Споделена история от Секс и интимност

Изпразване вътре
Здравейте, въпроса е към дамите усещате ли, когато се изпразват във вас без значение във вагината или в дупето? Знам, че се усещат пулсациите на члена, но самото изхвърляне на спермата във вас, някой казват да други пък нищо не усещат. След като свършите какво правите гушкате ли се или отивате направо в банята? Аз имам и един фетиш ако мога да го нарека- обичам да лижа приятелката си след като съм свършил да усещам соковете много често и се целуваме, като цяло нямаме задръжки.

Коментари

1-50 от 94

1.   Аз лично усещам само течността и малко преди това уголемяване на члена, но това се чувства и с кондом. Иначе чувството е надценено, защото семенната течност в крайна сметка не е толкова много. Прави си с приятелката си каквото искаш, но какво те кара да мислиш, че ни е интересно?
ж32

3.   Зависи - понякога усещам, друг път не. Предполагам, че зависи от положението, в което се намираме, когато свърши. Ако не сме прегряли се гушкаме :)

4.   Не ти интересно пък четеш коментираш.

5.   До 1.
Не съм авторът, но и на мен ни е интересно. Моля жените да коментират - притесняват ли се спермата да се разтече и веднага ли бягат към банята. Досега не съм правил секс без презерватив и не съм се сблъсквал. Да интересно е!

6.   Мисля, че може да усетиш поне отзад какво е. Стига да го искаш наистина.

8.   Ако искаш 100% да усеща - в лицето, в устата, в носа, в очите, в ушите, върху зърната, по клитора... там няма начин да не усети!

9.   Аз повечето пъти усещам, страшно ме възбужда, но бързам да отида в банята. Мразя мръсни чаршафи и потни хора. Не обичам и да се гушкам. Жега ми е и ми е неприятно това лигавене. Да ме е докоснал леко с крак.. или просто да си играе с косата ми е предостатъчно :)

12.   Аз лично рядко съм усещала, когато мъжът ми свършва в мен. Чувството е приятно, но не мога да кажа, че е ненадминато. Аз не мога да пия хапчета, а той не обича презервативи. Така че...
Да, потича почти винаги от мен, но аз лично не тичам веднага в банята. В началото го правех и той много се ядосваше. Имам една малка кърпа винаги наблизо и леко е попивам. После отивам да си взема душ. Ако ще го правим втори път, задължително и той. Така сме свикнали.
Той не е от гушливите. Знае, че аз обичам и ме гушва за малко, аз заспивам бързо и той леко се отмества.

13.   Най-обичам да свършваме едновременно. Той е готов да мине направо през мен, а аз съм в небето. И двамата се усещаме взаимно, а след това кратка почивка и в банята.

14.   Един тъп въпрос, ако свърша някъде по нея и някак си с ръка или по някакъв друг начин попадне сперма във влагащито, може ли да забременне, при положение, че половият ми орган няма пряк допир до влагалището?

Аз се ядосвам, че приятелката ми понякога ми определя къде и как да свършвам, като цяло разбра, че в кондом по време на секс не обичам да свършвам, няколко пъти й свършвах в устата (това е най-приятното свършване), но като цяло има някакви задръжки и иска тя да определя по какъв начин да свършвам..

15.   Досега моят е свършвал само отзад при мен, не знам какво е усещането отпред, ама в моя случай..нищо не усещам - нито затопляне, нито изливането на спермата...може би заради удоволствието от проникванията преди свършването, се е притъпило усещането на каквото и да е :)

16.   14, може да забременеее, ако спермата попадне във влагалището. Но трябва да попадне наистина в него, а не около него и сперматозоидите да пропълзят половин бедро (примерно) до целта :).
Иначе аз не усещам нищо. Усещам я чак като почне да тече от мен. Ходенето в банята на момента невърши много работа (при мен), защото спермата не изтича веднага, а след 10-тина минутки (не знам дали е затова, но може би защото се втечнява повече). Затова - малко почивка и после в банята.

22.   И отпред и отзад се усеща как се уголемява члена, става по-твърд и после конвулсиите му. Съгласна съм, че е надценено като преживяване.

23.   Винаги усещам когато мъжът ми свършва в мен. За мен е много приятно усещане и затова съм си избрала такива методи за предпазване които позволяват това. И в никакъв случай не бягам веднага в банята-супер ми е да полежа в леглото така. Ама мъжът ми веднага бяга в банята-голям е чистофайник. Никога няма пълно щастие...

24.   СУПЕР Е ВЪТРЕ

25.   И аз предпочитам да се празня в шутката на курвата.

26.   Ами почти винаги се усеща, като изключим може би, когато го правим в банята под душа. И да определено е по-възбуждащо, когато свърши вътре.

32.   Това със празненето вътре ми е страшно голям фетиш, и когато го правим със моята приятелка, винаги свършвам в нея, и след това умирам от превъзбуда, когато гледам как спермата ми се стича от нейното влагалище :) И също така гледам само такова порно, в което има свършване във влагалището.

34.   Аз го усещам и на двете места. И от двете места изтича по-късно.
Ж 49 г

35.   Май само N26 заявява, че й харесва като усещане свършването вътре. Бях с впечатлението, че това е типично... да допълва кулминацията? Срещам като артикул "празнещо си дилдо" Бях се засилил до взема и да изненадам жена ми. Не свършвам в нея по известни съображиния и си мислех, че й липсва този финал... Като ви чета май не е така?
Искам и да попитам ако накой с опит чете в момента - с какво го зареждате? Преварена, дестилирана вода или нещо друго? "Там вътре" не може да се излива каквото и да е? И друго - какво количество е оптимално? Ще попитам по друг начин. Като си правите вагинален душ, усещането клони по-скоро към неприятно или в някакъв смисъл е възбуждащо?

37.   Номер 26 или лъже, или е изключение
В различни пози, когато свършва мъжа се усеща различно.
С моят любим правим само анален секс, когато свършва вътре понякога усещам, но повечето пъти не.
След като изтече от мен разбирам, че е свършил всъщност.
Възбудата е на психологична нагласа при нас, не че всъщност като ни се изпразнят вътре получаваме оргазъм.
И аз като малка (девствена) се подмокрях, докато си представях как свършват в мен, но не съм знаела, какво е като усещане, просто ми работеше съзнанието.

38.   Аз лично не усещам нищо особено, а мъжът ми винаги се празни в мен до последната капка! Разбирам го, че е свършил по стоновете му, а не по това, че ме е изпълнил със сперма!
Той свършва бързо и даже не го усещам да се втвърдява и уголемява особено на финалната права...
Виж ако беше с по-дебел и знаеше как да борави с него, със сигурност щях да усещам влудяващото триене и пулсирането при изпразването, което безусловно много би ме изкефило!
Аз ако не си пипам клитора сама няма и да свърша! Виж моите вагинални контракции си ги усещам много яко, но неговата изливаща се сперма-не!
Ж45

39.   Ми аз обичам да свършват в мен, защото усещам пулсирането и на члена, и на партньора като цяло, но спермата не я усещам. Не зная как стои въпроса с изтичането й от вагината, защото нямам такава, но от дупето не изтича неконтролируемо, така че си я оставям за себе си.

40.   Жена ми рядко се съгласява на анален секс, но като го правим, задължително иска да и свърша отзад. Според нея свършването там било яко.

44.   Жена ми чете една статия в интернет за свършването в дупето. Ректумът на жената абсорбирал част от спермата и това и повишавала имунитета. Освен това влияел на някакъв хормон, от който жената била в настроение. Имаше и още две ползи, но тях ги забравих. И двамата се чудехме дали това е сериозно или е шега.

46.   Номер 44, искрено ме развесели. Точно на статия с такова съдържание попаднах преди доста години с тази разлика, че същите твърдения се отнасяха за влагалищната лигавица :)) Не вярвам да е истина, поради собствените си наблюдения по въпроса. По определени причини, с първото ми гадже не се пазехме. Не станах по-здрава, ама изобщо. Това стана, когато тръгнах на ски. 3 г подред по седмица. Отдавна вече не карам ски, но от тогава много рядко боледувам. А настроението на жената след секс е свързано с емоционалната удовлетвореност от интимното общуване и хормоните, , отделени след оргазъм, свършването на мъжа е абсолютно без значение за това.
Сега по темата, аз не усещам изливането на спермата, усещам едно омокряне и то когато самата аз не съм много мокра. Ако не изтече в тоалетната, после усещането за мокрота ми е направо неприятно. Приятно е усещането за уголемяване на члена точно преди еякулация, но пък е толкова краткотрайно... Иначе представата за свършване в мен ме възбужда, но само като представа, реално няма нищо общо със секса.
Гушкането ми е приятно, но не и през лятото, Хванатите ръце или да се облегна на рамото му са ми напълно достатъчни.

47.   Уф, съгласна съм да свърши където поиска, отред, отзад,... Но за това първо трябва да правим секс. Той съвсем загуби желание.
ж 43

48.   Аз много искам, но само с презерватив свършва вътре. Усещам как пулсира тече топъл сок. Започва да диша тежко и да получава гърчове. Обичам да го гледам как свършва.

49.   до 47 - Намери си тъпкач и ще си решиш проблема.

50.   Отпред се усеща винаги. Отзад зависи колко навътре свършва.

51.   Според мен гушкането след секса допълва цялата картинка. Много е миличко и показва дълбоката връзка и голямата любов между двама ни.. И че не само секса е важен, колкото и страхотен да е.. (:
След като свърши някъде по мен, ми е много приятно, не се чувствам мръсна и нямам нужда да ходя в банята веднага.

53.   Как се предпазвате от забременяване като свършват във вас. Въпрос към жените

54.   И аз като минах 40 нямам против мъжа ми да свършва където поиска, вкл. и отзад. Но то за това се иска желание, ерекция, .... все неща, които му липсват все повече.

55.   Млад любовник е решението за дамите над 40 г. От дама на 50 с любовник на 28 г. Уникално е.

56.   Към 53-В един период бях със спирала.За 5 години.Ползвала съм и Фарматекс-противозачатъчен крем.И от двата метода съм доволна и не съм имала проблеми.

57.   до 55 - Ти на 50 а любовника на 28, та ти може да си му майка. Ама ако е обратният вариант, мъжа на 50 а жената на 28 ще са упреци към двамата до небесата.

58.   Нехигианично!

59.   23 би ли могла да споделиш какви методи използваш точно против забременяване?

61.   Изхвърлянето на сперма не го усещам при вагинален или анален. Но усещам самата сперма. Усещам как се стича от вагината ми. Сякаш извира. Мокри. А отзад е все едно имам разстройство. Усещането е странно. По-скоро ми харесва. Гледам да задържа спермата максимално дълго, преди да отида до тоалетната.
Ж. 42

62.   47 На колко е и вече няма желание?

63.   Разбира се, че се усеща. Отпред е все едно се излизва нещо топло. А отзад, свършването наистина беше странно, като по-млада. Сега е по-скоро възбуждащо, перверзното усещане, като самия анален секс.
Ж 39

64.   Винаги предпочитам да свършвам вътре. Усещането е страхотно. И после да продължим със секса е още по-хубаво... А, колкото до свършването отзад - то също е много приятно, но сякаш не толкова. В този случай започвам да свършвам отзад, а после бързо се прехвърлям и отпред и оставам дълбоко вътре.

65.   Здравейте и аз обичам да се празни вътре в мен по начин в който аз съм отгоре и когато Осетя че свършва сядам на члена му е дълбоко вътре в мен:)

67.   Всичко вътре... най-големия кеф.
Ж45

68.   Жена ми обожава да свършвам в нея. Никой от нас не бърза за никъде, гушкаме се и се целуваме дълго време за да си починем от страстния секс. Понякога я ближа докато спермата ми изтича от нея. Веднага получавам яка ерекция, от мисълта, че правя нещо "извратено" и я почвам пак. Винаги ме е усеща когато съм на път да свърша, когато свършвам и когато изтича от нея.
При анален винаги свършвам в дупето и', като нищо не излиза от него докато не отиде до тоалетна по голяма нужда на следващата сутрин, както си ходи по принцип.

69.   Жена ми не искаше вътре....
Но откакто си сложи спирала, я пълня редовно.. кефа е огромен...
Ама вероятно, не само аз я пълня....
М47

70.   До 69
Хаха, разсмя ме.
Така си е. И аз съм от 3 години, със спирала.
Мъжа ми винаги свършва вътре.
Ама и любовника ми и той, вътре.
Перфектно ми е.
Ж44

72.   Вътре е божествено... и за двамата....
За истински обичащите секса...

73.   Обичам вътре....
Обичам да гледам как спермата ми се изтича от путката и...
И обичам да я излизвам в този момент.. Яко ми е кеф, да си лижа спермата от путката и....
А и тя не издържа от страст... М47.

74.   И на двете места усещам пръскането на спермата и отпред и отзад. (ж41)

1-50 от 94