Споделена история от Секс и интимност

Интимен проблем
Здравейте!
Аз съм момиче на 20г. имам си приятелка от 2 години, но не съм тук, заради моята ориентация. Проблема ми е много интимен и знам че решение реално няма, но това много ме измъчва, задушава ме и искам да го споделя!

Преди 6 години осакатих половите си органи, не бях виждала момиче като мен и си помислих че съм изрод! Знаете как си млад, тялото ти се променя, получаваш комплекси за какво ли не... но това беше по-силно, нямах с кого да споделя и предприех мерките сама!
Без да знам какво е що е, кое е нормално и кое не просто махнах излишното... направих си лабиопластика сама!

Искам да кажа на всички момичета обичайте тялото си и не го наранявайте! Това, че сте различни ви прави интересни, покажете самоувереност и ще ви приемат положително! Много изчетох за по въпроса след инцидента, много момичета имат този проблем, не пробързвайте да се оперирате (при специалист разбира се) може да ви липсва, това което сега ненавиждате!

Това, което не е част от мен ми липсва много и много съжалявам за това, което си причиних! Имам известни неудобства в ежедневието, както и в интимния си живот, вследствие на стореното от мен. Най-голямата ирония беше, и това от което най-много ме боли е, че любимата ми си пада по точно такъв тип котенца каквото беше моето.

Знам, че много от вас ще ме помислят за психически лабилна и т.н моля само да спестите грубите коментари ако няма какво да кажете!

Коментари

1.   Искам само да попитам какво ти е било "котенцето" и какво си му причинила , на колко години си била като си го направила това ?

Иначе мисля, че няма смисъл да се измъчваш за минала грешка, просто си вземи поука, която мисля , че явно си си извлекла и съответно цитирам : "Искам да кажа на всички момичета обичайте тялото си и не го наранявайте! Това, че сте различни ви прави интересни, покажете самоувереност и ще ви приемат положително! Много изчетох за по въпроса след инцидента, много момичета имат този проблем, не пробързвайте да се оперирате (при специалист разбира се) може да ви липсва, това което сега ненавиждате! "

Така че, продължавай напред а твоята приятелка ако те обича или изобщо всички хора около теб, ще те приемат такава каквато си ( по точно, станала в последствие ) : ))
Поздрави!

И.И.И

2.   Авторката: благодаря ти!

3.   Ей, ти си страхотна! Усещам го просто. Приятелката ти е късметлийка. А колкото до тялото - трябва да се обичаме такива, каквито сме. Трябва да подчертаваме всичко онова, което ни отличава от останалите. Природата си знае работата и щом така е решила, значи така трябва. Пожелавам ти една усмихната и изпълнена с красота нова година. :)

Лина, 23

4.   Проблема ти не е интимен, а психически!!!

5.   Авторката: към 4
Би ли се обосновал ако обичаш?
Към номер 3: много мило благодарч ти!

6.   Мога да го направя вместо коментиралия под номер 4. Само един психически неуравновесен човек би си направил..лабиопластика сам!!! С какви знания, в какви условия и най-вече с каква цел си го направила? И ти не знаеш. Не искаш груби коментари, пишеш. Сигурно защото визират истината и не са ти приятни! Но от психиатър определено имаш нужда!

7.   Направила си грешка, но стореното - сторено, връщане назад няма, гледай напред. Няма ли начин да намалиш неудобствата в ежедневието и интимния живот, за които споменаваш, например хирургически? Явно не е болка за умиране, но поне да облекчиш стореното.

8.   Ти що се ебаваш с нас, ма? Ми и балъци взеха да ти и пишат. С кво я направи тая лабиопластика, с бръснарско ножче ли? Като ви висат джуките до колената идвайте при мен.
Д-р Клъцни-срежи

9.   Препоръката ти към останалите е добра стига да има някой да се вслуша в нея. Ти си извлякла вече поука, надявам се. За съжаление всеки ден се ужасявам какво вършат 16 - 17 годишните момичета и то от ниска сексуална култура.

Последното малоумие е че някъде в нета пишело( не знам къде), след полов акт за предпазване от бременност се е промила с познайте какво - кока-кола! Не можете да повярвате нали? Момичето не е от ромски произход, ако това има значение. Спирам до тук. Просто призовавам - не вършете глупости! Мислете с главите си!
Успех
Д-р Хаус

10.   Виж, ако се замислиш малко ще се сетиш че това което си го написала като случай няма никаква поука за никой, нито смисъл. Кой си мислиш че поучаваш? Момичетата които са се забързали да си режат ''котенцата'' ли?! Ти мислиш ли че има и други като теб които хващат ножицата и си режат оная работа? Дори и да има те са в съответните здравни заведения, а ако не са.. лошо за тях и за нас нормалните. Извинявай мила но има хора като мен които поддържат реалният свят, реален завинаги. Матрицата в която живеят хора като теб, се намира на 4-ти километър в София.

11.   номер 4 и 6 има казвам 4е няма нормални хора дори и психиатрите не са до една степен.
на номер 8 му казвам е е пълен идиот леко казано и е типи4ен пример за балгарската тъпотия този саит е за споделяне и ако може по някав на4ин някои да помогне а не за (ебаване и т.н.) не искам да се обижда но ако знаех кои е и го познавах ако сам про4ела написаното штях да те наплуя в лицето буквално стига толкоз за неуки хора !
за си4ки с пожеланията и добрите им савети мн се радвам 4е са останали хора с глави на раменете си ! {}

колкото до теб аз бих била с теб не само заштото си интелигентна а и заштото си направила жертва за да не си разли4на ништо 4е то4но това е грешката ти и се пак ти си борбено моми4е ште се справиш вярвам ж това ;]
s hubavi misli : lisi4kata995

12.   Към номер 10: човек, според мен, ти изобщо не можеш да мислиш различно от така нареченото от теб "нормално"... Ти не дефинира точно думата "нормално"!!! Какво според теб е това??? Виждал/а ли си хора, които си слагат сачми или пък парафин в пишките?!?!? ... и то сами?!?! Виждал/а ли си хора, които си татуират целите тела??? Виждал/а ли си хора, които си режат езиците на две, само и само да прилича повече на змийски език??? Кое е "нормално"-то според теб??? Всеки човек живее в собственото си измерение е той единствен си е прав за себе си.

Светът, който ти посочи на 4-тия км от София не е за хора като авторката на темата! Ти познаваш ли това момиче лично, че да казваш кой за къде е, а??? Ти като малък/ка правил/а ли си бели??? На какво си си играл/а??? Не си ли имал измислени светове и да се въплъщаваш в разни хора или животни?? Ето - това е същото!!! Ходил/а ли си в такива заведения, като това, което посочи??? Знаеш ли какво представляват??? И знаеш ли какъв е проблема на хората там??? Мисля, че за да коментираш някоя тема, би трябвало да си компетентен в самата сфера!! Като не ти харесва, просто я отмини!!! Какво те бърка теб кой какво си прави??? Ти си човек като всички останали! Не си Бог!!!

14.   Алоо, 11 номер, много си тъп, бе! Ма ти не можеш да пишеш бе пиле, от къде се пръкна бе неграмотно нещастийце. Тая авторка се ебава, повтарям, и се забавлява, че и се връзвате на измишльотината. НЕ смей да ме плуеш в лицето, да не ти го нахакам в задния двор! №8 съм, нали се сети

15.   ""Операцията ми струваше 800 лв в *Нефертити*.Слагат 2 вида упойки една след друга-местни и след това нищо не чувстваш.Докторът е много внимателен.След това предписва лекарства,които се пият 1 седмица и ти обяснява как да си правиш превръзките всеки ден.Забравих да кажа,че ме пита колко искам да ги намаля.Каза,че някои искали напълно целите.Аз исках 2/3-ти.Сега ми ги е оформил като естествени.Това трябва да си решиш сама.Виждала съм някои под големите устни нищо нямат,но аз не исках така.Изрязал е по-голямата част,а останалото си е скрито под големите.Това е.Ако имаш вече парите,няма какво да чакаш.Обаждай му се и толкова."""

16.   Към номер 15: момичето иска възстановителна операциа какво още да си резне...
Относно истинността на темата пусната от авторката– има какви ли не случаи, за които съм чувал, така че е възможно, хората, които са потиснати са способни на всичко!

17.   Aбе ви луди ли сте да си режете сдрамните усни номер 15 и ти също защо тие да ги режеш сега на какво приличаш без тях да имаш само 1 цепка ли искаш как може да сте толкова прости не ми е аз за нищо не света няма да ги намаля моите

18.   Така. 1-во здравейте и от мен. Аз съм на 11 и половина и съм дълбоко замислен дали да се обрежа. Нямам проблеми с пропоциума но като чета едни други теми пак в сайта наистина съм дълбоко замислен. А пък от друга гледна точка казано на езика на децата, , доста ме е бъз".
Ако може ми отговорете. :S
Благодаря предварително.

19.   До номер 18, ако направиш това рискуваш здравето си, инфекция и тнт.. даже нямам думи как може да ти хрумне нещо подобно ако историята ти е реална то ти имаш нужда от психолог, как може на 11 да си мислиш за такива неща... ходи ритай футбол някъде или прочети някоя книга а не мисли за такива простотии.

20.   Номер 19, така като чета 18 не мисля, че има предвид САМ да се обрязва. Силно се надявам! Обрязването в битови условия е опасно за ЖИВОТА, тъй като се засягат много на брой и големи кръвоносни съдове, и без изключително бърза и компетентна намеса ще се изгуби много голямо количество кръв. Кървенето няма да спре от само себе си.

Съвсем настрана оставяме какъв ще бъде "осакатяващия" ефект, а да не говорим естетическия! Който иска да се обрязва (въпреки че аз лично съм силно против такива работи), моля поне да го прави при уролог!

А иначе като прочетох историята, макар че не съм жена, ми изтръпнаха зъбите като си представих картинката... Интересно авторката с ножица ли го е направила, или с кухненски нож? Или директно със сатъра?

Кубрат

21.   Тази история е като от филм на ужасите... Дори не искам да си го представям...