Споделена история от Секс и интимност

Искам да му доставя удоволствие!
Здравейте,

На 26 години съм и от няколко месеца правя секс с едно момче. Той е много добър любовник и ми доставя върховно удоволствие, и бих искала и за него секса с мен да е върховно удоволствие. Проблема е, че все още ме е срам от него и немога да се отпусна съвсем. Знам, че би му харествало да му говоря мръсотийки или други такива неща, но се срамувам а и незнам какво точно да му кажа. Някой мъж да ми каже от какви думи се възбуждат или какво биха искали да чуят по време на секс - незнам някъкви такива неща ми кажете. Какво може друго да направи еджа жена за да задоволи на 100 процента партньора си - изключвам аналния секс, защото това нещо лично мен ме отвърщава, макар да знам, че за мъжете е голямо удоволствие.
Благодаря, чакам съвети :)

Коментари

1.   Не думите а действията са важни в конкретния случай-единственото нещо което трябва да направиш е да реализираш фантазиите му, но преди това трябва да ги разбереш конкретно какви са като го накараш да ти ги сподели! Относно аналния секс ще трябва да промениш мнението си защото е част от фантазиите на милиони мъже и ако действително желаеш на 100 процента партньора ти да бъде задоволен не трябва да изключваш тази сексуална техника-уверявам те, че ти самата след като го направиш ще преоткриеш нещо ново и възбуждащо за себе си! Най важното е да бъдеш активна в секса и да предлагаш разноообразие в поведението си чрез смяна на техники и пози!

2.   Събуди го със свирка.

3.   Ама това с мръстотиите каква простотия е. На мен лично ми звучи адски глупаво, не на място и т.н .Кажи сега къде спомена ти че не му доставяш нужното удоволствие......?

За аналния секс е въпрос на култура......................положи малко грижи по въпроса ако знаеш за какво говоря и после го пробвай. Никоий не казва да се почнете след като сте се наяли като свине в мис каприз.

4.   И аз имам същия като теб проблем, момиче, не мога да ти помогна. Мисля, че това могат да го направят само мъжете или жените, които са по-опитни .

5.   Просто го попитай какви мръсотийки да му кажеш. И не се срамувай, кажи му ги. На всички мъже харесват различни неща. Изгледай някой порнофилм насаме и го изненадай с видяното и чутото. Сто на сто ще му хареса. А аналния секс е върховно нещо и за двамата, прочети повече по въпроса. И не е срамно, ако се обичате. Мъжете обожават и оралния секс - биха го правили с часове ако може. Ама тук жената се труди, а те само грухтят доволно/изключвам срамната поза 69/, която е върха. Пробвала ли си я? Ако не-пробвай, в Интернет има колкото щеш информация. И разбери какво бельо обича. Издокарай се. Аз имах един приятел-ужас, май беше ненормален-обичаше ме с прашки за 2 лева и да ги скъса. А аз мразя прашки и си купувах само за случая. Това го влудяваше. Успех! Жена съм с опит. На средна възраст. И мъжете много си падат по мен. Кога ли ще спра да щурея? Предполагам-никога!

6.   Направи му дълбока, мокра свирка докато ти избият сълзи.

7.   Кажи му че се срамуваш или просто му казвай нещо секси като това: давай искам още.

8.   Аз съм момиче с доста голям опит и според мен няма по добар начин да подлудиш приятеля си от свирката, но добре направена. Лапай го целия, не го оставяй сух, много внимавай със зъбите и не спирай докато не свърши.

Късмет;)

9.   Направи му френска любов.

10.   Мило момиче,просто се отпусни и бъди себе си.....аз знам ,че ние жените вътре в себе си носим.....страст.....любов.....просто му я покажи...бъди разкрепостена...и ще се получи;)

11.   И аз имам почти същия проблем обаче не мога целия да му го лапам :D малка ми е устата за неговия голям... Ако искаш да го подлудиш да разбереш дали има чувства към тебе, първо му достави максималното удоволствие, за да се почувства длъжен да ти го върне, навъртай се около него с много страст любов докажи му ги... и така!

12.   Освободеност, разкрепостеност в общуването и секса :) колкото повече толкова по-добре, това е моята рецепта

13.   Мило момиче,
Пише ти един семеен" батко ". Първо научете се да си говорите с твоя приятел после всичко ще си дойде на мястото! Мога да споделя житейски опит ъс всеки от вас но знайте, че най-важно е доверието между партньорите,
има ли доверие и комуникация няма да питаш хората как да го задоволиш а ше питаш него това е признак на уважение и себеотдаденост!
Успех и на двама ви!

14.   Почти всичко, което са написали дотук е вярно и съм съгласна с повечето неща... аналният секс може да бъде изключително приятен ако партньора ти знае как да го направи, но в много случаи не знае как.

Аз имам точно такъв проблем или не знае, или не иска да го направи правилно, не мога да разбера къде точно е проблема, но се опитвам да му показвам как ми е приятно, за да се получи така, че и аз да изпитам удоволствие.

За свирките - това, че бил прекалено голям за нейната уста го има почти при всеки, все пак устата ти е определен размер, приблизително еднакъв при всички, докато там разликите са сериозни понякога... но винаги можеш да използваш езика си и да оближеш отвсякъде пениса му, така че да се овлажни, да се възбуди и все пак можеш да използваш ръката си, с която да си помогнеш да бъде като продължение на устата...

Темата ми е изключително интересна и бих искала да видя още коментари по нея, тъй като самата аз искам да науча максимална информация по въпроса... мъжете са много различни и трябва да се научим как да подходим към всеки по различен начин...

15.   То най-добре авторката да напише какво е научила за тези 4години, но едва ли се връща тук.
Да подскажа малко на последната любознателна авторка: прави движения с таза докато ти е вътре, когато ти е хубаво, пъшкай шумно, викай /тихо/ -"да - да ..."

Отдръпвай се дискретно, когато ти е некомфортно и си го намествай, когато го искаш. Яхвай го нежно, набучвай му се и давай... сега е момента да го направиш точно както ти харесва най-много... И сега ако не схване - просто е безнадежден случай!694

16.   Модератор - не се допускат мнения на латиница, моля опитайте отново.

18.   Мога да Ви дам пример какво да му говорите по време на секс. Може да звучи много банално и нереално, но мъжете подсъзнателно се възбуждат още повече и започват да искат да Ви върнат жеста.

Ако съставяте изречения от рода на "О-да, това ми харесва", "Искам да те усещам вътре в мен", "Харесва ми колко си на дървен", "По-дълбоко.. "(а ако някоя мръсна фраза е казана много тихо в ухото му на място с много хора... )... и когато достигате до големия и очакван оргазъм просто го предупредете, че свършвате за да се постарае още малко. Така и Вие и той ще бъдете доволни

20.   Мъжете живота си дават за анален секс, разберете го. А тези от тях, които са го пробвали вече, си умират още повече. Ако го направят със своето момиче/жена - се привързват страшно много към нея. Това е някаква странна може би последица, но много мъже са ми го твърдяли, дори един ме убеждаваше, че сякаш наново се влюбил в жена си, усещането било невероятно. Казвам само мнение, ти преценявай. Не прави нищо насила, няма да си струва. Но поне помисли над това.

21.   До №20 - ами честно да ти кажа не бих си дал живота за анален секс. Чукал съм не само жена ми анално, и не мога да кажа, че е върха на сладоледа. Да, готино е, различно е, но само толкова. Докато едно дълго, бавно, възбуждане, говорене на мръсотийки, пипане, лизане, и след това чукане докато свършат и двамата едновременно много повече ми допада. Но, както се казва хора всякакви, вкусове всякакви :)