Споделена история от Секс и интимност

На ръба на леглото
Здравейте на всички! Реших да ви пиша в този прекрасен сайт, в който всеки може да получи съвет и да се учи от опита на другите, за да ви попитам нещо, което не мога да разбера! Доста често съм чувала представителите на силния пол да се изказват с изрази като: моето удоволствие ще постигна, когато се допреш до ръба на леглото, или на ръба на леглото ще забравим всичите си проблеми. Моят приятел също го казва, но аз от страстно желание по него, не мога да мисля, но искам да разбера неговия смисъл! Моля ви, не ме упреквайте, хора сме все пак - докато сме живи, все ще се учим, ай да не забравяме, че сайта е именно затова - да споделяме своите вълнения и трепети. Благодаря на всички за съдействието!

Коментари

1.   Интерсно ще ми бъде и на мен да разбера, независимо, че за пръв път срещам този израз, четейки поста ти.

silk.cut

2.   Аз за пръв път го чувам този израз, а съм мъж. Защо не попита приятеля си какво означава?

3.   Нищо не разбрах от това което написа само това, че приятеля ти иска да правите секс и от тогава нататък няма да имате проблеми.

Близо до акъла е :).

A. S5

4.   Това значи, че иска да достигне до границите на фантазията си. Мъжете обичат да направят нещо по- нестандартно и да се почувстват специални и по- добри от другите партньори на жената, ако има такива или ако няма просто да докажат мъжествеността си. Всеки мъж малко или много се оглежда в очите на партньорката си. С други думи искат да я впечатлят и да бъдат запомнени.

5.   Аз като мъж ще изразя моята гледна точка. Когато правя секс предпочитам ръцете да са ми свободни за да мога да галя и да стимулирам партньорката си и с тях, а това се постига естествено когато не съм се излегнал вьрху нея като труп и предпочитам тя да е легнала по гръб и дупето ? да е на ръба на леглото, а аз да стоя прав на земята или ако е седнала на дивана, аз да съм на колене. Другия вариант е да застанеш надупена на колене на ръба на леглото и той отново да е прав, не забравяй, че мъжът допълнително се възбужда и от гледката на проникващия член и разтварящата се вагина, абе въобще правете всички пози за които се сетите при които ръцете му да са свободни и да може да вижда проникването и ще бъдете и двамата доволни. Ако смяташ, че гледката на проникването не е допълнителен стимул, то си задай въпроса защо се възбуждаш и ти докато гледаш порно, намери си поза при която ти също можеш да гледаш проникването и ще установиш, че и теб ще те кефи. Пробвай седнала на ръба на кухненската маса, но не легнала върху нея и тогава ще разбереш какво е усещането. УСПЕХ!!!

6.   и аз за пръв път чувам този израз. може би 5 е прав.
хм, хвърлихте ме в размисъл :-) ще следя темата.
Ж42

7.   какво неясно има, гледа да те законтри, да не му бягаш много, много ;-)