Споделена история от Секс и интимност

Сексуално зависим?!
Хора, здравейте!
Мъж съм на 23 години и преди 2 месеца се разделихме с приятелката ми по взаимно съгласие, с която ходехме 2 години и половина. Проблема е, че от тогава нещо се отприщи в мен и така се получава, че по улиците, по баровете, на работа и изобщо навсякъде всяка 2ра ми се струва адски привлекателна и не спирам да си ги представям във сексуални фантазии. Може би се дължи на факта, че с вече бившата ми приятелка го правехме абсолютно всеки ден, че и доста често по няколко пъти. Имали сме дни, в които го правихме над 10 пъти. И сега.. 2 месеца на сухо, свободен... и искам СЕКС! Ужасно съм разгонен. Спретнат съм, надарен съм. Само дето не знам как да подходя към жените, за това, че искам само секс. Имам чувството, че съм някакъв сексуален манияк и даже като тръгна да говоря нормално с някое момиче, мозъка ми блокира, защото искам да заговоря за секс, но гледам да съм разбран и да се придържам все пак към темата. Не искам хората да ме сметнат за побъркан, просто явно обичам жените, обичам ги сексуално, обичам интимността, докосването. Как ръцете ми галят нежно всяка нежна извивка на тялото, уханието на кожата им, да ги целувам навсякъде, първото проникване... Това е най-божественото усещане, заклевам се! И искам да го усещам повече и повече! Какво да правя? ! Как да подхождам? Побъркан ли съм? !

Коментари

1.   Имаш нужда от специалист! -sori

2.   Не, не си. Отиди на чалготека. Там ще намираш винаги каквото търсиш! :) Успех, все такива момчета да има като теб, които гледат на секса като интимно изкуство!
Л19

3.   Това звучи повече като:АЗ СЪМ СЕЛСКИЯ БИК, ЩЕ ВИ ПОБЪРКАМ ЖЕНИЧКИИИИИ...

4.   Жена съм, но ще те посъветвам да си викнеш проститутка просто колкото да намалиш напрежението и после вече да тръгнеш да си търсиш приятелка, защото в това състояние в което се намираш, най-много да упрашиш горкото момиче и да те помисли за някакъв маняк, а от написаното от теб си мисля, че просто си нормален мъж нуждаещ се от секс. Ама и на мен ако на първа среща някой ми говори как ще ме и... ка и аз ще се стресна и няма да има втора среща, за това първо изпусни парата.

6.   Трябва да се научиш на ТЪРПЕНИЕ и на ВЪЗДЪРЖАНИЕ, приятел! Ти човек ли си или животно? Как можеш изобщо да допуснеш ПЪРВОСИГНАЛНИТЕ ти желания да те водят за носа?
Сексът е общуване, не е усещане. А как можеш да си представяш пълноценно общуване с момиче, което не познаваш?
Доста си объркан! И нищо чудно, че приятелката ти те е зарязала, ако и с нея си се отнасял така - като със секс-кукла.