Споделена история от Секс и интимност

Първи път и свирки
Здравейте, аз съм момиче на 19 години и съм девствена. Досега не съм имала сериозен приятел и затова не съм стигнала до правенето на секс. Обаче подсъзнателно ме е страх от секса. Всмисъл ме е страх дали ще боли и дали ще ми хареса. Освен това искам да споделя с вас и да дадете мненията си отнасно: не съм особенно гнуслива но не искам да правя свирки, никога не съм го правила но мисля че е гадно и все пак понякога, когато имам мокри сънища сънувам, че правя свирки и ми е доста възбуждащо. Та мисълта ми е какво мислят мъжете за това дали ще ме отхвърли ако не искам да му духам? Харесват ли мъжете девствени защото се притеснявам че когато намеря човека той ще ме помисли за задръстена защото още не съм правила секс. Как да подходя още преди секс ли да му кажа че съм девствена или малко преди това или изобщо да не му казвам?

Коментари

1.   Страховете ти са основателни, наистина никой мъж няма да иска да е с теб, щом на 19 си все още девствена. Стани монахиня и не се занимавай с мъже. Шегувам се, разбира се. Страховете ти са абсолютно неоснователни.

2.   Зависи си от момчето. Ако е свестен човек и наистина те обича, свирките и сексът далеч няма да изчерпват връзката ви, а ще са приятно и незабравимо допълнение - другото общуване с него е далеч по-важно

3.   Нямаш повод за притеснение, всеки мъж би се радвал да бъде първият, дори и да не му кажеш, че си девствена, ако той е достатъчно опитен ще разбере това и ще се почувства некомфортно че не си му споделила, не се притеснявй кажи му. Що се отнася до свирките, щом не ти е приятно, няма да го правиш, и всеки възпитан мъж ще те разбере и няма да ти се сърди за това, още повече че този човек те обича и за него по важно е на теб да ти е добре и да се почувстваш задоволена на 100%. Всичко най хубаво ти желая и много прекрасни мигове и изживявания.
КУПИДОН

4.   кажи му че си, а той ако е свестен и разбран, ще се зарадва, а ако не се зарадва, значи не е бил свестен.

5.   Здравей, първо ако коментара е малко остър моля те не ми се сърди, че го пиша в ужасно настроение.
Изобщо не е задръстено да си девствена на 19, даже е много по-яко момчето като знае, че е единствен и неповторим, пък и да се изложи няма да имаш база за сравнение. По-гадно е ако е много опитна преди теб, хем все те сравнява (подсъзнателно) с тях, хем ти си неопитния, а повечето мъже искат да доминират. Задължително му кажи преди акта, защото иначе 100% няма да ти хареса-той ще си мисли, че си отворена и няма да внимава, и ще те заболи и секса като цяло ще излезе виновен.
Относно свирките, ами не са решаващи, ама би ми било доста гадно, ако приятелката ми ми отказваше да ми духа. Първо опитай и тогава кажи, но имай предвид, че за нас е много важно това. Освен това при свирката жената е по-доминираща и хваща юздите, което се харесва на повечето момичета. Не казвам, че без свирки връзката няма да се получи, но ако избереш да не му правиш моля те не очаквай да е задоволен и щастлив, защото просто не е честно.
Пак извинявай за леко киселия тон, дано все пак съм помогнал.
S. A. D.

6.   Много момчета биха се радвали да са първи а не да се притесняват от това с какви си била пред тях дори е за сериозна връзка защото момчето ще е щастливо че си само негова, не са те минали целия квартал или подобни глупости. Не се притеснявай то не е срамно, срамно е като всеки е спал с теб и всеки знае каква си и да подмятат на момчето ти разни работи за теб :) надявам се съм ти помогнала.

7.   Аз мога да ти каже, че примерно не ми пречи, дали момичето ми е девствено, ако ми харесва на мен самия, дори и да ми откаже да ми духа, няма да има проблеми нито ще я помисля за задръстена, друг е въпроса, че много обичам да ми духат, ще поговора с нея и накрая ще се реши не се плашокай ;)

8.   ако искаш да те задоволява с лизане трябва да връщаш жеста. всеки мъж/момче би искал да има дествена приятелка

9.   Всеки би се зарадвал на девствено момиче.. опита с нея може ТИ да и го дадеш (ако не си девствен).

Девствеността се дава веднъж и това е най - прекрасния подарък които някой може да ти даде ;).

Гледай само да попаднеш на някой свестен :).

10.   Не се притеснявай. И аз намерих моя приятел, когато бях на 19, също девствена. Не съм се притеснявала никога от това, даже напротив. Той знаеше от самото начало и супер се кефеше, а и аз се кефех, защото дълго чаках наистина Точният и го намерих в негово лице :)

Относно свирките - когато намериш човека за теб, това ще ти е последната грижа. Когато наистина обичаш някой, тогава такива неща като "гнус ме е, гадно е и т. н. " просто се забравят. Отдаваш се на момента и просто искаш да му е хубаво, а когато на него му е хубаво, тогава ако наистина обичаш този човек, няма как на теб да не ти е хубаво. Най-важното е всичко да е по взаимно съгласие.

За самия първи път - нямам мнение. След половин година опити, най-накрая се получи (е, не сме пробвали постоянно) и наистина мога да кажа, че ми хареса ужасно много още от първия път, но и за това си имам обяснение - не мога да си представя да съм с някой, който ми е всичко и в същото време сексът да не върви - невъзможно ми е даже :D Най-важното е да говорите много, какво ти искаш, какво той иска и тогава мисля че всичко ще е наред!!!

Успех ти желая и се надявам да намериш момчето за теб!

12.   От авторката: БЛАГОДАРЯ на всички за коментарите наистина ми помогнахте да се почувствам по-уверена и спокойна. Специални благодарности на номера 3, 5, 6 и 10.

14.   Първият път го направи в дупето и няма да има проблеми. После с желание ще духаш и ще правиш вагинален секс ;)

15.   от номер 3, Моля за нищо, всичко най добро.

16.   Така, относно девствеността повечето мъже/момчета обичат да ''отварят'' момичетата, това влияе доста положително на егото им и по този начин се чувстват специални и доста горди от това, че ''първи са влезли''. Много по-добре е да съобщиш на момчето преди секса за да знае че трябва да подходи внимателно и нежно към теб като девственица. Няма място за притеснения. Колкото се отнася до свирките, всеки човек има различно виждане за тях независимо от пола. Когато дойде момента ти ще почувстваш, че го искаш наистина, както и приятеля ти.

18.   Спокойно, и аз не разбирах как може човек да прави свирки, но след като започнах полов живот и започнах да чувствам, че сексът е отдаване и няма задръжки опитах. Не че усещането за теб е неповторимо, но е неповторимо да виждаш как любимият ти се разтапя пред теб. Пък и оралната любов от негова страна е също толкова страхотна.

19.   За да правиш хубави свирки, трябва самата ти в съответния момент да се чувстваш супер секси, а не да пращиш от комплекси и страхове дали ще се справиш и т. н. Жена със самочувствие, която "знае" какво прави, действа много на мъжете. На секса това му е парадокалното, че за да се получи, както трябва, и двамата трябва да влязат в роля на нещо много повече от това, което наистина са:) Иначе се получава доста тъпо - като във вицовете за английските джентълмени, които "не правят онези срамни движения" :)
_Az_

21.   Когато срещнеш правилния човек няма да си задаваш въпроси кое е редно и кое не - пожелавам ти първият ти мъж да е правилния човек, но не се отчайвай ако стъпиш в лайно - на повечето жени точно това им се случва, такъв е живота "сурав и курав"!
Желая ти всичко най-добро!

23.   Здравейте и от мен! Ами само да кажа, че номер 5 много ми хареса, не си остър, но не си и момиче и незнаеш какво е чувството да не си сигурна, и не за друго, ами, за да не Разочароваш дадения човек. Аз лично искам да му доставя удоволствие, но само, когато ме съблече, умирам от желание, но се отказвам, защото се притеснявам дали ще му е добре на него. И аз съм девствена, но съм на 16!

24.   И аз като бях по-малка мислех че оралната любов е нещо отвратително, гнусно и т.н. След време срещнах подходящото момче и всичко се промени коренно. Това да знаеш, че ти го даряваш с най-силното удоволствие е невероятно чувство, и не трябва да лишаваш един мъж от това! :)
Ж.