Споделена история от Секс и интимност

Голямото мислене
Здравейте, момиче на 17 съм, а приятеля ми е на 18. Не съм девствена а той е. Та отдавна ме мъчи един въпрос специално се надявам да ми отговорят не само жени но и мъже. От 4 месеца сме заедно и като всеки мъж той би искал да прави секс. Според вас има ли значение след кой месец един мъж и една жена могат да направят една крачка напред? Знам, че си има точни моменти, когато се преминава към секса, но не искам да ме помисли за лесна. Не мога да разбера защо в главата са ми такива мисли. Постоянно се чудя дали ако му пусна и след месец, примерно два ще ме желае така както в началото, бих искала всякакви мнения.

Коментари

1.   Ами ако и двамата са достатъчно опитни, могат да правят секс още на първите срещи, или на първата седмица/месец откакто се срещат. Твоя случай е по-различен - ти си девствена, заедно сте от 4 мес. , което не е много, още повече че нямаш никакъв опит. Относно предразсъдъците от които страдаш - забрави ги! Приятеля ти няма да те помисли за лека, ако му кажеш, че си готова да спиш с него, нали ти е гадже - нормално е да станете по интимни. Ако му кажеш, че си готова - едва ли ще те помисли за лека и едва ли такива мисли ще му минат през главата... Мисля, че в такива моменти - никое момче не се ангажира да мисли другия срещу него какъв е ;D по-скоро гледа да премине колкото се може по-бързо към съществената част... Ахаха.. И не намирам логика да спре да те иска, ако евентуално му пуснеш... Освен ако няма истински чувства към теб, ако това ти е въпроса...

2.   От 4 месеца сте заедно и не си му пуснала, що за жена си ти д го мъчиш така... я му пускай на момчето и стига го тормози... кой месец да му даде за да не я помислил за лесна... в коя епоха живееш моме????

3.   Ама вие не схванахте, не тя е девствената, а той.
Авторке, дори и сега да го направите, ще мине време и той ще иска да види какво е и с друга!

5.   Към номер 1 да изясня че не съм девствена, а към номер 2 мога да кажа че повечето от приятелките ми пускат на гаджетата си на 7, 8 месец
И поддържат 2 годишна връзка.. А рядко тези които още от няколко срещи като са им пуснали не издържат доста време..

6.   С първото ми гадже се изчукахме още първата вечер, а после бяхме близо 3 години заедно. Не се притеснявай, че ще те помисли за лесна от ТОВА. По-голямо значение има как се отнасяш към останалите мъже, струва ми се.

7.   Номер 1 нещо не е разбрал - тя НЕ е девствена а гаджето и е девствен. Както и да е... Това не е важно.
Спри да си измъчваш красивата главица с глупости. Когато имате желание и двамата да правите секс и усещате, че момента е правилен тогава ще правите секс. Можеш да си сигурна, че на него му се ч**а та две не вижда. А колкото до това какво ще стане след месец - никой не може да каже. Хората се разделят и събират непрекъснато. Просто се наслаждавай на момента. И не забравяй да се пазиш от бременност :)
Ж27