Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно аналния секс?
Здравейте искам да правя анален секс с гаджето ми и то много, но проблема е такъв че мен ме е страх не от болката защото съм сигурна, че ще е нещо ново и хубаво а от това, че съм чувала че някои момичета се изпускат когато се изпразват у тях и се правело клизма и такива работи. Та въпроса ми е следния сигурно ли е че след клизма няма опасност или има причина за притеснение?

Коментари

1-50 от 73

1.   При мен се случи съвсем спонтанно. Беше на 15 този месец. С приятелят ми решихме да отпразнуваме 14 февруари с малко закъснение, все пак ни беше първия Свети Валентин заедно. Резервирахме си стая в хотел, но и представа си нямах че ще се стигне до там. Нямах време за клизма или каквато и да е друга подготовка. Просто стана. Не съм се изпускала след това, а и по време на контакта не са ставали никакви гафове.

Усещането като за пръв път немога да кажа, че беше кой знае какво, чувствах болка и сякаш всеки момент ще се изпусна, но не се случи нищо такова. Много сме говорили на тази тема и аз се чувствах сигурна. Знаех, че дори нещо да стане ще срещна разбиране от негова страна. Няколко дни след това се чувствах неконфортно, но всичко премина.

Моят съвет е да не се притесняваш,да му се довериш изцяло и да се отпуснеш. Всичко е на психическа основа. А от хигиенична гледна точка, може би е по добре да си направиш клизма, но аз нямах това време. И въпреки всичко, нито съм се изпускала, нито съм го цапала с нещо. Не е имало никакви скунфузни моменти.

Желая ти успех. Не се притеснявай. Отпусни се и мисли за хубави неща и всичко ще е наред!

3.   И аз съм чувала така и мисля, че е вярно, но не мога да те посъветвам защото за нищо на света не бих го направила!!! Късмет

4.   1-во: по-сигурен вариант от клизмата няма. Можеш да си купиш от всеки санитарен магазин.
2-ро : отпусни се възможно най-много (за твое добро е, така поне болката минава след първите 30 секунди) и не си мисли за това как може да се изпуснеш - така само ще си развалиш удоволствието, а такова наистина има ;) казвам го от личен опит.
Успех !!!

5.   Клизма се прави на бременните преди да родят, на порно дамите. Не смятам че има смисъл да го правиш. Приятелката ми също се притеснява да не се изпусне и т.н. но това не е причина да се отвратя от нея ако се случи. Аналния секс е удоволствие за двама ни, а и го правим изцяло по неино желание. А болка има (но бързо преминава в удоволствие), поне докато се отпусне мускулатурата, но използваме крем. Ако си решила да пробваш анален, просто го направи. Няма нужда от притеснение, дори и да се изпуснеш (това до момента не ни се е случвало) просто се подмиваш. Успех!

6.   Аз пък ще ти кажа, че дори и клизма да си направиш пак е възможно да се изпуснеш. Всичко е в галвата. Отпусни се. Не мисли за това. Просто се довери!

7.   Използвай силата, млади Скайуокър!

8.   Хуваво е, можеш да го направиш беэ клизма...достатъчно е да окъпеш ректума с един душ хладка струя и след това да иэхвърлиш фекалиите...както го правиш всяка сутрин. Малко крем и удоволствието е голямо...не се страхувай ако го обичаш, ако той те обича...той трябва да сложи преэерватив - заради вирусите...то си е ваш продукт, но се предпаэвайте все пак от эамърсявяния...не ме чети втори път...не слушай другите - чуй сърцето си...

10.   Как точно се прави клизмата??? Чакам отговор

11.   Аналният секс е нещо много хубаво и всеки трябва да го пробва, за да се увери, че е така. За клизма, изобщо не говоря, защото смятам, че тя не е нужна.

12.   Здравей! Изобщо не се притеснявай, не е болка за умиране. Даже в последствие ти става хубаво. За да си по спокойна може да използваш дамски душ. Използвай го преди акта по време на баня, като клизма. Задължително трябва да овлажниш мястото (което е работа на половинката ти) с някакъв мазен крем, вазелин, лубрикант. Остава само да се отпуснеш докрай да се насалаждаваш. Но за да ти е хубаво наистина приятеля ти трябва да е опитен, внимателен и да знае как да те предразположи. Успех!

13.   Искам да кажа на номер 6, да чете малко повече литература не може при клизма да се получи фал.

14.   ......... . . .

15.   Ако се извади пишока рязко може да се получи вакум и да се оцапа положението. Клизмата е препоръчителна за да си сигурна че по някое време ако партньора си го извади няма да си види члена целият в кафяво:)

16.   Ай стига лайняни истории само ........ тцтцтц

17.   Приятелката не ми дава одзат какво да направя

18.   17. Приятелката не ми дава одзат какво да направя
- ами питай я по-настойчиво и ако не си смени мнението, ти смени приятелката... Това не важи, ако я харесваш повече от сексът...

19.   Може ли по време на бременност да се прави анален секс-като алтернатива на вагиналния?

20.   Според мен няма проблем, а то и вагинален можеш да си правиш, има определени пози за бременни, но мисля, че е възможно до 3 месеца само май, или нещо такова, не съм сигурна, провери или се допитай до гинеколога си:)

21.   Аз съм правила анален секс 2-3 пъти само, но много ми хареса още от първия път. Трябва добре да се намаже члена и ануса с лубрикант, дори леко да се вкара вътре. Добре е да се направи клизма, но не е задължително. Освен това много е важно преди да проникне члена отзад, да е стимулиран клитора и вагината и жената да е в състояние на много силна вузбуда, почти пред оргазъм. Тогава не се усеща никаква болка. Друго важно нещо е докато прониква мъжа да гали клитора на партньорката или тя сама да си го стимулира. Това също притъпява всякаква болка. Успех! Не се страхувайте, това е голямо удоволствие.

22.   22. От време на време правя анален секс. мога да споделя моя опит как свикнах въпреки че много не ми е при сърце но ми се налага да го правя тъй като се издържам финансово чрез платена любов. Първото и най важно условие е хигиената. Препоръчвам на дамите които са решили да опитат да си направят първо клизма с помоща на дамски душ. После ако се страхувате че ще ви боли ви препоръчвам да си купите от аптеката едно кремче казва се ЛЕДОКАИН то е локална упойка и намазано върху ануса и даже може и вътре обезчувствява мястото и по лесно преминава акта. Така поне първия път докато свикнете и се отпусне мускула. после като свикнете вече може и с лубрикант. Когато използвате ЛЕДОКАИН задължително сложете презерватив в противен случай рискувате партньорът ви да не може да свърши защото ЛЕДОКАИНА действа като локална упойка. Това е моят личен опит ще се радвам ако съм помогнала на някого

23.   До 22 от 21: О, милата. Тук не става дума за платена любов а за удоволствие. Наистина съжалявам, че ти се налага да работиш това. Но когато е с желание е различно. Не ти трябва никаква упойка.

24.   24. от 22 до 21. Не става въпрос само за платената любов. Дадох съвет и на ония дами които по една или друга причина са принудени да правят анален секс от партньорите си и не смеят да откажат. Защото понякога ние от страх да не обидим партньра си вършим неща които не са ни много присърце.

25.   Към авторката : ако питаш мен изобщо не опитвай
особено акое без клизма а и много боли да знаеш никакво удоволствие няма

26.   Толкова е нехигиенично това как може да сте толкова глупави

27.   С приятелката ми правим анален секс доста редовно; като че ли тя се нави по мое настояване, но интересното е че тя така получава оргазъм по-лесно отколкото при вагинален секс.. разбита се трябва да се стимулира клитора. Клизми не сме правили никога и презервативи не ползваме - нокакви проблеми. Доброто желание и силната възбуда са достатъчни.. е - и малко лубрикант! Не се отказвайте от това удоволствие :)

28.   Попринцип фекалии не се намират в отвора кадето гаджето ти си вкарва пениса... Може да има някакви остатъци.. но попринцип грубо казано лайната не стят там

29.   Здравейте! Правя анален секс с партньора си от 2 години, средно по два пъти в седмицата. Винаги си правя клизма преди това. За тези две години имаше гафове два пъти. Не знам на какво се дължеше... на рязкото вадене или на нещо друго, но първият път умрях от срам. Важното е, че получих разбиране от страна на партньора ми... все пак знае къде го слага. До преди да се случи това изпитвах невероятно удоволствие от аналния секс, след това мисля непрестанно какво ще се случи след като го извади и не мога да се насладя напълно. Психическата нагласа е много важна...

30.   Към 28. А ако не там, къде се намират лайната??

31.   Относно аналния секс има страшно много информация в интернет. Аз ще ти обобщя най-важното: трябва да си ходила скоро по голяма нужда. Всеки организъм е различен, но ако си била до тоалетната няколко часа преди акта, ще ти е по-спокойно. Клизма може да се прави по различни начини, може да си купиш приспособление за интимен душ от аптеката. Аз лично не съм ползвала, приспособила съм си едно празно шишенце от матиращ балсам-оцветител на Престиж(виж в козметиките какво представлява). Пълна го с малко душ-гел и вода. Но за мен лично, най-ефикасно си остава измиването с пръстче ;) А и най-просто.
Относно изпускането- никога съм нямала проблем. Естествено, ако си яла бобени храни. няма да правиш анален секс :) Също така ако в този ден имаш стомашен дискомфорт или газове.
С времето се научаваш и как да го правиш така че да няма болка. Използвай много лубрикант и преди да вкара пениса нека започне с един пръст, после два, три докато се отпуснеш. От първия път на задна много ще те боли. Легни настрани(поза лъжички), за начало така е най-добре. Аз много обичам приятелят ми да се изпразва в дупето. Трябва да не вади рязко пениса след това.

32.   Не мога да разбера какво удоволствие получавате от прословутия анален секс, при положение, че нещата, за които мислите са:
- Много ли ще боли? ,
- Дали няма да се изпусна? ,
- Възможно ли да ми се разшири много аналния отвор? ,
- Как да си направя клизма?
Не правете анален секс с единстената цел да угодите на приятеля си.

33.   №32, те няма да ти отговорят, защото това са свински истории, правят се на интересни. Следващата серия ще бъде, как го правят в ушите.

34.   Номер 32 правя анален секс и ми харесва да го правя и сама си искам... но и аз като теб не разбирам какво удоволствие може да изпиташ ако постоянно се питаш - ще боли ли, няма ли да се изпусна, той ще ме зареже ли ако се случи и т. н.

Удоволствието, което аз изпитвам е свързано по някакъв начин с болката, но то не е и болка, чувствам се... разтегната.. гот ми е от това чувство. Може да е някакъв вид мазохизъм... не зная. Но страшно много ми усеща самото усещане... Да не говорим, че когато е отзад приятелят ми пощурява и става супер груб... В очите му блясва един странен огън - мръснишки, почти страшен... Тогава за мен това е най-великия мъж на света... Странно е... може би е по-скоро емоционална и психическа наслада... иначе колкото до физическото удоволствие. Харесва ми, защото избирам все поза, в която пенисът му удря напред към вагината...

Но съм ЗА твоето:
"Не правете нещо, само защото приятелят ви ви кара, заради него, за да не ви остави, за да не ви помисли за смотани, да не ви остави... за да сте модерни. "

35.   От номер 32: разбрах, желая ти успех! Правете това, което носи наслада и на двама ви, независимо от какъв вид е тя ;)

36.   Удоволствието е по-силно от болката :) стискаш зъби за няколко секунди, докато се отпуснеш и после идва удоволствието. Ако си спокойна и имаш доверие на партниора няма да има проблем. Аз не съм си правила клизма и пак всичко си е наред

37.   Добре де, аз съм чувала и за клизма с душ(така наречената телефонна слушалка)... някой пробвал ли го е, за да каже как по-точно става това..? някак си не мога да си го представя

38.   до 37: махаш слушалката, пъхаш в дупето, пускаш МНОГО ЛЕКО хладка вода, след секунди спираш водата, махаш душа и отиваш до тоалетна .. повтаряш няколко пъти докато не започне да тече чиста водица :)

39.   До №32.. Съгласна с теб, но... понеже има много лигли дето го правят само заради приятеля си... и те мъжете така се научават... ако никоя не го прави, и те няма да се учат че всичко им е позволено

40.   39 "понеже има много лигли дето го правят само заради приятеля си" - ти пък откъде знаеш?

Май и свирки не правиш, направо си пълна лигла тогава...

41.   Нека да уточня че съм мъж. На 35 години, не на 18. Анален секс със съпругата ми правим от 5 години. Клизма е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си направиш... ако не искаш гаджето ти да си извади пилето и да види кафявко по него.... Без клизма, ще се отпускаш и ще си спокойна, докато не направите някой малък гаф. След това няма да може да се отпуснеш никога... затова не си прави експерименти... а клизми. :) Самият секс там е приятен, НО задължително трябва да си много възбудена. Аз съм мъж, и съм пробвал, за да видя как е - пробвах първо аз, после тя. Не може да убеждаваш някой да опита нещо и да не знаеш какво го караш да прави. Съпругата ми, отвреме, навреме има удоволствието( и то не малко, както тя твърди ) да наблюдава как вибратора ни влиза в отзад в мен... и ми харесва винаги, не винаги е перфектно... има моменти, когато се получава, играчката ( или пениса ми - важи за съпругата ми ) влизат, но не е толкова приятно, както когато си отпуснат напълно. Иначе ако трябва да цитирам съпригата ( да отбележа, че тя не беше хич фен в началото ) ми: "Не е за всеки ден, но макар и по-рядко, определено не е за изпускане". Толкова от мен. Have a nice sex :)

p. s. Aaaaaa, забравих да спомена, не съм нито (неосъзнат/осъзнат) гей, би или нещо от рода... аналният секс за мен е просто нещо което опитахме, хареса и на двама ни и остана в менюто поне засега, докато ни харесва... Важно е да има разнообразие, да няма стериотипи ( пречат на новаторският дух ) и да е приятно и на двамата....

42.   До №40 от №39:
Знам, понеже много приятелки са миказвали, че не им харесва, но го правят заради приятеля си...
Свирки правя :)
Но не гълтам :)

43.   Здравей... за сега в коментарите не видях нито едно точно обяснение на въпроса ти, затова мисля да ти го дам:
1-во: Отиваш до аптеката и си купуваш дамски душ (струва около 10 лв) и лубрикант на водна основа.
2-ро: Влизаш в банята, пълниш резервоарчето на дамския душ с вода, вкарваш тръбичката отзад, след което сядаш на тоалетната и леко се напъваш, за да изтече водата... повтаряш упражнението, докато не започне да изтича чиста вода ;)
3-то: След като си готова с клизмата се измиваш добре с интимен гел или антибактериален сапун
4-то: Преди да опитате анален секс, трябва да си много, много възбудена, затова правете 20 мин любовна игра, след което да ти го вкара отпред
5-то: Нека те намаже с лубрикант хубаво леко да ти вкарва пръстче, после два и т.н...
6-то: Когато и ти се почувстваш абсолютно готова пробвайте да ти го вкара...
7-мо: В първите секунди може да те заболи леко, но не се стягай в никой случай

Аз също правя анален секс от 5 и повече години и досега нямам проблеми- не съм се изпускала, нито мускула ми се е отпуснал.. просто е едно удоволствие. Личния ми съвет към теб е ако не си правиш клизма, задължително трябва да използвате презервативи, ако пък си направиш, кондома може да отсъства... Последно: никога не си правете експеримента ''от дупето във вагината'', защото нищо чудно да си докараш цистит или някоя друга гадориика :)

44.   Към Авторката: Въпрос относно аналния секс?
Правил съм го, нищо особено, по-тясно и какво?
Мърлява работа ;-)

45.   Ако искаш пробвай първия път с вибратор.

46.   И моят приятел иска да правиме анален секс но аз не искам страх ме е и не мога да си представя дори...

47.   Преди два дена с приятеля ми правихме анален секс.
Купихме крем за отпускане и обезболяване и всичко си беше о. к., но сега ме боли "на входа"... Дали защото приятелят ми се беше развихрил доста или заради стегнатото бельо, което нося не знам, но боли - постоянно, при сядане да не говорим.
Дайте съвет с какво да се намажа или нещо такова.
Иначе беше готино, даже ми хареса :)

49.   Изчетох всичко.
Интересното ми е какво правят хората, когато срещата става случайно? И естествено, няма време за подготовка на клизми и други пречиствателни средства. Ако някой знае отговора нека да го каже моля! Или въпрос на късмет да не се оцапа положението? :)

50.   до №49 Ами ако не си нов в аналния секс не е кой знае какъв проблем случайната случка. Аз си правя клизма и с подръчни средства. Достатъчно ми е пластмасово шише. Напълвам го до горе, навеждам се силно напреди надолу, пъхам гърлото му в ануса и изстисквам колкото може. Обикновено влиза около 0. 5 л, което е напълно достатъчно да изплакне ректума. Като повторя още веднъж операцията терена става чистичък... е не чак толкова, че да си го поемам в устата след анал, но досега не ми се е случвало да се разкаля.

51.   до 50, Благодаря за отговора, НО ако ми е първи път какво правим и всичко става на случайна среща???

Ако може отговор ще благодаря много пъти :)))

52.   До 51 Е сега остава да попиташ какво да правиш ако ти се случи първият път в пустинята, където няма и капка вода.
Ако не си била скоро на голямата работа просто няма да пуснеш анал и готово.

53.   Правя анален секс от няколко години, със съпруга ми. Никаго не съм се питала идиотски въпроси, иначе нямаше да го направя. Стана случайно, не сме го обсъждали с думи или разговори. харесва ми и оттогава не мога да се откажа от него. ЧУВСТВОТО ЛИ? Никаква болка, само първият път леко дразнене, като при девственост и първи път отпред. Усещам, че ме изпълва, чувството е върховно удоволствие, не може да се опише вагиналното проникване, сякаш ми стига до стомаха и до очите, разбирате ли, толкова близо до оргазмено или предоргазмено състояния, но продължава по-дълго. Искам да го усетя вътре в себе си и наистина го усещам, много е по-различно, много е по-хубаво. Ако за вас това е важно, защото виждам, ч еима хора, които наистина се интересуват, а не просто плюят /без да знаят при това/ - да, раждала съм, може и това да има значение относно болката, както казвате. Нямам никакви заболявания сегашни или минали, свълзани с половата ми система, нито съм имала тежки операции, ако и това е от значение. мъжът ми изрично ми каза, че ако ме боли или имам неприятни усещания, няма да го правим никога повече и за него не проблем. После се заприказвахме и той сподели, че на него също ужасно му харесва, така вече 5 години го правим и съм щастлива с този факт. Нито ме есрам, нито съм съгласна на коментари от сорта "в ушите".

1-50 от 73