Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е дългата сутрешна ерекция
Здравейте, момче съм на 23г от София.
Искам да попитам дали е нормално сутрешната ми ерекция да е от порядъка на 1 час дори и повече. С жена ми правиме секс но сега по рядко защото е бременна в 7-ия месец но почти всеки ден си правя поне по 2 чекий защото чувствам че имам много сексуална енергия която няма къде да изразходвам

Коментари

1.   От чекийте е клкото повече го правиш, толкова повече сутрин ти се дърви, намали ги.

2.   Каква е логиката от чекийте да е, нали освобождаваш напрежението?? Не правя повече от 2 принципно но тази сутрин пак така час и кусур

3.   Ми такава, че се раздразва гланса на члена и имаш повишена възбуда след като си свършил дълго време и сутрин обикновено нивата на тестостерона са високи и ерекцията е попродължителана, дори понякога съпроводена с лека болка. за това спри чекийте за известно време и сутрин няма да ти е толкова продължителна ерекцията, нищо че желанието ти за секс ще нарастне.

4.   При мен на твоите години след като се изпикаех ми спадаше. Даже си мислех, че това е някакъв природен механизъм за увеличаване на обема, необходим за урината :)

Какво като жена ти е в 7-я месец? Клати я постоянно и се празни вътре. Окситоцинът от спермата улеснява после раждането, а спазмите от оргазмите са добра гимнастика за мускулатурата й, участваща в раждането. Да не говорим, че и самите оргазми са добро забавление и положителни емоции и за детето. Стига да не лежиш върху нея или да я притесняваш/притискаш по някакъв друг начин - от секс вреда няма! Само ползи.

5.   Ами правиме в седмицата веднъж два пъти защото не само че е бременна но е и с близнаци

6.   аз съм на 30 и всяка сутрин ми стърчи като се събудя и продължава около половин час в повечето случаи жена ми го отнася като куцо пиле в калчища-секса сутрин като и се спи изобщо не и харесва ама какво да се прави човешко е иска ми се душичката и гледам да си огаждам

7.   Номер 4, не говори повече такива глупости за окситоцин в спермата, че ще ти се смеят... авторе, може да ти върти свирки, ако не иска да го мушкаш при близнаците.

8.   Номер 7, по-добре обясни на номер 4, че окситоцинът не е в спермата, а просто се секретира от жлезите на жената при секс. Вместо само да му казваш че не е прав.

9.   Номер 3 прав си че е по добре като се намалят 2 дена не съм си правил и сутрин ми е много по спокойно не усещам толкова силно желание за секс и през деня

10.   От№3 към №9, ако си авторът радвам се че си се убедил в това, опитай се да се въздаржиш за една седмица и ще видиш че е преодолимо.

11.   да аз съм автора ще се въздържам тази седмица

12.   Щом е в 7-мия месец жената трябва да се пази от много вьзбуда, че матката като започне да контрахира ще трьгнат бебетата да излизат... Но поне като го правиш ще можеш да си свьршваш сега спокойно в нея.
Тя по-бременна от това (с близнаци) не може да стане :), действай леко и накрая спокойно си свьршвай в нея...

14.   Имам същия проблем...
Стърчи ми като се събудя. И това продължава през целия ден :) :)
Е, намират се отзивчиви дами, да помогнат.
А чекиите, те са нещо греховно, моята религия не го позволява:)

Y D

16.   Продължителната ерекция е признак на здравословен проблем! Все пак това е част от целия организъм. Най-добре се консултирайте с лекар и по-точно уролог.

18.   Първо-не прави секс щом жената е бременна-представи си някой да те блъска с хотдог в ухото. (Така се чувства бебето, вероятно) Второ, намали чекиите, а ходенето на уролог е направо задължително!