Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам....?
Изчетох доста тук и накрая реших да споделя и моя проблем, може би не е и проблем а просто мое малко сексуално желание.... Имам си приятел сериозен от 3 год и половина сме заедно и живеем заедно. Разликата в годините е голяма. В началото нямах голям опит в секса и съответно повечето неща ми бяха нови преживявания, не обръщах внимание на това как и къде. Нямах проблем със свършването караше ме да свършвам по много пъти правехме го по цял ден не ставахме от леглото. Но с времето сякаш му омръзна. Сякаш вече не го прави с такова удоволствие и от там не ми доставя удоволствие и на мен. Той си свършва без проблем разбира се мнооооого по бързо от преди, но проблема е че аз не мога единствения начин е като ме лиже... И от там идва големия проблем, той не го прави, преди нямаше никакъв проблем с това, сега единствения начин да го накарам е позата 69 да но така аз не мога ама изобщо да се насладя на ласките му "долу". Пробвала съм аз да си поиграя първо с него, следователно после той със мен, но след като свърши или ще заспи или ще забрави или ще го до мързи, като че ли ще го карам на ръце да ме носи. Ако хигиената ми е проблема не виждам на къде повече, геникологично здрава съм напълно, поддържам се редовно, не виждам какъв е проблема да отказва. Преди с удоволствие го правеше сега сякаш мерака му за мен изчезна напълно... Малко дълго стана моето проблемче... Но въпроса ми е ако има някой тук, който е имал моя проблем нека ми каже как да го преодолеем. За всеки съвет ще ви бъда искрено благодарна. (вариант зарязване е изключен)

Коментари

2.   Здравей имала съм подобен проблем. Когато започнах да казвам на партньора ми, че не е никакъв мъж и че не става за нищо като не ми прави орална и не ме свършва и че по- добре да си намеря някой друг, веднага започна да прави каквото пожелая. Или поговори с него по темета, което е по- безболезнения вариант. Успех :))

4.   При секса не само френската любов отдолу е важна за да се насладиш.. Просто важното е да има желание и любов помежду ви..!

5.   Всяко нещо, с което се прекалява, накрая омръзва. Никоя страст не е вечна, и желанията имат изчерпване. Казваш, че разликата ви е голяма. А може би там е причината? В крайна сметка, животът не е само секс.

6.   Това, което описваш, е напълно нормално. На всички мъже им омръзва да правят секс с една и съща жена и с времето се раздават все по-малко.

7.   Според мен си му омръзнала.

8.   Ми дай му малко почивка, той да не е машина, щом го правите по цял ден е нормално да му омръзне, просто му е нужна малко почивка.

9.   М44 Направо към въпроса - нагласете се за 69, но когато той започне, ти не си давай прекалено зор. Просто се наслаждавай докато стигнеш до върха, а после се погрижи за него на свой ред.
При мен и жена ми това работи. Отделно, че на мен МНОГО ми харесва тя да свършва докато я лижа.

11.   Направи си някаква различна интимна прическа. Ако пак не иска - кажи му, че имаш нужда от това и да не се скатава. Ако пак не иска - купи си вибратор :) Или си намери истински мъж.