Споделена история от Секс и интимност

Вдигам го само при една!
Хора помагайте!!! Имах сериозна приятелка 3 години и много се бяхме влюбили но с течение на обстоятелствата се разделихме и до толкова бях свикнал с нея, че сега не се възбуждам от други вече 3ти месец след раздялата...
Не я искам вече искам друга и я имам но не можем да го правим защото не ми става... баси
А преди тази ми сериозна приятелка нямаш проблеми с вдигането. Дори сега само да ми се обади и да ми каже 2-3 думи и съм го вдигнал, но при други не става...

Знам, че всичко е на психическа основа, но не знам при кой да ида за помощ в тази България.

Коментари

1.   Айде сега пак България е виновна за всичко! Дори за това, че не можеш да го вдигнеш заради бившата си приятелка! Осъзнай се, бе момче!
Просто престани да мислиш за нея. Нали си си намерил ново гадже, не я ли харесваш поне малко? Мисли си за нея, не за бившата, която е вече минало и трябва да си остане в миналото. За психическата травма трябва време да заздравее, явно при теб все още не е минало достатъчно такова, но ако сам не си помогнеш, няма кой да ти помогне! Дори в "тази България"...

2.   И на мен ми се беше случило, намерих жена, която да ме обича и да ми помогне да го преодолея и... вече 12 години сме заедно :)

Дядо Торбалан

3.   Ами както ти каза '' Всичко е на психическа основа''. Има два варианта - или още да я обичаш но да не си го признаваш или новата ти приятелката изобщо да не те привлича сексуално, колкото и да не вярвяш. ''Не мога да го вдигна изобщо'' я ми кажи ако си седне на скута една русичка слабичка мацка и започне да ти се търка няма ли да го вдигнеш ? Ще го вдигнеш че чак в тавана ще го одариш. Един савет или си смени настоящата приятелка или престани да мислиш за това като проблем.Голяма работа 1-2 пъти така е станало и вече проблем - ДА НЕ ТЕ ЕБЕ !

4.   Ах, де и моят мъж да беше като теб. :)))

Майтапът настрана - ще срещнеш момиче, което ще ти го вдигне. Само не си втълпявай, че имаш проблем. Нормално е твоето, просто ти трябва време.
Не ти ли е любопитно какъв ще е секса с новата ти приятелка? Как ще стене от удоволствието, което ще й доставиш?... Как ще те докосва, как ще шари с езиче, как ще те изпива.. Боже, подмокрих се!!!.........

5.   Повече фантазия, самоконтрол и всичко, ще си дойде на мястото. Няколко гафа не са повод за притеснение. Всичко е психика . :)

6.   Благодаря ви хора. Вдъхвате ми надежда. Надявам се скоро всичко да стане и да си дойде на мястото ;)

8.   Затвори очи и си представи, че си със старото си гадже. Като се отпушиш веднъж, няма да имаш стигане :))) Късмет!

9.   Опитай с някоя по-грозна на която не държиш толкова.За чувствителни мъже трябва интилигентна жена.При орален секс не може да не ти стане.

10.   N9, от написаното ти се разбира, че интелигентните жени са грозни. Шегуваш ли се?

11.   Докато мислиш негативно очаквай проблеми, защото ще ги има. Всичко е до и в главата ти . Нямаш проблем повярвай.
Просто спри да мислиш за каквото и да било и всичко ще стане ;) .

12.   До номер 4 - ех , защо няма повече жени като теб , ох как ти се иска , ох хайде , че взе да ми става . А за нашето момче - хич да не ти пука , случва се на всички , номер 9 е много прав , започни по този начин с някоя по-грозничка , ама да е секси , нали ме разбираш ... Подай и го в устичката и се наслаждавай , пипай я по косата , ушите , раменете и циците и изобщо до което успееш да се докопаш , в зависимост от позата в която сте ... Ще видиш как ще се отвориш и ще я налягаш здраво , ще и боцкаш мокрото нежно цвете между крачетата като невидял ...

По - спокойно , ще се научиш ... Започва се бавно , най-добре да си прав , седнал, т. е. , поне малко да си свит и партньорката да ти се пада по-надолу . Не разкрачвай много краката си , така задържаш повече ерекция , става ти по-здрав и корав , става огромен и велик и се кефиш като цар , когато едва го поема от зор ...

13.   №10... от написаното ми си разбрала, че интелигентните жени са грозни...
Една по-грозна жена не може да си позволи да захвърли мъж, който не е успял от първия път да я задоволи.
Освен това грозните, компенсират липсата на красота с повече интелект, старание и тактичност при евентуален проблем на мъжа.
С други думи -Хубава жена за парад, грозна за креват!:)

14.   Хмм.. Не всички интелигентни жени сме грозни. Аз работя като модел от 2 години и го съчетавам много добре с ученето. Завършила съм езикова гимназия с отличие и в момента уча в Софийският Университет. А колкото до проблемът на автора, номер 3 е прав xD ;)

15.   Може би искаш да се представиш и затова да не се получава. А после пък си се притеснил от първия неуспех. Прдстави си, че няма да правиш секс, даже може и да го споделиш с приятелката си, че само ще се гушкате и целувате без секс. И така напрежението от това да се представиш ще отпадне, нито пък тя ще очаква. А и имаш ръце, език, .... използвай въображението си, докато "го събудиш". Можеш да я задоволяваш и по други начини поне временно. И по-весело, нищо ти няма!
Otvorko

19.   Аз имам подобен проблем, вече 3 месеца, преди близо 5 месеца скъсах с бившата после се събирах многократно и разделяхме с нея. Появи ми се от близо три месеца натрапчива мисъл, повтарям си името и след това го парирам с друго и това до безкрай. Разбрах че е спала с много хора и че явно ме мрази. Сега съм много зле, нищо не ми върви на 25 съм. Записах в университет в който някак не ми е мястото, след това се разделих с нея и напуснах работа. И сега освен всичко нямам и ерекция. Пробвам сега с една приятелка с която се познавам от 3 години. Но някак не ме възбужда много. Запознах се с две готини момичета изпуснах едната. Сега сигурно и другата, взимам лекарства тръгнах на психятър. Не знам какво ми става а бях бог в леглото, и си потдържах живота като хората. Писах по кой ли не форум, ходих по лечители, доктори, ляха ми коршум и какво ли не. И нищо не се оправя.

20.   Имам чувството, че и аз ако съм без сегашната ми приятелка няма да мога да го вдигна, просто се познаваме до краен предел и мога да си правя каквото си поискам, имах много трудни моменти с нея първите 2 месеца, дърпах се като магаре на мост от секс, защото харесвам крайности и не смеех да й ги показвам, като цяло може проблемът ти е да е сходен на моя. Аз обичам или грубостите и тотално да доминирам над партньорката ми (в случая трябва да е някаква еднодневка или моята приятелка, на която преди това да съм и свалил милион звезди и да съм бил безкрайно нежен, за да не й е гадно) или пък трябва да съм безкрайно нежен, но с ново момиче в живота ми към което нямам чувства нямам как да се случи.. и така 2 месеца и половина приятелката ми губеше търпение, че не можем да правим почти никакъв секс, но ако я бях хванал за косата и бях и показал нещата които ми харесват дали щях да я задържа. Първата ми стъпка бе да се влюбя в нея, да мисля само и единствено за нея, следващата стъпка бе да я галя, да съм нежен и тогава се възбуждах максимално, казвах й да носи прашки (аз от първия момент се възбуждам от всяка целувка с нея и всяко докосване, но стигнеше ли се до секс умирах), постепенно започнах да налагам и грубост и към днешен момент съм готов във всеки един момент за секс и съм винаги уверен и адски перверзен, груб или нежен, това е моят стил, направо я побърквам, ако беше изгубила търпение към мен в началото щеше да съжалява, аз щях да си получавам тук-таме някоя и друга свирка и нямаше никога да дам нежността си и любовта си така лесно, много трудно си я дадох с много мъка и от двете страни :) но си струваше, сега след 5 месеца връзка в които се виждаме всеки ден сме толкова възбудени, вече се обичаме и сексът ни е за да спреме да се караме, през другото време се караме и така, забавно ни е всяка минутка Хахах, в началото ме дразнеше приятелката ми с нахалството й за този секс, аз за секс не мисля, аз ако ми харесва как е облечена и тогава мисля за това как я галя, как си играя с нея, секс не

22.   Аз съм същия, правехме го навсякъде където ни падне. Като зайци, а сега не мога мисля си за нея непрекъснато. Много сме скарани, тя си има друг. Наранихме се много, даже май е с двама в момента. Вече надали ме обича, преди ме обичаше. Не знам дали ще се оправя, не помислих за последствията след раздялата. Или трябваше напълно да се разделя с нея, или да не се разделям едно от двете. Тя сега си е щастлива, срещам я случайно, и е секи път с тоя новия и приятел. Неразделни са, а аз съм с момиче дето се опитва да се възползва от положението ми. Докато бившата е имам чувството на върха на щастието си. Аз съм тотално разбит, почнах да пия една спортна добавка за повдигане на тестостерона, изпуснах много красиви момичета. И това продължава, не спирам да си представям колко ме мрази бившата. Осъзнах че съм изкал наистина да създам семейство с нея, че е била всичко за мен. Но вече е твърде късно. Мислех да се самоубия, за сега одържам да не го направя. Но провалите в живота ми не спират, откакто не съм с нея не спирам да се провалям във всяко едно отношение. Не знам ако това не спре просто до кога ще издържа за да не направя някоя глупост.

23.   Сложна ситуация, и аз съм от тези, които се възбуждат първо горе, а после долу и то съм толкова зарибен към приятелката ми, че чак е смешно, та аз се възбуждам само като я пипна за ръката, без да мисля за секс в конкретния момент, а сам не мога да се възбудя от себе си и с друга жена няма да е същото. Имам си някакви крайности относно секса (не че искам някоя непозната), но ако е с непозната частично мога да имам успех, ако е по-дива (но няма как такава да ми стане серозна приятелка, ако в началото ми го играе много палава), ако съм груб с подобен тип момиче мога да правя секс, но не кой знае колко дълго, тъй като ми писва и след това имам нужда от нежен секс, а не мога да правя такъв без чувства, така че общо взето пълна трагедия ще съм и аз, ако не съм с моята приятелка, с нея се познавам отлично и си правя нещата така както аз искам, разбирам те, не е лесно, особено докато не се влюбиш отново истински, а това не е лесна работа. Аз лично мога да се възбудя от това да ми прави фелацио всяка жена, но за секс не мога да се възбудя от друга освен приятелката ми, да съм нежен също не мога с друга, да я целувам, особено пък да пусна език на момиче, трябва да си е само моята приятелка, никоя друга

25.   А иначе тая дето съм сега с нея, не ме привлича много. И в началото когато се виждах само за секс с нея, бившата един път ми звъня малко преди да се видя с другата. Бившата искаше тогава да се съберем, а аз не исках (нямах и още тгава доверие, тъй като уш скъса с тоя дето се чука сега нямам на предвид приятеля и а любовника и). Беше ми напрегнато и за много други неща. Тогава с другата пробвах нещо, но бях много напрегнат. И тогава оная ми подвикна, аз не осъзнавах че това ще се загнезди в съзнанието ми. Но така стана, след това станаха другите неща събирах се и късах с бившата. Тя преспа с други, стана пълна *урва. И ми го върна тъпкано, сега спи с много мъже и момчета. С които и падне, а аз съм сасипан, ходя със неприятна личност. И всичко е под въпрос, цялаото ми бъдеще, изпуснах и две готини момичета. Притеснявам се как да запазя саммобладание на работа, как да се стегна и пак да кандидатсвам. Като това дали някога ще мога да бъда със жена, която желая е под въпрос. Мечтаех си като поотрасна още малко и за семейство, а сега всичко е в някакъв мрак, мислех да се самоубия. Защото не мога да живея така, и мисля да го направя ако не се оправя до няколко месеца някъде поне още два. Просто съм решил че няма да свърша по такъв жалък начин. Затова предпочитам да умра. Не искам да живея като някакъв жалък човек, аз бях толкова смел. Постигах целите си, имах момичета. Разполагах с пари може и да не са били много но разполагах. А сега съм на дъното, заради тази драма в живота ми. Затова предпочитам смъртта пред това да ме запомнят като пълен нещастник. А тя предполагам че ще бъде радостна като разбере че съм мъртав, с тоя нейния любовник ще празнуват над гроба ми но не ми пука майната им.

26.   Аз пък не мога да си обясня как свързвате вдигането с обичането. Аз не обичам никого (поне както го показват по сапунките), просто съм отговорен към жена си, към семейството си и толкоз. А го вдигам и с повод и без повод. Всъщност, притеснявам се от това, че физически ми проличава че го вдигам когато не трябва. Какво общо има тук обичането, изобщо не схващам. Е, не мисля, че съм най щастливият на планетата, но поне не лъжа себе си и другите. Не мога да се привързвам безумно, но още не съм умрял. Уважавам хората с които се познавам и те ме уважават и това ми стига. Дали е достатъчно, не зная. Просто не съм искал повече.

27.   Е то си е единвид влюбване. това. Ще ви мине. Пробвайте да си дадете логично обяснение защо вече сте разделени. Ама някое обяснение от рода на - тя винаги си е била такава най- ще свърши работа. Внимавайте да няма елементи на отчаяние, просто констатация - такъв е животът. Осъзнаете ли това - връзката ще бъде прекъсната и ще може да се появят след време нови хубави моменти в живота.
;)

28.   аз съм 23 към 26. Има значение. Аз на моята приятелка като легна до нея и усещам някаква топлина много силна, тръпка, а като й давам от себе си, целувки или галене и я виждам щастлива и направо долу ми къса гащите, без да мисля за секс и това аз да получавам някаква изгода от това, просто това са чувствата, а с някоя еднодневка не мога нито да й пускам езици долу, нито да бъда нежен и възбудата ми няма да е толкова качествена и силна, просто съм си такъв, това съм претенциозен относно външен вид, относно нещата, които аз харесвам да се случват по моя идея и като цяло, при мен е адски трудно, аз ще го вдигна все някак, ако е някоя красива мацка, но няма да получа същото качество и усещане както с моята приятелка, същата топлинка, просто не е същото.

29.   Абсолютно същия съм като 28 - едно към едно просто всеедно ме е писал... Има разлика в това да обичаш някого и да се възбуждаш истински и има разлика, да се възбудиш, щото си супер загорял за единия секс...
Явно ние с 28 сме еднакви в това отношение