало и до 30
6. Наясно съм колко е нехигиенично и точно поради тази причина не съм
7. Определено правенето на любов е нещо невероятно. Преди приятелят ми съм правила секс без чувства, но единственото, което усещаш е възбуда, докато при любовта освен всичко това получаваш и нещо повече.

9.   Авторке, не знам от къде си, но с удоволствие бих ти показал отговорите на всички въпроси. И не гледай порно - там всичко е сценарий и преекспониране. Също така всичко, което смяташ за жертва от своя страна значи, че няма чувство, а секса само губи от това... :-*

11.   Ще отговоря на някой въпроси, но не в същия ред. Ж36, очъжена. Винаги правя орална любов, а той на мен-понякога. При правенето на любов телесния контакт е максимален-докосвания навсякъде, нежност, емоция и чувства. При секса-минимален. Да-с възрастта партньорите получават по-голяма наслада. Особено важи за раждалите по естествен начин жени, пък и има периоди от естественото развитие и при двата пола, в когато са по -сексуални. Мъжете в млада възраст, жените-след 38-40. Опитваме се да не спазваме сценарий и да обръщаме посоката понякога-това от горе надоло е скучно. Наскоро включихме и играчки.
Нека и автора да сподели!