Споделена история от Секс и интимност

Похотлива масажистка
Здравейте. От известно време ходя на масаж при една масажистка и се случва нещо, което според мен е нередно.
Когато се събличам тя стои до мен и ме наблюдава, даже ми дава наставления (сега свалете чорапите и т. н. ) Дори последния път като използвах сауната ми каза трябва да свалите и бельото и стои до мен и ме гледа и чака да го направя... според мен това е странно и може би не трябва да се случва. Споделето вашето мнение.
М23

Коментари

1.   Оф като почнете да ревете за глупости и то хора, които уж се водят зрели. Толкова ли не можеш да й кажеш, че не ти е приятно, да се оплачеш на управителя/шефа или просто да ходиш другаде, та ти трябва мнението на цял сайт? !

2.   № 1: не, изобщо няма намерение да хленчи - иска да лъска на коментарите :)

3.   Пич, имаш много фантазии...

4.   Аре стига бе, тя направо ти е хвърлила око! Следващият път направо ще ти налети, без да те пита и ще те скъса. Снощи и аз го гледах този филм - от замундата, секция ХХХ.

5.   Пак съм аз. Да добавя само, че категориите бяха Биг титс и МИЛФ.

6.   Това ми напомня на онази сцена от Приятели, дето Джоуи и Чандлър гледаха безплатно порно от сутрин до вечер. После Джоуи каза на Чандлър: Поръчах си пица, дойде момичето да я достави... и... нищо... (очуден).

7.   Без намерение да обиждам никого-не знаете какви жени има, така че не бързайте да го определяте като фантазия. Аз лично съм разправял реални неща, на които никой не ми вярва. Казвам ви бедна ви е фантазията какви ги има, просто не сте попадали.

8.   Тази масажистка толкова ли е грозна че след всички тези намеци не си и вдигнал краката?