Споделена история от Секс и интимност

Помогнете ми! Спешно!
Здравейте, аз съм момиче на 18 години. Имам си приятел от 2 години. Той е много добро момче и винаги ме разбира за всичко, но не и за темата секс. Със него се познаваме от много време, но от 2 години сме гаджета. Аз много го обичам и той мен. Но когато стане дума за секс той полудява. Всеки боже ден ме е молил да му пусна(да навлезе във мен), но аз се страхувам от това. Защото преди 3 години правех секс с едно момче, което така ме злобно ме любеше че буквално цялата ме разкъса отдолу. Та.. гаджето ми не спира да ме притеснява да правим секс. Много пъти сме се целували, прегръщали, правели сме любовни игри но не и секс... Много пъти като ми е погалвал клитора съм умирала от болка но съм си мълчала, а ако иска да си го вкара във мен не знам просто сигурно ще умра от болка... Не знам как да му го кажа, защото той ще ме помисли за някоя к*рва а аз не съм такава, аз съм много добро и умно момиче.... И дори наскоро ме заплаши, че ще ме изостави ако не му позволя да привим секс. Не знам какво да правя... много съм объркана... искам да правим секс защото го обичам, но просто изпитвам много страшни болки и от най - малкото. Моля ви се помогнете ми. :)

Коментари

1.   Ако се страхуваш прекалено много от лоши последствия(както пише в учебника по етика и право), ти през живота си ще направиш/постигнеш много по-малко от това, което искаш и от това, което ти позволяват възможностите ти. Ако наистина обичаш приятеля си, поне опитайте да направите секс. Кажи му, че искаш той да бъде много внимателен и да не бърза.

2.   Най важното е да се отпуснеш и парньорът ти да те предразположи, да наблегне на любовната игра повече а да не бърза с самият акт, ако не се овлажняваш достатъчно можете да използвате лубрикант, но най важното е ти да си готова психически да го направиш и да не мислиш, че ще те боли и нещата ще се получат от самосебе си. Успех и не се плаши.

4.   Мила отиди на доктор, за да провериш защо е такава болка, това не е нормално

5.   Нищо лично, но така както обясняваш съмнявам се първо, че си момиче и второ, че въобще има нещо вярно в историята ти..

6.   Ми иди на лекар да те прегледа....

7.   По това което споделяш не мисля че на гаджето ти му пука толкова за теб колкото на теб му пука! Да, не е редно да те заплашва че ще те остави само заради секса, но и ти му обясни каква е причината, за това че не искаш. Само защото някой си е падал по грубия секс и не би трябвало да те помисли за курва ако преди него си имала полов контакт ;)

8.   Ако умираш от болка като си възбудена и те гали по клитора значи нещо не е наред наистина... Да не би да се възбуждаш много трудно? Овлажняваш ли се от любовната игра? Мастурбираш ли?

9.   Болите отгоре, а не отдолу - всичко е в лошия спомен от първия път! Отделен е въпросът, че аз не бих се обвързал с човек, който ме заплашва, че ще ме напусне ако не му пусна.

10.   Наистина мисля, че трябва да се обърнеш към гинеколог. Здравето и комфортът ти са най-важни. Обясни положението да приятеля си, не мисля, че има причини да мисли лошо за теб. Ако те обича наистина, ще те разбере и ще помогне.

11.   Ми иди на лекар да те прегледа!

12.   Не е нормално от погалване на клитора да те боли. Щом приятелят ти намеква, че връзката ви зависи от секса значи е пълен боклук, който те използва. Зарежи го! А това, че от най-малкото те боли не е нормално. Консултирай се с гинеколог или първо сподели с майка си :).

13.   Правилно ли разбрах, ходите от ДВЕ години и ти още не си му пуснала? Като имаш болки или други проблеми отиваш при лекар а не да не му пускаш 2 години хахаха

14.   Номер 13 е много прав и ако се видим някой ден ще го черпя една студена бира :D

Авторке.. ако си на повече от 16-17 и го държиш 2 години без секс съвсем нормално е да ти го намекне , но ако сте някакви 15г. деца тогава горко ти за тебе какво си правила като малка.

2 години :О аз ходя с едно момиче вече година и тя още на първия месец ми налетя без аз да го изисквам , а не мога да си го представя това 2 години (ако сте зрели хора ест.)

15.   пусни му как ще го държиш 2 години без секс

16.   Какъв лекар, в случая има нужда от психиатър, само той може да помогне...

17.   Всички, които намеквате да му пусне, как да го направи като самата тя има дискомфорт и испитва болка, много ми е интересно как разсъждавате, не ви разбирам.

18.   Никакъв секс! Най-малко още 2 години! Отде накъде ще му пускаш? ! Да не бе да си създадена за удоволствие на мъжа? Още повече пък, че и те боли? ! И да не те боли, пак няма да му пускаш! Не е важно, че те боли-важно е него да го боли! Дръж го изкъсо! И през това време, пиши тук, пък и в целия нет-я виж, колко теми има!!! На никакъв доктор няма да ходиш! Ще се оправят нещата!

19.   От къде си и на Колко си?

20.   Какъв грозен израз... да му пусна, пускам му, не му пуснах... И докато някои "си пускат", други се обичат и изгарят в любов. Сега ще гракнат, че думата не била важна. Важна е! Тя изразява отношение.

21.   Авторке... аз се чуя как още не ти е бил шута... а ти още се чудиш ли да му пуснеш... ми да... за мен е прав той че ако не му пуснеш и край на връзката ви.... а ти помощ си седнала да искаш... я да се стягаш малко.
Гледам номер 12 писал отгоре че приятеля ти бил боклук щом искал едва ли не.... хахаххаа... това са 2 години... той ще пририта направо... ако съм на него... си хващам чукалата и бягам от теб.... инак само мъки...!!!!

22.   Браво на номер 20.

Да, разбира се, че думата е ваажна. Бившия ми, който с времето се показа като пълен негодник и се разбра, че никога не ме е обичал, казваше "хайде да правим секс" (или други малко по-цинични)
Сегашния ми мъж казва "искам да те любя"

Мислех си, че тази дума е остаряла някак, че не се използва. Но когато има любов тя идва толкова естествено в устата ти, че е немислимо да кажеш друго.

Няма пускане, има любов. И от опит знам - има разлика

23.   аз съм много добро и умно момиче - добро може и да си ама умно в никакъв случай

24.   До 20 и 22-Не знам дали е толкова важна думата. Щом за вас е важна-ОК. Но "пускане" има, колкото и да не ви се иска да го признаете... Дори е по-често разпространено от правенето на секс с дълбоки чувства. И вие знаете, че го има, и със сигурност сте го правили, правите или ще правите. Защото то е част от природата ви, колкото и да не искате или не можете да разберете и приемете това.

25.   Според мен трябва да му повярваш, че той няма да те нарани. Мисля че 2 години ти е доказал, че може да те чака и ти си по-важна от самия секс, но както всички двойки изпитват желание и той има нужда да те усети физически. Въпреки това не е прав да ти поставя ултиматум.

28.   Авторке, дошла си да се похвалиш как преди време са те скъсали от секс :) Колко те е боляла пу%$ата. Как новия ти пускал само ръка, леле какво съжаление. Ами кажи му че ти се чука или тайно се възбуждаш от грубото и садо-мазото. А ти галиш ли му пениса, или и него го боли? :)

( Коментара ми спазва правилата на сайта и ще го пиша докато не бъде публикуван. Имам основание да мисля че тази тема на една от модераторките. Нямам за цел да обиждам, а и не обиждам. Коментара ми е съобразен спрямо темата и стила на темата и се явява градивна критика. )

29.   Ако действително си била добра и умна, защо си се дънила на 15г.? Сама си противоречиш...

30.   Сигурно не знаеш какво се получава при момчето, когато има възбуда, но няма еякулация. Хормоните бушуват, гадно е и боли. Поне не си играйте така, наистина е гадно. А теб не те ли боли корема след възбуда ако не си стигнала до оргазъм?
Говори с твоя приятел за това от което те е страх и знай, че не може два пъти да ти отнемат девствеността. Е, може, ама първо трябва да те зашие гинеколог. Би трябвало ти най - добре да знаеш кои са ти ерогенните зони. Наблегнете на тях. Ако клитора ти е по - чувствителен просто го обясни на приятеля си. На мен ми се случва да ме боли, ама след оргазъм.

31.   До 29. Мисля че, когато се надигнат хормоните, възрастта няма значение. Може на 15, може и на 65.

34.   До номер 30, мъж съм и когато имам възбуда въобще не изпитвам болка, ако по някаква причина не може да настъпи задоволяване, еякулация ерекцията след определено време отшумява и не съм изпитвал болка, може би се касае за някакъв проблем ако има болка.

35.   До №34. Значи имаш какво още да учиш, младежо.
От №30

38.   Номер 30, не познаваш мъжката полова система, не съм младеж и съм с богат сексуален опит. от#34

39.   Извинявай №34, ама съм 99% сигурна, че имам наблюдения при повече мъже от теб. Повярвай ми - случва се. от №30

40.   Не е нормално да разсъждаваш така на тази възраст. Разбирам, първия мъж ти е оставил травма. Но това не означава, че ще водиш монашески живот до края на дните си. Приеми, че и първото момче е бил неопитен, не е знаел какво да прави, ти си се срамувала да си кажеш какво и как искаш.
Интимността, правенето на любов е съвсем ествествено продължение на връзката ти. Да не кажа, че и много връзки започват именно от секса. Просто се отпусни, секса е много хубаво изживяване, вече си достатъчно голяма за да се увериш в това.
А чисто физиологически- клитора е източник на голямо удоволствие за жената. Не случайно около 70% могат да достигат до оргазъм само чрез клиторно стимулиране. Обаче и той е свръх чувствителен- трябва да се докосва нежно, а не грубо, с влажни пръсти(когато са сухи се получава дискомфорт и е възможно претъркване и болка). Започни да се докосваш сама- маструбирай. Така ще опознаеш тялото си и усещанията си. Също така имаш и други ерогенни зони- ушите, врата, гърдите, гърба, дупето..
Секса е едно от най-нормалните и естествени неща. Време е да се отпуснеш и да забравиш детските глупости.

41.   №30 е прав случва се и то доста често, при по-голямата част от мъжете. Някой ги боли повече корема ниско долу, други казват болката е в тестисите. Даже при честа ерекция без последвала еакулация е възможно да се получи, и възпаление на тестис, и ампутацията му. В следсвие задържане на сперма в тестиса. Състоянието се нарича епидидимит.
И жените ни болят коремите ниско долу, след възбуда без задоволителен секс.

42.   Номер30, това е редовен трик на мъжете да накарат една жена да им пусне. №34

43.   Номер 42, това е редовен трик на жените-да не му пускат, да го боли, докато не стане това, което тя иска.

44.   зарежи го.. знам.. няма да ти стане приятно да го прочетеш, но всякаш той е с теб само заради секса, не мислиш ли? а и кой знае.. някой ден може да се усети и да разбере какво е загубил с неговото лекомислие!