Споделена история от Секс и интимност

Близо 10 пъти секс за 2 дни общо
Здравейте. С моя приятел сме заедно година и 3 месеца някъде. Аз съм на 18 той на 19 всяка събота и неделя ходя в тях. По принцип винаги за тези два дни го правим по няколко пъти но този път за тези два дни близо 10, все той искаше, нормално ли е всичко това и какво според вас означава това, многото секс може ли да доведе до нещо и означава ли че ме обича за да го правим толкова даже друг път е свършвал бързо а сега сам си каза че се е научил да издържа повече, само да се завъртя с дупето към него и веднага му става

Коментари

1.   ами радвай се имаш си напълно здрав приятел и точно от това недей да се оплакваш, че някой жени с камъни ще те бият.

2.   Нищо страшно няма, освен нежелана бременност. Останалото е нормално-на тази възраст на мъжа не му трябва много, за да е готов веднага, пък и ти като му подадеш дупе, съвсем ще откачи... Не означава, че те обича. но и не значи, че не те обича-броя на сношенията за определено време не е критерий за любов, особено на тази възраст. Щом се е научил да задържа, научи се и ти да се наслаждаваш на удоволствието от секса.

3.   Щастливка! Бях малко по-голяма от теб когато приятелят ми замина да учи в чужбина и съответно се виждахме веднъж на няколко месеца и ползвахме времето заедно за забавления. Стигали сме до 9 за един ден! Няма от какво да се притесняваш, ами се радвай на това, което имаш. Сега си мечтая за това, ама няма...

4.   Всеки път ли свършва за тези 10 пъти?
Ако да, тогава наистина е странно колко бързо се възстановява. Ако не - тогава не се брои за 10 пъти :)
Иначе, издържа дълго, защото след първото свършване възбудата не е така остра и всеки следващ полов акт е все по-дълъг.

5.   От авторката: Ами не имаше су интервали от няколко часа но имаше и няколко пъти един след друг но се сдържа дори първият път виждам огромно желание страст възбуда и игрички от негова страна по време на секс

6.   Споко, след 10 години изобщо няма да те поглежда. Радвай се докато има...

7.   Ехе и ние на времето бяхме така! Сега Коледата идва по-често от секса.

8.   Завиждам ти, радвай се, че приятеля ти иска постоянно секс с теб! За мен 10 пъти за 2 дни е нормално, защо да не е? Явно сте в разгара на чувствата и страстта си, така че го считам за напълно нормално. Вероятно след време това може да утихне, или просто човека има голямо желание за секс. Абе радвай се!

9.   Просто е луд по теб и ти го показва, защото му е дошло времето! Радвай се, че е така,! любете се няма лошо!!! Щастливка!!!!!!!

10.   Само не разбрах ти мнение ли искаш или държиш да се похвалиш?

11.   От авторката: хах номер 10 мисли си каквото искаш а ти за какво коментираш че не разбрах да се направиш на важна ли

12.   Приятелят ми свърши 8 пъти за 24 часа, 3 пъти от които аз го задоволявах ръчно и с орална любов и ми се изпразни на дупето и на гърдите. Беше неописуемо яко всички пъти, само се притесних да не му стане нещо от толкова пъти изпразване за един ден. Но като чета коментарите тук, виждам, че явно няма проблем, само дето после бяхме много изтощени и двамата, но се радвам колко яко беше:)

13.   Здравейте. Задоволявах ръчно приятеля ми и решихме да ми се изпразни на дупето. Ако вземе да се стича, но сме го избърсали с кърпичка, каква е вероятността да забременея ако мъничко се е стекло където не трябва.. в смисъл ако е максимум 1-2 мин. след като се е изпразнил и тогава се е стекло (ако е влезнало де, надявам се и мисля че не е, но все пак ми е нужно да знам), може ли да забременея.. тъй като бях чела нещо, че сперматозоидите бързо умират при контакт с кислород или нещо от рода.. ако е така - колко време им трябва да са в контакт с въздуха, за да не са годни.. а и не трябва ли дори да се е стекло и докоснало до влагалището ми, за да забременея - да влезе вътре, а без да се е изпразнил вътре има ли как да стане?
та в този случай има ли вероятност и опасност за бременност? моля отговорете спешно е :)
- Smiley

14.   не се плаши то да си правиш секс е яко и аз ходя при моя приятел събота и неделя обаче ние го правим всеки път по минимум 10 пъти това си е напълно нормално а и секса заздравява и сплотява връзката

15.   Говори с него, момиче! Ние откъде да знаем дали те обича или не? !
Момиче, 19г.

16.   На тази възраст е нормално… Но ако не издържаш на темпото не е нужно да се съгласяваш постоянно, все пак не сте зайци :)))

17.   Иска само секс от теб,нищо друго.
Замисли се :)

19.   От авторката:само ще помоля другите да си направят собствена тема тука е моята и аз питам искам комемтари за мен а не вашите случки

20.   пиши ми, защото имаме същия проблем. При мен вече действа здравословно, дано и при теб да е така

21.   От авторката:№17 Ако искаше само секс от мен нямаше да бъде година и 3 месеца с мен,ако иска само секс може да отиде при други момичета,и ти се замисли :)

22.   Номер 13, има вероятност да се забременее. За това се внимава да не се стича..

25.   Според мен има и много други... За година и два месеца си му омръзнала, но те държи понеже си му под ръка. Сигурно докато те... си мисли за някоя дето много го дърви и така 9 пъти. Хайде със здраве!

27.   Номер 25, сташен си! :) Моя отговор беше почти същия ама не го публикуваха, добре и го каза на... авторката! ;)

28.   От авторката: Номер 25 само да ти кажа че излизаме някъде само двамата първото което е,второто което е даже и не поглежда към друго момиче,други няма не си ни в живота че да знаеш,а и чувствам злоба в коментара ти!Хаха ако му бях омръзнала щеше да скъса с мен и да отиде при друга да не съм единствена,щом е с мен значи държи на мен рядко се срещат свестни момчета,а и няма за коя друга да мисли,защото никоя друга не до дърви ;) Със здраве и на теб

29.   Авторке за какво си написала статията? Ти май нещо не си на ред, хвалиш ли се? Това е сайт за мнения, а не за хвалене! Какво е това, ти на всеки отговор се правиш на интересна. Казваме ти, че спорд нас (хората, които сме тук, за да изкажем мение по твоя ''проблем'' ''въпрос'' или ''статия'', какво се зъбиш на всеки?
Момчето те използва, лесна си затова! :)

30.   Статията съм я написала за да чуя какво е при другите хора и какво мислят те за това, ако исках да се хваля щях да го напиша по друг начин, както виждате задавам въпроси, а от коментарите на някои хора си личи злобата и завистта към мен, и само ще ви помоля като не ме познавате да не ми слагате епитети аз каква съм, отговорите са ми 2-3 за сега, и както вий си казвате мнението така и аз, и не се зъбя, а съвсем нормално пиша... хубаво изказвате ама изказвайте се малко по-прилично, а не така със злоба.. даже и ти, №29 завършваш изречението си със злоба, то ако ме използваше щях да разбера, а това че правим секс редовно не означава че ме използва, да ми имам логиката на някои..

31.   Тук няма злоба, всички ти се смеем, не злобеем!
Изказваме си мнението, а ти се ядосваш и вече на всичко опонираш!
Според някои от нас той те използва! И според мен той те използва, къде е злобата?
Има разлика от злоба и мнение! :)

32.   Авторке, явно много от отговорите не ти харесват и реагираш точно като ощипана девойка. Евала му ма приятеля ти! Ако това, което пишеш е истина - хормоните му кипят. Сега послушай по-възрастен човек с по-богат жизнен опит - ако той даже и "не поглежда други жени", а тестостерона му пробива тавана - човека просто те лъже. Не е нормално - за млад мъж на 19 всяка хубава жена е сексуален обект. И ще се шашнеш колко много забелязват мъжете, даже съвсем да не им личи:) Има други за които той най-малкото фантазира. А с теб изживява фантазиите си. Запитай се защо се одървя, като се завъртиш с дупе към него? Защото не вижда лицето ти и фантазиите му могат да се вихрят на воля. За много хора къде стартира мотора не е важно, стига да паркира в правилният гараж:) Ти си преценяваш дали това важи и за теб:)

33.   Засрамете се, стига сте завиждали на авторката за пълноценния сексуален живот, който води (поне засега), по-добре се постарайте да си го осигурите и вие:)
_Az_

34.   Никой не завижда. :) Всички са имали сексуален живот, щом коментират толкова Умно!
Номер 33 за какво е писала тази статия, за да се хвали ли?
Имахме предвит, че се ''пали'' на всеки коментар!

35.   Ами хвали се момичето, то и сред мъжете върлува лаф "ако не се похвалиш, е половин кеф само":)
_Az_

39.   в дупето даваш ли му?

40.   Е стига с тези тъпи въпроси бе! Какво е това... кръстосан разпит ли, я по полека! Това си лично!!! Момичето не е длъжно да отгоравя на всеки един въпрос! Това е защитна черупка на организма от заобикалящите пипала на злобеещите хорица!!!

41.   Авторке, къде си? Нещо не си отговорила на нашите ''злобни'' коментари.
Ето за това говорим, не ти завиждаме, смеем ти се.