Споделена история от Секс и интимност

Докога?
Аз съм семеен с 2 деца,женени сме от 15 години, а аз самия съм на 43. В началото всичко вървеше добре, но последните няколко години изобщо не правим секс,а никога не съм имал любовница. Проблема ми е че много често онанирам,почти 2-3 пъти на ден,какво да направя,моля помогнете ...

Коментари

1.   Мдааа, лоша работа. Само че не казваш нищо повече от това, че не правите секс. Причините може да са много. Толкова много се изписа по темите за това, че сигурно пак ще се повтаряме, но няма нормален мъж или жена, които да не обичат секса. Сигурно сте водили разговори по темата, със сигурност има още инфо, което трябва да споделиш, за да сме полезни с коментарите.

2.   Опитай се да предразположиш жена си. Направи й романтичен подарък. Целувай я по-често и я прегръщай. Не разбрах, тя ли ти отказва, или просто и двамата не го желаете много-много. Ами, както напоследък се повтаря по специализиланите списания, разговаряйте на тази тема. Изяснете си какво се е променило и какво ви пречи да го правите. Само не се обзавеждай с любовница, ще бъде голяма грешка и ще си създадеш допълнителни неприятности.
К2

3.   Ето в това е проблемът. И аз съм като теб.

4.   Жена съм,също на 43 и мъжът ми ми отказва секс вече от няколко години и също онанирам всеки ден,опитах се да поговорим,каза само ,че мъжете и жените сме различни,на него вече не му се правело,но на купони не пропуска да флиртува ,мисля ,че говоренето няма да помогне и няма нищо лошо да имаш любовница,защото никой няма право дори и жена ти да определя как ще живееш живота си

5.   Никой не може без секс, дори и жена ти-прави си изводи!
Кога намираш време за онаниране по 3-4 пъти на ден-не ходиш ли на работа?

6.   Aбе хора,я да си направим една среща на хората в еднакво положение ,то явно половинките ни не ги е еня за нас

7.   Аз съм жена на 42. До преди 3-4 години спокойно можех да си живея и без секс. В същото време, ако мъжът ми успееше да ме предразположи, правехме страхотен секс, но следващият път инициативата пак не беше моя. Но после нещо ми стана, замислих се как времето тече и по-млади няма да ставаме. И за секса се замислих, че и той е до време. По това време мъжът ми започна да се оплаква от все по-честа частична еректилна дисфункция. Може би тогава осъзнах, че изпускам нещо и може да е безвъзвратно. Поразтърсих се в Интернет, почетох, поговорих с мъжа ми и тези разговори ми дойдоха като дъжд след суша. Сега, горкия, едва ми насмогва. Този "ренесанс" на сексуалния ни живот, се отрази и на чувствата и отношенията ни. По-близки сме от всякога, а сме заедно от 23 години.

Споделих не за да се хваля, а за да ти дам надежда, че може да се оправят нещата и при вас. Но сами няма да се оправят. Поговорете и измислете нещо.
Успех!

8.   Аз съм на 29 и имам същият проблем с мъжа ми. Разговорите не помагат. Не помагат вече две години, а напротив- все по-рядко се любим. Според мен нещо се руши в психиката. Предлагам да посетите заедно сексолог- предложи й го!
Има и друг момент- може да има любовник. Ако е така- просто чакай!

9.   Намери си любовница, тя явно е загубила желание вече, а ти с тези 2-3 пъти си като тийнейджър.

10.   Изглеждаш ми добър човек. Кажи на жена ти как се чувстваш, какво искаш.