Споделена история от Секс и интимност

Как да навия приятелката ми за анален секс?
Здравейте! Въпроса ми е как да навия приятелката ми да правим анален секс. Преди съм опитвал с други жени и много ми е харесвало. Бил съм и с момичета, които не са опитвали преди това и после сами са искали. Внимателен съм, нежен съм. Целувам я, преди това съм я възбудил до полуда, но усети ли, че съм се запътил към другото място, тактично ми го отмества.

Между другото тя е на 28. Веднъж говорихме малко по този въпрос. На нея като че ли и е гадно, че не може да ми даде това, което искам, но има желязна теория, че онази дупка е за друго.

Аз в интерес на истината я разбирам и съм съгласен с нея, но ми се иска отвреме на време да разнообразявам.
Обаждат ми се разни бивши и дори ми мина мисълта да изчукам някоя само заради това. Но това ли е начина?

Коментари

1-50 от 103

1.   Ти имам проблема :)
А некои хора се чудим как изобщо да стигнем до секс.

По темата - не я карай да прави нищо, което не иска.

2.   Виж, аз също бях много консервативна по отношение на тази тема. Но... Има едно голямо НО! Но, когато се запознах с мъжа на живота ми тези тревоги отпаднаха. Сама се подготвих и го изненадах сама в банята. Много му хареса! И може би най - много сили черпех от това, че той ми казваше, че не го е правил досега, но много му се иска и то точно с мен, защото не го е гнус от мен и съм голямата му любов, той преди не е имал и връзки сериозни. Беше уникално. Кажи и, че ще я чакаш, че я обичаш, че искаш само с нея... Не и казвай, че си го правил с други, не я лъжи ако те пита, но и покажи, че е специална за теб... Тогава сама ще го предприеме, повярвай ми!

4.   Аз също не исках приятеля ми искаше но аз все отлагах и после разбрах че го е направил с друга
е после се пристраших гадното е отначало 2-3пъти после ми хареса в интерес на истината но ме е яд че аз отказах и го намери при друга

5.   Еми щом не иска, не я карай насила.
И моя приятел искаше веднъж, но аз му отказах.Честно казано не ми пука дали ще го направи с друга.Ако така ще му мине меракът....
Но моя съвет е да не притискаш момичето, ако тя пожелае -ще го направи.В противен случей, най-много да я отблъснеш.

6.   А я някой с опит сподели каква по специална подготовка трябва.

7.   Щом не иска - недей я притиска... има още мноооого начини да разнообразите сексуалния си живот ! ако я обичаш няма да я насилваш... да не говорим за друга ...

8.   Tя като не иска навий някой приятел

9.   Докато спи започни да я галиш по дупето и преди да се разсъни съвсем, но след като усетиш, че е настръхнала опитай.

10.   Автора: Не съм я карал насила и не я притискам. Както казах говорили сме само веднъж с нея по този въпрос. Просто на мен ми се иска отвреме навреме...

Колкото до това дали я обичам-това е отделен въпрос извън темата. Невиждам защо някои свързват двете неща. Заедно сме повече от две години. Ако нямам чувства към нея нищо не ме спира да бъда с друга. Ще се радвам да чуя още мнения по въпроса! :)

11.   Имам подобен проблем. И на мене много ми се иска. Не съм съгласен, че щом не иска трябва да се откажеш ако я обичаш. Ако тя те обича не е ли редно да направи това за тебе следкато вижда, че толкова го желаеш.

12.   Както се казва - да ти имам проблема!
Прочети някои от другите истории и се замисли имаш ли действително проблем....радвай се на това, което имаш!А за разнообразие има какви ли не други варианти, които биха били приятни и на двама ви!

13.   И мойта не ще и май ще отида на курва или ще и бия шута

14.   Как да я навиеш ли ?! Ами разменете си ролите - :) Тя като разбере колко е хубаво да мушкаш там сама може да поиска, но пък ти тогава вече няма да си девствен там .

15.   Бавно, внимателно, постепенно...Целувай я по пръстенчето, вкарвай си езика, после пръстчето,намазано с кремче, по време на класическия секс, до като преодолее предразсъдъците си...Кажи и и че има жени които достигат до оргазъм при анален секс...
За мъжа е ясно че това е неописуемо удоволствие.

16.   Към №15, не съм автора. Ами ако не позволи да я целуваш по пръстенчето кво правиш тогава :)?? И аз опитвах ама не позволява, дърпа се...

17.   Проблемът на всички пичове тук е многото порно!!! Щом "по филмите" го правят, значи и ние трябва да ги последваме... Глупаво, но факт! Или си дайте вашите дупета първо, или си поискаите от мъж или си вземете туркиня, но една нормална и уважаваща себе си жена никога няма да го направи, само щото пикльото до нея е пристарстен към порното. Не го ли пожелае сама, не се опитвайте да настоявате, само ставате досадни и най-много без какъвто и да е секс да останете!

А, и като ще гледаме кое как от розовите филми - ми те и мъжете там има над средно ниво пениси, правят качествена френска и издържат колкото си пожелаят, но добре ли ще ви е да го изискваме от вас и да търсим други само, щото 80% от вас не умеят нито едно от трите изброени?!? А може би трябва, мамка му, за да се поокопитите малко и да започнете да оценявате това, което ви се дава, преди да алчнеете за още!

18.   Хаха,хареса ми коментарът на 17, а номер 11-тъп си. Дай си ти първо гъза да видиш кво е яко да ти го тъпчат отзаде,пък тогава си искай!Бахти садистите!Няма лошо на някои жени да им харесва,нямам проблем с това, а с нагли мъже,на които им е отказано и пак само търсят различна дупка да си го наврат...Вбесявате ме такива

19.   Автора: Интересно ми е мнението на някои жени, че сме се влияели от порно филмите. Вие пък се влияете от филми като "Косопад", "Сакъз" и тн. много повече. Номер 17, ти гледам добре си запозната със средното ниво пениси..евала! Винаги съм казвал, че човек за да даде компетентно мнение трябва да има база за сравнение и опит. Предложението на други жени да си дадем ние дупето намирам за разумно. Ебът те в гъза а после ти купуват сандалки в мола. Бих отнесъл същият процент жени- 80%. Другите 20 явно се дърпат. :) Бинго, май наистина ми помогнахте да разбера къде бил проблема.

20.   №17, хареса ми коментара ти! ;))) Може би малко хард, но намясто! Що се отнася до автора, чудя се доколко е възможно да даде "компетентно мнение" човек, който разделя жените само на две категории! И ... ако историята ти изобщо е истинска (в което леко се съмнявам), то не се дръж толкова пуберски и оцени онова, което имаш, за да не ни пишеш после в друга рубрика! Боже, дано никога не ми се случи да попадна на мъж с подобни разбирания за любовта: уж ме обича, ама е готов да "изчука" друга, понеже няма достъп до "онази ми дупка"! Апропо, съдейки по коментарите ти, в теб май единственото мъжко е "достойнството" ти!
Via

21.   №19, ставаш циничен и заядлив. Така няма да ти пуснат там, където искаш!

22.   Да дадът мнение жените колко от тях дават от..д и харесва ли им аналния секс
на мен да

23.   Кво значение има дали на някои им харесва,или не,важното е,че конкретното момиче не го иска и това е

24.   №17 Вие жените, или поне 80%от Вас и без това постоянно гледате да прескачате( търсите други както казваш ти) от мъж на мъж ей така за разнообразие, не заради конкретна причина така, че не чупи стоики защото е смешно.
И защо смяташ, че трябва да сме благодарни едва ли не, че ни ,,пускате".Жените не правят ли секс за удоволствие или просто с теб е така?

25.   От № 11
И на мене не ми се ходи на работа, ама ходя за да имаме аз и тя всичко необходимо и да се чувства добре. Аз правя всичко по силите си за да задоволя всяка нейна нужда и смятам, че тя е длъжна да направи същото за мен.

26.   Мммм на мен никога не ми е било хибаво, но приятелят ми е супер пич и не искам да го испусна. А сега сериозно с този така наречен "мой приятел" сме заедно от 12 години. Да малко съм възрастна - 35 г. И реално поне веднаж месечно го правим, но и аз си имам условие - преди тая гадуст и той полата усилие кам нещо което не му е много приятно. Та нищо няма да и стане. А колкото до тва че се стига да оргасъм ... ГЛУПОСТИ, поне при мен де.

27.   Обичам партньора си и го правя заради него. Рядко, а и той знае, че кажа ли ''Не искам сега'', значи не искам. Съобразява се с мен, оценявам го, но и аз се съобразявам с него, за да поддържаме отношенията си пълноценни и без фрустрация за коя да е от страните.
Но всичко си има мярка. В никакъв случай не бих позволила прекаляване с този вид секс, най-малкото защото може да се окаже и вредно. До 4-5 пъти годишно е достатъчно.

28.   N 17, с подобно държание ще си останеш на 80те процента некадърници (с които очевидно си свикнала), майсторите-тъпначи не търпим такива претенции. За да искаш (качествен секс например) трябва и да дадеш (гъза си примерно).

Към автора: пич, жена ми така беше решила да не ми дава в гъза. Казах и "ОК, тогава никакъв секс", на втората седмица кандиса. Ако жена ти е разумна ще прецени, че нуждите на партньора трябва да се удовлетворяват, така, както и той удовлетворява нашите.
М33, 3 деца, женен от 11 години (щастливо :))

29.   На мен ми харесва. Оказа се, че с мъжа ми го правим заради мен. Той предпочита отпред.

30.   №28, за какъв се имаш, бе майсторе. Нямало да има секс, ако не му кандисам, ха-ха-ха. Няма да има, ама с него. С друг ще има, без да се замислям, ако такъв "Майстор-тъпкач" ми е в къщата. Ще ме изнудва той, ама не е познал. Ще си отваря вратата с рогата и ще си стои на сухо.

31.   М33,

щастливо женените така ли се изнудват?:

"ОК, тогава никакъв секс"

Ж42, щастливо омъжена от 23 години, с 2 деца и вълнуващ секс без условия. :))

32.   28, какъв тъпкач си ти, бе??? С колко санта пишле- 7 -10..., с жена "щастливо" симулираща оргазми, освен ако не си ги докара сама? Недей да мислиш толкова кой как го прави и колко опит има, защото това съвсем ще те изкара от класациите.

Комплексарщината ти личи от километри и предизвиква само смях - не вярваш? Ами попитай! Достатъчно мацки има тук и едва ли втора като жена ти - нещастната тя! При нито една от нас няма да вървиш, а на твоята трябва орден "Стара планина" да й дадат, че още е с теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

34.   Via, незнам на колко категорий разделям жените, но ти определно заслужаваш място в отделна категория. Някои жени са толкова специални, че остават вечно неразбрани. Доста упреци прочетох от жени, че съм бил обичал приятелката си а съм бил готов за секс с друга. Ако беше толкова лесно и нямах морални пречки да съм го направил досега. Нямаше да пиша тук нали? А същите тежи моралистки заплашват постоянно да поставят рога ако мъжът до тях еди си какво. :) Явно вие не сте объркани като мен. Решението го имате. Благодаря на всички останали за коментарите. Може би се оказаха полезни. :) Вече преминахме "психологическата бариера" и се получи горе-долу добре като за първи път. :) Не беше нужен разговор нито нищо. Нещата просто си санаха.
Автора

35.   До автора: ако все още пак влезеш отново тук...
Браво за психо нагласата! Тя е най - важното, според мен. Другото е лесно и има много начини. Аз съм го правила много пъти и един с един не си приличат, всеки път е различно хубаво или лошо...

С приятеля ми сме заедно от почти 4 години, но го направихме там първия път, когато правихме секс и да ти кажа - изобщо не усетих неприятно усещане.

Имаше следващи пъти, когато ми е било неприятно, но е имало и такива, когато сама съм го карала да го прави. За мен най - приятният начин е, когато правим 69 и той ме подготвя с език и там, но ме оставя и аз да го целувам по същия начин. На мен много ми харесва, а и на него му е приятно. Почти винаги ме отваря толкова много, че дори не усещам. Истината е, че трябва сами да намерите начина и да не го обсъждате преди това...по - добре започвай стандартно, пък - кадето отиде...без много мисли...Сексът е много готин само, когато не го уговаряш предварително, а просто се отдадеш на човека, когото обичаш...

36.   А ЗАЩО НЕ ПРОБВАШ ДА СИ НАБУТАШ ЕДНА КРАСТАВИЦА В ЗАДНИКА И ДА ВИДИШ ДАЛИ ЩЕ ТИ ХАРЕСА, МОЖЕ БИ ТОГАВА ЩЕ РАЗБЕРЕШ И НЕЯ ДРАГИ. ТЕЗ МЪЖЕ НАИСТИНА ВСЕ ПО НАГЛИ СТАВАТ МАМА МУ СТАРА. ДО ПРЕДИ 15 ГОДИНИ НЕ ЗНАЕХА КАКВО Е МИНЕТ, А СЕГА АКО МОГАТ И В УШИТЕ НИ ЩЕ ИСКАТ ДА СИ ГО ЗАВРАТ.

37.   Номер 36, благодаря за съвета, но ще изчакам до лятото. Засега са много високи цените на краставиците.
Автора

38.   №36.Ти явно си ощетена от природата.Аналния секс е за страстни жени...

39.   Номер 38, хайде да не дрънкаш глупости за сратсните жени, зашото едното няма абсолютно нищо общо с другото. Ако си жена и го правиш и заради това се определяш като "страстна", знай че не си нищо повече от АНАЛНО ПОДАТЛИВА! Ако си мъж, значи определено не знаеш какво е да си със страстна жена, щом определяш аналната любов за най-страстното си изживяване.

А относно съветите ви към автора за краставици и тем подобни - проблемът е най-големият страх на мъжа - че ще му хареса! И уверявам ви, ако имат смелоста и ако им липсват скрупули, наистина им харесва. Все пак причините за това се обясняват с чиста анатомия. Не е лошо повечето тук да се позапознаят с нея.

Няма да коментирам злостните и недодялани изказвания на някои господа, защото те сами са се орезилили достатъчно!
От номер 17

40.   Абе стига бе анален секс та анален секс .. оливате се чесноо... ама вие няма да си дадете дупката да ви нахакат нещо нали... вие ако обичате жените си няма да ги карате ако те не искат.. а ше искате само да им е хуваво в секса... Анал ... аналлл ще кажиш че от анала сте излезли.. ама има някаква логика де.. то пойчето сте лайна... има и свесни, но са на изчезване, така че жени ако сте ги намерили с нокти ги пазтете .. че лошо...

41.   Aз пък докато правим секс от време навреме си вкарвах пръста в дупето и... веднаж и предложих тя искаше да пробва щото аз вече съм си вкарвал прасчето било и е приятно ама като си вкарах оная работа и мн я заболя и повече не иска :(

42.   41, много си избързал.Прави се много бавно, нежно и внимателно.Вкарваш малко, задържаш, ако се появи болка вадиш и пак...Аналния секс изисква съвсем бавни и плавни движени!Болката изчезва постепенно и остава удоволствието, което е несравнимо и за двамата!

43.   Здравейте,искам да Ви кажа че секса е нещо страхотно и би трябвало да бъде нещо правено с желание.Номер 17 ти си много много назад от истината...това че мъжа до теб е некадърен не значи че всички са такива.Ако мъжът е достатъчно внимателен няма никакъв проблем да го правите и там..И е страхотно!!!!100 % стигаш до края!Никакво значение няма дали е туркиня жената или арменка,холандка,белгиийка и т.н Секса трябва да е без задръжки за да е готин (изключвам садо-мазо и др.)Колкото до порното че защо да не гледаме порно заедно?Аман от смешни и задръстени жени като теб!Ей за това мъжете ще ви изневеряват и ще ходят при чуждо,защото се правите на светици а кой знае преди това кой ви е дупчил дупетата!Извинявам се за грозният език,но просто се подразних а вие продължавайте да ходите у вас с кърпа на главата и залепени обелки от краставица на лицето и чакайте да ви пожелае мъжът до вас!!!!

44.   Номер 43 - поредната анално податлива, но тази е и доста трудно схватлива! Ти ли си седнала да ни учиш
какво бил секса и как да го правим? Благодарим, че ни отвори очите какво удоволствие бил...Стъпи малко на земята и престани с глупостите от рода на 100% свършване, защото се излагаш. Ти да не си някакво чудо на природата, че свършваш, простата жлеза ли имаш, що ли? Стана ни ясно колко разбираш от анатомия, но виждаме, че и с литературата си скарана - преди да коментираш нечие мнание, не е зле да го прочетеш и осмислиш, авторовата интенция пропускаш. Разбираш нещата, както ги побира малката ти(вероятно руса главица, ако не, поне багажа и е толкова). Още малко в расизъм ще ме обвини госпожицата.
Дразнeло я нещо, мен ме дразнят пикли като теб, дето нищо не са рзбрали от живота и си мислят, че като си дават задниците са големи любовници! Аз съм далеч от истината, интерсно... Щом така ти се иска да вярваш, живей си в този филм.
Само едно ще ти кажа - това, че си анално податлива в никакъв случай не значи, че няма да ти изневеряват, а че определено след години 100% ще стигаш до края и той ще е цапане на гащичките при всяко пръцкане!

А с мен и мъжа до мен не се занимавайте да тормозите недоразвитите си мозъчета, доста водичка ще трябва да изпиете преди това(и доста гащички да смените).
От номер 17

45.   Толкова си смешна и не задоволена,че чак ми е жал за теб!!!! №43 затвърждаваш мнението ми,за малко да си помисля,че не си някоя задръстена...женица неразбрана от съпруга си.Съжалявам много за това....Първо не съм пикла за каквато ме мислиш,а съм жена (млада жена) и не съм нито на 15,нито на 20 години :)) Много си жалка...Да си добра любовница не означава да си стискаш задника миличка...хаха,а всъщност да доставяш пълно удоволствие на партньора си като даваш всичко от себе си за това да му е хубаво и на него!!!Ти си може би от тези дето гледат на тях да им е хубаво пък майната им на другите!Съжалявам човека до теб

46.   Схватлива съм разбира се :) №44 нали,за да вършиш нещо както трябва,е нужно да схващаш нещата :) Ами да ти кажа може и чудо на природата да съм,какво да направим,че ти си фригидна???? ;D Не съм аз виновна ,за това ще питаш мъжа до себе си...Аз не пропускам нищо за разлика от теб!!!Като не си расистка защо намесваш етническата принадлежност на човека със секса?"Хванете си туркиня..."или какво беше там не знам!!!Дразни ме ей такива катоо теб ме дразнят :D Ти миличка си последният човек,който ще претегли умственият ми багаж,съмнявам се че си нещо повече от мен или някой друг в този сайт.Поздрави на Всички анално податливи!!!!!!!!!!

47.   Знаеш ли, ти си мн тъп. Не можеш да я насилиш да прави нещо, което не иска. Тя сама ще си реши дали иска да го направи, а това с изневярата, ако решиш да го направиш по добре първо и кажи, че поне да не я нараниш.

48.   Брей, не й стигна на "младата жена" един коментар, та пуснала два, пак не разбрахме как това я прави по-умна! Сега си и противоречи - до онзи ден твърдеше, че тя свършвала, а сега излиза, че го прави за, да угоди на човека до нея! Продължавай в същия дух, забавляваш ме искрено! Ей такива малодушни женички никога няма да разбера. Именно в това беше смисъла на първия ми коментар, жената да го иска, а не да угодничи! Как, обаче мис "Кални бани" да го разбере? Въобще нямам намерение да замесвам другите и да ги подценявам, тук има много интелигентни и готини хора. Ти, обаче, не спадаш към тази категория и никога няма да се случи!

Смешка номер 2 - да наричаме хората фригидни, само защото ние си даваме цевичките, умно, няма що и логика сигурно има, но само в главата на олялата се със самочувствие "млада жена".

За да не остане някой обиден все пак, държа да подчертая, че споменах туркините, само защото е факт, че по - големия процент от тях нямат против аналната любов и приятелките ми от турския етнос го потвърждават.

Само не можах да разбера къде въобще споменавам дали аз го правя или не.... Както и да, малката мис знае всичко!

Много ще патиш, момиче, много! Ще се чудиш, като ти кръшка приятеля каква е причината, нали уж си му давала всичко...И това ще стане, въпрос на време е! Заради по - добро фелацио ( усещам, че твоето е като по розовите филмчета - тип мокра чекия), по - кръшен таз и т.н. А ти ще си останеш с едното голо самочувствие и поразхлабени анални мускули!
И да, убедена съм, че нито умствения ти багаж е достатъчен, нито си добра в леглото. Самият факт, че си даваш задника, само за да не го търсят другаде ми е достатъчен!

И пак казвам, не мисли мен и този до мен, безмислено е! Губеща тактика, но нищо странно, ти тепърва ще започнеш да губиш доста, свиквай!

49.   Кво да ти кажа тя темата малко се измести тука пак спорове.... Типично по "селски" в лошия смисъл на думата. Та по твоя проблем, никога не я карай да прави нещо което не иска, всяка жена си има принципи и няма как да я убедиш в противното. Явно на тебе ти харесва прекалено много, но секса е удоволствие за двама души. Правете това което харесва на двама ви. Ако чак толкова не издържаш без анален, по добре го направи с някоя от бившите, но не я дразнио с това. Аз имах една дето не искаше да прави свирки. Много тъпо но факт.

50.   Мила моя г-жо Вучкова хаххахахахаа искрено ме разсмя и денят ми започна много весело...Първо мила моя не си противореча за нищо,но ми се струва,че ти четеш и нищо не разбираш или м/у редовете гледаш...Не съм казала,че го правя само,за да угодя на човека до мен!!!!!Цитира д-те си за 2 път пък дано ги прочетеш правилно този път!!!!!"Да си добра любовница,не означава да си стискаш задника миличка...хаха,а всъщност да доставяш пълно удоволствие на партньора си като даваш всичко от себе си за това да му е хубаво И на него!!!"Ти мила моя това важно нещо наречено съюз май не го знаеш като понятие в бълг.ез.Казала съм,за да му е хубаво ИИИИИИ на него!!!А не НА него.Има разлика нали?

Ами то изречението се променяло бе бреййй какво нещо?!!!Как един съюз променя смисъла на изречението а?Само че незнам дали ти можеш да я схванеш тази разлика в малката си празна главица :)))) По повод фригидността мила моя пак не си разбрала...Намери значението на думата в речника ;)) Ти май си от тези жени дето правят секс по задължение с дебелите си залоени мъже и за това незнаят какво е удоволствие нито да даваш,нито да получаваш.И не ми говори за кални бани,че като те слушам и тук си назад във времето...Аз съм вече на спа и термални масажи мила...но щом на теб ти харесва ходи си на кални бани...То прасенцето и във вана с мляко да го сложат пак в калта ще се хвърли.Колкото до изневерите времето ще покаже :) Знаеш че когато не получаваш нещо от даден човек ще го потърсиш при друг нали?Било то разбиране,секс или каквото и да било друго!Безсмислени са повече коментари както казва №49 изместихме темата и стигнахме до селяния.И не си прави труда да пишеш повече не си ми на нивото като гледам.Хайде остани си със здраве сега :))

51.   До №50 -
ти много си самонадеяна не те зная на колко си години но си миришеш от километри че си голяма курва и си даваш задника заради пари личи от километри
направо си върви на магистралата
ако имам такава жена до себе си направо ще я бия с шутове в газъ и навън курва долна без морал

52.   №51 аз съм една семейна жена с 2 деца,като много държа на семейството и НИКОГА не съм си давала гъза под наем малък нещастнико,така че ти мили мой си последният човек,който ще ме нарече курва ясна ли съм????Или ще се наложи пак да повтарям,че май много станахте тези дето само четат ама нищо не вдяват...

Вие се опитвате да убеждавате хората тук,че тези жени които харесват аналният секс са пропаднали курви,но много грешите...или както по-горе писа г-жа компетентната как туркините го правели...или незнам кой още там..Ами да прави кой каквото иска,но да наричате някой курва само,защото прави секс така,както Вие не го правите е простотия...

Колкото до парите имам си предостатъчно и ЗАБЕЛЕЖИ печеля си парите САМА,а не някой дърт чичко да ми купува парцалки и да ми плаща сметките РАЗБРА ЛИ?Имам самочувствието на жена,която е финансово независима и най-малко ти,или някой друг ще позволя да ме нарича курва!!!!!

Май ме бъркаш с тези,които развеждаш по долнопробни кафенета като се надяваш да ти се отвори парашута....И не госпожата да ми се оправдава как тя била говорила с нейни приятелки туркини,които споделяли,в което се съмнявам изобщо!!!!А шута в гъза мога да ти го забия аз съвсем спокойно господинчо..Българка съм,но не от тези които делят хората на турци,помаци,арменци и т.н.За мен всички са хора..Айде търси си такива,каквито по горе си описал...дерзай!
И ти си поредният комплексар тръгнал да се прави на мъж...Конфликтна личост не съм и никога не съм била,имам много приятели и не тая лоши чувства към никой,не съм се държала надменно с никого (изключвам споровете тук).

Колкото до момчето задало въпроса ще отговоря така:В никакъв случай не ходи при бивши,нито съм на мнение че трябва да и изневериш.Бъди внимателен с нея,бъди нежен тактичен и НИКОГА не я насилвай да прави нещо,което не желае.Ако за теб тя е значима ти ще прескочиш факта,че не дава там и ще продължиш по старо му.Живота е компромис!За една връзка са нужни много разбиране,уважение,доверие,любов и не на последно място компромиси,които всеки един от нас се налага да прави!Толкова от мен....

1-50 от 103