Споделена история от Секс и интимност

Искам само секс
Здрасти. :D
Момче съм на 18. Имам една приятелка, която е страшна мацка, и откакто се бяхме запознахме преди 2 години, много й бях вдигнал мерника. Личеше й още от началото, че проявява някакъв интерес, но и двамата бяхме обвързани, така че нищо не се случи.
Малко след като скъса с бившия си преди няколко месеца, почна да се върти много около мен и аз естествено - супер надъхан. Известно време си поиграхме на котка и мишка и преди две седмици на един купон най-накрая ми се отвори късмета.
Беше сигурно най-страхотния секс в живота ми.
Обаче въпросът сега е, че тя ми прави някакви здрави намеци да сме били тръгвали. Аз много я харесвам, но само за секс - не искам никакви връзки и такива работи. Не знам обаче как да й го кажа, без да се разбучи, че съм я използвал и някви други глупости. В смисъл аз нищо не съм й обещавал, обаче жените от време на време си втълпяват едни неща в главата - иди ги разубеждавай.
Та въпросът ми е предимно към мъжете (и жените, които няма да ме нарекат използвач и т. н. ) как да й го кажа и какво да правя сега...

Коментари

1-50 от 83

1.   Няма да те нарека използвач, обаче си представи следното. Супер хлътнал си по една мацка, направо я боготвориш, мислиш за нея нон стоп, накрая тя те забелязва. Ти направо хвърчиш от щастие. И вечерта правите невероятен секс. Сутринта се събуждаш с чувството на победител. Обаче мацката ти заявява, че всъщност си има сериозен приятел, но са се скарали и е спала с теб само за да му отмъсти, обаче вече са се изяснили. С две думи ди бие щута най-безцеремонно. Е, сам си отговори на въпроса как ще се почувстваш?

2.   Ами както и да ? го кажеш, вероятността да ? е неприятно и да те остави/след скандал разбира се/ е голяма. Затова си изкарвайте приятно още известно време "докато мислиш и вземеш решение". Защото не е коректно да я заблуждаваш и даваш напразни надежди.

5.   Ами най-добре е да си й кажеш, че я харесваш, секса е супер, но не искаш да се обвързваш. Ако и тя е ок с това, ще продължите да се виждате. Дори и отначало да се направи на дръпната за да не я помислиш едва ли не за *у*ва ти продължи да си я търсиш.

6.   По принцип тези неща се изясняват преди да се стигне до нещо по-сериозно като чувства, емоции и преживявания. Така си е най-коректно. Оттам нататък вече ако въпреки уговорката за липса на чувства, тя все пак се влюби, тогава вече проблемът си е неин, защото тя е нарушила уговорката, пък и ти си бил честен с нея. В случая ако тя наистина е останала с впечатлението, че искаш нещо по-сериозно, ще се почувства използвана и ти няма как да го избегнеш.

7.   Номер 2, извинявам се, че малко ще се отклоня, но как го пишеш това "и" с ударение? Пробвах всичко и така и не можах да го открия.

/Модератор7 - В Windows има инструмента Character Map.

8.   Към 7-аз съм 2-когато си на български със "шифт" и "ь" едновременно.На работа съм със стационарен комп и там има копче между левия шифт и z-само с него копче също става.

9.   Авторе, аз съм жена на 22 и мога да ти кажа, че си си напълно нормален и жалко за тези, които ще те съдят в коментарите си. Ти си на 18, и е време да си отговорен към себе си (учене, спорт и тн). Важно е и да можеш да поддържаш нормални отношения с другите, без да ги нараняваш, но за това трябва да си искрен.

Според мен въпросното момиче няма право да има претенции към теб и да те обвинява, защото тя сама си е виновна, че ти е пуснала толкова лесно. В смисъл, нещата за мен са много прости. Или си търсиш сериозна връзка, и не си лягаш с някой ей така, или обратното, правиш каквото правиш без да имаш дадени претенции.
Напълно нормално и логично е, че ти не искаш нещо повече от нея, щом си получил секс.

Иронията е, че тя самата не осъзнава, че не иска връзка. Разбира и главата какво е връзка. Скъсала била с бившия, кой знае през още колко неуспешни връзки е минала. Повечето момичета и момчета на твоята възраст искат връзки, без да помислят какво са способни да дадат на човека отсреща.

Истината е една, един мъж не осъзнава нуждата от връзка преди да срещне точната жена в точния момент. И когато срещне жена, която му предлага нещо повече от креватни изпълнения, той го усеща. На това се казва Жена. Останалото са леки момичета, които за съжаление, не осъзнават, че не могат да имат претенции, когато нямат качества.

10.   Честно казано, аз ако съм в такава ситуация нямаше да се обидя много, АКО не съм влюбена или по зле направо да те обичам :Д
Секса зближава, нормално е да си е помислила, че ще има нещо по-сериозно. Амо момичето е ствестно и ако търсиш такова, а ти май не, пробвай, но ако си боклук и искав само да еб*ш и после чао, вярвай, че си я наранил вече.

13.   Нормално е да не искаш сериозна връзка, защото си още много малък. Кажи й, че ти е хубаво с нея и просто искаш да ти е хубаво без ограничаване на свободата. Т. е. тя може да се оправя с други, когато си поиска, както и ти и т. н. Това е. Пък и да те зареже, нали не ти пука за нея! Изясни й ги тея неща, за да не я заблудиш, защото после живота си го връща. От личен опит ти го казвам :(

14.   Ами кажи и го директно. Опитай да не се държиш нагло, арогантно и да и показваш, че едва ли не тя си е виновна. Но бъди честен, за да няма някакви напразни надежди
Ж27

15.   Изчукай я още веднъж /може да е за последно/ и после и кажи направо това, което си написал.

16.   Номер 15, пожелавам ти, когато станеш баща да имаш момиче, и някой ден да я унижават така, и да я чукат така и после да я оставят! Пожелавам ти го! :)
А до автора, кажи и своите намерения, защото после боли.. много!

17.   Номер 16, благодаря за хубавите пожелания! Имам няколко въпроса:
1. От къде знаеш, че съм мъж?
2. От къде знаеш, че нямам деца?
3. От къде знаеш, че детето /децата/ ми не го /ги/ унижават, чукат и оставят “така“?
Хубаво е, че поне последното ти изречение звучи сравнително разумно /без болката разбира се/ ;)

Към автора - пиши какво е развитието. Може да НИ помогнеш да овладеем болката.... :)

18.   Кажи й че първо искаш да се опознаете ощеи да видиш дали ще си допаднете за връзка, защото си започнал да гледаш сериозно на връзките.
После се виждайте и чукайте, докато не ти омръзне.

19.   Номер 16-що така? Само един мъж ли трябва да има една жена в живота си? Ако не-все ще бъде "оставена"... И въобще:лошо ли е чукането? Не съм 15.

20.   Изборът е твой:
1. Бъди мъж и и кажи всичко в прав текст както си го написал тук, това означава и да си готов да отнесеш шамар, че не си и го казал преди да я използваш!!!!
2. Бъди пикльо, с изкуствено самочувствие, който никога няма да бъде мъж ( като 15 )

Абсолютно съм съгласен с 16!!!

М41

21.   Ооо, казвам ти веднага! Мъж си, защото това, което си написаЛ, Никого не би било помислено от жена! Никоя няма да напише ''изчукай я'', жените искаме УВАЖЕНИЕ, ако незнаеш да ти кажа. :)... ти даже не си и мъж, смешен си!
Номер 20, ТИ СИ МЪЖА! ИСТИНСКИЯ.

23.   Авторе, никого не си използвал! Никъде не прочетох, тя да се е “дърпала“ или ти да си я “насилил“ ;)
Шамар в тази ситуация може да получиш само от “объркани“ хора като №16 и №20 - има вероятност да са едно и също “объркано“ лице.... Раздвояването на личността само усилва “болката“ :р

№15 /№17/

ПС. Евала на №19!

24.   Не си мъж, а си палячо, щом не уважаваш жените.
Имаше един коментар, не по тази тема, но за същия случай ''чест е жена да си свали гащите''-извинете за израза, това го казва мъц мисля, че беше на 31 или 34 години. Не оценявате нищо..

25.   Аз съм номер 16, защо да съм объркана?? Да съм му казала нещо друго, освен да и каже, защотото жените приемаме нещата по навътре?
Казаваш ''искам само секс, съгласна ли си'' толкова ли е трудно, че чак има ''някакви'', където ми се правят тука на мъже и ми казват, че съм объркана?
Вие сте объркани, защото си мислите, че като ви писне ще кажете айде чао, приятно ми беше. Стегнете се малко.
ИИИИ за 'обърканите', които не са малко, под 'болка', имах предвит тази болка, която е, когато те зарежат или са те използвали, ама вие нали сте големите мъже и разбира те... не сте объркани! :):):)
БРАВО НОМЕР 20.

26.   №16/21;24/ и №20, що не се вземете? Ще бъде страхотно! Няма да има болка, унижения, обиди... секс... Ще се оценявате, ще се уважавате платонично, за да не се нараните. Ще бъдете истинска двойка!
Време е по-женската част от вас да замълчи и да се отдаде на мастурбиране! Помага ;)

27.   №16, написа някакви пожелания ;) Амнезията е лечима. Наличието и контрола на “тази болка“ зависи само от теб. Бъди здрава!
№15

28.   Ти си смешен! :)
Твоите коментари са смешни. Мисля, че ти си объркания! Секса няма нищо общо И НИКОХ НЕ ТИ ГОВОРИ ЗА ТАЗИ БОЛКА. Ти монеже ''не си объркан'' явно не ме разбра! Болката от унижението и използването само за секс, за нея имах предвит!
Айде успокой се малко, и се концентрирай, че си СМЕШЕН.

30.   До 28-Въобще не е смешен! Нито пък е объркан. "Чукана и изоставена"... Дали ще си "използвана" за секс, зависи от теб. И човека ти го е написал. Ама няма кой да го разбере. По тая логика само секса за деца е нормален-другото е "използване", защото няма продължение? ! Я стига с тоя зле прикрит феминизъм!

31.   16, прочети заглавието на темата, после темата, после какво си писала и ела на себе си! ПоЗдрави!

33.   Приятел, нещата са съвсем прости. След един път секс ако момичето ти прави здрави намеци да тръгнете заедно, чакай намеци за женитба след втория секс. Това в рамките на шегата.
След един секс просто няма как да се взимате на сериозно. Така че можеш да и кажеш направо точно това. Ако хубавицата има мозък поне колкото половин аналгин, ще те разбере. А ако не и го играе много наранена - бягай докато ти подпушат подметките. Колкото до по-горните коментари за това, че жените искали уважение - хей, мъжете също го искат, само че не виждам как това може да се случи след един секс. Уважението, за разлика от физическото привличане, обикновено се заслужава или извоюва ако щете. Важи и в двете посоки.

34.   Имам въпрос към теб. След като "Беше сигурно най-страхотния секс в живота ми. " до колкото разбирам и за нея, защо не наблегнете още малко на секса? Не мога да си представя да правя страхотен секс и да не искам да повторя, потретя... Останалото с малко повече време ще се понамести. Ама след като секса е толкова страхотен - да не се мразиш себе си, че не искаш още. Не разбирам.

35.   ама чакайте, хора, защо да е използвана мацката?? нали и тя получава секс? с автора са се харесали, правили са секс, няма лошо. никога не съм разбирала тая логика, по която мъжете използват горките жени... ми като не искаме секс, не го правим. вярно е, че като цяло сме по-склонни да влагаме чувства, но чак използвани...
авторе, когато следващия път ти каже нещо за връзка, просто й кажи, че много я харесваш, обаче в момента имаш други приоритети (учене, спорт или каквото там измислиш), не търсиш сериозна връзка, което явно си е истината. хубаво е да си откровен, разбира се, без да си груб.
Ж42

37.   Номер 35 имаш право... това не е използване! Бих го нарекла взаимно привличане, но не е задължително да има връзка.
Ж20

38.   Много сте смешни хора, съгласен съм с номер 16, тя казва да и кажеш и не я напрадайте като дори и не разбирате.
Номер 16, браво момиче.
М35

39.   Брей, какви с****

Тъй като моментара ми спазва закона на сайта и не го виждам публикувам, ще го пиша докато не бъде публикуван. Защото съм наясно че не е публикуван в момента само защото самолюбието на модераторката е било наранено от написаното. Но това не е довод. Има си правила, а мнението ми се съобразява с тях.

@градивна критика@

Модератор: Коментарът Ви не отговаря на изискването за полезност. Перифразирайте циничното звучене и мнението Ви ще бъде допуснато. И нека не забравяме, че общата ни е цел е да си бъдем взаимополезни, а не да се обиждаме.

40.   Брей, какви секс-маниаци са се навъдили. Много сте загорели - дами и господа. Защо не си спретнете една обща оргиика, тамън няма да търсите "страхотния секс" ще се пробвате взаимно едни с други и все ще нацелите правилната дупка.

( Модератор, тук си измисляш. Прочети правилата на сайта, къде пише че не се допускат цинични изказвания? Лично съм виждал допуснати много цинични изказвания. В случая вие решавате да не допуснете моето. А не че сайта го забранява.

Мнението ми е градивна критика и в него няма нищо обидно. Освен ако вие не се обиждате? )

Модератор: Не толерираме мнения с обиден характер.

41.   До 26: Явно си много на ясно с маструбирането и ползите от него :), Когато разбереш какво е секс - пиши пак :) А по- добре пиши когато се научиш да четеш и има с какво да обработиш прочетеното! Никой не казва, че секса е нещо лошо, но трябва да имаш малко смелост да кажеш каво искаш директно (ако изобщо знаеш)
Подобни комлексирани индивиди скапват идеята на саитове като този!
Аман от хора, за които МЪЖ означава да си избягал от час, с пластмасова бутилка бира в ръка и да си го пъхнал на Х броя девойки.

45.   До 41: освен 26, аз всъщност съм и 15, 17, 23 и 27! Все аз ;)
Радвам се, че си ме разбрал/а!
Всичко ще се оправи - дай си време ;)
Успешен секс :р

ПС. Искам само секс!!!

46.   До 40

Извинявай, но ако мислиш, че да се изказваш по начина, по който си се изказал е нормално, то ти куца културата, приятел. И си далеч дори от мириса на градивната критика.
Напълно подкрепям, когато модераторите ограничават подобни на твоя коментар. Лошото е, че ние толкова свикнахме да се подиграваме, иронизираме и предлагаме да "нацелите правилната дупка", че вече приемаме такава реч за нормална.

Ако желаеш да предложиш нещо на така наречените от теб "секс-маниаци", нещо, което да звучи като градивна критика, коментарът ти щеше да звучи по далеч по-сериозен начин и горе долу щеше да изглежда така:

"Мога да предложа на всички, които обичат секса, да си организират оргия, мисля, че така няма да се впускате в търсения на "страхотния секс", а ще се забавлявате взаимно"

Хайде със здраве. Колко съм, съгласна и колко не с мнението ти е друг въпрос.

Защо според теб оргията изключва търсенето на интензивни сексуални преживявания? И какво е твоето определение за "секс маниак"? И какво имаш предвид с това "да нацелите правилната дупка"?

47.   Много са сладки такива като 46... Че и много станаха. Дали не е една и съща... Дали няма по-сериозни права в сайта... Акъл раздава, че пушек се вдига. Когато разбереш какво е секс маниак - пиши пак:) А по- добре пиши когато се научиш да четеш и има с какво да обработиш прочетеното! Аман от такива, за които ЖЕНА означава нещо, нямащо нищо общо със секса.

48.   Не зная какво толкова дразни такива като 46. Израза "секс маниак" не го намирам за толкова нецензурен и некултурен, както и "да нацелите правилната дупка". Вероятно използвалият го е свързвал с голфа/играта голф-играе се с топки, в буквалния смисъл с топки/, където е успех, когато вкараш в дупката. В цял свят и навсякъде се използва думата "дупка" и не виждам смисъл от чак такава талибанщина в това отношение. Подобно е положението и със "секс маниак"-щом може да има "шопинг маниак", защо да няма и "секс маниак"? ! Вероятно на такива като 46 и думата "секс" е неприятна... /май не само думата ? е неприятна/. По-добре ли щеше да бъде вместо "секс"-ебане и т. н.? Защо когато жена употреби в тоя сайт думи като "ебане", "хуйове", "путка", няма цензура, а когато мъж направи това-вой до небесата, включително и недопускане на мнението?

49.   Номер 1 си ти го каза!

50.   Бях писала по-горе по темата, не можах да намеря коментара. Някои хора са много ограничени. Говоря за тези, които се правят на жертви. Жени. Как може да си мислят, че като са спали с някого, този някой им е длъжен с нещо? Ако иска връзка, ами да си заслужи доверието, да покаже качества! Ако ги няма и спи наляво и надясно с разни, всички знаем каква е. Всеки си решава с кого да си ляга, като някоя си легне с някого, да е мислела предварително какво прави. Просто това е някаква зараза на обществото и младите момичета, които още не са ориентирани, се подвеждат от всичките тези глупости, как някой ще им е длъжен ако спят с него. Не, няма! И затова ще си подбирате партньорите и затова ще се отдадете само на този, който смятате, че е подходящ за вас, както и вие за него. А за да знаете, трябва да познавате един човек добре, и тогава да водите полов живот. Но не, млади нетърпеливи момичета. Дай им малко алкохол и няма мнгоо да му мислят. Жалко.
Успешна връзка могат да имат само достатъчно зрели партньори, не на възраст, а зрели като съзнание. Такива, които осъзнават необходимостта от подкрепа, обич и всичко друго. Просто казано, за да си влюбен, трябва и да си умен!

51.   Никой не е прав. Тя е 'използвана', от гледна точка на това, че явно го харесва, прочетете, какво е написало момчето в информацията ''аз и бях вдигнал мерника'', ''тя започна да се върти около мен'' И ДВАМАТА НЕ СА ЖАЛНИ, ВЪПРОСА Е ТАМ, ЧЕ ЖЕНИТЕ ПРИЕМАТ НЕЩАТА ПО НА СЕРИОЗНО.

52.   Номер 48, благодаря за подкрепата :) В дейстивтелност с мнението си от 40-ти номер, аз изразих критика в саркастичен вид. С която изтъквам че хората приказват твърде много за секс и твърде малко са сериозни теми. Защо го написах така? Ами считам за шега, или подигравка, пред навред наболелите теми от ежедневието да се обсъжда нон-стоп лекомислени секс неща, викам си, добре де тия хора секс ли не правят, твърде загорели са, или имат много неосъществени фантазии, че пишат, пишат, пишат за тоя секс, направо го издигат до небесата. А сигурно в домовете си имат секс лотар и му се кланят.

Аз мога да ти кажа защо когато мъж напише в сайта нещо с думите "секс", "маниак", "дупка", веднага го махат. Защото повечето модератори са жени. Когато те четата мненията имат табу и някак не доспукат мъж да пише нещо с по-такива изрази. Но когато жена е написала, я допускат, заради женската солидарност. От една страна е много несправедливо. За другото си абсолютно прав/а, думите не бяха обидни. Просто нечие его се е раздразнило и затова постъпват така.

@градивна критика@

53.   всъщност си прав. женита понякога си втълпяваме разни неща, ОБАЧЕ (тук има едно голяма обаче) ако и го кажеш направо в най лошия случай може да те срита толкова силно в топките, че няма да можеш да имаш деца и няма да можеш да мърдаш 1 седмица... така че се опитай да се превърнеш в най-дразнещия и непоносим човек за нея, така тя сама ще се отдръпне от теб ; ) ; )

55.   53, докато те четох ме "заболяха"... балоните! "ако и го кажеш направо в най лошия случай може да те срита толкова силно в топките, че няма да можеш да имаш деца и няма да можеш да мърдаш 1 седмица... " Е това е, още малко и страхова невроза от жени ще развия :/

@градивна критика@

57.   цитат от "градивна критика"
С която изтъквам че хората приказват твърде много за секс и твърде малко са сериозни теми.

Наистина не разбирам защо реши, че секса се разграничава от сериозните теми? И наистина не разбирам защо реши, че сарказмът е градивна критика. Ето за това ти говорех - ние толкова свикнахме да се угнетяваме взаимно, че го приемаме вече за нормално общуване.

До 48 :) Искрено ме разсмя с коментара си. За съжаление, човека с "градивната" критика не е имал предвид играта на голф. Просто е искал да се покаже колко много умее да бъде саркастичен. И не знам кой са "такива като 46", но аз съм Плам - автор на темата "Да споделим най-мръсните си фантазии" Просто вече коментирам много малко и твърде рядко се подписвам.

Та ще ти кажа какво ме подразни, не знам вече за кой път" не изразите и думичките, а циничното, аругантно и нахално поведение при общуване, което напоследък става толкова популярно, че става нормално.

Но..какво да ти кажа?! Човекът е решил да говори за Его във всяка една тема, въпреки че едва ли е наясно точно какво означава тази дума и да пише разни коментари до модератор.

както и да е - нямам време да обяснявам.

Плам
(тук съм писала под 46)

А по-темата:

Авторе, за съжаление много от жените, за да стигнат до секс, влагат голяма доза мечти и романтика. Досега съм чула само един път муъж да се оплаче, че е използвам само за секс. Кажи й го директно, но с меки думи.

58.   Номер 57, Плам. В голяма грешка си.

"Просто е искал да се покаже колко много умее да бъде саркастичен. "

Напротив в коментара си, изразявах с думата "дупка" точно игрището за голф. Пък и въпроса е какво толкова ти става на теб? Толкова други има също казали нещо по-така. Прощавай но сарказмът и критиката все още не са престъпления.

Може да се казваш "Плам" Но какво, да не си кралицата на spodeli. info? Тук е сайт за всеки, кои както дойде, не е ли така?

@градивна критика@

59.   Номер 26 искрено ме разсмя с твоя коментар. Прав си, че помага, но повече на мъжете. Жените имат нужда от физически контакт не само със себе си.
Сега по същество към автора.
Мисля, че трябва да се изясните кой какво чувства и иска, за да няма после "недоразбрали". Много пъти, да не кажа повечето жените си мислят, че щом се е стигнало до секс, значи той има някакви чувства. Просто емоционално жените са по различни. Обиждат се по лесно, понякога говорят едно, а мислят друго и т. н. Мисля, че трябва да поканиш на кафе и да поговорите-не исках да се случи точно така, защото ти си прекрасна и заслужаваш да бъдеш обичана, а за в момента не мога да ти дам това, от което имаш нужда. Искрено се разкайвам, аз съм такъв негодник т. н.
В момента просто импровизирах. На 90% се обзалагам, че тя ще почне да те увещава как не си негодник, не си я използвал и тя го е искала.
Мисля, че ще има ефект. Успех.
Маги

60.   Ех, Маги, Маги... много си мислех да напиша нещо точно такова на автора.. как малко да изманипулира ситуацията, ама си викам - айде няма да му давам коз в ръката ;)

В крайна сметка, ще е по-добре за момичето да се почувства като "богиня", отколкото като "използвана играчка". Даже се сещам и за друго..
примерно:

- В момента съм в много сложен етап от живота си и търся себе си. Преживяването, което имахме, този страхотен секс - просто не можеш да си представиш колко много ми даде, но аз съм тъпак, защото не ти обясних, че в момента не търся връзка и сега си мисля, че съм те подвел, а не искам това. Ти заслужаваш истински мъж до себе си..
(нещо в тоя смисъл)

Прегръдки, Маги!

Плам

61.   Физически, физически, колко да е физически?
Точно физическия контакт се оказва проблема в темата и коментарите й.
Защо жените мислят СЛОЖНО?
Не е нужно да ми отговаряте :)
№45

62.   Е, авторът си иска страхотния секс без усложнения от емоционален тип. Те повечето представители на пола това искат. И когато спрат да го искат се появява една мацка дето им разказва играта и после следват чудесните обобщения за женската половина на света. До автора: не бих те посъветвала да манипулираш момичето, особено ако усещаш, че има нещо повече от секс от нейна страна. Това наранява винаги. Бъди честен с нея, обясни й как виждаш вашите отношения и тя да реши дали е съгласна само на секс. Идеята за сложния етап от живота си, на който се намираш и търсенето на себе си го остави за към 30 , току-виж пак ти потрябвала... Ще звучи по-достоверно поне...

64.   Веднага ти отговарям, номер 61-"... колко да е физически". Ами досега не съм чула мъж да се оплаче, че не го гушкат след секс или не го целуват по време на секс. Ти да не би да си чул? Ако това не е физически контакт, не знам как да го нарека. И двете неща не можеш да ги правиш сам със себе си нали?
И веднага мога да ти кажа и защо жените мислят сложно. Просто са устроени по различно емоционално. Примери от ежедневието колкото щеш. " ама трябва ли сега да гледаш мач, не може ли да си говорим" или пък " купи един-два банана", "един или два последно", "добре де един", след това"ама защо купи точно един, не се сети да купиш поне едно кило". Ти на това не му ли казваш, сложно мислене? Жените искат, мъжете да се досещат за някои неща. Примерно да купуват цветя, да и се обади да я чие и така нататък. Обратното пък мъжете обичат всичко да е просто. Разговор по телефона по същество, Досега не знам мъж да си говори с приятели по един час по телефона.
И самата тема на автора го доказва, че има различия в мисленето. Защото жените влагат чувства при секс, а мъжа може и после да не и помни името. Разбира се има и изключения.
Надявам се внесох яснота.
Маги

1-50 от 83