Споделена история от Секс и интимност

Искам го само за едно - секс
Добре..малко съм объркана, имам нужда от помощ.
С приятеля ми се разделихме преди 2 месеца като той беше инициаторът. Бързо го преживях, нямахме много дълга или сериозна връзка.

По празниците се видяхме и усетих огромно привличане. Не бих подновила вризката ни, но ми липсва сексът с него. Такъв секс дава този човек... наистина нямам думи. Знам, че това привличане е взаимно- усеща се.

Прекалено ли е да му отправя предложение да поддържаме само сексуални отношения, много ли е грубо, ако една жена го изрече?

Коментари

1.   Не, не мисля, че е грубо. Даже може да го приеме за комплимент. Ако той няма скрупули да е с жена, само заради секса, не виждам никакъв проблем. Но ако има друга приятелка вече, по-добре не повдигай въпроса.

2.   От позицията на мъж, само бих казал че, едва ли ще откаже подобна връзка,но за някакви чувства ....просто забрави.

3.   Не е прекалено дори е нормално случват се такива неща просто секс.

4.   Баси курвенските номера. или сте заедно или не , кво е това иди ми дойди ми. И какво само за секса, а ако се влюбиш през това време в някой. или изобщо ще можеш ли да стигнеш до влюбване след като отдаваш тялото си на някой?

5.   Kурвенска раота :) леко децка, според мен незнаеш кво искаш :)

6.   Не го слушай номер 4. Явно е по-възрастен/а и е остарели разбирания. Естествено, че може да си доставяте взаимно удоволствие. Няма нищо лошо. В днешно време има безброй примери за такива връзки. Лошо би станало ако след време някой от вас започне връзка и продължите да го правите. Тогава ще има и излъгани. Иначе - давай :) Няма проблеми!

7.   Ако и двамата не сте обвързани не виждам какво осъдително има.

8.   жените станах по-настъпателни от мъжете бе! ако той иска, ще ти предложи. ти да не си стока да се предлагаш?

9.   Не прави предложения прави го и не казвай че ти харесва когато ги харесаш мъжете стават убийци кажи само че искаш това действа за вечни времена докато смъртта ви раздели

10.   Мацка, дерзай и въобще да не ти пука за псевдомралните индивиди тук(както и в живота)! Гледай ти да си добре, а другите ДГД (дано ме разбра:)))

11.   Мацка , като цяло каквото те е събрало с този човек това и те задържа при него , СЕКСА ! Нямало е любов там между вас няма и да има ! Това че си лягате с един мъж , правите секс и си мислите че това е любов? Не мила и двамата сте се лъгали ! Към № 6 , я първо се научи да анализираш и да разбираш а не да плагиатсваш ! № 10 ДГД а ? Уж си много отворена ами напиши го " Да го духат" Гледай ти да си добре ! Ами нали ако мислиш така и ние като теб какво ще получаваш без да даваш на най любимия уж за теб човек , не говоря само за секс. Ей това е един от проблемите на сегашното време Егоизма !
Хайде дерзайте и участвайте във филма живот с успех!

12.   Мисля, че трябва да поговориш с него! Не мисля, че ще се обиди, даже може и да го приеме като комплимен! Ако ти липсва секса с него и чувствата ви са взаимни, какво чакаш?!

13.   Pазвалено покоение! как ще желаеш някой само физически, как се изразяваш, сякаш имаш години опит, как изобщо ядеш с тази уста?
уж нямаше да критикувам, но вие ми събрахте очите.помия !
Къде отиде любовта, уважението, доверието?

14.   №13, тия са цветя. Гледай какво ще стане след време с техните деца... Определено ще има на какво да ги научат.

15.   Pазврат пълен

16.   Е какво разврат даже бих се радвал ако някоя бивша ми предложи само секс. вие тука от вестник 3та възраст ли сте бе?

18.   Незнам дали са 3-та или по-нагоре възраст, амаа според мен те са расли с думичката ПРИМИРЕНИЕ, а сега не е така и чудно защо не могат да се примирят с действителността в днешно време - демек, по-освободените отношения, не че и по тяхно време не ги е имало?!
А относно въпроса, според мен действай, но без да се обясняваш много много;)))

19.   Tи колко годишна си че питаш това явно си семейна и той също щом искаш само секс,или греша?

21.   Всъщност съм доста млада и дори не съм помисляла за семейство. Все още се образовам ;) явно това "примирение" е засегнало и моето поколение или са ми насаждани едни изкривени ценности.. сякаш любовта и сексуалните взаимоотношения са неделими?
Ако бях мъж, дали щях да съм толкова "развалена" и дали щеше да е толкова неморална постъпката ми?

22.   "Всъщност " нямате никаква ценностна система и имаш ли дете, не знам какъв изрод ще отгледаш и на какво ще го научиш.

23.   Вие жените не сте хора! бившата ми така от "просто приятел" мина на "просто секс" и сега на мен да ми е гадно, защото тя се хване с един богаташ,а мен ме ползва само за секс.

24.   Преди известно време,бях попаднала в същата ситуация!
Бяхме се разделили с моето гадже,но се засичахме от време на време и усещахме взаимна страст!Тогава се разбрахме да се видим само ,за да се изчукаме!Сексът тогава беше повече от фантастичен-няма да забравя тръпката с която го направихме!
Сега сме семейни и си имаме едно прекрасно момиченце!
Така,че действай смело!

25.   Мисля, че ще го нараниш!!!!!!!!!!

26.   24, ти ме уби. щеше ли да ти е тръпка, ако жена ти ти беше казала "айде да се минем за по още веднъж?"
супер курвенско е да го предложи това и 25 е прав, сто на сто ще има наранени

28.   Жена, ако ми се предложи ей така, да е най-грозната пак бих я минал

29.   Aко дъщеря ми има твоето мислене, по-добре да се самоубия..

30.   Eе лелче, полека бе, я си тегли един куршум, че знае ли се дъщеря ти какви извратени неща върши без твое знание. такива майки-орлици произвеждат едни много развалени деца

31.   Ясно е, че жени, които са на възрастта на майка ти, ще ти кажат да не го правиш-като искаш Неговия-действай...Какво се чудиш ;) Успех и после се похвали :)
ХХ

32.   Xаха майките-орлици ме разби.
по темата - ако бивша приятелка ми предложи подобно нещо бих отказал, защото съм много горделив. да е мислила навреме. не те съветвам даси изливаш душата, защото само ще се възползва от теб.

33.   Ми както си решиш ... послушай сърцето си

34.   Не го намирам за правилно. Според мен секса трябва да е свързан с чувства. Иначе си е чисто и просто курвенска работа. Секс без любов...НЕ!

35.   34, защо секса без любов да е курвенска работа? Все пак за хубавия секс се иска страст, а не любов! Но пък ако има и любов... Какво по-хубаво от това?

Относно въпроса на авторката - да, искате ли го и двамата няма лошо. А N25, не виждам с какво би го наранила. Все пак той е поискал раздялата, което не говори за силни чуства.

36.   35, ЗА МЕН СЕКСА Е ИЗРАЗ НА ЛЮБОВИ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ НЕЩО ДРУГО БЕЗ ДА Е НЕПРАВИЛНО. И какво, ако го раздаваш на "просто секс" за всеки "готин пич", то какво? Какво ще остане за човека, с който някога ще създадеш семейство? Нищо и половина. Просто една изхабена носна кърпичка, била с много мъже. Какво ще дадеш на човека, който обичаш, кажи ми!?