Споделена история от Секс и интимност

Нашите ме хванаха със момиче
Нашите ме хванаха със момиче!! Значи като отвориш врата на моята стая, леглото е зад вратата, бюрото пред нея а гардероба от ляво и телевизори и т. н. Майка ми работи в денонощен магазин и излиза през 20:00 часа вечерта, и се връща във 8:30-9:00 часа сутринта. Магазина е на 30 минути от нас с автобус, и аз си викам като замине, да си поканя моята на гости. Изчаках до 20:15, за да знам, че няма да се върне, и се обадих на моята да идва. Но магазина на майка ми бил затворен по някакви причини, така и не разбрах защо. И дойде моята говорихме си малко и легнахме. По едно време майка ми се върнала но ние не сме я чули. И тя си помислила че съм си легнал, защото беше 23:00 часа, не знам защо, понеже аз не си лягам по това време, но няма значение. Преоблякла се и решила да влезе в моята стая, за да си вземе лаптопа, защото го беше оставила там снощи да се зарежда, понеже идваха гости. И влезе в стаята на влизане не ни видя, защото сме зад вратата, но като излиза ни видя. Изпищя и излезе. Приятелката ми я беше срам после да излезе от къщи, но аз със нея излязох, изпратих я и си легнах. На другия ден майка ми нищо не ми каза. Но ден след това ми проговори, но не е така като беше. Преди се майтапихме говорихме и беше забавно но сега въобще не ми говори. Какво да правя? !

Коментари

1.   Глупости. Какво, не можеш да си имаш приятелка ли?
Просто е било неочаквано за майка ти.

2.   То това е по-скоро смешно, колкото и да ви е сконфузено сега :) След време много ще се смееш. Ама това си е нормално, имаш си приятелка, имаш си нужди... и тя да се радва, че си бил с момиче, а не с момче, че някои майки нямат това щастие и биха дали мило и драго да хванат синовете си с момиче.

3.   По-добре да те хванат с момиче, отколкото да мастурбираш :D Както каза №1, майка ти най-вероятно не го е очаквала, след 1 седмица всичко ще е забравено, едва ли не ;)

4.   Няма страшно, нека да мине малко време и пак ще сте в същите взаимоотношения. Шокирала се е жената, няма от какво да се притесняваш. Най- добре поговорете директно за въпроса и всичко ще се нареди :)

5.   Tи да не си на 13-14???

6.   Като за начало на колко години си? Защото едно е да си на 15 и да ти се случи това, друго е да си на 20

7.   Не пишеш на колко години си, но явно си тийн и за това се притесняваш толкова. Спокойно, това, че имаш приятелка си е най-нормалното нещо на света и майка ти ще трябва да свикне. Просто явно жената не е очаквала и сега не знае как да реагира, обаче няма страшно, ще го преживее. Щях да ти предложа да я запознаеш с приятелката си, ама явно и на приятелката ти и е малко конфузно от случката, та ще е малко неудобно. За това не прави нищо по въпроса. Ако и двете проявят желание, тогава ги запознай. А и друг път, дори и да си сигурен, че сте сами, заключвай вратата на стаята, че да не стават изненади.

8.   Миличък, на колко си? Ако си на 13-14-15 е нормално майка ти да реагира така (до някъде). Вместо да отбягваш въпроса и да се опитваш да се правиш, че нищо не е станало говори с нея. Обсъдете въпроса, попитай я какво я притеснява, обясни и ситуацията. Може да и е станало неприятно, че не си я предупредил, че гаджето ти ще идва. Говори с нея
Ж27

9.   Хахаха! Просто майка ти е шокирана. Вече явно е осъзнала, че нейното малко момче е станал голям мъж. Започни да й говориш ти, пък на нея като й отмине шока ще се разтовари.

10.   Важното е, че не те е хванала с момче :)
_Az_

11.   Ти я питай след като пътя е 30 отиване и 30 връщане, при затворен магазин кви ги е правила 2 часа? Така че спкс всичко ще се нареди :)

12.   Била е изненадана, че си с момиче. Очаквала е момче. Помисли над това.

13.   Номер 8 е съвсем прав. Сега сигурно ти е малко сърдита и малко и е конфузно. Сърдита е, защото не си я предупредил за момичето, става нещо като лъжа. Конфузното няма защо да ти го обяснявам нали?
S. A. D.

14.   Спокойно братле. Мен са ме хващали с повечето ми приятелки. Кога в леглото, кога на пода, я аз отгоре, я те. Но какво от това... да после не могат да ме погледнат в очите... не знам защо, ноо с времето си минава.

16.   Ми много лесно. Моят приятел е на 21 години и е изпадал в същата ситуация, само че момичето беше от Бургас. Майка му влязла в стаята, видяла ги и после не му говорила. Той просто станал на сутринта, сипал кафе и обяснил на майка му, че това уж е била негова братовчедка, с която се запознал на скоро и момичето се било скарало с техните и той я бил поканил у тях. Естествено, майка му не се съмнявала и всичко си било както преди.

17.   ми да не си го правел

18.   Хубаво,де.Не мога да разбера защо една втора от коментарчетата тук са '' Да се радва че не те е хванал с момче. '',НЕ МОГА.Аз съм гей,айде,хомофоби,кажете си го.Когато моята майка разбра,въобще,ама въобще не хареса факта но ето,баща ми ме подкрепи защото аз съм му син и сме една кръв.Майка ми също се примери и ето на,приятеля ми постоянно и помага и даже понякога с татко ги бъзикаме.Що за хора сте вие?2-година медицина уча и мога да кажа,че вътрешно по нищо не се различаваме!Костите ни са едни и същи,органите ни също ( Освен някои ).Какво?Ако един ден сина ви'дъщеря ви дойдат при вас и ви кажат че са хомота,ще ги изгоните с един чифт гащи и чорапи на улицата ли?Не ви мога просто а до колкото до темата - В случая на майка ти '' за всичко си има първи път. ''.Може би е в шок,защото за първи път вижда нещо такова но спокойно,братле,ще й мине.

М24

19.   Ами с момче да те бяха хванали, по-добре ли е?