Споделена история от Секс и интимност

Проблем с девствената ципа
Здравейте, на 15 съм и мисля, че си разкъсах девствената ципа, по - точно приятеля ми. Само че, не стана по обичайният начин, а с пръсти. Имаше кръв, но това, което ме притеснява е, че всеки път щом го прави след това почти винаги има кръв. Не го правим всеки ден, но често. И вече продължава почти с месец. За пръв път беше на 06. 09. 2013, и днес 15. 10. 2013 отново го направи и имаше съвсем малко кръв, но когато се прибрах с часове след това течеше. Не в много големи количества. Първият път имаше най - много. Имаше период, в който бяхме спрели за около 5 дни и когато пак почнахме първоначално нямаше кръв и постепенно пак почна на периоди и тази вечер малко се притесних и реших да прочета малко, но никъде не намерих някое момиче с подобен проблем. Но на места четох, че е възможно и да е от цикъла. Само че, моят е чак след около 6 дни. Моля ви да ми помогнете (:

Коментари

1.   При някои момичета дествената ципа е по-плътна и месеста и съответно разкъсването е по-трудно и има по-обилно кървене.
Моят съвет е да го направиш по нормалния начин с полов член, а не с пръсти и то в обстановка в която си напълно спокойна и много възбудена и влажна.
Важно е истински да го искаш и да си сигурна, че това е твоят човек.
Ако не се чувстваш готова не го прави нито с пръсти, нито никак, защото освен физическа ще получиш и психическа травма.

2.   Често срещано! Отиди на генеколог! Сигурно ти е направил рана, а това не е шега работа! Аз минах по същия път и е много неприятно, но ако не обърнеш внимание, може да имаш куп други проблеми! Ако е рана, както си мисля, тя се гори! Няма как от ципата, да ти тече толкова дълго...

3.   Гинеколог * :)

4.   Не мисля, че е възможно да е от девствената цепа. Когато се разкъса кърви, но еднократно, така че може да имаш друг проблем, примерно да те е наранил, за това иди на лекар, за да не стане нещо по-неприятно, примерно инфекция.

5.   Ей страхотни сте :D съвет неможете да дадете, но знаете една дума, как се пише и трябва да го покажете явно :D

7.   Има девствени ципи, които не се разкъсват при първия контакт, затова при следващи контакти отново кърви. Наричат се неподатливи в медицината и е най- добре действително да споделиш проблема си с гинеколог. Колкото на по- ранна възраст се започне половия живот, толкова по- месеста е самата ципа. Успех.