Споделена история от Секс и интимност

Еротичен чат :)
Здравейте. В тази тема бих искал да отворя въпроса за еротичният чат. Лично на мен доста ми допада този вид чат. Добре е човек да търси и намира различните начини за разнообразяване на каквито и да било занимания било то и на този вид "заминание" хахаха :). Опитвал съм вече няколко пъти този способ и наистина ми доставя удоволствие и смятам и знам, че има още много хора като мен, които се наслаждават на този вид комуникация. Нека тези хора да се включат в темата, а и не само те ами всеки, който има мнение по въпроса. От доста време търся събеседник за подобен чат, имах такъв, но "вируалните ни разговори" ако мога така да се изразя са в застой поради ангажименти хах :). А и ако някой има желание да опита или просто да го направи нека пише тук :). И ще помоля нежният пол да бъде малко по - активен ако е възможно, защото обикновено повече мъжете споделят подобни теми. Споделете мненията и желанията си по темата :)

Коментари

1.   Здравей. Аз съм момиче и съм го правила няколко пъти. дори свърших 3 пъти само от приказки и въображение.. Е за последния път трябваше и да се пипам :Д но пък беше рекорд за мен.. Всичките ми такива силни преживявания са били с едно момче, с което никога не съм се виждала на живо. Просто явно него много си го бваше в това и от самия първи път налучка как го харесвам и какво да каже. Беше неописуемо яко. Та аз съм "за" този тип общуване, когато искаш да разпуснеш. :)

3.   Вместо да се занимаваш с такива чатове, намери си реална приятелка.

4.   Автора
1 - адски много се радвам, че първият коментар по темата е от човек като теб. И аз съм на същото мнение.
3 - първо за мен е загадка как така твоят коментар е номер 3 при положение, че няма 2 хахахах :) и второ не искам съвети, ако исках такива щях да напиша "дайте ми съвет да харесвам ли еротичните чатове" например. :) Продължавайте да коментирате и знам ли може пък да си намерим сродни души за по един чат тук хаха :)

5.   Понякога ни се иска да избягаме за малко от реалността.
Но на някои хора подобни чатове са ежедневие.

6.   Отново тема за секс! Вие секс дишате и със секс се прехранвате, май, май! ...

7.   Номер 6, в раздел "Секс и интимност" какви теми очакваш да откриеш? За плетива? :)

По темата:
Много ми харесва еротичния чат. Но не го правя с непознати, а с мъжа ми. понеже се прибирам преди него и като седна на компютъра, горе-долу той по това време пътува към вкъщи. И си пишем разни нещица, какво ще направим, как ни се иска, фантазираме, сваляме се - все едно сега за първи път ни предстои интимност. Готино е. Като някакъв невероятен афродизиак ни действа. А и.. да речем на мен или на него ни се иска нещо по така и е по-лесно да го напишеш: какво ще кажеш като се прибереш, да влезем в банята и т. н. " И така той е подготвен за моите настроения сякаш - нали съм настроена за нежна любов или за по-брутални ласки и по-нестандартни изпълнения.

Определено еротичния чат много помага на сексуалния ни живот

Плам

8.   Плам, не се обиждай, но от наблюдения по какви теми пишеш и стила ти. Имаш вид на силно незадоволена жена. Ще кажеш че имаш приятел, о, сигурно. Ама тоя с който си толкова ли не може да обоздае огромния ти лъвски нагон. За сведения задоволените не пишат само по секс темите, изневярите и фантазиите.

9.   Не мога да се обидя от човек като теб - не се притеснявай за моето емоционално равновесие:)

Плам

10.   Добре, Плам. Ще приема думите ти за вид комплимент. Подобно :)

11.   Добре де, аз досега не съм пробвал. И понеже не съм запознат имам 2 въпроса към по-просветените по темата:

1. Всички знаете, че след известно време партньорите зажадняват за разнообразие по отношение на нови партьори в чисто физически аспект. Говоря просто за нова емоция с нов човек - да не се бърка с липса на разнообразие с постоянния партньор или липса на любов. И тогава започва една дилема дали се прибегне до изневяра. Ако се прибегне, се рискува връзката, ако не, пък се тормозиш. Та този чат може ли да е решение? В смисъл хем агнето да е цяло, хем вълка сит. Според вас би ли могло да задоволи тази потребност и бихте ли го смятали за изневяра?

2. Как се намира такъв партньор? В смисъл има ли някакви сайтове или нещо подобно?

Мерси предварително

12.   На колко си?

13.   АЗ ПЛЕТА

ж, 16

14.   Ние с жена ми почти спряхме секса. Причината са еротичните чатове. Много ни кефят. Жената дори спря да плете. Горещо препоръчваме

15.   Аз като ви чета, правя друго нещо.

16.   Мнението ми е, че на думи и съответните действия към тях всеки може да бъде велик и затова малко са тези, които не могат да се справят в еротичните чатове. По същата причина и еротичните телефони не са някакво изпитание за тези, които ги обслужват. Все пак предпочитам стандартния начин за правене на секс пред този, който използва компютър, интернет връзка и евентуално камери. Но това са си моите предпочитания - всеки може да решава сам за себе си!
Авторе, номер 2 липсва, защото вероятно изказването му е бледнеело пред това на номер 3 - било е на латиница, с псувни и обиди или и двете. А може и да е халюцинирал - кой знае? Затова не са публикували съобщението му, но следващите си запазват номерата без значение дали втори номер е тук или не е. Няма да се изненадам, ако номер 3 също няма гадже, но така му олеква - да обясни на другите, че са по-зле от него. Е, комплексите не прощават!

17.   Здравейте, попаднах случайно на този сайт, но темата ме заинтригува. Напълно подкрепям този тип чат. Правил съм го и мога да кажа, че усещането е различно и доста приятно. Случвало ми се е да го правя с няколко дами и без да искам разбрах, че ми се отдава. На тях също им хареса, сигурен съм в това тъй като сме го правили неколкократно. Държа да спомена, че почти всички бяха семейни и никоя не искаше да се развежда или нещо подобно. Явно всеки има нужда от някаква различна емоция, емоция която дава такъв тип чатове.

18.   Аз също доста харесвам този вод чат. :)

19.   Автора
Тъй като виждам, че доста от хората, които пишат по темата споменават, че са го правили и то доста пъти хайде поне един да каже къде си е намерил такъв партньор и по каква линия го е открил хахах :) Защо аз не мога да си намеря :)

20.   Да отговоря на номер 19, чувал ли си за онлайн игри с реални играчи... аз съм този който го е правил няколко пъти с различни дами, но не обещавам да ти се получи от раз ;)

21.   Номер 11, да ти кажа според мен си е чиста изневяра ако не е с човека с който искаш да имаш нещо повече или в момента имаш нещо повече. 3-тия човек ако е ок с това вероятно не те обича достатачно. В смисъл приятеля/ката ти ако няма против това да си пишеш какво с някой друг какво искаш да правиш в леглото за мен е ненормално. Леглото си е само за вас двамата (или тримата, или там колкото се съберете ;) ), но ако някой не е съгласен или го прави тайно си е чиста изневяра защото нали знаеш? „Първо изневеряваме с ума, а после и с тялото. ”
Иначе не съм против това. Правил съм го и страшно много ми действа, но съм го правил с приятелката и после като се приберем следва един маратон за да се опитаме да изпълним това което сме си писали ?
TNT

23.   Определено има полза от този чат. Защо ли? Аз лично "ползвах" 2-3 чата от други вид - където директно си обменяш фантазиите с някаква дама, при това на моменти наистина много хард. Лудвали сме от страст! Но после съм лудвал като отида да си платя сметката за СМС-тата)))Не съжалявам. На живо не сме се запознавали. Това няма значение. Който се впуска в дълбоки философски коментари без да сподели, примерно как би общувал, ако се впусне във вълнуваща сага с еротично настроена и без задръжки особа, такъв човек просто си губи времето тук и забравя най-важното - еротичният чат си е за хора с богата, разбира се лишена от простотии фантазия. Аз съм със сигурност поне батко на повечето от тия готини съмишленици тук))). И се радвам, че е така... Този чат е и улеснение тъй като не плащате за секс учител))) Така де. Удобен е като форма на общуване. Примерно дошла ти е посред нощ "музата", ама си и гладен... Ми дамата с която ти е готино в чата ( и на нея също и е готино )от къде да знае, че докато си я гушкаш и м... шкаш виртуално, си хапваш пица или тортичка, пийваш си колата или уискито??? )))А на нея в момента казваш, че обсипваш тялото и с нежни целувки... Ми тя пък горката ако е с гипсиран крак и и е трудно да го вдига, а ти казва че го качва нежно на рамото ти... Ти от къде да знаеш, че е така...? Просто се кефите максимално тук и ако някога се срещнете на живо /желая го на всички! / ще се пръснете от щуро удоволствие и смях до припадък като си споделите тези весели истини!!! Та този чат не е за всеки, не е за случайни, още повече за критични моралисти.

24.   Интересна е темата и за това, реших и аз да се включа.
По подобна тема, винаги се очкава да има много крайни коментари, което се вижда и тук.
Аз за себе си мога да кажа това:
Правил съм го многократно с няколко дами през годините. Харесва ми и не ме интересува кой какво мисли по темата.
Искам дебело да подчертая, че това си е вид изкуство и не се отдава на всеки. Визирам и двата пола. За да се изживее пълноценно се изисква богата фантазия и дарабата за да се абстрахираш от факта, че това е виртуалност. Знам, че много хора няма и да ме разберат какво искам да кажа, защото им липсват горните две качества. КАкто се казва "Ситият на гладния не вярва" но в обратен ред.
Гореизложеното изобщо не ми пречи да харесвам повече реалният секс, разбира се.

25.   Здравейте, на 20 г. съм и от няколко години използвам такъв вид чат. Имам един приятел, който ме попита дали искам да пробвам и наистина ми харесва да се разнообразявам с това :)

26.   Хора, как да си намеря партьорка за това занимание? От известно време много ме влече...

29.   Здравейте. Темата е стара, но сега я видях и реших и аз да споделя мнението си. Според мен няма нищо лошо в тези чатове. Половин година си писах с едно момче такъв чат. Там буквално не бях себе си, както и той, но ни харесваше адски много. Той ми пишеше вечер, за да може да свърши на чата с мен, а аз просто му отговарях както знам, че той би искал, без да правя нищо. Въпреки че не получавах нищо от този чат, ми харесваше само мисълта, че му доставям удоволствие. Преди месец спряхме и да ви кажа, понякога ми липсва. Беше много хубаво. Знаех, че няма шанс фантазиите ни да се изпълнят, но това нямаше никакво значение. Та, да. Аз съм ЗА тези чатове, стига да не се увлечеш дотолкова, че да се получи като с прекаленото гледане на порно, ако ме разбирате.