Споделена история от Секс и интимност

Еротични фантазии
Искам да питам мъжете, какво може да съживи връзката ви? Какво ви възбужда най-много? Кое в женското тяло ви привлича най-много? Какви фантазии имате? Колко пъти най-много сте успявали да го вдигнете за една нощ и при какви обстоятелства? Споделете и други мисли в тази насока...

Коментари

1.   Аз много искам анален секс,но приятелката не ми дава и аз се отчуждавам от нея....

2.   Анален, орален, малко по-грубичко евентуално (дращене на гръб (без рани де) по-силно праскане).

3.   Ами за една връзка си е направо задължително след като отмине първоначалната сексуална еуфория, да се поддържа апетита по различни начини. А какви са точно - решават партньорите. А тука може да се експериментира доста, стига да имате фантазия, разбира се. Колкото до мен, най - много пъти за една нощ съм го вдигал точно пет. Е, когато бях на 23 години разбира се))). Сега съм на 36 години, и максимум три пъти съм го правил, даже наскоро беше.

4.   До №3 -семеен ли си
Оо от къде си да те потърся-жена на 30г

5.   Най-важното според мен една жена да се почувства желана е начина по който го прави.Няма мъж който да не се подлуди когато вижда освободеност и инициативност в жената.Когато тя го кара да експериментират в секса.Нека не забравяме,че първия път удоволствието е за жената ,а втория и т.н.за мъжа.Ето защо има една приказка"няма калпав к.р има калпава жена".Извинявам се за израза.
Колкото до аналния секс-аз съм против.Просто не мога да гледам как някой го боли а на мен ми е кеф.Има толкова други начини на разнообразие.
Мъж на 37г.семеен от 18г.

6.   Продължавам мисълта на номер 3, с когото съм напълно съгласен, само че аз съм на 46 и рядко го вдигам по 3 пъти на нощ, но вечер и сутрин задължително - и то с една и съща жена от 16 години. Колкото до фантазиите - направете си ги реалност, стига да се харесват и на двама ви.

7.   №6, супер си!

8.   Фантазии много, (съвет) за да върви в секса трябва да сте без задръжки в леглото!!!

9.   Номер 6,
би ли споделил как запазвате интереса си един към друг (а може би и страстта) след толкова години? Аз съм жена на 42, с един партньор от над двадесет години, и усещам, че само чувствата ми към него вече не са достатъчни. Зареждам се и със странични неща - чета еротични истории, гледам снимки и клипчета в нета, фантазирам си разни неща (които не искам да ми се случват), но въпреки това, не е същото като преди.

10.   До номер 9. Номер 6 съм. Запазването на взаимния ни интерес е може би щастливо съвпадение на разбирания за брака и секса, за тези години не ми е минавало през ум да изневеря, едва ли щях да попадна на нещо необикновено и мневиждано - най-много да нараня жена ми. Не че не се заглеждам след хубави жени, но само толкова, въпрос на разбирания и принципи. От друга страна не се втурнахме веднага след запознанството да пробваме всичко и навсякъде, това стана постепенно с годините. Разбира се, хвърляме по едно око и на еротичните канали, но много рядко, както и на статии и форуми в нета.

Правихме и анален секс преди, но впоследствие на жена ми и мина желанието и аз не настоявах. И през цялото това време ни е все интересно, всеки път е като че ли по-различно, макар че не сме открили или направили нещо ново, освен че жена ми постига поне по два оргазма на акт.От друга страна съзнаваме, че всичко ще бъде до време, радваме се на мига - ежедневието и без друго е изпълнено с трудности.

Колкото до чувствата, когато се оженихме, вече си бях поживял бурно и достатъчно, жена ми също имаше понатрупан опит, при нас чувствата не бяха единственото, а смесени със симпатии и привличане, т.е. нямаше първоначална бурна и изпепеляваща страст и после бурно затихване. Разбира се, годините си казват думата, но промяната при нас е незначителна.

11.   Щом мъжът е курварин каквото и да правиш и анален и орален пак си хойка

12.   Номер 9 съм. Благодаря за отговора, номер 6!

В интимния ни живот няма табута. Няма нещо, което единият да желае, а другия - не. За толкова години брак сме се опознали много добре, а това - както е хубаво, така и не е - колкото и да е разнообразен секса ни, интерпретациите не са толкова много, и до най-малката подробност знаем какво да очакваме от всеки акт. Различно може да е само в главите ни. И за нас не съществува опцията "изневяра", затова не виждам друг вариант за подхранване на фантазиите и въображението от този, извън нашите чувства.

Не искам да изпитвам угризения за това, но понякога ми е криво...

13.   Има ли голо момиче до мен в леглото пениса ми няма да спадне цяла нощ. Видя ли женски гърди, голо дупе, вагина го дигам като нивото на водата в преливащ язовир.. А в една връзка истинат ли чуствата няма никакъв шанс да се съживи.. освен ако чуствата не се затоплят отново. Иначе секса зближава хората по моята гледна точка.. Момичетата които за ми приятелки в момента съм правил секс и сега сме много добри приятели. А и др мн обичам да ми духат.. Мога да издаржа 100000000000000000000000000 часа без да еакулирам... Това е :)

14.   Hомер 13 хехе леко леко не чак толкова, май си прeкалил с порно филмите :))))))))

15.   Момиче облечено с бяла риза и вратоврьзка. Това е което ме вьзбужда и мога да свьрша веднага .

16.   Автора явно е жена и се опитва да възбуди мъжа си, като разгадае с наша помощ фантазиите му и се опита да ги сбъдне. Не е това начина, защото старанието от твоя страна личи и вместо да подклажда страст, обикновено дразни. По добре е ако не си прекалено настоятелна, но когато и да те поиска, както и да се чувстваш, да не му отказваш. В семейния секс не може да се играе на надмощие -"кой кого" е най лошият модел на поведение. А ако поддържате на добро ниво уважението помежду си, не е нужно да влизаш във фантазиите му. Аз лично си фантазирам за разни неморални и забранени от закона неща и това няма как да го споделям с жена си. Знам, за "извисените духовно" това не кореспондира със схващанията им, но на мен ми върши работа, а след като жена ми не знае, върши и на нея. Изобщо не е вярно, че в секса в семейството всичко е позволено, защото тогава и изневярата щеше да е позволена. Но не е - замества се с фантазии, за да не избухне като бомба и да вгорчи живота не само на половинката ти, но и на деца, роднини, близки...

Айде, със здраве! Дано тая прагматичност не ти иде свръх!

17.   Най много може да ме възбуди боса жена която си пада по фут фетиша нищо не ме възбужда повече от женските крака!

18.   №1, пробвай с масажен гел 2в1 на DUREX play страхотен е кажи на приятелката си че няма да усети и грам болка с този гел при анален секс. Гелът е с Алое вера и успокояващо действие. Пробвайте няма да съжалявате ;)... Аз поне не съжалявам :)