Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми иска да правим само анален секс
Приятеля ми иска да правим само анален секс, за мен това не е нормално. За вагинален рядко се сеща, това е странно според мен. Дайте съвет има ли му нещо това ме притеснява, объркана съм, не знам какво да мисля, дайте съвет!

Коментари

1.   Нормално или не, това не е най - големия проблем. Истиснкият такъв е, че на теб не ти харесва и не си доволна от случващото се. Според мен приятелят ти е егоист и не мисли за твоето удоволствие! Ти защо мълчиш и се примиряваш, само за да му угодиш? Говори с него, общуването е много важно!
Бори се за своето, не робувай на нечий фетиш! Все пак си жена, а дупе има всеки......(последното всеки да разбира както иска)
Чили

2.   Кажи му да спре с порното,което му е промило мозъка.Постави му условие - или вагинален или никакъв

3.   Момче съм и за мен аналния секс е тъпотия. Не изпитвам никакво удоволствие от това. Господ е дал, къде трябва- от там се правят деца.

4.   Няма мъж, който да не се е посирал и да не е искал да чука жена си в дупето - пословица на канадските дървари.

Сега по темата - щом не ти е приятно просто си изяснете сексуалните разбирания и не си усложнявайте живота. Ако твоят човек е анален маниак ще си намери освен теб и други и ще я втасате.

5.   А за оралния какво му е мнението?

6.   Да, Чили е много права. Независимо дали е нормално за другите или не, за теб самата не е добре.
Ралф

7.   А ти сигурна ли си, че не иска друг вид секс. Говори ли ли сте затова или просто съдиш по поведението му. Отколко време водите полов живот...Отговори си първо на тези въпроси.
Възможно е приятелят ти сега да е открил удоволствието на аналния секс и да бърза да му се наслади, особено ако показваш, че ти харесва. Говори с него директно и му постави притесненията си.
Ако те обича, ще те разбере...

8.   Неосъзнат педераст.. бягай надалеч

9.   От авторката:
Не че не ми харесва но постоянно там нестава според мен има му нещо,а орален да също
но набляга на анален и незнам какво да мисля по-въпроса

10.   Като жена, която харесва аналния секс (въпреки че с приятеля ми не го правим особено често) ще ти кажа че няма нищо срамно и гадно в това. Не знам от колко време сте заедно, но за да иска да правите само анален сигурно има причина:
или сте заедно отдавна и вече всичко му е доскучало, или... е сега може да не ти хареса, но не знам дали си чувала определението, което мъжете използват - "кофа"
което ще рече, че му е по-добре на по-тясно място, ако ме разбираш.

11.   От колко време е така? Ако е от една седмица - споко, ще му мине. Ако от години иска да те чука само в дупето имаш две възможности:

1. Стискате си ръцете и кой от къде е.

2. Научаваш се да се кефиш на аналния секс.

Казваш, че не е нормално, а приятно ли ти е? Защото всяко сексуално действие, което не е пряко свързано с продължението на рода е ненормално, ама пак може да е приятно. Не се опитвай да му поставяш ултиматуми или да го променяш - няма да стане, ако ти не му даваш отзад, друга ще му пусне. Забрави всякакви истории от рода "Той е егоист" или "Това не е нормално". Ако ти е приятно с този човек, все някак ще понесеш тази му странност (както вероятно той понася твоите), защото всеки си има някаква муха в главата.

Дядо Торбалан

12.   Багай от такъв човек. Този мъж не му пука за твоето удоволствие а гледа само собственея си кеф. Накарай го да си навре нещо в негови я задник и да види дали ще изпита някакво удоволствие. Май наистина е прекалил с порното........ Чупи го и си намери истински мъж.

13.   И на мен ако ми даваха щях да правя само анален секс, но не е нормално ти да си безгласна буква и да нямаш думата!

14.   Авторката
Не че не ми харесва напротив харесва ми и то доста но незнам има ли и други такива мъже интересно ми е мнението по въпроса и на мъжете и жените, на вас харесва ли ви и правите ли го?

15.   С приятеля ми имаме страхотен секс. Страхувам се, че постепенно започва да прави внимателни опити да ме насочи към анален секс. Адски ме е страх от това. Идва ми дори да се разделя с него. Да- СТРАХ е истинската дума. Твърдо не приемам аналния секс. Струва ми се унизителен.

16.   Мъж опитал удоволствието от анален секс, трудно щ се задоволи с орален или вагинален! Така че е нормално да иска да прави само анален секс. Но не е нормално , да не се съобразява с партньорката си. Една жена не винаги е в състояние да прави анален, или какъвто и да е друг секс.

17.   Към коментиращата под номер 15. Унижението не е в аналния секс, унижението е в главата ти! Ако имаш доверие на приятеля си, аналният секс няма да те унижи. Явно му нямаш
Жена

18.   Здравейти мили момичета............ казвам ви започне ли един мъж да иска да ви чука само отзад това значи че това ще е единствения начин по който ще иска да го прави. Не знам дали сте чели медицинска литература по този въпрос, след известно изврестно време аналните мускули се разхлабват и ще започнете да се насирате в гащите си и тогава никой няма да ви момогне връщане назад няма. Ако при мъжът има така наречената точка на удоволствието която би могла да се достигне при такъв акт то при жената липсва такава, ако бог е искал да се прави любов по този начин би създал жената като мъжът с един отвор..........Отговорете си сами дали си струва това и дали наистина ако мъжът до вас наистина ви обича и уважава би ви причинил това, след време да ходите с памперси. Удоволствие се постига по много начини, има най-различни техники и т.н. животът е един изимейте го така че след време да не си кажете струваше ли си това........ Аз се разведох с моят мъж поради неговото непрекъснато желание за този вид секс и моето не желание за такъв вид секс и си мисля, че постъпих правилно ......... след това при трябваше време да се съвзема и да видя че не всички мъже са педераси .......

19.   Съжалявам да го кажа, но и двете крайности са смешни. Какво означава Господ е създал жената еди как си. Това е въпрос на взаимно удоволствие.
Мъжът, който обича аналния секс не е педерас. Просто там също му е хубаво. Приятелят ми обича и двата вида секс. Не му отказвам, защото и на мен ми харесва. Защо говорите от името на всички жени, като изобщо не сте някаква представителна извадка за тях.
Пълно е с мъжемразки по света.

20.   Номер 18, това за памперсите е най-голямата дивотия по темата анален секс. Трябва да ти се изрежда един табун коне в гъза секи ден в продължение на година, за да стане такова нещо. Няма НАУЧНО доказателство за подобно нещо и ако ми дадеш линк към сериозен източник, твърдящ това обещавам да си посипя главата с пепел и по три пъти на ден да публикувам коментари срещу аналния секс.
Колкото до това за какво ти е дал господ гъза... той господ и ръцете не ти е дал да пишеш глупости, ама го правиш.
Дядо Торбалан

21.   Вие мъж ли сте или жена не разбрах...................

22.   Сериозно ли е верно тва за посирането след време бе хора ????

23.   @22
Толкова е вярно, колкото и:

Свиня роди хибрид между прасе и човек след содомия в родопско село

Извънземни са подменили президента на руската федерация

Ако след ставане стъпите първо с десния крак цял ден ще имате лош късмет

Дядо Торбалан

24.   На мъжте какво ви е мнението за аналния секс,харесва ли ви?

26.   Не бих желала да споря с Торбалан, но е по - силно от мен, с тази моя емоционалност... ( и това, при все че от малка ме плашат с Торбалан:)))

Съгласна съм с всичко казано от него, освен абзаца с егоизма - за мен всеки мъж, който не прави всичко по силите си, за да удовлетвори жената до себе си сексуално, е егоист (освен ако връзката е неангажираща и безперспективна). Може и да не му се получава много, но да не спира да опитва! С пълна сила отнасям казаното и за жените, защото са доста тези, които "вирват крачка" с поглед вперен в тавана и чакат мъжът да се поти. После се и оплакват, че не са разбрали що е то огазъм...

Нека зачетем факта, че вагиналният секс е най - естествения между мъж и жена. Тази "анална диета" не би понесла на дама, която отстоява своето и знае какво иска в леглото. Всичко друго е някакво угодничество и фалш, които аз лично не разбирам и с които не бих се примирила ( като примерно да симулираш оргазъм). Това си е мое мнение, разбира се...

Към автора - миличка, все по - убедена съм, че не си доволна. Всеки пост е оправдание - оправдаваш се най - вече пред себе си и все питаш дали е нормално случвашото се (елементарен анализ на написаното от теб самата, нищо лично). Ти сякаш искаш ние да те убедим, че така си си добре, но това зависи само от теб.

Според мен да се пренебрегваш е мечешка услуга, която си правиш. Ако така си решила си е твоя лична работа и не би следвало да се съмняваш в собствния си избор. А съмнение има, доста и то...

Обяснете ми, бе хора, как се живее без клиторен оргазъм, без член, стимулиращ G точката ( и то като си имаш мъж до себе си), какъв сексуален живот е това? Значи на него - дупе, та да му е сладко, а на теб какво - онаниране под юргана??? Това, ако не е егоизъм, не знам кое е!

Младичка си явно, но не ти е рано да разбереш, че избора, който правим през годините определя нашето бъдещо "Аз". Веднъж изпаднал в подчинение ( в каквато и да е форма), човек губи себе си и доста трудно се осъанава и намира. Винаги трябва да имаш мнение, а не да си мнителна.
Такъв съвет бих дала на приятел, ти решаваш до колко да се вслушаш в него.
Чили

27.   24-пусни отделна тема по въпроса.

28.   Браво номер 26 напълно съм съгласна с теб................ знаете ли на какъв случай попаднах преди много време още аналния секс беше нещо което правят само простутките срещу заплащане..................

Бях на геникологичен преглед на вратата се разминах с една жена много скромен вид нищо особенно........... когато се подготвях за прегледа зад паравана чух коментар от рода тя няма акъл как е възможно това пак да се случи................ по време на прегледа аз попитах какво се е случило с тази жена бях много млада доста неща не би бяха ясни............. тогава моята лекарка ми отговори с голямо възмущение от това че въпросната дама за трети път се заразява от едно бяло течение или възпаление което представлявало малки червейчета в влагалището хранили се разможавали се се........... аз изпаднах в паника какво е това как човек се заразява..........тя през смях ми отговори когато правиш анален секс и след това продължи да правиш вагинален секс се получава въпросното замърсяване и се появяват тези гадинки .............

Лечението на този вид замърсяване било много скъпо и болезнено за въпросната дама.........представете си 3 пъти..................мъж..........какво си мисли в този момент само за секс.................или...............това е отвратително......можете сами да си отговорите правя ли анален секс

29.   Понеже ме зачекна за егоизма, нека го разгледаме пообстойно и по-специално креватния егоизъм. Всеки е егоист в леглото, може съобръженията да са различни, но кой, каквото и да прави, го прави за да се гъделичка някъде. Дали ще е хамалин, който ръга на провала или някой издигнал в култ удоволствието на партньора (не се лъжете, прави го заради тщестлавието да каже - ебаси ебача съм, нямам равен, също познат, като форумен подлизурко, който обяснява, колко е важно за него удоволствието на жената, дамите въздишат по него, но разочарованието на живо е голямо) - всички са един дол дренки.
Колкото да това, че трябва да даваш, колкото можеш... тая работа мирише на "От всеки според възможностите", пък нали знаеш как завърши тази максима?

За мен перфектните сексуални отношения в една трайна връзка не могат да се вземат отделно от цялостното общуване (напр. голям паламарец, малка заплата; малка пишка, добро осигуряване; цици 120см обиколка - пълно дърво; смотла, като я погледнеш, ама дава навсякъде; съвсем условно, плюсовете и минусите могат да са на други места). Ако имаме безрезервно раздаване неминумо достигаме до положение, в което единия е дал много повече и тогава почва една, майко мила...

Чили: Тази "анална диета" не би понесла на дама, която отстоява своето и знае какво иска в леглото.

Д.Т.: А какво иска една дама в леглото? Едни - оргазъм, други - други неща.

Чили: Към автора - миличка, все по - убедена съм, че не си доволна. Всеки пост е оправдание - оправдаваш се най - вече пред себе си и все питаш дали е нормално случвашото се (елементарен анализ на написаното от теб самата, нищо лично). Ти сякаш искаш ние да те убедим, че така си си добре, но това зависи само от теб.

Д.Т.: Я, я скролни нагоре, мнение номер 14.

Чили: Нека зачетем факта, че вагиналният секс е най - естествения между мъж и жена.

Д.Т.: Готово, зачитаме го... ако говорим за зачеване, обаче. Ако става дума за скусален акт с цел удоволствие, ум ще ти зайде, какво различните хора намират за нормално.

Чили: Обяснете ми, бе хора, как се живее без клиторен оргазъм, без член, стимулиращ G точката ( и то като си имаш мъж до себе си), какъв сексуален живот е това? Значи на него - дупе, та да му е сладко, а на теб какво - онаниране под юргана??? Това, ако не е егоизъм, не знам кое е!

Д.Т.: Жена ми е в такъв период. От година и нещо предпочитанията и са - паламарката в дупето, пръсти на клитора и дай да видим бай Торбалане държи ли те кръста! Притесних се, че го прави, само защото знае, колко повече аналния секс ме кефи от вагиналния. Обаче такива оргазми не беше правила от години с всичките му белези, които няма как да се симулират.

В заключение: Всички сме различни индивиди с различна ценностна система, да намериш човек, който да ти пасва 100% е утопия.

Дядо Торбалан

P.S. Чили, няма да се плашиш, аз прибирам само непослушните момиченца :Р

30.   28-ти направо изби рибата!:)))Какви са тези анално-вагинални червеи, сигурно с две глави...
27-вагиналният секс е най - естествения между мъж и жена..
Да, ако ще правите бебе, но ако търсите истинско удоволствие има орален и анален секс!

31.   Дам, харесва ми диалога с Торбалан, някак поучителен и откровен...Именно заради тези ти качества, не може да не си прозрял, че момичето повече от явно има притеснения, че нещичко не е както трябва. Защо ще й е иначе да тъпче на едно място с все един и същ въпрос. Точно за това става дума - за това как някой прави неща, които смята за ненормални, само за да угоди на друг. ОК, от време на време различното е интересно, дори период да е, но пък да го превърнеш в рутина...

Щом действително толкова й харесва, какъв й е проблема, защо толкова упорито търси отговори. Нещата, които ми доставят удоволствие в леглото не са повод да се оплаквам и търся хорското мнение, просто действам си с мъжа и толкоз. Въобще дискусия в такъв случай не е нужна!
Ако ще е да се хвалим, вече е друга работа, но в случая и това не е. Е какво е?

Да, правилно си ме цитирал и не отстъпвам от казаното. Казала съм "жена, която знае какво иска...". Точно, а щом твоята иска анален секс - това е НЕЙНИЯТ избор. Знае си жената, отстоява и получава. Ей за това говорим. И не поства след това темички тук "Искам от мъжа си само анален секс" ... Тя доволна, Торбалан също (но да си пази кръста:), значи всичко е наред.

Бягам от излишни повторения, затова ще приключвам.
Само няпомням, че разглеждаме отделния случай. Иначе генерално - да, за повечето неща съм напълно съгласна с теб. Срещу действителноста няма какво да рипам:) Всеки е егоист, от там тръгна цялата работа. Това, че го каза ми е достатъчно - малка награда за "доброто момиченце":Р
Поздрави,
Чили

32.   Това което разказах е самата истина най-вероятно номер 30 е малко осведомен в тази област за съжаление някои мъжа които не спазват елементарна хигиена и имат ниска полова култура ги правят тези гафове.
Тогава аз също за първи път чух за такъв вид възпаление това е вид бяло течение погледнато през микроскоп се миждат малките гадинки. Твое право е да не вярваш, да се опитваш да ме изкараш лъжкиня просто не си прав. Прави си секса както ти харесва и остави останлите хора да изберат своето желание като от друга страна няма нищо лошо да знаят че такъв вид замърсяване съществува и когато правят този върховен анален секс по твоите думи да спазват елементарни хигиени навици........ когато е анален да е с презерватив

33.   Благодаря Чили, комуникацията с интелигентен човек е удововлсвие :). Позна, жена ми е точно от типа, който не се интересува какво другите смятат за пранилно. Свалям ти шапка, че и ти си такава.

Номер 32, права си, ама като в онзи виц - Не става дума за Киркор от Владивосток, а за Гарабед от Одеса и не е спечелил Волга от лотарията, а го е блъснала ЗАСка.

В червата ти, а и не само там, живят бактерии-симбиоти с общото название - Кандида Албиканс. Има много причини те да попаднат на места, където да причинят проблеми, дори смърт - бъбреците, белите дробове, мозъка (макар в наше време да са малко хората, които могат да се похвалят с подобен орган).

Сред причините са: прекалена употреба на
антибиотици, заболявания, механично пренасяне (от гъза в сливата, без забърсване - левашка работа), НО това никога няма да се случи при индивид с нормално функционираща имунна система. Т.е., ако всичко ти е наред и със самосвал да ти ги сипват, пак няма да се развият, така че не бързай да съдиш, че въпросната дама ги е хванала по определен начин. Познавам жени, които си го поемат отзад-отпред, като шевна машина и не прихващат вагинит. Във всеки случаи не бива при никакви обстоятелства да се вкарва пенис (или играчка) във влагалището без да е била добре измита със сапун, особено ако преди това е бил/а в ануса.

34.   А, бе хора, стига с тези легенди..Специално се консултирах с известен гинеколог, има ли опасност от заболяване при смяна на проникването от вагина в анус и обратно без презерватив.
НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВА ОПАСНОСТ. Вагиналния и аналния отвор са толкова близко, че ако дамата страда от някакво течение, ти ще си го хванеш и от вагината и от ануса.
Освен това препоръчвам анално-вагинален секс без презерватив само със любовница, която е спечелила доверието ти. А иначе:Който го е страх от мечки да не ходи в гората:)))

35.   Според мен спокоино го изясни с приятеля си. Кажи му го, ако не иска просто му кажи: Няма само с теб да се съобразявам!
Или вагинален или никакъв (ако е ти харесва)

от: бъгльото щракнат

36.   Много се изплаших от аналния секс, след като една позната наистина започна да има проблеми със задържането на изпражненията си.Може би да не се случва на всеки,но е факт.Така че е най-добре нормален полов акт-има специални пози да си стегнете вагината и на мъжът да му е хубаво.
И никакво смесване на вагинален и анален секс. От елементарна секс култура всеки знае, че в ануса има бактерии, които ако се пренесат във вагината създават големи инфекции.
Голяма глупост е, че някакъв гинеколог казал, че няма проблеми-това е пълна лъжа.

37.   Приятеля ти може да е обратен!

38.   Ами толкова е бил компетентен гинеколога ти! Разбира се, че е противопоказно "менкането на дупките". Хора, вие наистина нямате никаква сексуална култура. Прочетете малко по въпроса и то от медицински източници.

Това за памперсите и посирането в последствие е абсолютно вярно, но мислете за това отсега. Това е, разбира се, далече от задниците на мъжете ( не всички), затова не бихме се трогнали.
Има много начини за доставяне на удоволствие, но не го правете с цената на здравето си.
Мъж,42г.

39.   Не разбирам защо не се яви почти един свестен коментар, а всички бягат в крайности. Очевидно аналният секс не е типичното биологично средство за размножаване, но в същото време може да донесе много удоволствие, ако и двамата партньори го желаят...и на двамата партньори!

Очевидно аналният секс не е най-безопасният от гледна точка на инфекции, затова пък има кондоми и опция за спазване на елементарна култура, като това силната половинка да не реши, че внезапно му се иска вагинален. Абсолютно противопоказно. Така се въди кандида например. Възможно е тъй като няма естествено овлажняване при възбуда в ануса да се получат наранявания и сексуалният контакт да не е толкова приятен, ако не се използва достатъчно лубрикант, също болезнен. Ако жената не се довери на мъжа, аналните мускули се стягат, проникването е болезнено, и тези жени обикновено казват, че никога повече няма да опитат.

Когато говорим за изсипване на черва, памперси и посиране обаче вече се поувлякохте. Че то в такъв случай всеки един хомосексуалист щеше да се оплаква от подобни проблеми. Ако сексът е брутален, практикува се прекалено често и партньора не е внимателен бих се съгласила. При практикуване на анален фистинг също. Но да си доставяте отвреме на време анално удоволствие на никого не е попречило.

Що се отнася до партньора, който евентуално иска само анален секс, така и няма отговор от авторката, може би вече му е минало? Може просто това да е било първият път, когато е "огряло" и да не е можел да се насити. Не познавам много мъже, които не желаят подобно удоволствие, но не познавам и такива, които дълго се задържат там.

И факт последен - има много мъже, които със завързани очи и ръце няма да схванат разликата между вагината и ануса, освен ако жената не е с разширено след раждане влагалище. Но така или иначе анусът се разширява значително по време на акта. Така че цялата работа е въпрос на разпространен фетиш сред мъжете. Друг е въпросът, че има жени, на които също им харесва. В защита на жените, които не желаят анален секс, а половинките им настояват - готови ли сте вие,мъже, да ви бъде отнета аналната девственост по този начин? Ако жената до вас не го иска, не можете да настоявате за подобен тип компромис, тъй като това може да и се отрази добре и да се почувства използвана. Като цяло женската сексуалност е по-обвързана с емоции. Не че няма жени, които на драго сърце практикуват анален секс редовно.

Изобщо всичко е толкова индивидуално и пълно с гледни точки и аспекти, че изобщо не може да се обобщава и да се съди трябва ли или не...

40.   Ами то е едно човека ПОСТОЯННО да си иска, а съвсем друго е постоянно да ПОЛУЧАВА !
Чисто като физическо усещане, аналният секс е по приятен заради по-стегнатата мускулатура. Не случайно се е появил един лаф, че "хората за тясно пари давали"...
Обаче според мен най -глупавот нещо е да си развалите взаимното удоволствие , повтарям ВЗАИМНОТО, заради някакви си предразсъдаци дали било правилно или не ! По дяволите, хора, преди години според църквата единствената "правилна" поза е била мисионерската ( другото било дяволски работи) . Е, нима не е очевидно ?

41.   Много сте тъпи Българите,не разбирате нищо,хората отдавна са доказали кое е възможно и кое не.Абсолютно е възможно да се изпита оргазъм при анален секс от жена,и то най-вече без клиторна стимулация,зависи колко си разкрепостен и какво търсиш,как си настройваш съзнанието,то е като с храната като си втълпиш ,че месото е гадно трупове и не здравословно и край ,колкото и да те карат ще повръщаш,ако го ядеш.Тука надявам се говорим за любов все пак,говорим за хора минали пред олтара.Висша форма на егоизъм е да лишиш партнора си,за каквото и да те помоли,все пак сте осъдени да живеете заедно толкова години,без разнообразие няма семейство има компромиси.На повечето умрели българки проблема им е че въобще не им се прави секс,удоволствието при тях отдавна е заместено още в ранно формиращите се им тинейджъски мозъчета,как да го хванем паралията,да се нацапотим да поддържаме имидж за пред хората,а в къщи да се мотаме по пеньоар и ролки,аве има си салони за красота.Така в библията пише :,,Мъжа да бъде господар на жена си,тя е като нивата му да се грижи добре за нея и да влиза в нея,когато пожелае,жена ,която откаже на мъжа си е вгрях понеже го подтиква към прелюбодеяние.""-мисля достатъчно ясно е казано.

42.   Много добър форум. Научих много неща.

43.   90% са народни приказки, чул, не видял...4 години правих анално/ вагинален секс и ни червеи ни гущери хванах..Щом и жената се кефи няма лошо. За мъжа е ясно, толкова е хубаво и различно усещането, че винаги ще иска да го прави...

44.   Педераски историйки............ няма ли нормални мъже???????

45.   Абе хора, с това колко по-тясно било отзад ме карате да се смея. Ако жената е напълно отпусната, отзад се разширява, ако не повече, то поне колкото влагалището. А ако пък жената прави упражнения на Кегел, влагалището й просто няма да има равно по "стегнатост". Всичко си е толкова относително и с тези днешни фетиши за анален секс направо нямам думи.

При оргазъм контрахира една и съща група мускули (тези на входа на влагалището и ануса), независимо от вида секс и принципно е възможно да се изпита "анален" оргазъм, но е факт, че в ануса има много по-малко ерогенни точки и рецептори по принцип. За разлика от това, във влагалището има G-точка, чиято стимулация е равна по сила на стимулацията на простата при мъжете (защото всъщност се стимулира именно закърняла простата, която имат и жените). Също така има силно ерогенна зона високо във влагалището на входа при шийката на матката. Клиторът няма да го коментирам.

Истината е, че една жена може и да харесва аналния секс, защото модата си е мода и това пряко влияе на мозъчните й процеси, които също така контролират удоволствието й. Но няма нищо по-добро като усещане от вагиналния секс, особено ако партньорът знае какво прави. За разлика от нея, за мъжа, ако не е фетиш (пак контролируеми процеси в мозъка), аналният секс не е много по-различен от вагиналния, отново, стига партньорката да знае какво прави (за справа - препратка към упражненията на Кегел).

В крайна сметка, именно заради размножаването, природата е предвидила най-голямото удоволствие да се случва във вагината + клитор, който в стандартната поза на задна прашка директно се стимулира чрез потупване от тестисите на мъжа. Анусът всъщност е предвиден пак от природата като резервен вариант - когато няма женска наоколо, по-силните мъжки оправят по-слабите представителни на своя пол (затова и при мъжете има такава ерогенна зона в ануса), за да се предотвратят някои доста неприятни последствия за тестисите при продължителна липса на еякуация.

Това е в кратце. А, че аналният мускул може да бъде наранен и на даден етап да започне да изпуска, е факт (както е факт отпускането на влагалищния мускул и не само, защото постъпателното движение при анален секс е обратно на естественото за тази зона). Но са нужни десетки години редовно практикуване на този вид секс.

Досега аналното сношение не е била такава мода и затова няма оплаквания в тази насока сред по-възрастното население. Не се знае обаче след 20-30 години какво ще е положението сред днешната младеж, която се е отдала лудо на този моден спорт. В заключение, не отричам аналния секс като цяло, въпреки че не го практикувам, но на който му е фетиш, бих му препоръчала да не изпада в крайности да търси само такъв, а да се стеми към някакъв баланс.

Късмет и всичко добро.

46.   P.S. А и няма много жени и особено гейове мъже, които открито да си признаят, че се изпускат, още повече в следствие на какво, поне сред по-възрастното поколение, така че едва ли има реалистични статистики в това отношение, но чисто медицински най-много се износват и отпускат най-натоварваните мускули, особено когато това се прави не по предназначение, т.е. в случая с обратно-постъпателното движение, както вече беше отбелязано.

52.   Българката обича анален секс.