Споделена история от Секс и интимност

Не разбирам какво иска...
Имам нужда от съвет на някой който има повече опит в тази област. Ще опитам да бъда максимално кратък. На 18 години съм и момичето което харесвам е на 20. Със нея се знаем от доста време но през последните няколко месеца станахме по близки. Ходим по кафета, всеки ден ми звъни да се видим и наскоро реших да си пробвам късмета с нея, но нещата не минаха добре, казах и че я харесвам и че искам да сме повече от приятели, но тя не иска нищо повече. И поради тази причина не се виждахме около 2-3 седмици. Както и да е сега се оправихме и отново сме си приятелчета, но аз все още я харесвам и просто не издържам така. Ще подчертая че когато сме заедно непрекъснато се закачаме един с друг, щипем се хапем се и общо взето се държим като второкласници и ни е много забавно. Това щипане и т. н ме кара да я искам още повече и мисля следващия път като останем двамата просто да започна да я целувам и каквото ще да става. Мисля че и тя просто ме чака да действам, но се притеснявам защото знам че тя попринцип се занимава с по-големи и последния и приятел беше около 30 годишен, и си викам къде ще тръгне да се занимава с мене където съм 2 години по малък от нея. Вие как бихте постъпили и как ще е най-добре да направя :)

Коментари

1.   Ми не знам, ама така както го описвашявно гледа на теб като на най-добрия си приятел, с който може да е себе си ид са се държи като малко дете без да се смущава. Не, че ние жените не се лигавим и не се закачаме и с любимия си, но обикновенно не толкова често, а и дори и тогава се усеща сексуалното напрежение. А при нея май такова няма. Та за сега по-скоро приеми, че гледа на теб като приятел, а не като на евентуално гадже. Кофти е, ама е така и ако много я притискаш за нещо повече може да я отблъснеш. За това не я целувай, за да не я шокираш, а по-скоро на игра гледай да и споделиш, че я харесваш като жена, а не само като другарче. Пък дано греша и тя ти отвърне със същото.

2.   Хем не иска нищо повече, хем ще я целуваш. Ако искаш да си само приятел с някоя, ще ти бъде ли приятно тя да те дебне, за да те целува? Ще се отблъснеш от нея, нали? Защо тогава си мислиш, че тя няма да се отблъсне от теб? Ако искаш да си причиниш това, целуни я, но едва ли можеш да я накараш на сила да те иска като нещо повече от приятел, най-много да се унижиш, което определно няма да ти понесе добре.

4.   Сори пич, френдзоннат си. Няма оправия. Забрави, че я хаерсваш и се насочи към други момичета. След време може и да стане нещо, но не й се натягай. Остави я малко без твоето внимание, за да усети липсата му.

5.   Ако можеш да се откажеш от нея като гадже и да останете само приятели, това е най-добрият подход. Понякога нещата просто "не потръгват добре", както сам се изразяваш.

Естествено, няма да стане така и ти ще се опиташ да действаш, но поне исках да ти дам правилен съвет :)

Ако ти остане нещо в главата от този коментар, усетиш ли, че ти се налага да използваш думи за да изразиш чувствата си към жена, значи няма смисъл да опитваш. Да се обясняваш в любов звучи адски примамливо като става въпрос за най-добра приятелка, но никога не действа.

А ако си мислиш, че съм в грешка, винаги може да се хвърлиш с главата напред и да видиш какво ще се получи. То този урок май най-добре се научаваше от личен опит... :D
Каквото и да става, приемай го спокойно.

7.   Намери си друга приятелка ^_^ тази ако започне да ревнува - твоя е, ако я искаш вече де :D

8.   Май варианта на номер 7 е най-добър. Харесва ми смелосста ти! Опитай пък каквото ще да става :)