Споделена история от Секс и интимност

Градивна тройка, която спаси брака ни!
Здравейте, имам страхотна сапруга, жинени сме от 9 години. В началото секса беше страхотен, после дойдоха децата, смяна на работа, около всичко много стрес и постепенно започнахме да го правим много рядко, а и нямахме особено желание. Брака ни беше застрашен. Във всичко не сме спирали да се обичаме и да си споделяме абсолютно всичко.
Веднъж тя сподели с мен, че когато някой мъж флиртува с нея на работа (длъжността й изисква да се среща с доста хора през деня) на нея й става хубаво и се възбужда, но и е гузно, че с мен не е така. Тогава и признах, че от доста време си мисля, че трябва да пробваме тройка и сега е момента. Тя отначало се смути, но след няколко дни ми каза "защо пък не". И двамата се сетихме за един общ приятел, който никога не е криел, че я харесва много. Разбрахме се тя да го покани на кафе.
Той дойде и отново в негов стил започна с подмятанията към жена ми. Аз му казах като е толкова навит да я изчукаме двамата, сега. Той блокира, дойде му като гръм. Жена ми обаче каза че е навита. И така онзи следобед правихме първата си тройка. Тя духа на двама ни, после приятеля ни застана зад нея и й го вкаря на задна, изредихме различни варианти. Накрая аз свърших в нея, а той й се изпразни в устата.
Следващите дни правихме невероятен секс, все едно сега се бяхме запознали. Още няколко пъти викахме нашия човек и всеки следващ път беше все по хубаво. Последния път тя поиска да се изпразним и двамата в нея, а после и в устата й и да го глътне. Сега сме повече от щастливи, правим невероятен секс, а като усетим, че ни доскучава ползваме жокер "обади се на приятел"!
Препоръчвам на всички които имат проблеми със секса с брачния партньор да пробват нещо ново, свежо, разнообразно и разтърстващо! В нашия случай беше тройка с друг мъж!

Коментари

51-98 от 98

69.   Номер 67, ние пък с моя съпруг имаме точно обратната задача. С мъжете за тройка нямаме никакъв проблем. "Преговорите" задължително ги водя аз. Просто в прав текст казвам на някое старо гадже, с което сме имали закачка преди сто години, че с мъжа ми практикуваме суинг и ако иска, да се присъедини. 90% се присъединяват. Но се оказа, че е трудно да се привлече към нашите лудории жена. Една част имат скруполи (не мога и да си помисля да поканя моя приятелка, защото ще се ужаси; един вид: как така ще легна с мъжа ти! ), а другата част са си откровени проститутки, което нас не ни привлича. Жалко, че не можем да направим връзка с вас през този сайт, защото със съпруга ми сме се убедили, че най-добрите такива контакти стават именно между две двойки. В тази конфигурация са възможни всякакви варианти, а и хората се чувстват уверено, защото всеки е с партньора си, без значение какво ще се случи в леглото. Поддържаме връзка с няколко такива семейства. Пазете се обаче, от сайтове за запознанства на двойки или поне пипайте много внимателно там. Попадали сме на какви ли не случаи - от хора, които поставят условие да им напълниш хладилника до явни психопати.

70.   Здравейте,
аз съм номер 64.
И аз винаги съм се чудел как ще намерим трети ако жена ми случаааайно се навие. Според мен въобще не е лесно да се намери подходящия мъж да тройка. Според мен е по-важно да е познат, защото има всякакви хора и не се знае на какви ще попаднеш ако е непознат. А и не виждам какво толкова ще се изложите ако предложите на ваш познат. Ако откаже, едва ли ще тръгне да разказва наляво и надясно колко сте разкрепостени :).
Ралица, пожелавам ви успех. Хубаво е, че и двамата мислите в една посока :)

71.   Аз съм номер 67, Ралица...
благодаря за съветите. За друга жена не сме мислили... аз не си падам никак би, не съм привлечена от идеята да правя каквото и да било с друга жена, пробвала съм, не ми допадна, друго си е с два едновременно, в студентските години много такива лудории е имало еххх. За друга двойка може, но ако просто мъжете ни редуват с другата жена, така и за моя ще има разнообразие, но няма да е това с многото варианти както казва номер69.
Това със старото гадже май дава най-големи шансове. По сайтове не искаме да пробваме, имам приятелки които са доста разочаровани от такива срещи с разни некоректни индивиди.
Мъжа ми и той вече дава зор да го направим и казва, че ако му хареса ще го правим често, за което никак нямам против хихихи

72.   От Автора...
Ралица, наистина е най лесно да убедите за тройка старо гадже или мъж, който флиртува с теб и знаеш, че на драго сърце би те изчукал. При нас се получи второто и досега си остава основния човек, с който правим това, границите са абсолютно паднали, познаваме се идеално и наистина правим всичко с/на жена ми. Действай уверено и зарадвай вече мъжа ти, особено ако обичаш анален, тройка с мъж ще ти донесе много "фън".
Номер 69, защо да е трудна връзката, от къде сте, ние си държим на тройката а мъж, но не бихме отказали и малко разнообразие ;)

73.   Номер 72, как да направим комуникацията, като сайтът е анонимен? 69 съм (ама че символика, а!) Тук няма да ни позволят размяна на телефони или електронни пощи. Иначе, съпругът ми е на 37 години, красив брюнет, аз съм широко скроен човек и съм сигурна, че ще си допаднем. От София сме. През лятото живеем в чудесна извънградска къща на 10 минути с кола от тук с приказна градина и с удоволствие приемаме гости. Въпросът е как да установим комуникация. Ако оставя е-мейл, администраторите ще го изтрият или въобще няма да публикуват поста ми. Давайте идеи с жена ти! Или пък да се помолим мноооооооооого на добрите администратори, да ни позволят поне размяна на координати във Фейсбук.

74.   Моята жена си я чукам само аз и си я гледам само аз, а другите точат лиги. Има едни маймуни дето се чешат с всеки. Деца с деца, стари с деца, от един пол, една маймунка яде, другата я чеше, абе голямо чесане ставА.

75.   Евала на автора, дано всичко е още така, даже ти желая да е по-добре. Само се пазете заради някакви други странични неща да не изгубите и този бонус, който имате с тройките. С бившата ми жена правихме групов секс и преди да се оженим, и след това, и така 8 години, пробвали сме всякакви варианти, само спряхме първите и последните месеци на двете бремености и първите след ражданията. На нея най й допадаше с двама мъже, на мен всичко хаха... и с две двойки сме били за един weekend, беше страхотно. Неспиращите имотни, парични и какви ли не интриги на родилите й и брат й ни вкараха в големи схеми, което доведе и до. скандали пред децата и. тн. Най накрая само като правихме секс не се карахме.
Сега отново си участвам в такива изпълнения, пак е яко, но вече съм в ролята на третия... друго си е обаче да си с половинката си!
Номер 73... това с къщата извън града ми е много познато, да не сте били вие третата двойка в лудия weekend? Шегувам се:) Хихихи. Хубаво е да видя че има и други съвестни разкрепостени хора открили "топлата вода"
Ралица, действай смело, хващай някой дето те сваля на работа, няма да откаже да те чука, било то и с мъжа ти в тройка. Не се занимавай със сайтове, пробвали сме, изгубено време, от 1000 един става!

76.   Автора, Ралица и №69 сте много готини хора, браво на вас. Аз съм семеен с 2 деца /без брак сме вече 13г. / и сме набори-на 34г. сме и двамата вишисти. Аз мога да кажа, че вие тримата сте от моята кръвна група, но за жалост моето момиче не си пада по нищо нестандартно в секса. На мен не ми е скучен секса с нея, дори напротив, но съм обсебен от идеята за новости като тройка например.... Естествено моята идея е да с жена, с мъж не мога да преценя дали ще ми е ок, по скоро не, но с две жени... или аз да бъда трети, определено това мноооого ми допада и си е блян за мен....

77.   Номер 69, ами дайте да продължим с подсказки те, ние пък сме по близо до морето, но обичаме да пътуваме и да посрещаме гости също, особено такива палави като вас. Тя е на 33 аз на 36. Телефона или email наистина ли ще го изтрият...
Номер 75, и при нас жена ми обича най много с двама, просто има място за всеки хахаха. Да разбираме ли, че ти продължаваш с тези палавщини и си отворен за нови запознанства?
Ралица, какво стана, правихте ли тройката, хареса ли ви?

78.   Номер 77, пак съм 69. Ето още една подсказка. Аз съм журналистка в национален всекидневник, която отглежда стотици сортове рози в градината си. Т. е. признаците за търсене са "вестник", "градина", "рози". Малкото ми име е Милена. Ха, дано се открием!

79.   Здравейте, аз съм Ралица.
Авторе, не сме правили още тройка, незнам мъжа ми иска или не иска в крайна сметка. Преди 10тина дни съвсем умишлено се видях уж случайно със старо гадже, заговорихме се за преди, даже се понатискахме малко и му казах, че с мъжа ми искаме да пробваме тройка... той веднага каза че е насреща. И се прибирам вкъщи, моя вкиснат, казах му че съм намерила бившо гадже за нашата идея, а той взе да мърмори и да нарежда, пита ме да не съм го изчукала... ужас. Уж искаше, а пък сега не искал със старо гадже да е. Някой от работа да съм хванела... аз не искам кой да е. Това е за сега :(... трудна работа.
А вие тук сте го обърнали на сайт за запознанства май хихихихи... и аз да взема да се включа, номер 69 много ме кефите... и ви тръгна името с този номер :D
И номера 75 и 76, благодаря ви... а май 75 ще се окаже прав с последното напътствие :)
И аз да дам жокери.... от града на стоте войводи съм, мед. сестра

80.   Здравейте! Прочетох всички коментари и това което ме накара да напиша и аз коментар, е че тези които нападат човека че не било редно и така нататък. Е много голями разбирачи сте бе! Ще ви кажа за мен и знам че същите тези които нападат автора, естествено ще нападат и мен, не за друго, а защото никога не са правили тройка или групов и си мислят че тези мъже които гледат как жена му опъва някой пред тях, са рогоносци и тъпаци! Е не е така, а напротив. Аз съм на 41 години, не съм Българин, а живея в България от 13 години. Бях женен за българка и нещата не вървяха и докато все още нямахме деца реших да се разделим за да не се мъчим и двамата. След развода, останах да живея тук в София, където съм и до ден днес! Та, колкото и да ги е яд тези “голямите разбирачи тук” които пишат тук, ще им кажа че правих тройка с две семейства и че спаднал ми е 15-16см, а надървен, 21-22см. Какво искам да кажа за тройките... ето как се случи при мен. Направих си няколко снимки и написах обява в един сайт че искам да опитам тройка със семейство. Първоначално много се бях ядосал, защото едните които ми се обаждаха, бяха педераси, другите бяха чекиджии, защото ме питаха как съм щял да чукам жена му, а той в същото време го усещам че си прави чекии. Един ден, звъни ми телефона и вдигам, а отсреща мъжки глас и човека малко притеснен ми казва че се обажда във връзка с обявата. Веднага го усетих че е много интелигентен мъж и това ми хареса - какво разбрах след това.. че тройки, правят само интелигентни хора, а тъпаците мъже, които са против това да чука някой жена им и проповядват морал, точно на тези мъже, жените им ги ебат яко и те не го знаят това, а осъждат тук един човек, който е решил да сподели какво се е случило. Знаете ли, когато се видяхме първия път с това семейство за което казах че мъжа ми се обади... Поканих ги на гости при мен и те дойдоха. Седяхме си, говорихме си, сипах по нещо за пиене и мъжа си го каза директно, а това е: ИСКАМ ЖЕНА МИ, ДА Е ДОВОЛНА И МЕН ТОВА МЕ ВЪЗБУЖДА И ЗНАМ ЧЕ АКО НЕ ТИ, НЯКОИ ДРУГИ ЩЕ Я ЧУКАТ, А ТЯ ЩЕ СЕ КРИЕ И АКО Я ХВАНА, ЩЕ СЕ РАЗДЕЛИМ. ЗАТОВА ИСКАМ ДА ВИДЯ КАК Я ЧУКАШ И ТИ СЕ ОБАДИХ НА ТЕБ, ЗАЩОТО НА СНИМКИТЕ ВИДЯХ ЧЕ ТИ Е МНОГО ГОЛЯМ И ТОВА ЩЕ МЕ ВЪЗБУДИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ.. тук трябва да ви кажа мили мои разбирачи, че за да решат мъж и жена да правят тройка, те трябва да си имат доверие един на друг, на 100%! А тези които са против това нещо, някой да чука жена му, са егоисти и искат да изчукат някоя жена, но никой да не ебе тяхната, а щом са такива това означава че тези мъже и за секс не стават, понеже са егоисти и в секса за тях е важно те да свършат, а жената дали е свършила или не, все тая им е. Та, да се върна на тройката. Попита ме мъжа от това семейство: БИ ЛИ ГО ИЗВАДИЛ ДА ГО ВИДИМ? Казах им че няма проблем, но все още не ми е надървен, а той каза: НЯМА ПРОБЛЕМ. Извадих си кура и той каза на жена му: Е ТОВА Е КУР! а тя се усмихна и каза: ГОЛЯМ Е НАИСТИНА. Няма да влизам в подробности как съм я чукал и подобно, но държа да ви кажа, че това семейство след това се промени на много по-хубаво, защото паднаха им задържките, между тях се роди отново тръпка все едно са гаджета и до ден днес те са щастливи и понеже не са от София, виждаме се рядко с тях, 1 път в месеца, но те и двамата казват че че чувстват все едно са гаджета и си личи че има любов между тях. Тази жена, определено няма да ходи и да изневерява на мъжа си, а на разбирачите тук, жените им ги ебат докато са на работа, докато уж жена му е при приятелка и така нататък. Искам да ви кажа, тройките са за интелигентни хора, а не за тъпаци каквито са повече тук. С другото семейство правихме тройка само един път, понеже те тогава бяха тук в България, а иначе живеят в Австрия и не съм ги виждал за да знам как е при тях, но с това семейство с което се виждаме, мога да ви кажа че тройката много им помага. Станахме приятели и ти много близки. Сигурно ще си кажете: ХАЙДЕ АКО ТИ ИМАШ ЖЕНА, ДАЙ ДА Я ЧУКА НЯКОЙ ПРЕД ТЕБ! защо да не дам, стига да го поиска! По-добре ли е, да се ебе зад гърба ми, а така или не, един мъж, или една жена, все някога ще го направи с някой друг, така че.... приемете този факт и се радвайте на такъв вид секс, защото тива наистина ще ви промени.

81.   Здравейте,
Аз съм номер 64 и 70
Ралица, според мен съпругът ти не е готов за такава тройка и ще имате проблеми ако го направите. Аз бих се зарадвал ако жена ми ми каже, че е обсъждала с някой такова нещо и че са го подготвили :). Мисля, съпругът ти ревнува и трябва да бъдеш внимателна.
Пожелавам ви успех.

82.   Аз съм 69 и искам да предупредя ентусиастите и за един друг проблем, с който в драстичен вид се сблъскахме със съпруга ми буквално онзи ден. Преди няколко месеца с нас се свързва някакъв момък, който изявява желание заедно с приятелката си да завържат по-интимно познанство с нас. Малко ни смути възрастта им - момчето на 30, девойката - на 25, а пък ние и двамата - около 40-е, но си викаме: хайде, нека се видим, те сами са ни избрали. И така, каним ние двойката на наш терен. В последния момент момчето се обажда и съобщава, че приятелката му се е отказала от идеята и няма да дойдат. Хубаво, казваме ние, и забравяме за случката. Момъкът обаче продължава с обажданията и кореспонденцията с мен. Предложи ми да се видим само двамата, което аз отказах чрез обстойна лекция за това що е то суинг и какви са правилата. Накрая кандидат-суингърът развя бялото знаме и го удари на молба: аз, вика, искам дори само ей така да ви погледам как правите любов, ако не ми позволите да се включа, въпреки че много искам да участвам и аз. Накрая мъжът ми вдигна ръце и рече: покани го пак тоз мушморок да видим какъв му е проблемът, че е чак толкова напорист! Каним го. Приготвям аз напитки, ордьоври, торта, обличам семпла рокля, перлено колие и т.н. Момъкът пристига в уречения час. Гледаме го: хубав мъж, обаче място не може да си намери от притеснение; срам го е да ме погледне в очите. А моят мъж се старае да разчупи леда и да се представи като домакин, обаче, каквато и тема да подхване, гостенинът гледа в пода и отговаря едносрично. Аз също опитвам всякакви провокации - случайни докосвания по ръката, бедрото, рамото, запалих свещи и намалих осветлението, пуснах романтична музика - нищо, освен неловко мълчание! По средата на вечерта и на двамата със съпруга ми взе да ни писва. "Абе, момче, ти тази жена тук харесваш ли я?" - директно попита мъжът ми. Онзи кимна. "Ами пипни я, де! Погледни я, питай я нещо, направи й комплимент". Мълчание. И оттук насетне диалогът доби комичен вид:
- Що дойде ти, бре, брат ми?
- Ами секс да правя.
- Е, хайде прави! Искаш ли даже аз да ида в другата стая?
- Не.
- Какво искаш? Кажи! Моля ти се!
- Не знам. Много ми е трудно.
- Миличка, стани и ела тук момчето да ти свали роклята, белким се отпусне. Хайде, бре, мой човек, ето това тук е цип, дърпа се... Милена, съдействай на момчето, де...
Гостенинът се черви и не смее да ме пипне с пръст, аз се въздържам да не прихна, мъжът ми се нервира, че цяла вечер навива някакъв пън за нещо, което е в мокрите сънища на всичките му познати и цялата ситуация е безумна. Няколко пъти преработихме в движение сценария - смених роклята с друга без бельо под нея, мъжът ми се съблече гол да даде тон за песен и съблече и мен. Ние голи, а на тениската на момчето избили петна от студена пот от притеснение. А когато с мъжа ми започнахме да се натискаме, гостенинът със сетни сили ни попита може ли да си ходи. "Какво значи "може ли"? - кипна мъжът ми. - Ние тука да не сме те вързали? Ти четири месеца по корем се повлече да те поканим, виждал си ни на снимки, питал си ни за най-интимни подробности, и сега излиза, че големите лоши суингъри изнасилват безпомощния ученик!" Хеле накрая го изпратихме по живо по здраво, а после доядохме тортата и си легнахме да спим, като мъжът ми мърмореше нещо за днешното младо поколение. Смяхме се на сутринта, ама със сълзи се смяхме. И съпругът ми вика: "Искаш ли да ти кажа какво е направил нашият гост като се е прибрал? Първо си е сипал едно голямо. После си е извадил пишлето и до сутринта го е лъскал над мантрата "Леле, тая курва Милена само ако ми падне, направо ще я скъсам!"

Поуката от цялата история е: предпочитайте партньори, които имат някакъв опит.

83.   Номер 70, не е така.... съпругът ми беше водещият да тръгнем да го правим, а аз никак не съм се и дърпала защото знам, че ще ми хареса. Казва, че иска да види как ме чука друг и тн... но пък след последния сигнал и аз се чудя в крайна сметка как иска да стане... ще направя последен опит да му угодя и да пробвам да е някой колега, както той иска.
Ралица

84.   Номер 75 съм.
Авторе, разбира се, че съм отворен за нови познанства с точни хора като вас, стига и жена ти да иска малко разнообразие, че доколкото разбирам си имате основен трети... като чета и Ралица и 69 са супер позитивни и интелигентни хора, а 80 изкърти направо. Голяма компанията се е заформила тук;)

85.   От автора...ееее браво на вас, тук е станало много интересно :D и поучително след двете дълги истории...и ние така уж молим, някакви незнаещи какво искат да не ни занимават.
69,скъпа Милена, нещо с жокерите за розите не ни се получава. Абе този новобранец защо не го изнасили най накрая, нямаше да ти се сърди никак, той просто не е знаел какво да прави или е бил пренаситен от всички месеци кореспонденция с вас.
Ралица, дано ви се получи с някой колега, надявам се твоя като види най-после каква тръпка е изтървал да се впусне по уверено в тази материя ;)
Номер 70, може да измислим нещо по въпроса.
Номер 80, благодарим че се присъедини а тази история

86.   На хубава тема попаднах тук. 69 Много се радвам на хора като вас и благородно завиждам. Мъж съм около 40те, женени сме от 15 години. Нямаме никакви проблеми в емоционален или интимен план, но от известно време ми се е загнездила идеята. Пощурявам при мисълта двама или трима да обладаем жена ми, или пък с приятно семейство да изкараме някой друг палав уикенд. Отворих темата веднъж, дваж но отговора и беше категорично против. Какво бихте ме посъветвали, как да подходя. Улавям се в последно време че съм по-дръпнат и резервиран след този отказ. А истината е че все по-силно го желая.

87.   Здравейте,
Аз съм номер 70,
Ралица, мисля, че и колега да намериш за каузата, реакцията на съпруга ти ще бъде подобна или даже по-...студена. Не го познавам и дано не съм прав, но от написаното до тук си мисля, че не е готов. Може наистина да го е искал, да си го е представял, но когато е видял, че правиш нещо по въпроса, да се е дръпнал. Може да е искал да те изпробва до къде ще стигнеш. Вероятно си мисли, че ще те изгуби ако ти хареса това. Според мен трябва да бъдеш много внимателна и даже да изчакаш малко с намирането на колега. Поговори със съпруга ти и се убеди, че го иска и той.
Другият вариант е да му кажеш той да намери третия и така ще видиш дали наистина има желание да го направи, а пък ти винаги можеш да не го харесаш :)
Авторе, аз наистина много искам с жена ми да направим тройка. Казал съм й да намери някой, да го пробва и да го доведе, но засега само ме поглежда строго като я подсетя :) Не знам какво може да измислим, но ако може нещо да се измисли бих се радвал за се запознаем.
Бъдете здрави всички и успех :)

89.   До 86
И аз като теб удрям на камък, подхващал съм темата десетки пъти, докато се чукаме, като е пийнала, докато вечеряме, докато гледаме еротични сцени от филми - резултат един и същ - и дума да не става. Как ще ме ебе друг мъж пред теб, как ще ме даваш да ме ебе друг, аз ако искам да се чукам с двама ти няма да си там. Абе тегава работа. А знам, че стане ли работата ще и хареса. Аз така съм си го навил на пръста, че само като си го мисля се дървя. Толкова съм обсебен от идеята, че скоро звънях на бившата да и предлагам на нея, ама тя пък с големи изисквания към другия мъж, а и аз не искам да го правя зад гърба на жена ми.
Стигнах до там да моля жена ми да отиде и да направи тройка с двама чужди мъже.

91.   И на мен ми харесва мисълта за тройка с друг мъж, но половинката ми въобще не иска

92.   С жена няма да откаже

93.   Наистина повечето мъже поне веднъж са си представяли, поисквали, дори и позволявали друг да чука жена им... факт. Да го практикуваш без последствия вече си е класа :)

94.   Така е, да. :) Трябва да 'страдаш' от тотална липса на комплекси за да го правиш.
Но.. жена ми не иска въобще. Нито с мъж, нито с жена.

95.   От опит мога да кажа, че за тройки, отворена връзка, суинг и т. н. трябва да се подбират изключително улегнали и толерантни хора, като още в началото да се задават правилата с ясното съзнание, че всеки ги разбира различно и поради това неизбежно ще има излизано извън тях и да сте готови да го преодолеете. Много е важно споделянето на абсолютно всичко, защото това е което страда най-много е доверието.

96.   Аз съм в подобно положение - 28Ж. С мъжът ми обсъждаме трети човек за да разнообразим сексуалният ни живот и да експериментираме. В предишна връзка той го е правил, но жена му тогава е започнала подмолно да се среща с въпросното 3то лице и да спи с него сама. Аз притеснения относно още един мъж нямам - много обичам своя и за нищо на света не го пускам. Но имам притеснение ако го направим с двойка дали ще се получат нещата. Някак нямам вяра на себе си, за да не започна да ревнувам много. Мисълта за още една жена хем не възбужда, хем ме кара лееекичко да ревнувам (от сега! ). А мисълта за още един мъж ме притеснява от гледна точка на хигиена - да е чист, спретнат, изкъпан и да не е някой откаченяк. И изобщо не знам къде се търсят тези мъже - в Ало. бг или в някои чатове?
Мъжът ми сподели нещо много интересно. Каза, че за него е важна ситуацията - още един мъж не го притеснява, стига да ме кара да се подмокрям. Сподели, че ако е още една жена няма да му достави толкова удоволствие, защото тогава работата му става двойна и някак мозъкът му се включва и не може да се наслади на момента. А ако е двойка дори не знам на едно място ли се прави сексът или в две отделни стаи? Въобще много съм невежа в тези неща. Но и двамата сме на мнение, че по-добре така отколкото всеки да се крие и да изневерява. И другото което е - мъжете си умират за разкрепостени жени. Това сега го осъзнавам. Винаги съм била много консервативна в това отношение. Но сега говорейки с него за това, виждам пламъкът в очите му и след всеки разговор правим такъв страстен секс, че дори при мисълта има ефект :D
Не знам колко е правилно. Никога не съм го правила, но сега много искам и се чувствам ужасно спокойно, знаейки че той ще е с мен и ще ме пази. Някак си... Искам да го направим!

97.   До N96 95 номер съм. Винаги в началото има ревност, нормално е. Трябва да имате яснота, както го писах вече, че е неизбежно нещата да се объркат, но и да сте готови да си простите дребните грешки. Що се отнася до въпроса как се прави, ами започва се с подмятания на шега към обекта който сте си харесали, ако клъвне другото е лесно. По въпроса кого да си изберете, не е нужно да е идеален човек, все пак ще го ползвате само за секс, няма да живеете с него или тях. Дори е по-добре да си има някакъв недостатък, че да има с какво да ви отстъпва.

98.   28Ж, аз вече искам да го направя с Вас, само като чета изказването ти.... 34М с жена на семейни начала от 13г. и две деца, с висше образование /това заради притесненията ти/ :).
Мисля, че щом ви е хубаво в секса, само след мисълта за това, значи в реалността просто ще експлоадирате. Няма две мнения, че трябва да го направите. Моята жена е по-консервативна от теб и ако изобщо й споделя, че искам секс с 2 жени, едната от която задължително да е тя, ще стане доста "забавно". Все пак вибратора, който й подарих го ползвахме 3 пъти за общо 5 мин и ми се струва, че не ме лъже.... просто няма да направи тройка, каквото й да стане.... За това, аз си оставам с блян-да учавствам поне веднъж, т. к. в това така и не се научих как да се вместя без да се налага да плащам, а да стане, чрез общо желание....

99.   Да навестя любимата си тема. Виждам още кандидат-суингъри. И защото по-горе се спомена, че доверието и споделената информация са изключително важни, да разкажа за една от последните случки, от която новаците може да извлечете ценни изводи. Пътуваме със съпруга ми към къщата на семейство, което в предварителните ни видео-чатове си призна, че това ще му е първото приключение от подобен характер. Говорим си, естествено, че трябва да сме особено внимателни, защото хората нямат опит и още самите те не знаят как ще им се отрази тази авантюра. Пристигаме. Домакинята се подготвила като за Нова година. Хапваме, пийваме вино, приказваме си, опознаваме се. Идва моментът на истината - спалнята. Мъжът ми обича още на масата да започне да кавалерства на другата дама, но в този случай изчака самата тя да се приближи към него. Аз проблеми с нейния съпруг нямах никакви. Добър любовник, заиграхме се, беше хубаво и за известно време напълно забравих другата двойка, т. е. неговата жена и моя мъж. После се разменихме. Двете с мацката се оказахме страхотно допълващи се партньорки, особено с участието на мъжа ми. С една дума - хубав секс отвсякъде. На следващия ден се прибираме с моя човек към къщи и си споделяме по пътя. Оказва се, че нашата домакиня само с мен е била толкова разкрепостена. На мъжа ми не е позволявала нито да я целува, нито френска любов, нито нищо, само мисионерската поза. Но в един момент е започнала да получава оргазъм след оргазъм и го помолила да спре. "Защо? " - попитал той. "Ами защото ми е много хубаво" - бил отговорът. "Добре де - рекъл мъжът ми, - ти като харесваш една храна, спираш да я ядеш ли? " "Така е - казала мацката, - но не искам мъжът ми да види, понеже после ще ме пребие от бой". Е, хайде сега кажете за какво им е на тези хора да се вкарват във филми за възрастни, за които просто не са дорасли? !

100.   И на мен ми е любимата тема. Тревожа се за Ралица. Не казва до къде я докараха със съпруга й.

101.   От Ралица..
хеййй... отдавна не съм влизала в тази палава тема!
Виждам че някои хора продължават упорито със суинга :)
При нас най накрая се случи няколко пъти, лятото си беше палаво. В крайна сметка мъжа ми избра третия, не особено познат и за двамата и не от нашия град, което се оказа по-добрия вариант. Секса беше супер, аз получих всичко навсякъде, даже моя малко се притесни след първия път, защото другия мъж е доста надарен, а на мен определено ми допадна този факт. Но пък го успокоих, че това си е просто за забавление, няма да тръгна да правя нищо без него. И така. Сега е малко сух период, есенно сиво, работа, ангажименти... и си мисля, че ако пробваме с друг човек от същия град ще е по лесно, ще видим.

102.   Най сетне чухме от теб новина Ралица :) много се радвам за теб наистина и че си постигала желанието ти и то навсякъде както го описа :) много ми е интересно къде го намерихте третия и как го улучихте с голям пенис? при мен се получи пълна скръб да ти призная намерих аз третия и ако го видиш само какъв младок и колко е красив и с мускули и каква усмивка и даже мъжът ми който до последно е бил против да го правим и едвам го навих да си види с него и да пием кафе някъде като го видя стана му приятен и вика хайде на хотел, аз радостна и възбудена излизам от банята и си лягам м/у двамата и как ме натиснаха двамата за малко да го получа и им викам стига толкова изчукайте ме силно и по едно време пипам пениса на хубавеца все пък да си проверя стоката и направо пълно разочарование :(... та той бе едвам 10-11 см горе долу и никаква дебелина иначе бе твърд, ех не го представих така като за 1-и път ама криво ляво направихме го като му намекнах да ме чука по задника докато мъжа ми ме чука от пред и така мина секса и беше хубаво но не както съм си искала, другият път ще искам да видя стоката преди каквото и да се разберем, явно от порното съм си представила че третия ще бъде с много голям пенис ама не.
но иначе да ви призная толкова оргазми на веднъж не съм получавала нито при студентските години нито с мъжете с които съм била, а бе тройката с двама мъже е нещо несравнимо.

103.   Браво! Видя ли, че не е страшно? Само не правете грешката да приобщавате близки приятели, защото емоционалните връзки са от различен порядък и отношенията ви никога повече няма да са същите. Суингът си е за забавление, дори и да се създадат някакви топли отношения. Това не е приятелският ви кръг, запомнете го! Няма и да бъде. Границата трябва да е ясна за всички участници в купона. Между другото, ако опитате с друга двойка, ще направиш подарък на мъжа си. Не е задължително ти да се включваш, ако не си падаш по жени.

104.   Аз съм си доволна на тройка с двама мъже засега... получавам си всичко навсякъде... ще видим ако напреднем в тези отношения какво ще стане... може и да пробваме с друга двойка, но засега няма да му предлагам на мъжа ми... тъкмо му хареса и на него да ме споделя с друг, смятам да се възползвам максимално, падам си егоистка хихихи
Ралица

107.   Преди години жена ми сподели, че докато е с детето в градината някакъв тип от съседен блок я сваля. Каза, че е доста симпатичен и и предлагал да и гостува на по кафе, а той щял да донесе уиски. Попитах я, дали разбира, че иска да спи с нея и тя каза, че е на ясно с намеренията му. Няколко пъти ме молеше да и разреша да го покани поне веднъж, но аз и казах, че ако го направи ще я изгоня. Сега съжалявам, че не и разреших, изпуснах възможността жена ми да ми изневерява с мое съгласие. По късно тя ми изневери тайно няколко пъти, разбрах за това след години.... Така че не изпускай момента да изпиташ нещо ново.

113.   С мъжа ми от известно време обсъждахме да опитаме тройка с мъж, главно по негово желание и настояване. След като почнахме да търсим подходящ мъж ми хрумна нещо. Сетих се за един симпатяга с когото бях преди 10г., правихме само веднъж невероятен секс след един купон, като студенти. Беше страхотно, спомних си за хубавия му голям пенис по който много въздишах тогва, но времето и съдбата не ни събра отново. Скоро го бях мернала в предложенията за приятели във ФБ. И така, писах му, видяхме се на по кафе и той вече е женен с дете. Като се поотпуснахме му разказах какво обмисляме с мъжа ми. Решихме да не му казваме, че се познаваме от преди това, а да се направим, че случайно се запознаваме в един сайт, където уж се намерихме случайно. Последва кафе-запознанство и направихме тройката, а аз получих страхотния секс с него и мъжа ми, които исках. Сега, повтаряме вече няколко пъти и всички сме много доволни, а аз най-вече, защото не ми се налага да правя нещо зад гърба на съпруга ми и си получавам оргазмите.

114.   Тройките са като наркотик - опиташ ли веднъж, само за това си мислиш. Мъжките тройки определно ми харесват много повече. Не съм срещал досега жена която да не може да изцеди двама мъже до край, пък и за още питат. С две жени може само ако са бисексуални и могат да се занимават и сами. Двоиното проинкване е върха, но много бързо свършвам като усещам и другия член вътре. Правили сме го с постоянните ми гаджета и мои приятели, Нямам чак такъв голям опит 20-тина пъти, но спомени за цял живот.

115.   жена на 24 години. Правила съм тройка с двама мъже както и с две жени, но честно да си кажа предполитам второто. Просто въпрос на вкус явно. Откакто направих тройка досега(разбирайте преди горе долу 3/4 години) правя тройка през месец и много ми харесва. С двама мъже също не е лошо, а двойното проникване е уникално няма кво да си говорим, но предпочитам да го правя с още една жена, да се докосваме целуваме и така нататък и с нея и с него, просто повече ме кефи, а отскоро правим тройка и с приятеля ми.

116.   Съвсем неочаквано за мен, преди няколко дена жена ми се съгласи на мое предложение за тройка. Сега въпросът е как да го намерим третия. Дайте съвети.
М-50

117.   Това определено е ненормално. Не се учудвам че се популяризира. В крайна сметка всички девиантни форми на поведение е модерно да се представят за "различни", "забавни" и пр.

118.   Измислици-премислици на някоя дърта и загоряла леля!

119.   32г N67 не пробвайте с приятел или въобще с познат. Ще се похвали на някой, ще ви излез ат приказки, а после може да последват намеци от познати и непознати. Потърсете в Алото, добре би било да е от друг град, отивате с мъжът си, наемат стая и после се срещат в някое близко кафе. Харесва ви, отивате всички в стаята, не ви харесва, отивате си сами ще си отдъхне те и толкова. Ако накарате мъжът който сте избрали да наеме стая, то има опасност да не ви хареса и да се наложи да се върнете в града си, а ако наемете вие стая. Това пак е освежаващо за връзката ви. Друга обстановка, свещи вино и в краен случай вибратор мъжът ви))

120.   Във връзка, в която двама души се обичат, няма място за трети.
Суингърите са повърхностни хора, които никога не са изпитвали любов. Само първични чувства за удовлетворяване на нагона.
Авторът съпруга няма, има сАпруга, а дали има завърлен и седми клас?

121.   120 - Аз мисля, че това да позволиш на една жена да бъде изкукана и от друг/и мъж е признак на много силна обич към нея и ако тя е умна го оценява безкрайно и няма да те напусне никога. За да са успешни такива отнопения трябва себепознване и много по-висок интелект. Когато е с позволението ти, другия се явява, като твое продължение и реално тя е с теб, заради това, че си й позволил и най-вече не си компелсар.

123.   Тази тема съществува ли още... изненадана съм. Аз съм Ралица от коментарите преди години. Автор, четеш ли още тук, а номер 69 дали се е отбивала?
Само за информация, с мъжа с който започнахме хубавите тройки се разделихме защото го хванах, че пилее общите ни спестявания за някакви залози, без малко да изгубим жилището, което ни е подарък от моите родители. Жалко, защото наистина го обичах, вярвам че и той мен, а и секса беше страхотен, и тройките. Както и да е, негов проблем, аз го преодолях. Сега от скоро си имам друг мъж до мен, на който още от началото му казах, че обичам секс с повече от 1 мъж просто за удоволствие, открито, без тайни. И най хубавото беше че и той се оказа фен на тези неща. Съгласих се да го правим и с друга жена когато му се иска, но разбира се по често да е с друг мъж или мъже. По няколко пъти месечно си правим такива луди нощи и двамата сме много доволни.
Ралица

124.   Виждам, че темата е доста стара. Дано на автора да му е дошъл акъла в главата и да са се наиграли. Децата ви вече са пораснали, може и да не са ви в къщата вече, незнам. Само вие ще сте си следващите много години, ако сте останали заедно де. Пазете си чистотата помежду си, любовта ако я има, гледайте се в очите и се грижите един за друг. Какви са тези тройки, четворки, оргии и тн напоследък, народа пощуря. Чукайте се както си искате, разнообразявайте с всякакви неща, но само двамата, това е безценно. Един да си за нея и тя да е една за теб!!!

126.   Ралица, как намирате мъж за тройка, от нета или чрез познати?

127.   Фейк. Пресолил си го с диалекта и правописа.

51-98 от 98