Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията
Здравеите
ужас не ми става. С последната ми приятелка първите 3-4 пъти като правихме секс го направихме по 4 пъти за вечерта, после работата се влоши - 2 пъти и за третия не мога да го вдигна после 1 път и пак не го вдигнах. Сега ме е страх да отида с нея у нас дали ще мога да го вдигна изобщо

Коментари

2.   Почивка братче! :D

3.   Това не е проблем. На психологична основа е. Провери в аптеките за Cialis. Таблетките са по 10 и 20мг. Тия от 20 излизат по евтино защото се делят на две. Пийш половинката и си за 2 дена като тинейдйър. Даже много по добре. Опитай и ще видиш, а после сподели. Ето ти и линк към форума за това http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=18&t=7545

4.   Вдигах го и по 7 пъти на нощ, но не всяка. Ако си я подкарал всяка вечер, колко смяташ, че ще издържиш? И не се самопсихясвай, по-лошо ще стане, карай колкото можеш, бая мъже го вдигат по веднъж на месец, прочети повече из този форум.

5.   Случва се и на най-големите ебачи. Комплексирал си се. Не мисли за това, или пробвай с някоя грозна, на която не държиш толкова..

6.   И на мене ми се е случвало, колкото повече го мислиш по зле става, не мисли за това а се отдай. Може и странични фактори да ти пречат, проблеми в работата, стрес, или друго. Пробвай и другия вариант. Секс без да свършиш. Пробвай как е, примерно на 4 тека свършвай 2 пъти ;) успех

8.   И защо 1-2-3... пъти? С приятелката ми се чукаме докато ни е хубаво. Тя свършва понякога 2 пъти, но най-често по един, а аз 99% 1 път. Нямаме проблеми. Правим и орален и анален секс и ни е супер вече 8 години.