Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм по време на сън
Здравейте! Искам да ви споделя нещо което ми се случва за втори път, и ми се струва доста странно.. и моля някой да каже дали му се е случвало и на какво се дължи :)) Та за начало да кажа момиче на 18 години съм.. водя полов живот от 1 година... удоволствие от секса изпитвам ако е доста бавен и въпреки, че не се усещам свършвам адски много което пък се харесва доста на приятеля ми.. От друга страна никога не съм изпитвала нещо по голямо като удоволствие независимо от темпото.. Та наскоро сънувах как правя секс с едно момче ( не виждано, нито съм го харесвала нито нищо) и изпитах страшно удоволствие.. нещо което не ми се беше случвало до сега.. толкова ми стана хубаво, че дори се събудих и се бутнах цялата горях беше ми страхотно все едно до преди малко съм го правила наистина и не съм го сънувала.. тази нощ пак се случи същото но с друг мъж.. и реших да споделя тук да видя дали има някой с същите мокри сънища :)))))

Коментари

1.   На 16 съм.. и на мен също ми се случва доста често.. и е голямо удоволствието ;д.. мисля че не е странно и на всеки се случва ;д

2.   Здравей, :) на мен ми се е случвало много пъти да сънувам, че правя страхотен секс и след като се събудя да съм много възбудена... но само веднъж ми се е случвало да получа оргазъм на сън и беше страхотно... дори ми се стори, че на сън е много по-силно и въздействащо. Не се тревожи това е нещо нормално и ням причина да се притесняваш, а по-скоро се наслаждавай :) ти нямаш много голям опит, така че вероятно чрез сънищата ти тялото и психиката ти се настройват към сексуалния живот. За много хора сънищата не са от значение, но повярвай ми, те имат огромна роля, те помагат на личността да съзрее... желая ти весели празници и много любов :)

3.   Аз бих ти препоръчал да помиришеш течността... зада се увериш какво точно е..

7.   Ясно, ясно още един индивид който не е чел книги или поне уикипедия.... Успех по нататък!

8.   аз съм мъж и на мене ми се е случвало да сънувам че правя секс с друга жена, а ми се е случвало дори да свърша на сън преживяването е хубаво но и ужасно измамно, но какво да се прави човек не може да си контролира сънищата след два три дни започва да избледнява преживяното или поне при мен е така

9.   Аз съм момче и също ми се случва понякога.

10.   И на мен ми се е случвало :) Момиче 17г.

11.   И на мен ми се е случвало :) Момиче 17г.

12.   Аз съм имала мокри сънища само 2 пъти :(

13.   с 2 думи: мокри сънища

15.   ще следя стана ми интересно :)