Споделена история от Секс и интимност

Извратено и перверзно ли е?
Жена на 38 г., семейна, с две деца. Искам предимно мнение от жени и моля мъжете - не ме наричайте боклук, курва, извратенячка. Ако можех щях да поискам съвет от приятелки, но ме е срам да им разкажа това: преди около половин година със съпруга ми гледахме порно със садо-мазо сцени. Той много се запали да му бъдя робиня. Започна да ми купува кожени дрехи и аксесоари, белезници, топчета, помпи и разни подобни работи. В началото се дърпах за някои неща, но после започна да ми допада и харесва. След време изпитвах изживявания, които никога преди това не съм си мислела, че е възможно. С една дума - харесва ми да ме контролира и притежава физически.
Това е което исках да споделя и да попитам и други дами - нормално ли е, практикувате ли и вие този вид секс?

Коментари

1.   Ох... каква е тая нужда да определяш себе си по някакъв начин? Дали било перверзно, дали било извратено... все тая.
Това си е вашия секс, никой не е наранен (смисъл, без това да бъде желанието му) - тогава какво значение има дали някоя непозната в якакъв форум ще каже, че си перверзна.

Мъжете са доста по толерантни към различните като цяло, така че от мъжете4 по-скоро ще чуеш: Евала, жените са тези, които могат да не одобрят това.

И пак... какво значение има дали ще се определиш като извратенячка или не? Ще спреш да практикуваш нещо, което ти носи удоволствие, защото непознатите ще кажат еди какво си? Едва ли!

Плам

2.   На мен също ми допада и практикувам този вид секс с половинката си. Харесва ми да съм контролирана. :))

Момиче на 25

ПС: не е извратено!

3.   Ами аз за себе си не го намирам за нормално. Но тук подчертавам ЗА СЕБЕ СИ. В случая не е против нечия воля, нито е незаконно, нито аморално, така че не виждам защо трябва да се притесняваш.

Перверзията няма универсален критерий за всички. Единственият критерий е взаимното съгласие на конкретните участващите. Разбира се има и изключения като педофилията и кръвосмешението например, където също може да е на лице взаимно съгласие и въпреки това да е перверзия.

4.   С приятелката ми практикуваме такъв секс. Винаги съм си мечтаел за нещо подобно и бях страшно щаслив когато започнахме и то по нейна инициатива.
Мъж 30

5.   помислих си, че кой знае каква потресаваща история ще прочета, а то какво било... както са написали другите преди мен - нито е против волята на някого, нито наранявате някого, нито постъпвате нечестно спрямо трети лица и т. н. , така че намирам, че е в реда на нещата. всеки има различен вкус, включително и за удоволствията в секса, така че каквото ви харесва, това правете :)

6.   Има си различни "течения" в секса. На един му харесва едно, на друг - друго. Няма такова нещо като "извратено" или "ненормално". Особено, след като и на двамата ви харесва.

7.   Лично аз не съм пробвала просто защото съпругът ми е много консервативен и не би се съгласил, а иначе с удоволствие бих пробвала буквално всичко в секса, защото преди да пробвам няма как да знам какво ще ми хареса и какво не, но щом и на двамата ви е кеф не виждам какъв е проблемът. Забавлявайте се и да знаеш тайничко ти завиждам благородно, че имаш такъв съпруг, а не дърво в леглото.

8.   Нито е перверзно, нито извратено, щом ви харесва.
И на мен, впрочем.

9.   Няма лошо, щом ви харесва! Забавлявайте се! ;)

10.   Кака, ако заради тези фантазии някои те нарече "боклук, курва" или нещо подобно, значи е пълен кретен! Такива задръстеняци обикновено ръгат цял живот в мисионерската поза, и стигаики вече средната възраст отдавна са забравили що е това секс.
Щом и двамата се кефите, какво му мислиш толкова, гледайте си кефа, то по-хубаво от това да сте свободно мислеши хора няма.
пс: Аз нямам никакви комплекси! още не съм опитвал бдсм ама звучи много вълнуващо, трябва да опитам някой ден, в каквато ли да е форма! може да и дам на мойта любима даже ме е*не да видя как е :D, с тия гумите пишки.
3ки, 5ки, какво ли да ми поискат- НЯМАМ ОГРАНИЧЕНИЯ :D, само без пишкане и акита,
това въобще не ме кефи като идея; но в крайна сметка кой какво прави и какъв е си е негова работа.
Който вярва в някакви канони, да си ги спазва и да не ми казва как аз да живея, АЗ от хорската дума не се плаша, това пожелавам на всички, много е хубаво!

11.   Благодаря на всички, които изказаха своето мнение. Радвам се, че не съм единствената, която практикува такъв секс и това се приема за нормално. И честно да си кажа - беше ме срам до сега, да си го призная. Благодаря още веднъж за подкрепата.

13.   Смятам, че всичко, което доставя удоволствие и разнообразие в секса на двамата е чудесно.
Лично ние с моята приятелка се радваме постоянно да надскачаме собствените си скрупули и притеснения и колкото повече експериментираме, толкова повече се привързваме един към друг. Смятам, че живеем прекалено малко затова трябва да изпитваме всичко на 100%.
М36

14.   Първо - НЕ ТРЯБВА да ти пука за мнението на другите!
Щом и на двамата ви харесва е повече от нормално! Хубаво е, че заедно търсите разнообразие и нови неща в секса, това укрепва връзката ви.
Продължавайте в същия дух !
М41

16.   69?

19.   Всичко е благословено под свещения брак!

20.   Щом е в рамките на брака а и на двамата ви допада и е по взаимно сьгласие не би трябвало да имаш угризения за това.... Да ти кажа аз лично си падам по това в секса сьпруга ми да се отнася с мен собственически, да ме конролира и притежава физически, да използва сила, дори да ме унижава донякьде... просто ми е по-вьлнуващо и чувствам трьпка от това и секса за мен като изживяване е по-хубав и истински.
Може да изглежда смахнато, но за мен така е някак по-вьлнуващо и задоволявщо....

Но не садо-мазо с реквизити и други такива... това е различно.

Имах дьлго време угризения дали е редно това, а и не можех да споделя с близки или познати понеже не ми изглеждаше особенно редно една християнка да има такива предпочитания. Споделих с един протестантски пастор, но по отдалеч не директно за това. Той каза, че щом нещата се случват между сьпрузи в рамките на брака и всичко е по взаимно сьгласие няма повод за притеснение и че каквото си правят взаимно всичко е приемливо. Така, че споко никой не би те упрекнал... :)

21.   мен ме е страх от такива неща

22.   здравей аз също харесвам този вит секс казва се бдсм. Но и така не достигнах за 18 годишен брак някакво спорозомение с жена ми и се стигна до раздяла. Е сега си търся момиче със сродна душа и да заживеем заедно. а до колкото за ненормално не се притеснявай, щом и на двама ви е супер удоволствие. успехи и в същият дух продължавайте.

23.   нормално е, аз съм дама на 37 и с моя съпруг когато останем сами си викаме някоя малка проститутка /18-20г/ и правим тройка, нормални трябва разнообразие, иначе е само задължение, няма извратено моя съпруг харесва по-млади жени и ме е карал да си слагам панделки като ученичка, прави садо само да не те боли, има една колежка която си мечтае да я изнасилят, а тя е интелигентна жена-адвокат, хората са первезни животни, но са лицемерни