Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е на съм на 19 години и сексуалните ми партньори да са на брои 21?
Искам да попитам по опитните :) нормално ли е на съм на 19 години и сексуалните ми партньори да са на брои 21. Не съм някаква курветинка дори не ги обичам тези неща но така се е получавало винаги...

Коментари

101-111 от 111

114.   Хаха споко, аз съм на 17 години имам проятелка която е с 2 години по-малка от мен и е спала с около, 45 бяха, сега сигурно са повече... аз лично също бях отворена много рано и сега много съжелявам за това, защото съм с едно момче от 3 години и нещо, вече и живеем заедно и искам да бъда само с него и ми се щеше да е и единствен..

118.   Напротив даже са малко трябва ти още опит, зада можеш да кажеш на човека с който искаш вече сериозна връзка, че си се на лудувала и итърсиш нещо сериозно, а опта ти в секса е ще стимулира връзката ви.

119.   Когато броят на партнъорите, надхвърля годините ти... това вече не е на добре!

120.   Мииии, какво да ти кажа доста са си! Не ти казвам, че си к... ва, но определено не си най-примерното момиче! Ама щом питаш дали е нормално, явно и ти се усещаш, че не е съвсем в реда на нещата. Какво да ти кажа, няма как да станат по-малко, но поне гледай да не станат повече.

122.   Благодаря на всички дами за отговорите. За мен беше важно да го чуя. Имам много въпроси към всички ербап жени, а и мъже. Това за правото ви да хойкате както си искате не е съвсем така. Можете ли да се изправите пред своя партньор или съпруг и да му се похвалите със своя богат опит? А пред своите родители, близки или деца можете ли да им заявите всичките си подвизи и да не ви дирят сметка? Не можете! Къде отива корназлъка тогава. Прфизовавате за потайност само да не разберат другите-значи не е право вашето волно поведение. Ами как ще приемете вашата дъщеричка на 12, 14, 16г да узнае за подвизите ви и да реши да счупи рекорда ви? Ами една добра снаха със завиден рекорд да яхне вашето мило момченце, което може да си е девствено още? Ами ето драги, това е въпроса за морала. Най-страшния съд е нашата съвест. При вас тя как се приглушава-крещите ли или какво. Вашите отговори са пагубни и убийствени за малките момиченца-те достатъчно са промити мозъци сега отвсякъде и напират още на 12г да започнат секс, за да покажат какви са големи вече и даже мадами. Та така се набират на 19г 20-30 бройки, защото се създава климат, че се смятат за задръстеняци всички нормални деца, а онези подранилите -те са върха. И никой не иска неговите деца да са в тази позиция, но сега вие направихте много това да се ускори и утвърди като тежка и грозна практика. Мъжете не са изключение. И едва ли някой от всичкиви иска и за себе си и за близките и децата си да бъде в такава ситуация-на награден с един толкова опитен партньор. Чистата съвест и достоинството не са боклук, а най-висше благо! Добре е да бидем по-богати на него!

123.   Ех тия бройки когато са казани от жени как тежат и как грозно звучат.. Моята приятелка е на 23 години и аз съм и сексуален партньор номет 9, и още поне 3, 4 за орални ласки е имала. За съжалние е безумно глупава и ми ги е казвала, знам ги по имена, по физономии и винаги най-веоятно ще ми тежи, но ценя това че не ме лъже, че схм и втория, а и като цяло и не изневерява, но за да и предложа брак не знам психологически как да се отърся от тази голяма бройка, а 21 вече си е направо шах от всякъде. Много ми беше неприятно като видях скоро един на койго му е правила свирки веднъж (въпреки че след това не иска да го вижда), този не я пускал да си ходи от дома му ако не спят заедно, но тя не му е пуснала и се е "разминала" със свирка. Толкова е гнусно и гадно като срещаш подобен род бивши на приятелката си, че не мога да го опиша, не знам как ще й предложа брак някога, не знам как ще се обвържа сериозно с друга ако се разделя с нея, момичетата станаха много евтини, щ

124.   Не е нормално. По данни на европейска статистическа служба (eurostat), средностатистическата жена, през целия си живот има около 10 партньора.

125.   Ммм... аз съм на 19 и сексуалните ми партньори са: 1.. Задръстена ли съм? :Д :Д... ами според мен са ти много авторке. :) Нищо лично.

126.   споко. аз също съм на 19 и съм била с 28, така че... ако на теб ти е яко - го прави, ако не - недей.

127.   Не е ненормално, ако не се похвалиш, няма как някой да разбере. Но е много над обичайното, затова изглежда странно.

129.   Единственото което ще ти кажа е да преосмислиш значението на секса и любовта. Повярвай ми ако не комуникират, няма значение кой какво ти казва и какви съвети ти дава, едно вътрешно гласче ще шепти, че отвътре си празна.
Знам защо са толкова, просто имаш противоречие със себе си, с вътрешния глас, който търси истината и смисъла. Секса носи наслада, но когато го правиш с някой все едно е кукла за самозадоволяване какво постигаш. Любовта какво е? Когато в съзнанието ти има илюзорни измерения и критерии комуникиращи с егоистични изискания ще постигаш само разочарование.
Аз съм на 34, жена и въобще не те съдя. Моите са 13. За мен са повече отколкото бих искала да бъдат, но все пак опитността ми създаде виждания, които ценя. Това е цената, която платих.

101-111 от 111