Споделена история от Секс и интимност

Сексуалния живот на големите мъже (50+)
Привет :)

Покрай скоро започналата ми връзка с 58 годишен мъж, ми стана интересно как стои въпроса със секса при тях.
На мен ми се случва за пръв път с толкова възрастен, така че нямам база за сравнение, пък любопитствам.

Сигурно е индивидуално при всеки. Аз за почти 6 месеца мога да споделя следното- правим секс почти всеки път като се видим, когато имаме повече време го правим по 2 пъти (трябва му около половин час почивка), а един ден 3 пъти за два часа, което вече ме втрещи, а той го обясни с това, че ме желае много силно... Няма НИКАКВИ проблеми с Вдигането, което за мен е странно, явно винаги съм мислела, че при тях е трудно. Хапове не взима. И интересен факт е, че за пръв път в живота си прави френска любов на жена.. :)
Хайде, споделяйте мнения и опит, ще е интересно.

Коментари

1-50 от 56

1.   ... да много интересно!

2.   На такива параметри твърде голям процент от съвременните младежи и мъже-плужеци биха завидели.

3.   Гладна кокошка, просо сънува. За 2 часа, 3 пъти. Чуваш ли се какви ги дрънкаш. Секса ви да не е като онзи от Биг Брадър, Найден си топна пръста в п**ката на Зара и ходи да се хвали на другите, че е *бал. Аман от нещастници.

4.   Здравей!

Моят мъж е на 56, а аз-на 36. При нас също няма проблем, както с ерекцията, така и с интензитета на секса. Даже мога да кажа, че понякога не му смогвам. Случва се да му откажа секс, но той на мен никога. Не крия, че преди 14 години, когато се запознахме, доста ме притесняваше либидото му, предвид възрастта му, но за щастие, няма никакъв проблем. :)

5.   Зависи от мъжа и неговият начин на живот! Една приятелка беше за много кратко с 58 годишен мъж и каза, че не можел да го втърди както си трябва! Аз пък съм много доволна от всичко в леглото свързано с човека с когото понякога се виждам - 54 годишен! В сексуално отношение просто нямам какво повече да желая, страхотен е!

6.   Това да не би да е някой мъж, 50 , който си прави реклама? Не си казала ти на колко години си, но ми е интересно защо си избрала него без предварително да знаеш колко може да го прави. Има и млади мъже, но вие жените се възбуждате от пари.

7.   Майко мила... И аз си падам по възрастни мъже, но този старчок ще издъхне всеки момент бе авторке. Вземи си намери някой по-млад.

8.   Познато ми е това, което описваш ;)

9.   Пука яко виагра пича, жив и здрав да е!

10.   относително е... може да е млад и да не го вдига, да е жив и здрав човека и да се радва на твърдо много години... моя дядо беше на 70 и го вдигаше, щото баба ми все се оплакваше че само за туй мислел... ха ха

11.   И аз имам връзка с 57 годишен и го правиме всеки път когато имаме възможност, обикновено 3-4 пъти в седмицата. В началото ме изненада, но е по добър в леглото от бившия ми мъж с който сме на една възраст - 32години. Покза ми неща за които не бях и чувала и винаги ме е задоволявал. Никога преди това не съм стигала до скуъртинг, но с него е всеки път когато имаме достатъчно време. Само тези които са го изпитали ще е разберат за какво става дума. Нищо че е толкова голям, е мого зпазен и може би се дължи на това че практикува Йога и Джогинг. Мисля че си е до човека, всеки е различен.

12.   Хубаво е да споменавате и средната продължителност на един тек. :) Все пак има значение дали го правите няколко пъти по 2 минутки или 1 път 20 минути примерно. :)

14.   Номер 12 ако мъжът не те кара да трепериш. Ако гласът му не те кара да настръхваш. Ако няма отношение извън леглото и т. н... колко точно ще те клати е без значение. Ако ще и един час да издържа полза няма. Пък и защо всички мислят че трябва секса да е продължителен като протяжна песен. Не е лошо понякога е да е страстен, настървен и толкова влудяващ че да те накара да изригнеш бързо.
П. П-не заменям мъж за пикльо. Под 40 са недорасляци от опит го твърдя. Партньорът ми е на 45 работи изморителна работа и въпраки това нищо не може да го откаже от секса. После някои да ми каже че с възрастта мъжкото можене изчезвало.
Ж35

15.   11, моля те, сподели подробности как го прави! Какво ти е показал, какво правите, по колко време, има ли някакви важни особености? Дори ако трябва направи нова тема и постави тук линк към нея. Мисля, че информацията ще е полезна на много хора тук!

16.   Толкова ли няма млади мъже, че си се метнала на някакъв не "над 50 годишен" ами направо 60 годишен? Тази изповед май е минути за реклама.

17.   Не, че се имам за някаква секс-машина, но не може да ме убедите, че някой чичка на 40-50-60 години може да клати по-добре от мен или от други младежи. :) Изключвам някакви 16-17-18 годишни тийнове разбира се. :)

18.   Мен ме е "клатил" чичко над 50 и досега никой не го е надминал. По 3 часа сме правили секс(с малки почивки, разбира се) и толкова оргазми от тогава насам мога само да сънувам. Аз съм на 21

19.   Пак реклами си пуска някой.

20.   Не реклами, а реалности за младите чалга-менте-бройлери!!!

21.   А тия 60 годишните как са станали толкова "изпечени", да не би просто да са чакали у тях да остареят? Еми, значи имам още 30 години да се мотая и те така...

22.   Вие се майтапите, нали? Силно се съмнявам един 50 годишен дядка да може да прави това което един 30 годишен мъж! Най малкото за да не получи инфаркт :D

24.   От №11
Виждам че тука някои млади мъже яко се впрягат. На тях ще им кажа че опита си е от значение - и то голямо, поне в случая с моя партньор. Не бих казала че всички на неговите години са толкова добри в леглото, защото след развода ми, съм била няколко пъти с бившият ми шеф, който тогава беше на 54 и не беше нищо специално.

За №15
Ще се опитам да ти обясня на кратко какво партньора ми прави за да ме доведе до скуъртинг.
Първо започва с нежни целувки от ушетата ми, после по вратът и надоло до гърдите ми, където първо започва да ми лиже и след това да притиска зърната ми с език към зъбите си. После започва да ги разтрива като леко стиска и дърпа зърната ми. Запомни че това с гърдите е много деликатна работа, защото всяка жена е различна и това което на една и харесва, на друга може да и е неприятно. Ти трябва да му казваш какво точно ти харесва и какво не. Всичко това той го прави много бавно и докосванията му са много леки и плавни и докато стигне до гърдите ми, му отнема много време. След това продължава пак бавно надоло, като отделя доста време на корма и пъпа ми. На края стига до вагинта и започва здраво да обработва китура ми за няколо минути. После започва да лиже, целува и леко да засмуква лабия малка, лабия голяма и разстоянието помежду им. Обикновено това е точката при която започвам със скуъртинг, но ако не продължава така със цялата вагина. На края обхваща с устните си клитора ми и областа около него, като езика му го притиска с долната си част която е много по гладка и започва с плавни интервали да го засмуква. В момента в който започна да охкам силно и неконтролеруемо и едва сварвам да си поема въздух, си вкарва двата пръста във вагината ми и започва да масажира Г-точката, първо леко и след това усилва натиска, до като не започна да пищя и треса като откачена - направо съм на седмото небе. Когато първия път ми се случи, след това ме беше срам, но той ме увери че това е било страхотно и че наистина му харесва. Сега изобщо не ме притеснява и никога преди не съм се чувствала толкова удобно и свободно с друг мъж. За пенетрацията ще ти кажа на бързо някои от нещата които прави. Когато го вкарва и изкарва, непрекъснато променя ъгъла или пък няколко много плитки вкарвания и едно дълбоко и като стигне до края и едно по силно натискане. Друга позиция - вдига ми единия крак на вратът си и ме извърта на една стрна и така пенетрацията е много по дълбока и понякога започва да променя и ъгъла на вкарване. Трябва и самите вие да използвате въображението си. Ако нещо интересно се получи при тебе и нямаш нищо против, сподели го тука. Сега ще приключвам защото докато го писах това, така се помокрих че трябва да отивам до банята.
Успех!

25.   Мъж 55г... до N24... все едно го говори моята нова приятелка на 42г... точно това правя и аз... който си може.... може....

26.   Ами какво да ти кажем - радвай се! Моята е на 37, аз съм на 40 и имам желание обратно пропорционално на нейното. Прави, струвай - няма желание и това си е! Ако ми падне резервна гума втора употреба няма да се пазаря. После иди кажи, че секса или по-скоро липсата му не разваля семейства, пък моята нека си стои чорлава в сексуално отблъскващата си пижама и си играе на телефона.

28.   Съвременните млади мъже (20-30 год. ) са повечето метросексуални пундьовци, нищо не става от тях, в казарма не са ходили... абе отвратителни са, все едно не са българи, а накакви "западни" лигльовци! Ние дето сме около 50-те, от старото матриал и соц. закалака, ебем като все едно ни е за последно!

29.   Радвай се много, защото е за малко. Няма да има време да те разочарова. Човека отлично усеща, че му е излязъл късмета за последно и дава всичко от себе си. Всичко каквото закачи си му е дар от Бога. А ти си го запалила така, защото си млада. Да не мислиш, че ще се пали така и от бабичката си (с която едва ли е създал семейство и деца без да е била поне малко привлекателна). Ако ти харесва сексът за самия секс, намери си и още такива "старци". Няма да съжаляваш. Но за нищо сериозно не си мисли -ти ще ставаш все по взискателна, а той -все по неможещ. Сериозните и трайни семейства са на близка възраст.

30.   Аз съм на 24 а пък приятелят ми е на 53г. и почти всяка вечер го правим! Няма нищо лошо след 50!

31.   Научно е доказано че при секса за мъжете е важна бройката, а за жените качеството. Мъж на 58 г. не е стар, а е много опитен и много можещ. Незнам на кой № беше коментара, но ще му кажа, че най-трудно се "оправя" възрасна жена 45-60г., а може и повече годишна, щото е видяла повече от младата, а и дори в охкането да се преструва го прави по-майсторски.

32.   Не не мога просто! Сбръчкано тяло...и пишка. Не не е за мен това!

35.   На 50 съм и мога :) А и зная как. На двайсет и няколко само можех :))

36.   Правил съм го с много такива мъже и от личен опит мога да кажа че са много по издръжливи и правят много по як секс от някои си там 20 годишен лигльо!
Лъчо

37.   На колко години е авторката? Има значение каква е разликата във възрастта между двамата.

38.   Моя мъж навършва 50г тази година....Хубав и задоволителен ни е секса-доволна съм.Правим го през ден-два.За мен той си е достатъчно издръжлив и опитен.Аз от моя страна нищо не му отказвам...вече,а и обожавам да обгрижвам с френски ласки "достойнството" му,както и някои други неща.:)...Каквото си поиска не му отказвам.Харесва ми да му доставям удоволствие.

Не се е оплакал от липса на тръпка,страст и разнообразие в сексуалния ни живот.
А ако имаме разногласия през деня за нещо,след един хубав здрав секс всички противоречия се считат за изгладени :).

39.   Абе, като ви чета коментарите се чудя кои пък ще са тези млади момчета, които едва ли не ще завиждат на 50 годишните за сексуалната им "мощ"?
Може би не е лошо да си поопресните знанията за днешните 30 годишни, а и още по-млади мъже, защото това да се хвалите с 2-3 дни в седмицата секс, а понякога дори по 2 пъти на ден си е за всичко друго, но не и за хвалене. Е, за 50 годишните сигурно е повод за гордост, но да се твърди че млад мъж не можел да бъде така потентен е просто нелепо.
Доста хора го казват, и сякаш има нещо вярно - по-опитният мъж знае кога и къде да те пипне, и точно с това компенсира недостатъците спрямо по-младия, а именно - по-ниско либидо, по-малка издръжливост, по-слаба ерекция и т.н.
Факт е, че ако една жена търси по-обикновен секс най-вероятно мъж на 50 години може да я задоволи прекрасно, но търси ли редовен, здрав, продължителен, и най-вече секс на изключително високи обороти, то годините вече си оказват своето негативно влияние, колкото и тук в коментарите да има жени, които да рекламират мъжете си (пък и мъже, които рекламират сами себе си).
Дали е случайно, че умните хора са казали "старост -нерадост"? Едва ли...

43.   Как искам да ми се случи и на мен! ... ОБОЖАВАМ един определен представител на тази възрастова група, но ми е ужасно трудно да се добера до него. Толкова го искам, че вече ми е невъзможно да стигна докрая, ако не си представям него, правейки секс с друг.

Alpha, ж. 26 г.

44.   Ще споделя само за двама, :)Съпругът ми е на 59, при това след сърдечна операция от преди 7 години. Първите месеци след операцията "представянето" беше слабо, като за болен човек, но с течение на времето се възстанови. В момента правим секс регулярно, по 1 седмично, разбира се, не сме влюбени на по 25 години, но мога да Ви уверя, че и ерекцията и продължителността на секса са много по-добре, отколкото на много млади хора. Другият пример е на мой познат, интимен приятел на моя близка, така че знам всички подробности :) Той е на 63, разведен, справя се блестящо, така че всичко е въпрос не на възраст, а на кондиция и хормонално равновесие. Разпространеното мнение, че нито мъже, нито жени над 45-50 не ги бива за нищо, не е верно и е продукт на медиите, с определени медийни и рекламни цели. По отношение на жените горещо препоръчвам книгата "Животът започва след 40", автор Сузана Кубелка, изд Кибеа, 1999г. Пише ви жена на 53, желая Ви успехи в любовта!

45.   Аз съм на 23, а партньорът ми е на 50... Сексът е повече от задоволителен, никога не е имало засечки или кофти ситуации. Абсолютно във всеки един момент е фантастичен.

46.   Здравейте, аз съм 38 годишна жена-разведена. Имала съм след това доста сексуални връзки. Попаднах на работа в едно семейство, където мъжът ме пожела а той беше на 58 години. Когато жена му беше на работа го правехме почти през ден. Не мога да кажа че не е достигал ерекция. Пробвахме всички пози даже и анален секс, който му беше за пръв път. Това продължи цяла година докато не се случи непоправимото... хванаха ни на калъп и... това е

47.   46, и вероятно те изхвърлиха от работа, а и сигурно си в чужбина

48.   Аз съм мъж на 50 години. Разликата е че не мислим толкова за секс, колкото когато сме били на 20 или 30 години. Правя секс със жена си 2-3 пъти в седмицата и това ни е достатъчно. Жена ми (на 43) не мие омръзнала, напротив много я харесвам, обичам и желая. Има и други ценности в този живот освен секса.

49.   Какъв им е проблема на 50 годишните със секса? Сегашните 50 години се равняват на 35 отпреди. Та затова може да се каже същото и за секса им - ако живеят здравословно, не ПУШАТ, не ядат боклуци, нямат проблеми. Хората сега живеят по-дълго, по-добре и се хранят добре. Например шефът ми е на 52г. ходи по маратони и ме слага в малкия си джоб по енергия и общо здравословно състояние.

51.   Моят настоящ 56 годишен пич надмина по всякакви точки 45 годишния ми бивш! То за това е бивш, защото не му се получаваше както трябва. Всичко в леглото беше като на състезание. Блъскане, нескопосано чукане, бройки текове и.. не е интерсно така.
56- Не е сбръчкан, нито пие хапчета за ерекция. Напротив, свършва по два пъти в рамките на два часа, но и аз знам как да го стимулирам.
Общо казано: Идеалният секс, който ме пресушава максимално.

Тук има много обидени младежи. Не забравяйте, че и вие ще станете на 50 , и се радвайте ако успявате да намирате доста по-млади мацки за секс. Това ще значи, че не сте си изгубили годините назад в нескопосано чукане, блъскане и самодоказване!
Ж42

52.   Има истина, че младостта е арогантна, и аз съм минал през това:) За човек до 35 възрастта след 50 му се струва, че е време за завещание. На 47 или 50 Джордж Форман стана световен шампион по бокс, сега Майк Тайсън се връща на ринга, а Мая Плисецкая пълнеше залите по света даже след 50 годишна възраст, - който си мисли че е майтап, нека се пробва с една репетиция по балет. Според мен е въпрос на ген, начин на живот и хормони. Пълно е с млади хора, които физически са съсипани от застоял живот и лоша храна. Поколението на 50 годишните не знае какво е трева или друга дрога. Също- има мъже, на които трудностите на живота им влияят в леглото има и такива, на които - не. Но ми прави впечатление, че в залите за фитнес има доста повече мъже на средна възраст отколкото жени. Определено живота не свършва на 50, а вероятно и на 60, стига да искаш да живееш пълноценно. Вярно е, че тялото не е толкова естетично като в младостта, но така е с всичко на тоя свят. Колкото до увереността на младите мъже че са по-добри в секса - със сигурност има и такива, както има и доста мъже, които с опита си могат да са доста по - популярни независимо от годините. Мненията на жените тук го доказват...

53.   При всеки е различно разбира се. Мъжът ми се справя прилично, но съм много доволна от един стар приятел, с който се виждаме като идва в града. На 61 е, обаче всичко е както бяхме на 30. Ерекцията му е силна и няма проблеми. Само му падна издържливостта напоследък, но мисля че е заради това че вече има голям корем и той го задъхва. Мъжът ми е доста слаб и вече не му е чак като в началото ерекцията, но и това е нормално с възрастта.
Над 50 съм.

54.   За статистиката - аз съм на 54. С жена ми правим секс по 3-4 пъти седмично. Като сме на почивка - всеки ден. Обикновено правим по един тек за около час.

За да "успокоя" младежите - като бях на 20-30 можех повече, макар, че не виждам защо се засягат. Сигурно си мислят, че те няма да станат на нашите години. :)

56.   Абе, от тия охлюви на по 18-25, със сигурност 40-50 е за предпочитане. Идеята е в тестостеронът, а някои на 50 изглеждат по жизнени от 25. Няма да съмнявам, че са по-добри в леглото. За 50 годишна с 20, не знам, ама за 54 с 36 годишна дочух.

57.   На 55 години съм, живея сам, разведен съм.
За сега правя секс с две различни студентки, не се познават взаимно, при едната с презерватив, при другата без, през седмица с всяка, тоест сумарно 4 пъти в месеца, срещу пари или подпомагане, който както иска да го тълкува. Плащам, но за сметка на това правя секс с млади, красиви жени, без други ангажименти, отделно черпя ги щедро като са ми на гости марков алкохол, деликатеси, шоколадчета, плодове в изобилие, дребни подаръчета изненадки - важно е и вниманието и уважението към тях, нямам около себе си дърти, провиснали, злобни, заядливи, проскубани вълчици, мечки и свраки.
За сега този начин на живот ме устройва, без проблем правя секс 1 път в седмицата и то качествено с готини млади жени, не безразборно, а конкретно с тези две студентки. По всичко личи, че и двете страни са взаимно доволни.

58.   Хаха, това се нарича проституция номер 55, макар че ти го определяш едва ли не като постижение, пък и се хвалиш - ок. И така докога? Ще ти падне скоро на 6, 30 и тогава ще виеш от самота.

Една проскубана вълчица, която не иска чичаци на твоята възраст.

61.   Мнения 51-56 - напълно съм съгласна. Има мъже и над 50, които са жизнени и добри в леглото. Но мнение 57 пък е пример за комплексар - явно застаряващ чичо с шкембе, който може да бъде с някоя само ако й плаща за това. Ако изобщо му става, няма да е нищо в леглото.

Аз съм на 42 и мога спокойно да заявя, че има и мъже по 50-60, които са свестни любовници. Била съм доволна от такива, разбира се има и другата крайност.

62.   №57, трепач си-само че всеки нормален човек ще си помисли това, което мисля аз. Тия студентки са просто проститутки, които продават тялото си за пари. Сам си написал, че си плащаш-ако не плащаше тия двете няма и да се докоснат до теб, нали го разбираш, а щяха да се чукат с млади и готини типове. Само че като ти погледнах възрастта си мисля, че няма да е далеч времето когато ще се молиш някоя дърта, провиснала, злобна, заядлива, проскубана вълчица, мечка или сврака-това са твои думи, не мои- да ти изпере гащите, в които си се изпуснал, защото нали разбираш-износена простата и ред такива неща. Никой не е излъгал времето. И ти няма да можеш. Подиграваш се на жените, които са на твоята възраст-точно с това ме поздразни. Грозно е да се гавриш с някой себеподобен. В днешно време всичко се купува с пари, но знаем че най важното е невидимо за очите и не струва и стотинка-приятелство, любов, вярност. Замисли се над това.

1-50 от 56