Споделена история от Секс и интимност

Пристрастеност към секс
Здравейте,

На 26 години съм, момче от София. Имам следния проблем (ако това може да се нарече така):

На външен вид съм привлекателен (така поне са ми казвали доста пъти), зная как да се държа с жените, имам мн добро чуство за хумор, размивам ги постоянно, чаровен съм и т.н.
Дотук всичко е ОК, обаче не мога да спра да мисля за секс и то всеки ден...

Сексуалния ми опит включва малко над 60 жени, доста пъти съм участвал и в 3 - ки (повечето пъти с друг мъж и жена), няколко пъти в 4 -ка (2 мъже и 2 жени, 3 мъже и 1 жена).

Имал съм сериозни връзки - 3 на брой, като най дългата от тях е около 4 години (последната дефакто). Секса с приятелката ми беше доста добър, като за изневяра не съм помислял, поне не в началото. Към края на връзката ми се прокрадваха такива мисли в главата, но за мъж май те са нормални...

Постоянно мисля за секс, като се запозня с някое симпатично момиче първата ми мисъл е как да правим секс, започвам да я свалям, нежен и мил съм, внимателен... Винаги обаче поставям граници с партньорките си, за да няма наранени, защото съм не искам да нараня някой, винаги мисля за другия...

Понякога от тази ми доброта са се възползвали (изпълнявал съм напълно всички сексуални желания на партнзорките ми, колкото и да са били перверзни - pissing, не казвам, че не ми е харесало, напротив), но никога не е имало недоволни.

Единственото което не съм пробвал е с по възрастен партньор от мен - жена над или около 30 години, а имам и такова желание.

Мисълта ми е - това, че секса не излиза от главата ми нормално ли е и имали и други като мен???

(Ама като казвам, че не излиза, наистина не излиза)

Коментари

1.   Аз мисля,че на твоята възраст е нормално да мислиш често за секс. Има хора /независимо дори от възрастта/които обичат секса повече от другите. Аз съм жена, по-голяма от теб и имам приятел който е по-малък от мен. Много сме си говорили с него на тази тема и той ми е споделял, че също харесва много секса и това е причината да търси разнообразие.Но все пак ако имаш по-дълбока емоционална връзка трябва да внимаваш.

2.   Ти добре ли си..? Това не е проблем. И аз съм така, бате :). На товите години съм и съм минал горе-долу същата бройка жени :) Участвал съм в 3-ки, 4-ки, но постоянно мисля за секс. Така че според мен - това си е нормално :) Споко.

3.   Добре дошъл в клуба, просто си един от малкото, които си го признават. Щом няма обидени и наранени, не се притеснявай, важно е да сте наясно с характера на връзката с партньорката още от началото. Така и излъгани няма да има. И аз карах така, докато навърших 30 и реших, че е време да свия гнездо. И сега само секс ми се върти из главата, но с жена ми. Е, не съм от съюза на кьоравите, като видя хубава жена /пък ги наспорил господ/ ще си изкривя врата, но дотам. Ще се озаптиш ти, още не ти е дошло времето, наживей се, да не тръгнеш после да наваксваш и да разтуряш семейства. Сега карай, Джони, всичко тече, но не всичко се пие.
М44

4.   По добре да мислиш за секс, от колкото за алкохол и наркотици.Само се пази от болести!

5.   Дотук няма лошо, но след като се ожениш... горко й на жена ти!

6.   И става доста грозно като почнете да казвате хубав съм ,мен съм ххахяхахя

7.   И аз смм си такъв. Вече над 35 години и от както се помня това е нещото което най ме вълнува. Имам си бизнес, хоби което ме изпълва, но за секс не преставам да мисля и за минута. Правя секс с приятелката си (разведен съм с бившата си жена, а от скоро и разделен и с приятелката си, но правим секс редовно) и постоянно мисля за други жени. Комшийката която е от скоро, сън не ми дава да я изчукам. Дали правя или не секс в един ден, то си помагам и с ръка още три четери пъти. Много обичам секса и то във всичките му хетеро варианти. Чувствам се обаче щастлив и съвсем не ме гризе съвеста. Не лягам с боклуци обаче, а само със стойностни, възпитани и красиви жени. Независимо дали са на 18 или повече години. Сега ми липсва постоянна връзка и нежност, но като се знам какъв съм, не смея да доближа до жена. Защото ще я разачаровам с моето непостоянство и това да бъда само с една. А съм на години и живея сам. Липсва ми жена за в къщи, но като се знам какъв съм не посмявам да си го позволя. Не изкам да нараня която и да е.

8.   Ами нормално е за твоята възраст. Особено ако нямаш сериозни грижи на главата.

9.   Aз сам момиче и сам на 17 не сам от типичните момичета на моята вазраст напротив и мн ги мразя но да мислим за секс е сабсем нормално както и експериментите не се притеснявяй давай щом доставяш удоволствие както на себе си така и на партниорката си.... пак и сме млади :Д

10.   T'ва си е супер! аз искам гадже,с което да си правим 3-ки или 4-ки. вчера подхвърлих идеята на моя приятел , а той каза , че съм извратена. напълно те разбирам-не мисля, че разкрепостеното секс мислене пречи на любовта, не мисля и че е ненормално-т'ва си е просто нагон. чукай си с кеф и със сигурна,че ще намериш момиче,което да те разбере и да се съглсява-тогава няма да се чувстваш странен:)

11.   Ами ти нищо ненормално не изпитваш ... добре дошъл при всички мъже :) и аз съм така и повечето сме така ... еби като ти се ебе ... един стар колега ми беше казал: "На вилицата си и на оная си работа каквото набучиш - това ще ти остане ..."

12.   да ве мамка му вече си мисля че това е болест и за съм така обвързан съм сериозно и много я обичам ама какво ми става незнам а пък ми вържат така де имам възможност ама не се давам:) само че ме дразни, че все мисля за чукане мамкаму

13.   Че на тези години за какво друго да мислиш??? Спя с момче на твоите години, доста по-голяма съм от вас, правим го всеки ден, понякога по два пъти- и той е доволен, защто табута няма, аз също, защото секса е здраве. Просто гледай жената до която ще искаш да живееш един ден да ти отговаря на апетита ти, защото иначе ще имате разминаване :)

16.   Абе 60 жени... дрън-дрън, кой си тръгнал да лъжеш? ! :) Вече сигурно са поне 250, нали?