Споделена история от Секс и интимност

Никога не свършва - да не би да не може да има деца?
Здравейте! Ровейки се из всевъзможни профили, решихда се обърна и към вас ,защото знам че историите тук се четат от много хора.

От известно време съм с 1 мъж. Правили см около 20ина пъти секс, но никога не е свършвал..., а сме правили по часове-много ми е мил и не съм с него заради секса, но започва да ми прави впечатление... Супер секс правим ,но като го правим половин час казва айде да починем малко ама вече като сме много задъхани и после пак започваме.., а нали на мъжете целта им е да свършат./..тук какво става?? Да не би да не може да има деца... ни веднъж не е свършил, а правим страхотен секс... чакам вашите мнения
благодаря ви.

Коментари

1.   Чудно..., нали знаеш че е нужна сперма за да забременееш?

2.   Може да практикува ТАО любов. Това е китайско учение за секса според което мъжът трябва да се научи да не свършва а просто да прави любов така че на жената да и добре тя да свършва, а той да се чуства супер през цялото време дори и без да свършва. Това е трудно за постигане от мъжа но съм чувала че ако успее да го направи това е голямо постижение.
Но в твоя случай най добре е да питаш директно него дали има проблем и защо не иска (или не може) да свършва.

3.   Повечето жени се оплакават от преждевременно изпразване, ама и твоят човем може и да има проблем. Виж тези сайтове;
- http://www.urology-andrology.com/display.php?page=patient&id=2
- http://www.doctorbg.com/page.php?id=7843
- http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=17425.0;wap2
- http://bg-sexologia.info/novsmf/index.php?topic=777.0
Дано съм помогнал.

4.   MиЛичка, до сега не съм чувала за подобно нещо. Щом не може да изкара на вън тази сперма е логично да не може да има деца, но може и да се дължи на нещо, поговори с него, да иде на лекарр

5.   Веднага ти казвам!!Никави Тао и др глупости.Твоя човек просто има урологичен проблем, при който трудно се свършва даже невъзможно.И аз го имах казва се къс гем.При това положение кожата трудно отива назад и оная ти работа буквално изтръпва и не чувстваш нищо.Ако не дай си боже, жената е мн тясна или не много влажна направо си боли да ти кажа.Ама и аз си мислих така ,че е мн яко да клатя като животно и на жените да им е хубаво ама ми писна.От 17 год.правя секс, а едва след като го обрязах разбрах какво всъщност значи,др е пунта мара!Сега пак си правя секс ама поне усещам какво е!

6.   Kъм номер6-това значи че може да има деца -така ли?

7.   Защо изобщо четеш горните? Те са просто съмнителни докторчета от МОЛ-а.
Тъпотия. Глупави женички с коеф. на интелигентност малко над 10.

Аз по принцип на 5 часа секс, ако е за втори път седмично - никога не се изпразвам. Обикновенно, ако има въздържание - 3 или 4 дни може и да се изпразня след час. Но по 2 пъти седмично - никога не съм го правил, освен ръчно.

Мисля че човека ти е такъв като мен. Имам си една прекрасна дъщеря, чиито ръце и линии съвпадат с моите. Вяроно, на времето беше трудно да се роди - искаше въздържание и т.н., но всичко е наред. Никакъв урологичен проблем няма - горните са си идиоти. Може да е андрологичен - по-малко сперма произвежда, или повече мастурбира! Ако го направя ръчно - почти няма шанс да свърша до края на месеца! но пък иначе е уморително - няколко часа в ерекция! Случвало се е и да заспя от умора, без да намали ерекцията. Не се бой, само не си изтощавай човека. Ако искаш деца - не го правете по-често от 2 пъти седмична и за не повече от час.
Успех и не се бой :)

8.   Eх виле виле

9.   А бе вие наред ли сте бе, човека си пази силите, затова прави дълъг и готин секс, всеки мъж знае че още като свърши и моментално му се испарява желанието за секс. Явно и при твоя човек е така, за да го правите повече и по дълго. Все пак поговори с него.

10.   Номер 8 кой си хаха

11.   Ама номер 7, ти на колко си години бе?

12.   Mисля 4е номер 7 и номер 5 са доянакде прави може да е нещо от двете аз съм на 13 по4ти 14 и бързо се изхвърлям при манструбиуране естествено :) и много пъти ми минвва желанието
може би е така виж поговори с него може си милите 4е съм малък ама разбрах :)

13.   Моят приятел пие хапчета от онези с полета....Трудно свършва - от 20 пъти - 2 .

14.   Hомер 13-при него каква е причината>?

15.   Аз съм обрязан и се празня след яко препускане което е примерно 20-30 минути езда нонстоп... И то без презерватив! Ако сложа презерватив, е еба си фитнеса да хвърля сперма.

Жените които съм имал, предимно едвам са изтрайвали секса или се правят на полу-умрели щото аз съм 78-80 кила активно спортуващ а те миньончета. Имат сили за половин час буйстване и след това ги ползвам като секс кукли или секс ръкавички. Нямат сила да си повдигнат и главата даже! Взимам тублерон, мед, банани и вода за съживяване между сеансите.

Случвало ми се е като си бия чекия след това да не мога да се празня при секс с презерватив, нищо че марагона е от петък вечер до събота сутрин с почивки!

16.   А пък моят си отделя сперма всеки път. Правим секс нормално по 3-4 пъти на седмица.На 47 години е и е добър съпруг и баща. Не мога да си обясня вашият проблем освен като нещо което не е нормално. Има си лекари идете и се консултираите. Ние тук сме аматьори и едва ли ще дадем компетентно мнение.

17.   Охх хора, открих тази тема в google тъй като имам същия проблем. От два месеца съм с това момче и да супер секс,супер дълго време и за пръв път ми се случва само аз да свърша, а партньорът ми - не! Не ми се беше случвало до сега и започвам сериозно да се притеснявам, опитах да поговорим за това, но той ми казва, че е уморен, но въпреки това му е било хубаво, е да ама на мен не ми е хубаво така... сещате ли се? Притеснява ме това, че взима амфети, това дали не се отразява - не на дълговременния секс, а по-скоро на трудността му да свърши, не знам къде да търся причината? Надявам се да не е в мен, а много ми се иска и той да свърши!!!

18.   има гъбички

19.   И аз преди се празнех яко. Но в последно време (на 28 съм)ми е трудно по време на секс да свърша. За това когато видя, че вече мацката е готова го вадя и свършвам на ръчна или на свирка...
Според мен е нормално с напредване на възраста да става това по-трудно. Когато бяхме на на по 16-17 г. с едно барване на кура и всичко свършваше, но вече сме привикнали на всичко, а и не сме първа младост.

20.   19, ако на 28 не си първа младост, кога?
Мъжът ми е на 48 (двадесет години точно по-възрастен от „първа младост“) и го правим поне веднъж дневно, с кондом и си свършва човекът и то доста силно.
Вземи спри цигарите и алкохола, повече течности, повече висококачествено месо, плодове и зеленчуци. Отслабни, ако си пълен и се запиши на спорт. Излагаш се!

21.   Номер 20, правите секс с мъжа ти с кондом? ! Интересно...

Иначе мога да се съглася с 19, не знам дали 28 е първа младост или не, но със сигурност не е като на 15-16. Което не пречи да можеш по няколко пъти на ден, но просто не е както едно време!

22.   Аз имах такъв случай с един мъж. Много секс и никакво свършване. Нищо му нямаше, казваше просто, че свършва трудно и му е по-важно на мен да ми е добре. И така беше през цялата ни връзка, да е успял на десет пъти веднъж. Отдавна сме разделени, той си има семейство, тъй че...

23.   Струва ми се, че май не знаеш какво искаш : ?

24.   Здравей хубавице.
Тао любовта е древна наука. Така се случи, че повече от 20 години трябваше и аз да я изуча. Получих инфаркт и лекуващия ми лекар ми забрани категорично да не правя секс 6 месеца. Случайно ми попадна по онова време малката книжка, годината беше 1995. То казват, че случайни работи няма. Вземах си я от уличния пазар, по това време големите книжарници се затваряха и се появяваха буквално на тротоара в нов облик. Изучаването стана с помощта на съпругата ми. Усъвършенстването се получи в течение на години. Ако искам да имам деца не е проблем семеизпразването. Аз също вътрешно получавам огромно удоволствие, вземам силата на женския пол и това ме прави здрав и силен. Ще се радвам, ако съм Ви помогнал с моя коментар по Вашия случай.