Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не се старае да ме задоволи
Здравейте. Аз съм момиче на 25 г. от 1 година и 2 месеца имам приятел, той е на 27 години. Водим редовен полов живот. Правим секс по 3-4 пъти на седмица (не живеем заедно) Та проблема е там, че за това време, в което сме заедно той никога не ме е докарвал до оргазъм. Дори не се старае да го направи. Предишния ми приятел винаги се стараеше да ме задоволи. А сегашния не го прави. Като характер е много добро момче. Много държи на мен, казва, че ме обича. Но аз се замислям как може да обичаш някого, когато не се стараеш да го задоволиш. Нали уж истинските мъже, винаги се стараят да задоволят партньорката си, иначе и те не се чувстват напълно задоволени. Сегашния ми приятел изобщо не се старае. Може да го направим и 2 или 3 пъти за една вечер. Но всичко е "вкарване-изкарване". Понякога ме лиже максимум 3 минути, но това не е достатъчно, за да ме задоволи. А когато свършим с половия акт и той вече е свършил, ако го помоля да ме погали отдолу с ръка, "да си поиграе" с мен, не иска, уж се бил изморил, спи му се.. Или ако се съгласи е за 2-3 минути. А на нас жените ни трябва повече внимание. Иначе не ме притиска за секс, в повечето случаи, аз съм инициаторката, но удоволствието е само за него.. Правим каквото правим, той свършва и си лягаме. И да не забравя да спомена той се обръща с гръб към мен и заспива. Винаги го моля да ме гушне. Но уж не можел да заспи на таза страна, ако съм искала аз да го гушна. Вече не знам, какво правя. Говорила съм с него по тази тема и пак нищо. А уж ме обича и не иска да ме изгуби. Но нали, когато обичаш някого се стараеш да го направиш щастлив, и изпитваш нужда да го прегръщаш. Кажете какво е вашето мнение, какво да правя? Моля модераторите да публикуват темата ми.

Коментари

1.   Или се примири, или говори отново по-настоятелно с него... или ако толкова ти пречи това си намери нов приятел.

2.   Попаднала си явно на такъв, който секса не му е силна страна в отношенията. Какво да те посъветвам. Не бива да оставаш така, щом си забелязала, че това се повтаря така с годините, зарежи го. Щом не иска и да се постарае, няма смисъл. Кой го знае дали не е някой гнуслив, срамежлив или просто неопитен. Струва ли си ти да даваш всичко от себе си, а той да действа като машина. Знаеш ли колко момчета чакат инициаторка като тебе, която си иска сама и знае какво прави.

3.   Описaлa си егоист!

4.   Мисля че нямате бъдеще заедно. По-добре го остави от сега и си намери някой който ще поставя твоето удоволствие пред неговото! :)

5.   Според мен те използва само за секс, не те обича, по-скоро го гнусиш ;)

8.   Какво ти говори не те интересува,действията казват всичко.Разкарай го-толкова е просто

11.   Като мъж ти казвам, че има 2 варианта - или приятеля ти е крайно неопитен и просто не знае как да те докара до оргазъм, или е егоист, които гледа да си вземе неговото и не му пука за твоето удоволствие. Ако е на лице първият вариант - можеш да пробваш да го обучиш. Помоли го да ти прави френска докато свършиш и чак тогава му дай да го вкара в теб. Ако не иска френска - може и с ръка. Ако пак не иска просто го попитай що за мъж оставя жена си незадоволена повече от година. Припомни му, че и ти имаш нужди и ако не си получиш оргазма при него ще го получиш другаде.....

Айде успех и пиши какво е станало :)

12.   Много ти съчувствам мила! При мен е още по-зле. Омъжената съм от няколко години и в началото мъжът ми се стараеше доста, пък и го правихме често... сега остави, че го правим веднъж на няколко месеца (!!! ), ами и той свърша за 5 минути и хич не му пука аз дали изобщо съм почувствала нещо! А сме женени само от 4 години и сме в началото на 30-те. Да кажеш, че сме на по 70, нормално, ама още сме млади и направо не знам какво да правя. Той щом още на 32 не ме желае, какво ще стане като станем възрастни не ми се мисли. Та в отчаянието си купих вибратор, да знаеш не помага много. Да, отпускаш напрежението, но след това се чувствам много самотно и често плача. Отвратителна работа! Кога ли ще си намеря любовник? Сигурно скоро...

13.   е аз пък като се раздавам за моята приятелка, тя за мен въобще не се раздава... така е, в някой връзки има разни сексуални използвачи и в случая не съм аз, в твоя случай също не си ти... аз я лижа отдолу максимално дълго време, галя я и се възбуждам повече отколкото тя ако ме докосва така, безкрайно нежен съм на моменти, секс толкова не харесвам и го правя по нейна инициатива и винаги правим нещата така както тя иска, това не ми харесва, но за да има разбирателство, а и от дъжд на вятър получавам това, което искам... не ми дава да я доминирам, тя иска да казва какво и как, тя иска да определя как да получавам своето, ами... общо взето съм прецакания в цялата тази ситуация, но уви... преживявам... свършвам я първо нея, понякога и само нея, тя уж иска да свърша, но когато ми прави орална го прави с най-голямото нежелание и набързо така да свърша, както и чикии, а аз старателно я лижа отдолу, старателно играя с пръстите си, за да й допринеса за повече време щастие и накрая да свърши, но уви... тя е егоист и аз се ядосвам, но това е... 90/10 сме

14.   Аз съм в положението на приятелят ти. Мен молят да обърна внимание, когато си легнем отказвам аз да ме гушка и му обръщам гръб - и не заради друго да кажем, че достатъчно глупости търпях. Та замисли се дали ти самата не му отбиваш желанието или дали вече не си го отбила и да стои при теб от съжаление?

15.   Аз не вярвам той да може да се промени. Това си е нещо заложено в човека, някои са по-страстни, други не. Човек може да се опита да бъде по-страстен и по-добър, но ако има някакви разлики, те ще са минимални. Както има чаровни и харизматични мъже, така има и такива, които притежават други силни качества. Същото е и с жените, някои са по-сексуални от други. А това да си ти винаги инициаторката в секса, не е приятно, знам, иска ти се да се почувстваш желана и секса да се случи спонтанно...
Така че аз на твое място бих преценила кое ми е най-важното в тази връзка и не бих търсила проблеми там където почти ги няма ( просто не е възможно всичко да е перфектно).

16.   Номер 10, искам да те питам а ти от къде знаеш какво е станало с бившия й?! Дали тя го е зарязала или той нея... Дори и тя да го е зарязала с твоето твърдение грам не мога да се съглася!
А колкото до авторката, щом сте разговаряли на тази тема и няма ефект не виждам ние как бихме могли да ти помогнем. Само едно мога да ти кажа, като може да спи само на едната страна, а на другата му е неудобно ми вземи мини от другата страна на леглото. Ако и тогава ти обърне гръб не знам!

17.   В София се напълни с африканци. Пробвай с някой от тях, няма да съжаляваш :). Застани някъде където има от тях и те сами ще те заговорят. Нелегални имигранти са, но пък какво толкова.

18.   Купи си вибратор и му кажи, че ако не започне той да те задоволява, ще го замени една играчка.

19.   Върви на жиголо, има опитни млади момчета, но трябва да си платиш, разбира се.

22.   №16, няма го номер 10, както и №9 в съседна тема...
Думите увисват във въздуха, благодарение на успешната модерация!

25.   Моят немалък опит говори за това, че мъжът или се ражда добър любовник или не. Всъщност, като "добър любовник", "добра любовница", обикновено определяме сексуалните си партньори, които са ни доставили най-голямо удоволствие. А това без желание от тяхна страна не става. Ти си попаднала на лош любовник. Той няма да се промени. Може с много уговорки и заплахи да го принудиш една-две седмици да се старае, но това бързо ще отмине и ще се върнете на квадратче А. Според мен въпросът, който трябва да си зададеш в тази ситуация, е: "До каква степен е важен сексът за мен и може ли той да бъде компенсиран от други аспекти на нашата връзка? " Може ли, например, това, че сте добри приятели, имате общи интереси и си допадате емоционално и интелектуално да е достатъчно за теб? Ако си отговориш с "да", приветствам те с добре дошла в клуба. Навремето аз взех такова решение и се омъжих за тогавашния си приятел, който 15 години по-късно не е променил сексуалните си навици, затова пък промени моите, а именно - свикнах да живея без секс. Ако си отговориш с "не" (което се надявам да направиш), сменяй партньора, докато е време.

27.   Е, да Номер 22, ама за сметка на това твоят коментар не е изтрит...