Споделена история от Секс и интимност

Изпразване вътре
Здравейте, въпроса е към дамите усещате ли, когато се изпразват във вас без значение във вагината или в дупето? Знам, че се усещат пулсациите на члена, но самото изхвърляне на спермата във вас, някой казват да други пък нищо не усещат. След като свършите какво правите гушкате ли се или отивате направо в банята? Аз имам и един фетиш ако мога да го нарека- обичам да лижа приятелката си след като съм свършил да усещам соковете много често и се целуваме, като цяло нямаме задръжки.

Коментари

51-94 от 94

77.   Вътре е най -хубаво.
Откакто жената влезе в климакса... няма празно... все вътре...
Напълвам я, наваксвайки за цял живот, свършване отвън..
М55

78.   Обичам да ми свършват вътре...
И мъжа ми и любовника ми...
Със спирала съм..
Ж39

79.   Вътре е вълшебно...
Но беше само като правихме децата и докато бях бременна....
Ж41

80.   Чета коментарите и се чудя моята жена дали е наред. рядко свършвам в нея, но когато го направя тя твърди, че не усеща разливането на материала. Разбира, че свършвам, защото движенията ми прекъсват и както тя казва се опитвам да вляза целия в нея :)

84.   Усеща се свършването, да, и отпред и отзад. Макар, че в дупето не винаги. Само когато е проникнал много навътре, тогава се усеща как излиза спермата.
(ж38)

85.   Вътре се празня само ако има смисъл, ако ще зачева, до 36 годишни, иначе възрастните - върху лицето и гърдите само, а вътре в устата и гълтане НИКОГА - принцип.

86.   Винаги ми е харесвало вътре...
Давала съм само на двама преди мъжа ми... и на него разбйра се....
Най- вече, като бях бременна.
Ж30

87.   Само отзад ми позволява да и свършвам.

88.   до 87. Едва ли се оплакваш от това. Моят мъж си умира да ме чука анално.

89.   Като ме чука отпред, свършва навън, но като ме ебе отзад, свършва в дупето, разбира се! Да го вади ли!?

90.   Към номер 89 ми мисля че тие ясно че не може да забременее в дупето остави го да се празни вътре ще го зарадваш. Моя мъж обича чукам здраво отпред и малко преди да свърши ми го мушкам одзад и чука докато не свърши като свърши ми го вкара още някои път в влагалището :)

92.   Да си изцедиш всичко вътре... безценно...

93.   Моята жена пък иска когато е отпред, да е само отпред, а когато е отзад, само отзад. Никога не ги смесва. И само в дупето ми дава да свършвам на воля.

94.   Въпроса е колко ли преди мен са се празнили вътре в нея?

96.   Обичам да свършвам вътре.
Жена ми е съ спирала, както и любовницата ми..
Пълня си ги и двете...

97.   (Ж38) Добре, че не се забременява от свършване в дупето, защото щях да имам голям проблем.

98.   Скоро се чукахме с една кака, след едно фирмено парти....
Бях без капут, и тая както беше отгоре...
И не стана до края... викам и свършвам, свършвам...
Тая не стана и я напълних....
После ме гледа и ми се усмихва....
Дано не е хванала, че...

99.   Обичам когато се чукаме с любовника ми, да свършва вътре.
Със спирала съм и няма проблем.
И на него много му харесва да ме пълни.
Супер се кефим и двамата.
Ж41

100.   И аз и той обичаме когато финала е... вътре...
Гушкаме се и го държи в мен докато омекне...
Ж42

103.   Най-често е с презерватив, свършва спокойно. Без презерватив му позволявам само отзад да свършва.

105.   Правим бебе... така, че вътре всичко...
Всеки ден ме пълни...
Ж26

106.   Към номер 105 ще ми напишели ако ви се получи така както го правите всеки ден дали си забременяла?

108.   Винаги когато свърша вътре... съм на седмото небе,
Е, то няма такъв кеф....
Да се изцедя вътре до капка... вълшебно...

109.   Еми вътре, защо да е другаде на тез мойте години.. 55, жена....
Само да има кой....

110.   И аз напоследък се празня вътре в приятелката ми, нарочно, и само когато е пила, за да не забележи. Не иска брак и деца, а аз искам. Надявам се, като забременее да се съгласи да се оженим.
М36

111.   Някакъв олигофрен или недорасъл чикиджия е опорочил цялата иначе интересна тема, представяйки се с различна самоличност.... НО ПИШЕЩ С ЕДИН И СЪЩ hash код.
Примерно 67, 69, 70, 77 с един и същ хаш код, но представящ се по различен начин.
Номера 72, 73 и 79 също.
Номера 74, 84, 103 също.
Номера 96, 98, 99, 100, 105, 108, 109 също.
Може и да съм пропуснала някой номер, но това е достатъчно за да се види, че болен мозък чикиджия с фетиш към изпразването вътре е опорочил цялата тема представяйки се с различна самоличност, вместо да запази темата "чиста" и да остави останали потребители които имат желание да кажат нещо по темата да споделят.
Модератора моля да почисти темите от такива коментари защото по този начин се опорочава целият, иначе не лош сайт.

118.   Обичам вътре....
Чувството за близост, е най-голямо.

119.   Мъжа ми обича да свършва в мен.
Откакто ми спря, и за мен не е проблем.
Харесва ми, да го усещам как ме пълни.

120.   Винаги се празня вътре. Независимо дали е 18 или 60 годишна. Кефи ме просто.

123.   Да, вътре е най-хубаво.
Когато обичаш... и за двамата е най-хубаво.
Уникално усещане за близост.

124.   Само аз ли не усещам почти нищо? Малко пъти ми се е случвало, а като забременях, пак беше без да разбера и не исках.

125.   Празни се вътре само с жена над 45г. Над тази възраст вече не могат да забременеят и няма риск.

126.   125 те и на 42-3 няма много голям шанс да забременеят без инвитро това да не са девойки да хващат ей така лесно!

127.   До 125 и 126,
Абе, само ще ви кажа, че моя приятелка,
забременя от любовника си на 47г...
И те така, мислели че не може да хване... и давай всичко вътре...
На всичкото отгоре, не била правила секс с мъжа си, от почти година...
Бра големи ядове и проблеми.

129.   Усеща се когато члена му се уголеми малко преди да свърши и тогава започва по-грубото и дълбоко чукане, а това ме побърква. Самото свършване не се усеща и ако не съм взела мерки... честито...

130.   До 127
Този случай с 47 годишна е някакво невероятно изключение. От година се празня редовно в 50 годишна жена сега и не е забременяла. Празнил съм се и в още три жени на възраст между 45-51г за послените години и пак нищо.

131.   Усещам, но по-скоро пулсациите и втърдяването.
Сега искаме дете и го карам само вътре да свършва-много си ми харесва така. Някой път за разнообразие мъжа ми иска навън.
Много ме натъжава това

132.   Аз съм се празнил и в 38 годишна с месеци без да стане нищо. Това да стане нещо след 40 си е едно на милион!

133.   Усеща се топлота, при свършване във вагината.

134.   До 130:
Имам позната която на 47 роди дете от мъжа си без плануване. Така че внимавай. Сега е на 54 с първокласник!

135.   номер 130
Може би проблемът е в теб, на колко години си? Ако някой като мен на 31 или по-млад се озове вътре, ще видим дали жените, с които си бил няма да забременеят. Моята сперма е бяла и доста гъста, така че е важно какво ядете и спортувате редовно. Без алкохол и цигари също.

136.   До 130.
Може пък тези жени да са със спирали..
Аз имах една любовница, беше със спирала..
3 години съм я пълнил постоянно... беше голям кеф и за двамата.
Що сперма е поела вагината и...

138.   Даа.. вътре беше хубаво... като имаше кой...
От няколко години, моя вече не го вдига....

140.   Само за бебе ми е давала да свършвам в нея. Иначе навън или в дупето.

51-94 от 94