Споделена история от Секс и интимност

Презерватив - какъв да използвам?
Отскоро правя секс и не знам кои са най-добрите презервативи.С приятеля ми ползваме от най-обикновените, но не мисля че са надеждни. Знам че Дюрекс са добри, но има толкова много видове от тях, че не знам кой да избера. Вярно ли е че презервативите имат размери? На приятеля ми му е средно голям.

Коментари

51-58 от 58

58.   Потвърждавам и аз - от новите Durex Mutual Pleasure хуят изтръпва и усещането е гадно, а в крайна сметка изчезва и ерекцията.
Преди беше яко с Durex Elitе. Бяха добри, тънки и нямаше такива усещания, нямаше проблем и с ерекцията.
Сега с новата им гама доста ебане ще трябва да падне, преди да се напаснем. :)))

59.   Аз използвам Дюрекс с плодове. Може да са малко по скъпи, но пък са хубави и да имат размер защото Дюрекс с плодове има един червен който е малък не срава но пък миришат добре :)

60.   Незнам кои презерватив е наи надежден но за по сигорно си вземи едно хапче ескапел от аптеката вярно скъпо е и е само едно но е досъатачно за 100% успех

61.   Намирането на подходящия презерватив не е лесна задача, особено ако пенисът ви е по-голям от средния. Съществува голямо разнообразие от презервативи за по-надарени мъже, но тук възниква въпроса кой ще е по-удобен поради факта, че някои пениси са по-дълги, други по-дебели. Трябва да сте сигурни, че презервативът няма да ви е прекалено хлабав или прекалено стегнат в основата. Има няколко начина
да откриете този, който ще е най-подходящ за вас.
Още по темата тук: http://blogzdrave.com/?p=5417

62.   размерите са много,47,49,53,57,60, 64 и 69 милиметра.поне тук в Англия ги има.мисля, че всички са са добри,стига размера им да е подходящ за вас.

63.   Здравейте, аз искам да опитам но не знам какъв да си взема, предложетв някой който няма да се скъса, много бързо.

64.   Durex Ultra Thin :) Винаги си купувам от тях и оставам доволен :)

67.   Аз и приятелят ми ползваме Дюрекс и Спортекс и то всички варианти, включително и черни ;дд и никога не са се късали. Имам няколко съвета :
1. Никога не си взимай презервативи за по малко от 2 лв, има едни за 1, 47 ли там колко бяха. Недей. Не го знам от личен опит ама на познати им се наложи бая пъти да пият Ескапел
2. Ако искаш още повече защита, ползвай лубрикант. С него е много по-лесно и общо взето няма как да се скъса :)

51-58 от 58