Споделена история от Секс и интимност

Как да навия приятелката ми за анален секс?
Здравейте! Въпроса ми е как да навия приятелката ми да правим анален секс. Преди съм опитвал с други жени и много ми е харесвало. Бил съм и с момичета, които не са опитвали преди това и после сами са искали. Внимателен съм, нежен съм. Целувам я, преди това съм я възбудил до полуда, но усети ли, че съм се запътил към другото място, тактично ми го отмества.

Между другото тя е на 28. Веднъж говорихме малко по този въпрос. На нея като че ли и е гадно, че не може да ми даде това, което искам, но има желязна теория, че онази дупка е за друго.

Аз в интерес на истината я разбирам и съм съгласен с нея, но ми се иска отвреме на време да разнообразявам.
Обаждат ми се разни бивши и дори ми мина мисълта да изчукам някоя само заради това. Но това ли е начина?

Коментари

51-100 от 103

53.   Личи си какво ти е нивото, хората добре го оценяват! Господ като лишил такива като теб от качества, дал им поне самочувствие, че да не останат без нищо!
Озъзнавам, че потъвам в батака, като се занимавам с теб, затова остани си със здраве и ти, пък времето наистина ще покаже. Жалко, че няма да можем и ние да видим!

54.   Думата 'алчнеете" не съществува в българският език!!!!
Може да се замени с думата:"лакомя се" в случая "лакомите се.."Ето още едно доказателство за отсъствие на умствен багаж...и пак ми разправяйте колко сте начетени и умни...Докато има такива хора тази държава няма да се оправи."една нормална и уважаваща себе си жена никога няма да го направи"Що за разсъждение?Значи половината жени са пропаднали едва ли не защото правят секс и там???Отново цитирам :"или си вземете туркиня" И това НЕ било намеса на етническа принадлежност...Да бе да!!!!Разправяй ги тези на някой друг!!!Показвам нагледно за какво говоря,защото вие от написаното по горе нищо не разбрахте може пък сега да вденете конеца....

56.   Абе ако не ти пуска направо я заеби... Има много типове жени по света и ако заради някаква лигла дето само иска а не дава остваш незадоволен значи не е за теб . Това е моето мнение , сега само да не ме нападнат някакви патки...

58.   До 45
Миличка, искам да ти предскажа нещо Минеш ли 40 те очаква следното: ПРЪЦ-ДРИС.
Всеки хирург ще ти го каже. Мой познат хирург каза така - Аз съм за аналния секс, но с чужда жена. Ако имаш поне малко акъл в главата ще се замислиш. Ако нямаш акъл - просължавай да си отваряш гъза и да се смяташ за перфектна любовница.

59.   Номер 17 даде доста добър коментар-поздравления! Явно тук пишат доста малки момченца ,които все още не са осазнали същността на сексуланата игра и секса като цяло.. А що се отнася до това кои жени къде предпочитат ...това е въпрос на избор и удоволствие и нека не определяме коя в коя дупка го направила за да и купят това и онова .. защото не всички го правят с тази цел.. Секса е удоволствие ,а не поставяне на цел:)))))

60.   Като цяло мъжете искат да получават ,а в повечето случаи не искат да дават от себеси ..и определено милсят ,че само едното чукане е същността на секса ...уви не е така ... за целта даже мога да поспоря ,достатачно опит имам за годините си ....броят се на пръсти ,мъжете които освен че правят френсак любов ,усещат жената и могат да я подлудят от клиторен оргазъм

61.   Браво на № 17. Това е жена, която цени и уважава себе си, а такива трябва да бъдем всички жени. Малките момиченца и младите жени тук да се позамислят за това, че един ден ще станат жени на възраст и това, че ги очакват разхлабени анални мускули може да се окаже най-малкия им проблем дори...помислете си за болестите, за физическото и психическото изхабяване. Много ми е интересно защо се опитвате да лъжете, а повечето мъже пък ви вярват, че получавате най-невероятните си оргазми при анален секс, нищо подобно, в ануса липсват такива рецептори при дразненето на които може да се изпита оргазъм. Изпитва се единствено и само болка, а по-късно явно се свиква с това! Така, че всички тук, я спрете да лъжете и да се самозаблуждавате. А след това се чудите защо мъжете до вас не ви уважават и при първа възможност ви заменят с други също толкова " разкрепостени", " страстни" и даващи всичко във всяка дупка. Ако един мъж истински ви обича и държи на вас, повярвайте ми никога няма да ви насилва за нещо, което не желаете да правите, а сега се замислете, ама съвсем искрено дали чак толкова си падате по анален секс

62.   Правя анален секс от пет, шест години и то не защото някой го е поискал от мен, а защото аз поисках да разбера това усещане. Намерих начин да се отпускам, по принцип винаги съм много влажна когато съм възбудена, просто извирам, той разнася влагата ми навсякъде, гали ми клитора с нея, навлажнява дупето и пак се връща нагоре надолу, така се отпускам максимално, засмуква ми гърдата и продължава да гали клитора и идва момент в който вече неистово искам да проникне в мен, след няколко прониквания отпред е навлажнен целия от моята влага излиза и бааааааааавно прониква отзад, усещам невероятно удоволствие, продължава да гали клитора ми и да засмуква гърдата ми, защото е отстрани на мен със свити крака, така лееееко се движи напред назад, усещам как минава пръстените ми един по един, искам , искам, искам и в тоя момент мозъка ми изригва, който не е изпитвал такъв оргазъм, не е правил любов !!!! Приемете го както искате, като практичен съвет или като мнение, но за мен винаги е било важно аз да го поискам, никой не ме е принуждавал. А начина по който се отпускам ми позволява след това нито да ме боли нито да не възвърне предишната си големина и еластичност. Пробвайте жени, не с мисълта да доставите удоволствие на него, а на себе си!

63.   Aз съм мъж, на 37 години. До сега съм нямал жена която веднъж опитала аналния секс , не го иска като гарнитура всеки път след това.Всички обичат да ги лижат, докато я лижеш някой път, леко сложи палеца си в/у ануса и , леко го масажирай докато я обработваш с език,когато я усетиш че наближава края ,натисни.......(гледай мястото да е добре лубрикирано от собствените и сокове,ако не просто сложи повече слюнка докато я лижеш)вкараш ли веднъж пръстче,след това стават два,после три....и след един месец ще свършва само ...ако е в гъза. Успех

64.   Мили хора, много ме развеселихте... :)))))
Направо ще се катурна със стола от смях.
Отдавна не бях се хилила така. Ооох, сълзи ми излезнаха от очите. Мъжа ми спи, а аз не мога да се удържа и цвиля на глас.
Дано да не го събудя, че ще се разквичи... :))))))
Ох, корема ме заболя. Направо сте невероятни.
Последната вълна от хилеш ме заля като прочетох №58 за
ПРЪЦ-ДРИС...
Ама то само това ли беше? То бисер след бисер... :))))))
Така хубавичко се посмях... Още не мога да се спра...
Много сте готини.
Убичам въ! :)))))))))))) :-*

65.   Не искай от никого анален секс!

67.   Анален секс не се дава, той се взима. Като искаш нещо трябва да дадеш. Олижи и задника намажи го обилно с крем и тя сама ще те помоли да и го сложиш.

68.   Уауууу колко коментари, нямам време за всичките, с риск да повторя някой ще ти кажа и своето мнение, според мен вероятно много се притеснява да не се изцапаш от там, това ще я притесни много, ще се почувства ужасно и затова избягва. :)

69.   С моят приятел го направих в началото на нашата връзка
горяхме от желание за всичко,това става според мен когато силно желаеш един човек...Получи се без проблем
беше истинско,не ме е насилвал,учуден беше от моето желание,и притеснен в същото време,че ако го правим редовно Ще се "НААКВАМ" с извинение след години......
Мина ни желанието след като опитахме и до тук...........
Другите пози си останаха най-желани...и до днес.........
Росирос 49
Поздрави на всички....

70.   мойта каза рче ако ми бил по-малък хуя би ми дала в дупето а като й казах -да ида да го направят по-малък каза да ида да ми уголемят мозъка

71.   И аз живея с моята приятелка вече 7 години заедно нито ме е гнус от нея и тя я е гнус от мен . И аз исках да правим анален секс , но тя ми каза че я боли и че и е не приятно . От тогава просто не настоявам . Не настоявай защото на сила да се принуди само можеш да я откажеш да прави сякъкв секс с теб . Това е моя съвет

72.   Може би просто я боли или не и приятно . Аз също имах този проблем седнахме и поговорихме и тя ми каза че я боли и че и е неприятно и не съм настоявал . Но ако наистина я обичаш ще я разбереш и няма да отидеш при друга . Виж го и от тази стана никой не е умрял от лисата на анален секс :D :D

74.   8- Ако тя не иска навий някой приятел-просто такъв съвет му даде че.......Не го прави ако я обичаш не я притискай . Сепак никой не е умрял още :D

75.   Да и аз имах този проблем с приятелката ми но веднъж се скарахме заради това и се разделих защото и казах ако не го направи значи не ме обича . След седмица разбрах колко ми липсва и и казах че няма да я притискам и ако тя не иска не иска . Затова ако я обичаш наистина го приеми и си живей живота

76.   Колко безсмислени коментари, е имаше и някои, които ме замислиха...
Анален секс та анален секс...
Бих казала няколко неща за това
1-во би трябвало мъжа да знае как да си поиска и как да предразположи половинката си и тя да го поиска.
2-ро има доста жени, които чисто и просто се страхуват да не излезнат фекалии и т. н. и да съсипят удоволствието и на двамата.
3-то ако я цениш ще си стоиш само със нея и ще дочакваш момента, в който тя сама ще го поиска.
4-то може пък тя да не е сигурна, че ти си ТОЧНИЯТ ЧОВЕК и за това да не ти дава...

5-то нямам никакво намерение отново да проверявам тази тема... така че моля ви да не ми дискутирате мнението или каквото и да било :)

77.   Само аз ли от мъжете (момчетата) на този свят се отвращавам от анален секс? Как може да й го слагаш там, където са й фекалиите! Не е ли меко казано ГНУСНО? ! Не знам какъв човек трябва да си, да изнудваш приятелката ти (жена ти) да ти пусне отзад? Ами ако я боли, ако й е неприятно? ! Ти изобщо изпитваш ли някакви чувства към тази жена или единствената ти цел е да ти даде гъза си? ! Освен това, при жените, там няма никакви ерогенни зони, точки и тем подобни.. Наистина, не ви разбирам! Нито мъжете, които настоявате за такъв секс, нито жените, които си давате халките!

момче, 16г.

78.   Това е начинът, да! :) Като не иска, винаги има други, дет искат! :)

80.   Не, че заемам страна но искам да кажа, че и двамата имат право да искат и дават каквото и да било в една връзка.
Съвет от мен не я насилвай, за всичко се иска време.

81.   Според мен, няма жена която да не и е любопитно какво е усещането.
Има един лаф: Няма жена която да не дава, има мъже който не знаят как :)
Според мен не дават тези жени, които са останали с кофти впечатления от аналният секс, т. е. такива които ги е боляло и такива които са се притеснявали да не се насерът :)
НО... всичко зависи от мъжът според мен...
Аз съм жена и със предишният ми сериозен приятел не обичах да го правя анално, не умееше той да ме предразположи, стараеше се, но не се получаваше, а със сегашният ми приятел обожавам да го правя там, стига да съм ходила през деня по голяма нужда, ако не съм могла да отида, правя си клизма, за да съм спокоина че няма да стане беля, жената може да достигне и до анален оргазм, стига да е отпусната, да не я боли и да се наслаждава, само тогава може да дойде удоволствието.
Ще споделя как моят приятел подходи и как започна да ми харесва аналният секс...
По време на лизане, той започва да ме докосва от зад, без да прониква, мястото трябва да е много навлажнено... прониква с пръста си много бавно но не изцяло, когато го вкара малко изчаква, без да го движи, за да се отпусне мястото, тогава вкарва още малко и така до края, докато не влезе целият пръст, след това започва да го движи като го изважда бавно, но не изцяло и пак го вкарва, когато мястото е вече отпуснато, вкарва още един пръст, тогава не се прави същата процедура както в началото, защото мусколът е вече отпуснат и не боли, удоволствието е голямо, аз лично с лизане и проникване отзад свършвам много бързо, след което когато се проникне с пенисът отзад изобщо не се осеща болка, а само удоволствие.
Много жени не правят анален секс само защото се притесняват че ще се наакат :) но ако си направят клизма ще са много по спокоини и уверени в себе си, ще имат желание да опитат, а ако мъжът подходи по правилният начин, гаранция давам че ще искат още и още :)

82.   77 Я вземи да прочетеш малко... Личи си че не си мъж, а малко момче.
Жените имат много точки отзад които доставят удоволствие и може да се стигне до оргазм.
Ти знаеш ли изобщо колко вида оргазм при жените има..? За мен основните са 3 вида: Клиторен, Вагинален и Анален, но се оказа че са много повече и аз това го разбрах скоро, изпитвала съм и трите вида, като осещането е различно при всеки един, нямат нищо общо единият с другият. Еда жена може да ги изпита единственно с правилният човек и с много практика и познаване на тялото на жената.
Препоръчвам ти да провериш за инфо в Гугъл, изказваш се неподготвен и ставаш смешен просто...
Нали се сещаш че гаджето ти ако не пусне на теб отзад, то на някой друг ще пусне и ще и хареса, няма жена която да не се чука отзад, рано или късно и това се случва, това е истината... и не разбрах това: Как може да гледаш на аналният секс като на нещо гнусно, много си малък още, има какво да учиш, хвани си някоя кака да те утрака ;)

83.   До 82 от 77 - какво значение има възрастта ми? ! Няма да пиша нито в гугъл, нито ще чета каквото и да било! Гъза е предвиден, за да излиза от него, не да влиза! Няма жена, която да не се чука отзад ли? Май не аз съм смешния. Нямам нищо против жените, които си дават халките, но нека не казваме на бялото черно и на черното бяло. Аз знам за съществуването на 3-те вида оргазъм, които ти спомена, но е възможно да има и други! Дори и гаджето ми да ми "пусне" отзад, аз няма да се възползвам от възможността и знам, че не съм единствения! И като говорим за гугъл, според справката, която направих, двойките, който правят анален секс са 50% от всички хетеросексуални двойки! Това ВСИЧКИ жени ли са, или пак се изказвам неподготвен? !

84.   Eee разбирачи? Интересен спор, но има един съвет. Радвайте се на вагината, защото има и такива дето не ги огрява и там. Оценявайте това, което имате и не се тормозете по този въпрос и най важното: задникa няма да избяга ;) обречени са да си го носят и винаги ще си седи там.

85.   Пич, намажи и гъзът със стъклена вата.
Гаранция че сама ще ти се моли, да е почешиш.
ШЕГУВАМ СЕ!!!
Най добре е да вземеш ледокаин, от този който се пръска, продават го в аптеките и е около 10% няма да е боли, ще изпитва само удоволствие, даже всички порно актриси така процедират преди филма, после ще ми бъдеш благодарен за съвета.

86.   Ако мъж и жена се обичат наистина... нямат ник'ви проблеми в секса. Може да се разделят след време, заради други проблеми, но перфектно споделения секс може да им липсва за винаги ако не заобичат истински на ново.
Имах обратения проблем с жената която обичах преди го 10 години. Едвам я склоних за анален секс, бяхме пияни след дискотека, но на нея явно много и хареса и започна да си иска всяка вечер в дупето. Много ми беше готино, но започна да ме боли пениса от тясното и от по сухото място. Тогава разбрах, че чара на аналния секс се крие в практикуването му ОТВРЕМЕ НА ВРЕМЕ.

87.   а пък аз си мисля че всички които сте тук и четете тази тема -искате да ви го пъхат отзад но не искате и на себе си да го признаете

88.   истината е следната.. жените искат отзад, но не си признават пред публика, за да не се изложат! Няма момиче с което съм бил и след време да я навия за анален и да не и е харесало, всичко е до нагласа и тактика и предразположение на жената... вкараш ли и го рязко и силно, ще се уплаши и повече забрави! Но най-важното е умението да убеждаваш жените, че ТЕ самите искат анален ;)

89.   100% съм съгласна с номер 88! Аз също съм жена, правя анален, но ме е срам да го призная пред приятелки например. Честно казано и мен ме навиха трудно, но след 4-5 път ми стана готино.. не съм ползвала ''Ледокаин'', само обикновен лубрикант или боров възелин... разкажи й например, че си го сънувал, че много искаш да опитате, с две думи- подмажи й се добре, предразположи я и дано даде:)

p.s Не прекалявайте обаче с аналния секс, защото ако си го правите по 4-5 пъти седмично, след 1-2 години мацката ще започне,с извинение, да се изпуска в гащите :)

90.   Искам да попитам номер 85 колко струва този ''Ледокаин'' и наистина ли не боли толкова с него... аз съм на 17 и искам да изненадам приятеля ми с анален секс за рождения му ден! Помогнете малко, какво да направя?

91.   Ж18

Незнам как точно да ти помогна, но все пак ще се опитам. Със сегашния ми приятел сме заедно от 7 месеца и вярвам, че той е голямата ми любов. Преди да тръгна с него бях правила вагинален секс но никога и анален. По точно винаги отказвах ( става дума за анален секс )на бившето ми гадже и той един ден не издържа и както бяхме в кучешката ми го вкара много разко в дупето. Такава болка никога не бях изпитвала чак сълзи ми потекоха не толкова от болката а от унижението на което той ме подложи, затова и скъсах с него.

Сегашния ми приятел е много внимателен и знае как да ме предразположи кък секс. Имаше периоди в които ми е намеквал за анален секс, но винаги съм отказвала. След известно време ме попита защо не искам и аз му признах всичко. От тогава насам той стана още по внимателен, мил и всеотдаен към мен.

Една вечер ме попита искам ли да пробваме и аз отказах. Той не се възпротиви. След този случай седнах да помисля какви са минисите и плюсовете на аналния секс, рових се дълго в интернет и разбрах че искам да опитам с него. Беше ми любопитно. След време той пак ме попита да пробваме и аз казах добре да опитаме. Бях възбудена, имахме лубрикант, но мен ме болеше и се отказах. Важното е в случая, че той не се разсърди. От този ден нататък аз все повече започнах да мисля за този анален секс. Просто не искаше да излезе от главата ми.

Един ден реших да си купя уред за домашна клизма без никои да знае. прибрах се вкъщи разгледах я и я скрих. Една вечер преди да изляза с него си направих клизмата. Не беше толкова сложно. Вечерта гледахме някакъв филм по телевизията и по едно време на него изглежда му е станало скучно и започна да ми се натиска. Правихме секс и точно преди да свърша 2рия път той слезе долу да ме обработи с език. Свърших в устата му. След няколко минути той не спираше да ме лиже и от време на време прокарваше език по дупчицата на ануса ми. И да признавам това ми хареса. Той усети че започвам да се възбуждам отново и все повече отделяше внимание на ануса ми. По едно време се опита леко да вкара пръстче в дупето ми и аз не се възпротивих, хареса ми. След известно време сама го помолух да ме чука отзад, но да не се сърди ако отначалото се дърпам. Той се наведе над мен и ме целуна страстно и каза всичко ще е наред.

Отначалото малко ме болеше но аз бях много възбудена и неисках да спираме. Така малко по малко и започна да ми харесва. От тогава насам не толкова често, но качествено го правиме. Даже в повечето пъти аз сама си искам. Това беше от мен. Мисля, че не трябва да бъдеш настоятелен а търпелив. И когато най малко очакваш ще стане реалност.

95.   С пари или с бой, аз така ги навивам.
Андрей

96.   27. До 4-5 пъти годишно е достатъчно. на мен и толко не ми дава аз чакам и съм верен от над 5 години какво да кажа аз
да обичам я не мога без нея обаче 1 диспут в година
неми трябва много време за там 1 път да ми дава ще бъда щастлив до господа

97.   всички сте луди как изобщо някой може да си помисли, камоли да се възбуди от тва че си го вкарва в некви черва с ла... на ненормални мъже евала на номер 17

98.   Интересното беше, че просто исках да видя различни мнения по този въпрос, а попаднах на много неграмотно написани въпроси и отговори.
Хубаво питате нещо и пишете на кирилица но дайте малко по грамотно.

Колкото до темата, аз съм имал достъп навсякъде и ще ви кажа при мен как стана. Ами просто покажете, че ви се иска и имайте малко търпение. В никакъв случай не настоявайте, но говорете за това и обсъждайте мненията си. Така рано или късно всеки по нещичко ще спечели!

99.   Не мога да ви разбера, каква е тая мания да ни чукате от зад.
Него ли разбрахте колко е болезнено? И след това за нас става проблем заради вас, после да се изпускаме, ама вас въобще, не ви спира нали? !
Тоя кур къде ли не ни го навряхте вече.. та в уста, та и в от зад искате, какви нагли сте станали.... Не ви ли пука, че нас ни боли? Вярно, че има жени стискат зъби, само и само вие да сте доволни и да не изневерявате!
Моя мъж, ако поиска там го режа веднага, и 2ри път ако продума за това, ще съжалява! Не мога да ви разбера, защо толкова искате там? Ще дойде ден, и в уши ще искате да ни чукате... 100% колкото пъти искаш изневерявай, щом заради такова нещо искаш прави го, но не я насилвай тя е човек, не кукла!

Ж - 27

101.   Напий я и давай ;) Не забравяй да купиш цветя за сутринта

102.   Моята въобще не искаше анален секс. Преди това е била с доста момчета, поне според моя критерии, което ми тежеше докато разбера всъщност, че е достойно момиче, но въпреки всичко е неприятно да знаеш, че имаш още 8-9 баджанака, но тези с които се е отпускала и е било повече от стандартно чукане (с някой мимолетни връзки и орална не е имало), с тях дори е била против аналния секс, тъй като никой не е бил внимателен колкото мен. Дългата и връзка 2 години тотално го е отрязвала стане ли въпрос за анален секс, а при първото си момче в живота на 16 и половина (сега е на 23), бъркал и е с пръсти и се е изпуснала и от тогава буквално мрази този вид секс, но аз и казах, че знам как стоят нещата, че съм нежен и прочие и като цяло първо я масажирах там, когато отказваше, аз не настоявах. Дупчицата и е по-тясна от моята, но аз я отпускам, лижа, галя и въобще не бързам. Като цяло за 6 месечна връзка след месец и половина се отпусна и веднъж го направихме така, сега само я пипам от време на време, но има желание да купя анален разширител, а аз въобще не бързам за да не стане някой гаф, така че аз я навих с нежност, като от време на време когато е идеално чисто и пускам езиче, леко с пръстче я масажирам и определено вече този вид секс и доставя удоволствие, като преди това го е мразела буквално и с 2 годишна връзка не е пускала нито веднъж и са се карали за това.

103.   Към 102
Това, че дупчицата й е по-тясна от твоята как да се тълкува? :)

104.   Кажи и, че ако не ти дава ще я зарежеш. При мен свърши работа. Правим го когато реша и както реша! Дори започна да и харесва... Задоволява ме и не съм бил с друга, откакто сме заедно. Дори мислим за брак
М-22

110.   Писна ми вече от тоя анален секс. Превърнал се е в някаква социална норма едва ли не и ако не го правиш, значи си смотана. Мъжете от това порно съвсем се побъркаха, само в носа и ушите не искат да ни го вкарват. Искам да правя нормален, стандартен секс, мъжът да ме целува и да сме близо един до друг, а след това да ядем шоколад и да се гушкаме. Нямам никакво желание да ми го ръгат като ненормални, да ме пляскат, душат, връзват и прочие “модерни” простотии и постоянно да ме убеждават колко хубаво било да те чукат отзад. Като е толкова хубаво, дайте си вашите задници първо. Не съм го правила и моля, не ми обяснявайте колко много изпускам, защото самата идея ми е неприятна. Ако тръгна да го правя ще е само за да угодя и няма да е наслада за мен, а чисто изтърпяване и би се случило само ако много обичам партньора си. Ако щете ме смятайте за смотла и дърво.

111.   У дома като не пускат, един етаж по-горе нямат нищо против. Както казват, за всеки влак и пътници ;-)

113.   Мъж съм, но ще се обърна към всички мъже, които не проявяват разбиране към жената до себе си и против волята ѝ продължават настоятелно да искат да я чукат отзад: Пъхнете си един намазан с олио морков в задника и ще разберете какво е усещането.
Ако жената сама поиска, правете го по взаимно съгласие, но ако не иска, не настоявайте, защото само може да я отвратите или да я накарате да си потърси друг, по-разбиращ я мъж!

114.   Съгласна съм със №110. Бях в компания, 5 жени, трите от тях говориха за анален секс и гледаха някак отгоре другите, явно сме задръстени. Аз също го правя понякога, но не мисля, че трябва да е повод за самочувствие.

115.   Темата е стара, но въпросът вероятно е актуален за всички..

аз нямам голям пенис 15-16 см и не е дебел, но приятелката ми категорично отказваше. Седмици, дори месеци наред с пръстче, с език, леко по-леко съм я карал да почувства тръпката и желанието за такъв секс, в един момент тя сама го поиска. Беше трудно проникването, въпреки както казах не особено дебелият пенис, но на място където едвам влиза малкият пръст 3, 4 пръста член да влезне си беше истинско изпитание. Често изпитвах болка докато го вкарам и ми беше трудно и на мен. В последствие започнахме да го правим и много й харесваше. Изпитваше оргазъм докато правим анален секс с нея, подмокряше се цялата и после си го искаше сама. С времето обаче по-рядко започнахме да го правим там, а на нея много й се събираше дупката, вероятно защото не съм толкова надарен и не можех да я отворя както си трябва и после като го правехме започна адски много да ми стяга, като й го вкарам, чак неприятно да ми е от стискането и като че ли на мен ми мина мерака... иначе и до ден днешен от време на време играя с нея, въпреки че нямаме връзка. Търси си го, а го мразеше и не искаше да чуе за анален секс. ВНимание трябва и търпение

116.   до No 110 - "ако много обичам партньора си" - имала ли си такъв партньор, който да те накара да се замислиш по въпроса? На каква възраст си, питам защото смятам, че жените стават по-отпуснати в леглото към края на 30-те и след едно две деца. М51

117.   Мъже, приемете най-накрая, че не на всяка жена й допада идеята за анален секс. Няма общо с възраст и сексуален опит, просто си е до човек. Има дори множество проститутки, които не правят анален секс и открито го заявяват, отворете някой сайт за обяви и ще видите. Някой нагоре, отново мъж, пък се чудеше какво му е хубавото да си го завираш в черва с лайна. Честно казано, и аз се чудя същото. Както и да се подготвям, все няма да се чувствам достатъчно чиста и ще се притеснявам от неприятни ситуации. Знам и че ако се прави правилно, не боли. Просто самата идея не ме възбужда, а извиква у мен по-скоро чувство на неудобство. На гейовете, а и на някои хетеросексуални мъже, които са пробвали такава стимулация, им харесва, защото така се стимулира простатата, само че жените нямаме простата и като ни го наврат там не усещаме същото. Горният ми коментар може да е бил рязък, но е истина. В последно време хората някак са подложени на натиск да са “широкоскроени” в сексуален план. Неслучайно е в кавички. И това създава незадоволени хора. Аз като жена си казвам честно- не обичам анален секс. Ако мъжът до мен ме остави заради това, толкова по-зле за него. Аман от капризи. Повечето имат претенции, но само към другите.

51-100 от 103