Споделена история от Секс и интимност

Е, в такова чудо досега не се бях забърквала ....
Здравейте!
Чета Вашите истории и се престраших да поискам съвета Ви, защото наистина самата аз вече не зная какво да направя.

Та с две думи историята е следната - На 27 год съм, омъжена от 2 години, със съпруга ми се разбираме долу-горе - като всички нормални двойки - и се караме, и правим компромиси, но той не е голямата ми любов и това е проблема, а и не се интересува особено от мен ,какво правя, къде съм.

Срещнах Другия преди да се омъжа - дълго време бяхме "само приятели" - обща компания, пътувания заедно, мисля, че бях много влюбена в него, но през всичкото време той се държеше приятелски и резервирано към мен - ни намек за "плътски" интерес от негова страна.

В един момент се отказах да се боря за връзката, която ми се струваше невъзможна и се омъжих, но въпреки всичко си останахме добри приятели и продължаваме да се виждаме. Даже може да се каже, че приятелството ни укрепна значително за последните две години.

И наскоро пак се почувствах безутешно влюбена в този човек, този път реших да играя ва-банк уредих да останем само двамата за два дни, далече от всички, които ни познават, приложих малко женски хитринки и се озовахме в леглото.

И в сюблимния момент се оказа, че има проблем с ерекцията - пълно отсъствие на такава - все пак се постарахме и на двамата да ни е приятно, но се чувствам много объркана, имам подозрения, че този проблем не е отсега, а датира от много време - не познавам нито една интимна приятелка на въпросния господин, а той е 45 годишен все пак, последната връзка, за която съм чувала е приключила преди години, като дамата се е омъжила за друг.

Държа много на него, но и сексът е много важен за мен. Какво да правя? Дайте съвет!

Коментари

1.   Е, има и други начини да си доставите взаимно удоволствие. Ми, човекът си има сериозен проблем и сигурно вътрешно страда. сега, признай, че е гадно да го изоставиш. Просто продължете да бъдете просто приятели, такива, каквито сте били преди това да се разкрие. Но може би все пак е добре да посети специалист, ако досега не го е направил. сигурно има начин да му помогнат. Тези неща изобщо не са срамни.

2.   Тази история сам я чел преди няколко месеца пак тук!

3.   Като цяло ти си гадна кучка, но заради пича ще ти кажа, че едно хапче виагра от 100 мг. и без никакъв алкохол в същата вечер, може да събуди и мъртвец

4.   Остави човечецът намира,все пак си семейна,заради такива като теб се разбиват много семейства...

5.   НАПЪЛНО съм съгласен с номер 3 и 4!!!!!

6.   Влюби се в мен. Моят става по завка ;). Освен това ползвам пръсти, език и разни други работи. Няма как да не ти харесам.

7.   Към №6 - то само, че ти става не е достатъчно. А и други работи ще иска .... нов телефон, кола , пътувания и т.н.

8.   Aз вече съм влюбена в теб,номер 6,как ти е скаипа?:):)

9.   Има много начини да докараш една жена до оргазъм, но по важното е той да е пълноценен, непрекъснат и зщо не, да е повече от един! Аз съм се научил на едно и не се постига трудно. Първо си поставям за цел винаги да не свършвам преди нея. Не че не бих повторил, но това е най важното.

Да се научиш да правиш секс, свършвайки само веднъж, но след като си я докарал до нялколко хубави оргазма. Това е лесно. Не приемай секса като задължение или бройка- голяма грешка. Хубавият секс означава да дадеш от себе си за да получиш и ти. Наблюдавай жените кога и как им е най хубаво и действай с интелект! Не с количество.

Технически има един много интересен начин да я подлудиш. Това е в началото на любовната игра. Целувай я, гали я навсякъде и бъди нежен. Внезапно промени играта и я вържи например. Бъди пак нежен като е вързана. Жените си мечтаят за това, въпреки че никога няма да ти го споделят или позволят току тъй.
После си поиграй с език върху клитора и, като едновременно с това проникваш с едно, после и с две пръстчета в нея и леко масажираш предната част на влагалището и, точно там където усещаш леко набъбване. Това е и нервния сплит от възли наричан Г точка. Намира се на две трети, приблизително от предната част от входа на влагалището. Ще го научиш като я наблюдаваш.
Едновременното масажиране с език върху клитора и с пръсти на Г- точката ще я накраш да подлудее. Не и позволявай да свършва така а когато усетиш че не издържа и го вкарай целия. Не се бави. Друг път и позволи да свърши и после я чукай. Така ще я научиш да свършва на всеки три минути и ще получава многобройни оргазама. Винаги води в играта на секс дори и инициативата да е нейна и да си отдолу.

10.   Номер 9, ако вместо отпред, пъхнеш пръстче отзад (но с помощта на лубрикант), и масажираш G-точката оттам, удоволствието е в пъти по-голямо.

11.   Не си го обичала и си се омъжила? Спала си с друг? И ще нараниш съпруга си?.. изобщо знаеш ли какво искаш?

12.   Да. В общия слуачай искам и двамата

14.   Потърсете д-рКалчев от Онклиник. Аз съм на 67 и благодарение на него все още мога. Знайте, че морен кон може, но кахърен не...

15.   No14,Хайде без да сте на 67 години и да имате интернет, че и да се заниммавате с подобни сайтове..Не, че има нещо лошо в това, просто не ви отива на годините . Сайта може да е анонимен, но не осъзнавам с каква цел го правите. Явно в мен е проблема..Изразявайте лично мнение!

Колкото до историята - или единия, или другия.Не може да ги разигравате, защото разберат ли оставате сама, и не мисля, че бихте спечелили нещо от това.Не мога да се изразя като No4 "гадна кучка", такива думи отсъстват от речника ми, но помислете си Вие как щяхте да се чувствате на мястото на тези мъже? Жалка, нали.. Разбирам, че ви е трудно,но гледайте да разрешите проблема си по-бързо.

Плюс това, явно нещо ви липсва от страна на съпруга ви и го търсите в онзи, другият, но той има проблеми с ерекцията. В доста затруднено положение сте. На ваше място аз бих стояла далече и от двамата, за по-малко от година ще се изтрият от съзнанието Ви..И ще намерите перфектния...Ако въобще съществува :) Незнам дали съм Ви помогнала, реших просто да споделя мнение, защото историята Ви ме зинтригува.

Жена, 31г.

16.   Много ме учуди изказването на №15 относно участието на №14. И защо да няма интернет човека, че и защо да не участва...ма в кой свят живее тая жена, уж на 31 , ма и не е пораснала горката:)))

17.   ДО № 15 ТИ ЛИ ЩЕ ОПРЕДЕЛЯШ КОЙ НА КОЛКО ГОДИНИ ДА УЧАСТВА В САЙТОВЕТЕ ,, ,,,,??? АЛООО ,СЛЕЗ НА ЗЕМЯТА ,АЗ КАТО СЪМ 49 ГОДИШНА ЖЕНА , ДА НЕ БИ ДА СЪМ ЗА ИЗХВЪРЛЯНЕ ?ТОЗИ САЙТ ,КАКТО И ДРУГИ НЕ ЗНАМ ДА ИМАТ ВЪЗРАСТОВА ГРАНИЦА , ТАКА ,ЧЕ ПО- ПОЛЕКА С ИЗКАЗВАНИЯТА, МНОГО ЗЛОБА СТРУИ ОТ ТЕБЕ .
ЧОВЕКА НЕ Е ПОПАДНАЛ НА ЖЕНА ,КОЯТО ДА ГО ВЪЗБУДИ ???
ЕЛЕ ПЪК ТАКАВА ЗЛОБА,КОЯТО ПОДТИСКА МЪЖЕТЕ .