Споделена история от Секс и интимност

Имам един фетиш
Здравейте, аз съм на 29г. и съм силно увлечена по писсинг (но не точно в тази му форма на общо приетото понятие). От както съм сексуално активна (16г.) , разкрепостения секс ме е привличал. Например, винаги ми е харесвало да го правя на пълен мехур (наливах се и дебнех, тайно моментите в, който ми се пишка много) . Един ден прибирайки се към вкъщи, много ми се ходеше (по малка нужда) едва издаржах, чуствах как е наръба. Бързайки да отключа, усетих как се изпуснах малко, затворих вратата и ме обзе, непреодолимо желание да се облекча, преди да вляза в тоалетната. Вече усещах, как бавно ме затопля, мокрейки се все повече, докоснах дънки си и, всичко се размаза от възбуда. Странно , извратено или не, на мен ми харесва, а пък и нали, всеки има право на гледна точко и лично мнение. :)

Коментари

101-132 от 132

170.   Aз бях писaл преди време тук. Рaдвa ме, че имa все по-нови и по-нови хорa! Имa ли някaкъв шaнс дa си нaпрaвим групa някъде?

171.   Здравейте, аз съм мъж на 26 години и имам същият фетиш. Обичам когато някоя дама се изпишка в устата ми, по тялото или само да я гледам. При желание искате ли да си направим скрита група в фейса или някъде другаде ?

173.   От 14, 16, 151, 161, 165, 168 (пиша си номерата на всички коментари, за да им е по-лесно на останалите ако искат да намерят хронологията на написаното от мен по-бързо). Хубаво е, че в рамките на 2-3 месеца тази тема се посъбуди малко и е коментирана както от мъже, така и от жени. Очевидно все пак някакъв процент от тук коментиращите заявяват, че искат да се направи група, а може би ако се направи такава, ще се включат и други, които също четат тук и одобряват идеята но просто не коментират. Аз съм "за", създаването на такава група, обаче предлагам да не е във Facebook, а във vk. com (за тези които не знаят, предишното име на този сайт беше "вконтакте. ru" - най-популярната социална мрежа в Русия). Предлагам именно там, понеже сайта предлага доста повече свобода отколкото фейсбук, пък и има не малък брой групи и потребители с този фетиш :)

174.   Аз съм от коментар 171 . Ако имаш време и възможност направи я и аз ще се регистрирам там и ще влезна. Ако направиш името на групата или дай линк за там готов съм да се присъединя. Приятна вечер на всички и успехи в любимия ни фетиш

179.   Аз съм от коментар 171 и 174. Май нещо западна всичко или просто никой няма време да направи групата. Приятен ден на всички

180.   Нищо не ме възбужда повече от мъж, който, въпреки че е на публично място го вади и пишка. Веднъж започнал, не може да спре. Веднъжгледах как един опикава някаква стена. За повече от минута не беше се изпикал. Искам да излее това в мен.

192.   Поздравления за авторката че се е пристрашила да сподели какво я възбужда, и какво харесва, надявам се да ни сподели има ли още подобни изживявания. Иначе аз от известно време съм доста заинтригуван от тоя вид фетиш, имах смелостта да го кажа и на жената в живота ми, но като че ли не беше особенно заинтересувана-така си мислих само. На последната ни годишнина беше организирала да си направим една екскурзия с 2 дни преспиване. Отседнахме в един хотел който имаше и басейн, беше доста горещо но въпреки това нямаше много хора, още като пристигнахме и само си оставихме багажа, взехме по една кърпа и отидохме да се поразхладим. Имаше около 5-6 човека в басейна, една двойка някаде на около 25-30години които се натискаха от време на време. Може би след около 10 мин в басейна жена ми ме придърпа и започна да ме целува, обкрачи ме и ми прошепна на ухото че иска да я докосвам по интимните и места, каза ми че има и изненада за мене но няма да ми я каже още. Аз бях мн. настоятелен и тя ми прошепна да си сложа раката долу до пусито и, осещах я колко е разгонена и още повече я желаех, ръката ми усърдно я стимолираше, и тя ми прошепна да се спра за малко и изведнъж усетих как около пръстите ми всичко се стопли, чисто и просто тя пикаеше, вече нямах търпение да останем само сами в хотелската стая, но тя каза че много бързам и има още изненади за мен. Качихме се в стаята и тя ми каза че е разбрала че тоя фетиш ме възбужда и че ще направи каквото искам докато сме тук. Вечерта излязохме да се поразходим, да хапнем и да се почерпим, забелязах я че си убу само един къс клин и нагоре беше само по потник, седнахме в първия ресторант тя си поръча бира и за бързо изпи 2 бири, каза че и се пикае и че иска да ида с нея в тоалетната, аз разбира се това и чаках веднага я придружих, изчакахме да няма никой и тя ме дръпна с нея, веднага си събу клина, остана само по прашки, разкрачи се и започна да пикае както си е с прашките-през тях, попита ме дали ми харесва и си убу клина отново, получи се едно малко мокро петно но само ние знаехме от какво е. Бях възбуден до краен предел и мислих какво ще я правя когато се приберем в стаята, а тя ми каза че това го прави само заради мен защото ме обича и защото е искала да го пробва, като се прибирахме към хотела я видях че и се пикае отново, но само се надявах какво ще направи, щом се качихме в асансьора тя каза само "най сетне" и се напика както беше вътре в асансьора. После в хотела правих най страхотния секс с най желаната от мен жена.

193.   Всичко започна някакси случайно,прибирах се от работа и в последния момент видях че едно красиво момиче чака на стоп на един от изходите на града,без особенно да се замисля спрях и тя се качи в колата,денят беше може би най горещия от началото на лятото и тя беше облечена доста оскъдно ,изглеждаше секси в тоя момент ми звънна телефона,беше жена ми казах и че тъкмо излизам от града и имам някаде около 2 часа път докато се прибера.Тя веднага ме заговори до къде пътувам и се оказа че и двамата сме за София,запали цигара и с въздишка на облекчение каза че най накрая е приключила,аз полюбопитствах какво е приключило и тя каза че е приключила връзката и с гаджето и,от дума на дума ми каза че се е скарала с гаджето си заради това че не държи на нея и че не я слага на първо място,писнало и е и си е тръгнала.Аз на свой ред и казах че едно момиче като нея не заслужава такова отношение,а тя някак си спонтанно ми каза дали бих искал да спрем някаде да пийнем по нещо преди да се приберем.Споменах и че преди малко съм говорил по телефона с жена ми и съм и казал че до 2 часа ще се прибера,а тя каза че ако искам да не се прибера винаги мога да измисля нещо,без да се замислям се обадих на жена ми и и казах че току що шефа ми се е обадил и трябва да се връщам и нз.кога ще си дойда.В този момент видях как момичето някак грейна,почувства се може би важна в тоя момент.Казваше се Цветелина беше на 21 год.висока беше някаде около 160см може би около 70кг,всяка извивка на тялото и си личеше,клинът и се беше впил дълбоко в пусито и личеше си че под белия си клин е с черни прашки,всичко издаваше че е жадна за секс,зърната и бяха настръхнали под плътно прилепналата тениска.Цвети каза че би искала да се поразходим някаде ако не държа да спирам за кафе,хем да можела да се испикае някаде,аз спрях в една гориста местност и слязохме казах и че не виждам никой и ще може да се испикае а аз ще вляза в колата и няма да я притеснявам,Цвети се облегна на мене все едно и бях някакъв защитник и ми каза че няма нужда да влизам в колата,че не се притеснява от мене и че иска да не я пускам както я бях прегърнал,целунах я и с цялото си тяло я пожелах,беше млада,секси и красива,в тоя момент беше само моя.Пусна ръцете ми и си свали бялото клинче клекна и ме погледна с влажен поглед аз също клекнах с нея и Цвети каза че ще се испишка,чух специфичния шум на шуртящата и урина а след миг осетих и мирисът и отново я целунах и и казах че искам да стане права,тя за миг спря да пишка и се изправи каза ми че ако е права ще си намокри клина а аз и казах че това не ме притеснява,Цвети каза че и нея не я притеснява и докато се целувахме осетих как топлата и пикня се стича по краката ми,като се испишка напълно си вдигна клинчето което беше мокро сега много отчетливо си личеше че е с черни прашки,клинчето още повече се впиваше в пусто и,но ние бяхме истински възбудени и всичко това ме привличаше още повече.

194.   От 173 : Ако съдя по правописните грвшки и начинът на писане, то последните два коментара са писани от един и същи човек, което лично за мен е достатъчно да разбера, че са измислица.

196.   Има ли наистина момичета които го искат това щото не ми се вярва

197.   До #196 Със сигурност има жени на които им харесват подобни неща, незнам дали точно да се напикае в гащите но подобни близки фетиши биха се харесали. Имах една бройка която много се кефеше когато я чукам да пикае. Случвало се е да ми се моли да го направи, в смисъл дали няма да съм против, така че има такива жени но не си попадал, желая ти да срещнеш

199.   Здравейте, осъществи ли се това със създаването на група някъде, какво стана? Някой успя ли да направи нещо? . Поздрави

202.   Жена ми винаги е имала един фетиш, да прави секс сред природата, ней-често в гора. Не го иска често, 2-3 пъти в годината. Вече наближава 50 г. и все още е така. Като мина 35 г. малко се промени. От тогава започна да иска анален секс сред природата. Не беше изненада за мен, защото по това време и в къщи наблегна на аналния секс. Правили сме го в 5 наши планини и в една гора във Франция.

203.   И аз си падам по това, хареса ми да гледам как се напикават момичета, много ме възбужда! Имам съм възможността да го пробвам с момиче, но само веднъж- за жалос!

204.   Когато бях ученичка някъде 15-16г всяко лято нашите ме пращаха на село за по месец, все още не бях правила секс но много ми се искаше. Един ден по обед се прибирах към къщата и много ми се пикаеше, едва успях да влезна без да направя белята и вече спокойна че няма да се изложа а и да ме види някой се отпуснах и се испиках, бях с клин, целия беше подгизнал, незнам какво ми стана и какво съм си мислела тогава но останах така няколко часа, бях сама и нямаше кой да ме види, просто ми харесваше да съм мокра.
Докато бях на село това нещо го направх няколко пъти и всеки път се възбуждах неимоверно много, винаги бях с въпросния клин и винаги чаках да изсъхне на мене преди да го сваля. От тогава мина доста време бях сменила доста гаджета но на никой не се осмелих да кажа за това мое влечение. Сега вече съм омъжена, имаме дете но все още като се сетя и ме обзема възбуда, наскоро си говорихме с мъжъ ми какво най перверзно сме правили, каза че веднъж си е правил чекия докато е гледал филм в киното, престраших се и му казах че няколко пъти съм пишкала докато съм с клинче и така е изсъхвало на мен, веднага поиска да му го покажа но не можахме да изчакаме да изсъхне, правихме страхотен секс, от тогава няколко пъти го правим, сега ме навива още докато го няма в нас да се испишкам и така да стоя докато се върне от работа за да може да изсъхне на мен

206.   Жена на 43 г. съм, семейна. И мен ме възбужда пишкането, най-често в комбинация с анален секс.

207.   204 Браво, че си се престрашила да кажеш на мъжа си и сега правите това което ти харесва! Малко жени си признават за такъв вид фетиш!

210.   206 казваш че си семейна и те възбужда пишкането, а правиш ли го заедно с мъжът ти и ако е да той как реагира, на него харесва ли му, къде го правите, само ти ли пишкаш или го правите взаимно

211.   Мъж на 38 съм. Харесвам пишкането във всичките му форми, особено ако дамата си пада по взаимното пишкане - по гениталите, краката, лицето, в устата също. Няма по-възбуждащо нещо от жена, която обича да се напишква, или да пикае свободно по време на секс, или пък просто за игра

213.   Авторке, сигурно вече си семейна, разкажи как ти се разви живота от както пусна темата!

214.   Здравейте не всички! Някой знае ли място, където може да се комуникира с повече хора който харесват този фетиш?

217.   Ако аналния секс е фетиш, значи жена фетишистка.

220.   Моя фетиш е да лижа...
Откакто водя полов живот, това ми е най, най-хубавото в секса.
Повече от свирки, повече от проникването, дали отпред, дали отзад...
Когато съм попадал на жени, които обичат да ги лижат... съм бил на седмото небе...
Лошото е че, жена ми не е от тях... но пълно щастие няма...
Компенсирам, с различни любовници през годините и ги лижа с огромен кеф и за мен и за тях....

221.   Ние също практикуваме писинг. Всичко започна като експеримент за отслабване. След сутрешното уриниране изпивам всичко, което изпишка през целия ден. За месец свалих около 10 кг, но и установих, че това много ме възбужда.

222.   Семеен. Моя фетиш е да забърша жена след като се е изпишкала. Макар, че не ми е ясно. От доло на горе или от клитора към ануса.

223.   Няколко пъти съм забърсвал жена ми след като е пикала и е много яко и възбуждащо

224.   Мене пък ме възбужда когато гледам жена да се напикава…

226.   Няколко пъти съм присъствал когато жена пикае и възбудата ми е наистина голяма, възбуждащо е да виждаш как урината излиза от най интимното място на жена а после следва старателно избърсване докато съм само на няколко сантиметра от нея

229.   Здравейте, аз също харесвам писинг, но под малко по различна форма… Харесвм напикаване, примерно жената да се напишка по време на любовната игра, но без да сваля например панталона си. Има ли жени който си падат по това? Ще ми е интересно да се запозная с повече хора кпйто харесват това.

230.   До 229 номер
Мъж съм и също се възбуждам от подобни неща, може би от всичко свързано със писинг или женско пикане, имал съм няколко подобни случки с едно бивше гадже което знаеше че ме възбуждат подобни неща и понякога правеше нещо от сорта, в самото начало се срамуваше но в последствие го правеше без особени скруполи къде и как го прави

231.   Незнам дали е извратено или не е ама имах едно гадже който веднъж като си тръгваше след като ме изпрати до нас поиска да му оставя прашките си, така щял да си мисли постоянно за мен, първия път като ми го каза помислих че се базика но няколко дни след това пак поиска да му ги дам, тъй като си бяхме вече доста близки му ги дадох а на другия ден като се видяхме отново той ми ги върна, така минаха няколко дни и той отново ме попита ще му дам ли отново гащичките си, казах му че ще си помисля но знаех че ще му ги дам, тогава той продължи с искането и каза че иска да отида до тоалетната и да се испишкам през тях и така да му ги дам, веднага се исчервих и му казах че няма начин но той настояваше, накрая склоних и го направих, бях с пола и не беше трудно, дадох му ги и си тръгнах веднага, нямаше и час след като се разделихме ми се обади и ми каза че много ме обича и че това е бил най хубавия подарък който съм му правили до сега, на другия ден се видяхме и каза че ухаели прекрасно и ще ги задържи за него, варианта да ми ги даде бил само ако отново му ги върна но мокрички

234.   Аз пък имам фетиш към обувки на високи токчета, както и към женски крака/стъпала. Много бих искал да имам приятелка, която си пада по подобни нещица - да й ближа краката (особено пръстите - lick toes) и т. н. М34

101-132 от 132