Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми има големи срамни устни
Здравейте,
До сега съм бил с 5 жени/момичета и ходя сериозно с едно момиче от известно време. Обаче все още не сме го правили. Проблема може би е в мен, защото ми се отдаваше възможност на 2-3 пъти, но аз не се възползвах.

Приятелките ми до сега са били все със малки срамни устни или поне не толкова големи колкото тези на новата ми приятелка! Не съм я е*ал, но ги пипах видях и така нататък може би това е причината да се откажа или по точно да отложа акта.

Приятелката ми е доста красива и ухажвана от много мъже, но е млада и всъщност е спала само с 1 (според нея) и се съмнявам дали не ме лъже, защото ако е спала с доста или по точно се е е*ала с доста вероятноста да са и увистнали толкова срамните устни според мен е по-голяма.

Не ми е удобно да я питам защо са и така и съм я питам доста пъти дали не е спала и с други, но хора наистина толкова големи срамни устни не бях виждал(освен по телевизията). Не са огромни не ме разбирайте погрешно, но са си големшки.
Та въпроса ми е това може ли да е от много е*ане или си е така просто?

Дори да ви кажа не ме възбуждат толкова тея джуки големи и дано да няма проблем като тръгнем да го правим смисъл с повдигането.

Коментари

51-100 от 210

56.   Добре де, само аз ли пък ги харесвам по-големите срамни устни? Като прочетох 'аномалия' пък направо се задавих :)
VB

57.   До 53, а при теб ясно се вижда, че освен големи срамни устни имаш и миниатюрни цици. Защо обиждаш мъжете , нормално е да харесват по-големи гърди, а не подобия на теб. Посрахте се от яд, жалки подобия на жени и се напъвате да ни убеждавате,че жена с големи цици и нежни срамни устни не ви превъзхождат стократно.

58.   57, не ти знам пола, но щом сие обидил, вероятно си цицоман, при това такъв, който лесно се засяга, без да разбере написаното дори.
Като "цицоман" определяме мъж, който за едните цици е готов да легне с жена, без да се вълнува много от останалите й качества. Ценителите на форми са отделно нещо.

И не ми казвай "подобие на жена" щото циците ми са достатъчно големи, но не дай си Боже да ме харесват само заради това! Само жени, които нямат на какво друго да разчитат си мислят, че циците ги правят жени!

С какво право обиждаш тези с малки, обаче? Отивате си с онази простачка вулгарна с малките устенца, вземи й увеличи бройката, та да сте доволни и двамата.

Ти сигурно имаш малка пишка, но това подобие на мъж ли те прави? Вероятно, защото по поведеение си дори жалко подобие. От типа, който избива комплекси, като обижда дамите.

Завист ли каза? Тези, дето си нямат нищо (освен чифт цици) си мислят, че хората им завиждат, за да оправдаят празното си съществуване, но от къде мозък, че да го разберат... Живейте си бе, такива като теб много, но все нещастници!

59.   До 57: Не знам дали си пускал/а други постове по темата, ама този направо е смешен. Твърде комплексарско изказване. Ако си мъж, признай първо циците ли гледаш. Защото ако е така, ще си живееш просто с едни цици без мозък, което явно ще ти импонира на интелекта. Ако си жена, още по-зле. Явно го докарваш само на цици, което си е трагедия. "жалките подобия на жени" едва ли се посират от яд като ти четат вулгарния пост, просто те съжаляват (ако са по-чувствителни) и се пръскат от смях.

60.   57, потърси в гугъл адреса на 4-ти километър. Ако ти помогнат, пиши пак. Дано този път да е нещо по-смислено. За ценностна система няма да ти говоря. Ти и понятие си нямаш от това.

61.   57, ако си мъж вероятността да си виждал гола жена е нулева, да не говорим за вероятността да си имал нещо общо с такава. Все пак, за да бъдем коректни ще допусна, че си имал подобно преживяване. В този случай или си я заплашил с оръжие или е била в състояние на пиянски делириум и не е носела отговорност за постъпките си. Ако все пак си жена, стигам до извода, че освен цици, друго нямаш. Чудя се обаче с какво се храниш и с какво трака на клавишите, за да сътвориш простотията, която си написала. Мъж 40 г.

62.   48 и 53 да си се вземат, да си злобеят и показват интимните части , защото немогат да си говорят прекалено прости са и двамата, та дано са доволни и

63.   48 и 57 да си се вземат, да си злобеят и показват интимните части , защото немогат да си говорят прекалено прости са и двамата, та дано са доволни

МОЛЯ 53 ДА МЕ ИЗВИНИ

64.   Xора това да не ви е някой форум та взехте да се обиждате и такак нататък. Щом момчето е писало тук значи иска съвет и помощ, а не някакви обиди по между си

65.   С риск да внеса смут в залата :)), искам да попитам защо правят изкуствените вагини с малки устни, след като големите били по-секси?

66.   До номер 65: Защото функцията на изкуствените вагини е да разсмиват хората, именно за това са с малки срамни устни ;)

68.   Mънички срамни устни и стегнат бюст.. много секс
да не говоря, че правя тягащи упражнения за дупи и вагинални мускили. вие не може да доставите удоволствие и на себе си и на партньора си.

69.   Номер 21,защо ли не се учудвам,че се гордееш със себе си...? Колкото по-малко възпитание и мозък има човек,толкова по-курвенски се държи.А също така и по-завишено самочувствие и се смята за страхотен,невероятен,неповторим,направо Бог.Знаеш ли,живуркай си с тези,които те харесват и никога,ама никога не се опитвай да говориш с ХОРА,защото мястото ти не е там.За теб са онези сексуални машини,които са винаги готови да задоволяват нагоните си с каквото им падне.Не се различаваш много от животните... Жал ми е за двете ти деца,какво ли възпитание са получили или получават от такава като теб?

70.   VB, не си само ти. Мнозинството харесват големи. В този сайт има поне две теми, които ще ти го докажат. А и из разни форуми също. Това е повече от нормално. Мъжете БЕЗ КОМПЛЕКСИ си падат по развити жени. Останалите се притесняват да не би клитора на жената да е по-голям от тяхното достойнство:)

68, "Тягащите" упражнения за "дупИ"няма да те направят по - малко проста! А вагиналните се наричат упражнения на Кегел, но ти пък от къде ще знаеш? Вземи попрочети малко, образовай се! Големите лабии предполагат много по - голяма чувственост, питай гинеколога си. А, и като ходиш, помоли го да ти помогне да си локализираш клитора, че и ти си от нези с липсващ такъв! Хахахахаахаа

72.   Лелее... тази дама с 50-те бройки... Госпожо, как не ви е срам ?! Добре, че сайтът е анонимен, че иначе незнам как бихте се показали навън. Вие нямате ли си друга работа, нямате ли си домакински задължения, деца нямате ли за гледане, та сте тръгнали да злобеете наляво и надясно, особено по такива теми, с такива изказвания.. Аз съм една добре сложена млада госпожица, която няма никакъв проблем с външността, но никога не бих целила да наптрапвам даденостите си в очите на хората. Не мога да повярвам, без думи ме оставихте.. Не мога да си представя да съм на мястото на дъщеря ви, аз ако чуя моята майка да използва толкова вулгарен и циничен речник и да се шляе с подобни коментари из темите, бих потънала вдън земя.. Милите ви дечица .... !!!

73.   Хахаха, госпожо елате да оправите и мен ! :D Не , сериозно направо ме оставихте със зяпнала уста . С риск да ме обвинят всички искам да кажа,че съм на 14 и съм със същата структура. И просто си ми е комплекс, породен от такава жена като " Великата бройкаджийка" . Случайно намерих темата и реших да се поровя, просто ми стана интересно докъде ще стигне простотата на комплексирени жени. Горките ви деца, ако аз някога чуя майка ми да употребява такива изрази, просто не знам. Наистина благодаря на всички хора, които опровергаха очакванията ми а бъда нарекана " изрод" . вече знам, че това е положителна черта от моето тяло .

- Айде с много здраве, Госпожо Бройкаджийке !

74.   В крайна сметка никой не си избира срамните устни, пениса или гърдите...това си е прирада, а не всеки може да си позволи пластична операция...хора измират че нямат пари за важни операции, вие сега за козметични операции се разправчйте...

А онази жена с 50-те бройки искам да питам какво ще прави когато и увиснат големите цици и започне да ги запасва там, при малките срамни устно....много си проста.Направо се възмущавам от такива като теб...И като стане дъщеря ти по-голяма, не че знам на колко е сега, ама може да си разменяте любовниците и даже тройки да правите ... ТИ СИ АДСКИ БЕЗСРАМНА, ЯВНО МЪЖЕТЕ,КОЙТО СА СЕ ПРЕЖАЛИЛИ ДА СПЯТ С ТЕБ НЕ СА ТЕ ЧУВАЛИ ДА ПРИКАЗВАШ.........ОТВРАТ

А на момчето искам да кажа , че няма значение колко са големи.....чувството е едно и също, ако имаш чувства действай преди да са ти я взели...В миналото се е твърдяло, че колкото по-големи са на жената срамните устни, толкова по-страстна е :) така че действаи да видим дали ще докажеш тази теза

75.   Здравейте, на 28 години съм и от 14 годишен правя редовно секс, под редовно разбирайте всеки ден, като средно по 1 нова мацка всяка седмица, което прави долу горе 700-800 жени до сега. Чукал съм и с малки устни и с големи устни, това е природна даденост, а не получено от многото секс. Чукал съм и 15 годишни с огромни устни, чукал съм и 40 годишни, за който знам, че ги е чукал сума ти народ, а е с мънички прибрани устнички. Секса не е критерий. На мен лично ми харесва да чукам жени с по-големи срамни устни.

76.   ВИЕ СТЕ ЛУДИ- ОБОЖАВАМ ЛЮБОВНИЦАТА СИ, КОЯТО ИМА УНИКАЛНИ СРАМНИ УСТНИ- ГОЛЕМИ СЪС РОЗОВ СОЧЕН КЛИТОР- МОГА ДА СВЪРША САМО ДО КАТО Я ГАЛЯ ПО ТЯХ. ОБИЧАМ ДЪЛГО ДА Я ЦЕЛУВАМ И ЛИЖА, ДО КАТО НЕ СЕ ИЗПРАЗНИ ПРЕД ОЧИТЕ МИ- КЛИТОРЪТ И СТАВА ГОЛЯМ И ТУПТЯЩ. ТЯ САМАТА ЧЕСТО РАЗТВАРЯ КРАКА ПРЕД МЕН И НЕЖНО СЕ ГАЛИ ОТДОЛУ. ПРАВИ МЕ САМ ДА СИ ГОВОРЯ. ОБИЧАМ ДА Я ГЛЕДАМ КАК СИ ИГРАЕ И СЕ ДРАЗНИ, КАК СЕ ГАЛИ. УНИКАЛНО Е!

77.   Ахахахахаха е направо паднах от смях:):):)
До "пистеля"......!
А бе ти нормален ли си бе???????
Аз съм мъж на 46 год.И съм спал с много жени,с кви ли не п.....и,ама за първи път 4ета такова не6то!!!
Абе проблема на тебе да не ти е ,4е си педераст които не се е осъзнал о6те????????

79.   Аз ли4но мн харесвам големите джуки както ги нари4аш и оби4ам да ги лижа много!Не се притеснявай нормално е дори да не е спала с много мъже!

80.   Eееей самочуствиее .. :Д каде си.. говоря за номер 26 .. :) но то се подразбира! препоръчвам ти да спиш с още 1000 .. може да се почустваш по добре .. аа и по добре млъкни ..защото сама се проваляш .. опа извинявайй не мога да ти стъпя и на малкия пръст :(:(:(:(:(:( аай бягай не си оцелила.. тоя сайт не е за тебе ... има порно сайтове .. :)

81.   И големите и малките имат свойте почитатели.Никой от вас ли не се замисли че, когато нарича разновидностите изродщина може да комплексира някои млади момичета толкова много , че да посегнат на себе си и да наранят тялото си! Има толкова случаи на самоосакатяване... Ако не ти харесва замълчи си и не спи с нея, но никога не си и помисляй да и кажеш, че те отвращава отдолу!Познавам момиче, което се самонарани и сега никой не може да и помогне да получи това, което загуби и така и никога не се почувства уверена в леглото!Да не говоря за боликите , които преживя!

82.   http://spodeli.net/1/story-5934.html

83.   Жена съм. Само едно искам да кажа /това са думи на мъж, който обожава сливката ми/ : "... и като се напълнят тия големи устни с кръв и набъбнат от възбуда, не мога да ви опиша как плътно обхващат пениса..." :)

84.   Хехе ... абе вие сте луди ей ... По това ли си избирате жените ? По срамните устни?Бахти малоумните хора, нямам думи! ... А тая курвата с 50 бройки кво се надува - може да не са и увиснали срамните устни ама циците и са увиснали хахахаха.А по въпроса - автора ти си хипер малоумно парче и не го заслужаваш това момиче.Знаеш ли колко мъже искат точно такива.Един приятел вика:ако са и супер малки устните ми е като детенце.

85.   Хей,..аз съм момиче на 14 години! От малка са ми се подигравали децата, че имам по-големи срамни устни. Въперки,че мисля да правя секс чак към 16-17, на мен ми е кофти, защото знам, че повечето момчета предпочитат с по-малки...И се чувствам ужасно като прочитам коментарите на мъжете тук..Не искам да ми се подиграват, но няма да си направя операция, защото съм такава!! И изрод да ме нарича,т на мен не ми пука. Ако си истинска жена, няма да ти дреме от коментари на загоряли момченца!!!

86.   83, аз съм на същото мнение... :) Прав си е човекът.. :)
85, спокойно.
момче на 23 съм

88.   Не е правилно различното да бъде наричано "аномалия" или "изродщина" или пък "гнусотия" ... ... аномалия са хората със голямо самочувствие без покритие .. изроди са майките, бройкаджийки... с 50те глупака.. и гнусни са думите, които използват .. и факта че имат деца...

според мен едно момче ако харесва момичето.. не заради срамните й устни.. а заради самата нея... за него не би имало значение големи ли са.. малки ли са.. и т.н.... истинските чувства не се пораждат от размера на срамните устни ;)

а към автора... ми замисли се..ти щом се интересуваш с колко е спала.. това ли е важно бе?! .. щом за теб точно това е толкова важно.. ми иди на магистралата и там ги питай с колко са спали... омг!!!

89.   Не знам как един мъж може да говори така за приятелката си ... Мислиш ли, че на нея и е много комфортно,знаейки че устните са и такива... Разбира се ,може и да ги харесва..Но в случай, че не е така.. ?Големината на устните не зависи от това с колко човека си спал..това си е просто даденост ... И не мисля,че ако я обичаш достатъчно ще ти пука от размера на устните и ! :)

90.   Тоя проблем не е отвчера. Повечко Големите лабии са даденост но и отражение на някои неща в живота. Дълги години това бе тема - табу, почти никой не смееше да каже че с годините лабиите увисват. Още от древността римските хирурзи са знаели как да корегират тези интимни части на жените-римския хируг Гален е правил корекция на лабиите и на влагалището. Проблемът е наше време е че все още има доста медици, които не желаят да признаят че всъщност на жените им много необходима такава хирургическа намеса. При това не само от естетически причинини, а от органически. Ще спестя досадните латинските названия и ще кажа че жените с обрязани лабии практически не боледуват от генитален херпес и други досадни венерически заболявания на малките лабии. Мит е че жените с големи лабии са по чувствителни там. Това е даденост от природата. Не е случайно че при древните инки само жените са обрязавани, но това е друга тема...

91.   Аз съм момиче на 18 год и също имам големи срамни устни. Отначало си мислех, че това е голям проблем, докато не посетих гениколог и тои ми обясни,че това е напълно нормално. Имам си приятел, с коъто редовно правим секс и до сега никога не ми е направил проблем за срамните ми устни. Когато човека до теб те обича няма да тръгне да ти гледа "косурите",а ако го направи значи не е бил за теб!

92.   аз съм моми4е на 22 и имам същият проблем,много е кофти,но какво да се прави такъв е живота.За съжаление не мога да повярвам 4е имам мъж,който предпо4ита големи пред малки.ако имам такъв нека пише да ни поуспокои нас надарените жени. :))

93.   аз харесвам големи но не прекалено..ако ги погледна ще мога да дам по точен отг. :))))

94.   М 24.
Има такива мъже разбира се ! Аз харесвам по-големи, възбуждат ме повече...

95.   според мен не е заради това,просто е от моми4ето..

96.   Мен ми е все едно с какви устни ще е жената. Първата ми жена бе с малки, а втората с големи. Ама сега съм много по доволен. Няма да навлизам в подробности.
М48

97.   Жена ми също има по-големи срамни усни, но какво от това. Пич твойта пишка колко е дълга, как би се почуствал ако тя ти каже че ти е малка! Това са глупости, не си напрягай акъла.

Големите есни имат едно предимство, когато жената ражда, не е неолходимо да се сцепва устната!

98.   Скоро гледах един сайт с еротични снимки на жени, но акцента беше върху вулвата. Хубави, качествени снимки, с много красиви, млади жени. Направи ми впечатление, че повече от половината бяха със средни или големи срамни устни. Когато видиш над 500 красиви жени с такава особеност, започваш да го приемаш нормално и дори действа възбуждащо.

Не гледай с предразсъдъци на това. Само ще загубиш.

99.   Аз така изтъвах една

100.   Моите са малки и тънки... По принцип големите не ми харесват изобщо, но за теб не би трябвало да има значение!

101.   Големите ми харесват за това защото като вляза ме обгръщат и усещането е доооста приятно..

102.   Колега незнам какъв е пробле да вярно попринцип има маже които не харесват малки има мъже кадето не харесват големи ама тоя номер №13 ме втрещи саблякал я тя направила водопад мацката и тои се драпнал да не би да се е притеснил че малкия ще изглежда още по малък пред ср. усни. Та на въпросът ти както повечето от колегите тук в форума аз сащо съм за големите срамни устни дето се вика то това е за ценители като лижеш има какво да лижеш и какво да смучеш то иначе можеш и да лижеш и стената в кащи то е същото като взвмв да го вкарваш си е жив купон просто незнам каквиса тези маже дето не харесват големките сочни срамни устни. Онзи пак№ 1първия анамалията пален смешник и палячо тои сигорно целия е една аномалия, та няма значение понеже явно още не си много голям и нямаш много опит е*би наред а като ти паднат големи срамни устни се наслаждавай ето вземи пример от мен вече съм на 30 и да ти кажа бая сам си походил за парви пат ми се паднаха големи срамни джуки и се ожених не ми завиждаите гадове хахахахаха аиде успех на всички и е*бете на ред докъто можете

103.   Хахаха,
Със сигурност причината не е това, което си мислиш.
Както при мъжете има различни размери и форми, така и при жените.

107.   Ииии N13 оново пишлеме да вземе да се скрие заедно с автора! Били сте с хубави момичета (уж) но не сте искали да спите с тях заради срамните устни? :D Добре е .. забавни сте! Като ви ги откраднат ще има да си блъскате главите,глупачета!:D Жалко че няма да съм някъде около вас да ви видя физиономиите! :D

Пък един вкара изтърканата реклика Жените са като консервената кутия.Един я отваря и вс я използват или нещо такова.Лафовете от нета и аз ги знам така че нека ти отвърна .. Мъжете са като паркета,един път ги поставяш на мястото си и после цял живот можеш да ги тъпчеш.. :D

108.   Към автора! Момче, зарежи го това момиче, тя не те заслужава, вземи си намери някоя смотана кифла, че да си подхождате. Такива като тебе дето казват- ще я пробвам и после ще я разкарам, с лопата да ги ринеш. Той боклука от далеч се надушва, а ти чак през монитора ми смърдиш. Жив и здрав да си все пак.

109.   еййййй радвай се жените с големи срамни усни са много по добри от тези с малките какво те отвръщава в това това е нормално просто половите органи са по развити при някои жени

110.   Има такива аномалии, който са по скоро пречинени от бърз разтеж. Аз самата ги имам и съм спала вече с момчета.. Мога да кажа, че се "появиха" още преди да загубя девствеността си. Така че те нямат нищо общо с броя мъже или каквото и да е друго.
Не е и място за притеснение

111.   111. Абе хора..за тези питащите нормално ли е или не...леле..вземете прочетете малко материали по биология и за човешкото тяло...какви срамни устни има и дали е нормално..преди да комплексирате някоя девойка било то с малки или големи...леле...това незнанието е бича на човечеството....

На автора ще кажа - ти си един пълен егоист и самовлюбен, не заслужаваш това момиче, дано тя го разбере и тя те " разкара" както ти искаш, преди да си я наранил...и да си намери някой, който ще я приема и обича, и задоволява такава каквато е..няма нищо по-върховно от това ( женена от 3 години)
Това е истинската любов да знаеш, че си приета от един мъж 100 %, единствена и желана...Пожелавам на всички момичета това независимо от размера..и с такива като автора въобще не си и губете времето и не си давайте бисерите на прасетата!

112.   Ехоо, отдавна не бях се сещала за този сайт. И, о, изненада. Е, аз съм госпожа Бройкаджийката, вече са 51. Сега отново да ви кажа, имам големи гърди, които преди три месеца повдигнах хирургически. Казва се МАСТОПЕКСИЯ операцията. Така че, циците не ми висят изобщо, колкото и да искат някои да ги увивам около малките си срамни устни. И така-джуклянки,на които ви пука от размера на джуките, оперирайте се, операцията е по-скоро козметична и пет пъти по евтина от моята. И за останалите боклуци, които пишат неподготвени, децата ми са прекрасно възпитани, аз съм чудесна майка, а вие-просто го духайте!!!

51-100 от 210