Споделена история от Секс и интимност

Къде свършвате ?
Здравейте ! Ако темата ви се стори глупава не е нужно да отг. :) Любопитно ми е къде момчетата/мъжете свършвате когато не използвате презерватив ?

Ситуацията е следната : Вие сте с приятелката си у вас или у тях (без значение) на леглото сте и си вършите работата.След известно време усещате , че сте на края , но не използвате предпазни средства , а не искате да дарите момичето с нежелана бременност.Какво правите в този случай ?

Разбираемо е , че ще свършите на вън , но това не е ли малко притеснително (поне според мен) .

Мнения по въпроса ? :)

Коментари

1.   Кое му е притеснителното? !? Малко ще ми е трудно да изтичам до банята в кулминационния момент, не мислиш ли?
Част от удоволствието при секса без презерватив е да се изпразниш върху тялото на момичето. Други, по-напреднали в сексуалните приключения прибягват и до по-различни методи, но хайде да не изпадам в подробности.

2.   никак не е притеснително свършвай където си искаш само да не е вътре.. редовно ми се изпразва на гърба и на корема.. тъй че давай смело

3.   Не виждам нищо притеснително в това да свършиш отвън, зависи от момичето, някой искат да видят този ммент и им е приятно да свършвам върху коремчето им, други предпочитат гърдите, трети изобщо не искат това да става върху тях, тогава свършвам отстрани на леглото, то в такъв момент, нямаш време за мислене къде да стане.

4.   Свършвал съм на дупето или коремчето, никога в устата, веднъж понеже бях супер намомпан не можах да се сдържа и се изпразних вътре в дупето, но като цяло гледам да е на по прилежно място. Все пак ми е гадже :)

5.   Ами и аз не искам да забременявам и за това пия хапчета и за това приятелят ми си свършва вътре и за щастие всичко е ОК, но в началото не беше сигурен, че хапчетата са достатъчно сигурни и свършваше от вън. Да, правиш петна по чаршафите, ама перат се какво толкова. Или пък свършваше върху мен, примерн върху корема или гърдите ми. После си взимах душ и готово. Ама за да не стане фал, ако приятелката ти не пие таблетки, все пак използвай презерватив, защото понякога има малко сперма и в течноста, която се отделя преди да свършиш, пък и никога не е сигурно, че ще се овладееш и ще го извадиш навреме... за това използвай презерватив.

6.   на корема е ок. или на задника й. или на лицето й. или където ти скимне. можеш да си държиш и салфетки подръка

7.   Приятелят ми свършва на едно от следните места:
1. върху мен - корем, гърди, гръб. Зависи от позата
2. в устата ми - за това трябва предварителното съгласие на момичето и да излезеш от нея малко по-рано, за да стигнеш до устата и :)
3. в дупето ми - пак трябва предварителното съгласие на момичето и не винаги се получава. Ако мускулите са много стегнати проникването е трудно и болезнено за момичето. Ако не се получи трябва да имаш готовност за варианти 1 или 2
4. в мен - само дето аз пия противозачатъчни :)
Успех!

8.   В устaтa ми, нa коремa или лицето
Женa, 23

9.   Аха не е притеснително да й го вкараш, притеснително е да й го изкараш!? !? !?

10.   На лицето, върху циците, в устата, в презерватива, хубавото на живота на тази земя е, че има голямо разнообразие.

11.   Устата, гърдите, лицето, във/върху дупето...

12.   За Бога! Има контрацепция, хора! Изберете си- противозачатъчни, спирала, презервативи.. Аз съм с хапчета, но мисля когато ги спра да си сложа спирала. Няма как да допусна, " Риск печели- риск губи" ще го извади ли, няма ли....

15.   Много обичам върху зърната на гърдите, докато се търкам в тях, а тя мастурбира. Или между пръстите на краката.

16.   Много зависи от позата. Ако сме на леглото и се празня на коремчето или по гърба, понякога и на циците, но трябва да го вадиш по-рано, щото е по- далеч :Д. Когато сме прави най-често свършвам в устата и, ние сме двойка от много време и си знаем кой какво харесва, няма може ли, искаш ли... , а понякога си се изхвърлям и на лицето и, понякога и на гърдите ( адски е възбуждащо, когато ги събере и те погледне с очакване!!! ). Когато правим анален ми дава и в дупето и да си свършвам.
S. A. D.

17.   Автора :

N16 : Завиждам ти :(.

Трябва просто да поговоря с приятелката ми относно това и да разбера и аз какво и харесва, но тя не е от типа момичета които са любопитни и обичат да експериментират или да опитат нови неща.

18.   Аз съм гей. Имам гадже мъж повече от 2 години.
Той редовно ми свършва вътре в дупето. Удоволствието, което изпитвам е невероятно. Стига да има доверие между партньорите, може да свършвате навсякъде.

19.   Попитай ме къде почвам :D

20.   Къде почваш номер 19?

22.   на корема или където тя поиска

23.   Докато правихме опити да имаме дете свършвах вътре, а сега когато вече имаме дете не правим секс :)

24.   Отивам до тоалетната за да не цапам

26.   Здравейте. Правих ръчна на приятеля ми и решихме да ми се изпразни на дупето. Ако вземе да се стича, но сме го избърсали с кърпичка, каква е вероятността да забременея ако мъничко се е стекло където не трябва.. в смисъл ако е примерно 1-2 мин. след като се е изпразнил и тогава се е стекло (ако е влезнало де, надявам се и мисля че не е, но все пак ми е нужно да знам), може ли да забременея.. тъй като бях чела нещо, че сперматозоидите бързо умират при контакт с кислород или нещо от рода..
та в този случай има ли вероятност и опасност за бременност? моля отговорете спешно е :)
- Smiley

27.   Може ли отговор на номер 26?

28.   Като семеен мъж, по-рано го вадех и свършвах в ръката си, като му издърпам кожичката и се изпразвам вътре, да не цапам. Но след първото раждане жена ми има проблем със забременяването, неясно по каква причина, АГ-докторите дигат рамене, уж всичко е нормално, пък на хваща, и вече 7-8 години си се празня вътре в путката, ама хубаво го изцеждам, както е дала природата! Проверавал съм си "барута" - огън е, ако беше цигатка щях да и направя до сега футбулен отбор.

29.   А някой ще отговори ли на въпросите на номер 26, и мен ме интересува почти същото :)

30.   При всеки е различно Мъжът ми обича да свършва на дупето и на лицето ми зависи от позата в която прави секса. Аз съм на 27 а Той на 25. По младичък е и има страшно много сперма. На мен най много ми харесва на дупето и на коремчето, като изключа когато го правим с противозачатъчни хапчета и свършваа в мен, тогава и на двамата ни е най готино макър и рисковано но е страхотно. Мрзя гълтането и не го правим. За аналното бих казала че нее лошо но повечето пъти после ме боли от самото проникване иначе свършването ако е в началото е готино щото се усеща пареща вълна в ануса, но ако е по дълготраен аналния секс изтръпвам и не усещам дори когато се празни там. Надявам се да съм била полезна за теб и приятелят ти. успех.

31.   Отговорете на 26 номер, има и други, които ни интересува това, което е питала

32.   Приятелят ми свършва в ръката си. В смисъл вади го от мен, и просто си свършва, като спермата излиза от него като фонтанче и попада по ръката му. После я обираме с няколко сухи кърпички, по една цигара, и айде да се подмиваме в банята.

33.   Към № 26! Според мен при такъв случай няма опасност от забременяване. Забременяването не става толкова лесно. Когато искате да забременеете ще видите, че не е лесно. Доста милиони сперматозоиди трябват за да стане работата.

34.   От номер 26 до номер 33 - надявам се, че много ме е страх от забременяване (все още).. ако има други мнения за моите терзания, ще се радвам да ги чуя. Извинявам се, че в тази тема, пуснах моя, но модераторът не я публикува..

43.   Стара е темата, но да кажа и аз. Приятелката ми измисли начин. Като и кажа, че не издържам и ще свърша, тя казва "остави на мен". Извъртаме се в поза лъжичка, аз зад нея, хваща ми го и го поставя на дупето си. Главичката разтваря мускула, но само до там. Тя го държи да не влиза навътре. И така малко напред-назад и свършвам. Снощи пак така свърших. Много рядко иска на корема или на гърба.

45.   Кой каквото ще да говори, най-яко си е да се изпразниш ввъв вагината до капка. ПО хубаво от това да напълниш една жена няма. Иначе, с нова мацка винаги с презерватив и в повечето случаи в презерватива. Ако съм с постоянно гадже и стигнем до фазата на секс без презерватив, рядко се празня вътре, но обикновено изливам семето си върху дупето или корема на мацето. Обичам и в устата при свирка, но за съжаление повечето жени не дават. От 3-4 една се навива да го излея в устата и.

47.   До 45, пра си - най-хубаво си е вътре.
В дългогодишна връзка, още отначало започнахме със секса без презерватив - някак си си имахме доверие, а и се познавахме отпреди. Свършвам предимно навън, върху коремчето и циците. После голямо къпане и чистене пада. :D
Случвало се е вътре да свърша, предимно когато е периодична. Давала ми е и няколко пъти в дупето. Но най-яко си е в пусето, особено ако се нацелите и двамата да свършите по едно и също време. :)

49.   Аз най-много обичам да ми свърши на циците и после си ги облизвам или оставям спермата докато пушим по една цигара, готино е да гледаш яките ти цици и спермата от любимия ти мъж по тях :) ако му лапам к*ра повечето пъти ми свършва в устата, нямам проблем с това, харесва ми, или по лицето, единственото което мразя е да попадне сперма в очите или косата ми, но това всеки го знае и се старае да не се случва :) иначе и по дупето е хубаво, на корема и гърба е тъпо и е в краен случай, ако няма и 2 секунди преди да свърши и там е намерил ;)

51.   Моята жена понякога не иска секс. Но като ме види, че съм вдигнал самолета, иска да легна зад нея. Хваща ми го и си го търка в дупето. На нея аналната и област е силно чувствителна и се възбужда. Като и кажа, че не издържам, тя си отпуска ануса, и както ме го държи, влизам малко навътре и свършвам.

53.   Мен най-ме кефи да ми се изпразни в устата. Невероятно усещане.
Ритуала е следният: правим секс дълго време, сменяме пози и т. н, аз свърша 1-2 пъти, тогава вече като сме по-уморени и двамата, го питам дали иска да свърши вече. Ако иска, му правя една хубава свирка и тоий свършва в устата ми. Естествено секунди преди да свърши ме предупреждава, да не се задавя.
А имало е случаи и да ме чука в дупето и да не издържи и да свърши там, ама преди това пита дали може. А един път направо се изпразни на юргана, беше неочаквано. Ккто го мастурбирах с ръка изведнъж каза че не можел повече и преди да предприема каквото и да било, лисна един хубав фонтан на леглото

54.   53, звучиш така, все едно отдавна си с този човек и си имате доверие. За юо му се налага да те пита може ли да свърши в дупето?

55.   На мен ми се случвала така глупост, преди години. Правим с един фен анален секс, на края той го извади и свърши на гърба ми. Не разбрах защо го направи. Мъжете са странни.

58.   55, 53 съм. И жените сте странни, споко.
Пък неговото може и да е фетиш някакъв, знам ли. Аз лично при анален ще свърша само и единствено в дупето й (както съм и правил) - за мен оргазма е далеч по-силен така. А тя знае това и иска да ми направи кефа по-голям - тя не би ми позволила даже да го изкарам за външен хепи-енд...

59.   М 28 години.
От както имам сериозна приятелка вече 3 години, свършвам най често вътре във вагината и. Имаше коментари по горе с който съм съгласен, че едно от най хубавите неща в секса е да напълниш партньорката си със твоето семе. Ти пие противозачатъчни и не се притесняваме от забременяване. С други момиче когато не съм ползвал презерватив съм свършвал върху дупето или гърдите им. Ако когато са били съгласни и върху лицето, но е доста рядко.

60.   В дупето свършва мъжа ми само когато правим анален секс. Иначе само на края да влиза там, не.