Споделена история от Секс и интимност

Секс с косми
Старая се да съм гладка постоянно там отдолу, но много ми дращи кожата. Бихте ли отказали секс ако сте забравили да минете с бръснача отдолу тази сутрин и би ли ви смутил факта ако правите секс с наболи косми.

Въпросът ми е и към мъже и към жени. Ясно ми е че е въпрос на избор, но ако все сте гладки пред мъжа ви и изведнъж той си поиска, а в този момент не сте, какво ще направите?

Коментари

1.   здравей аз съм на 50г значи няма нищо смущаващо че си космата стига да си готина и страстна и много е*лива аз съм такъв и обичам всякакви не отказвам на никоя дама всеки си има някаква красота

2.   Мъжът ми ме е виждaл всякaк, обикновено съм епилирaнa, но естествено не 24 ч. в денонощието глaдкa кaто стъкло.
Изобщо не му е било проблем, по същият нaчин си ме...
Кaкво точно те притеснявa, вкaрaй го един път в бaнятa с теб, връчи му сaмобръснaчкaтa или кaквото тaм ползвaш и ти гaрaнтирaм, че освен че откaчи от удоволствие, ще ти минaт и всякaкви притеснения;)))

3.   еми аз бих се притеснила заради боцкането. затова мога да те посъветвам - прави си кола или ходи на козметик на кола. забравяш за боцкането и е горе-долу по веднъж месечно, тоест, не го мислиш всеки ден и си винаги готова така да се каже.

4.   Никога не съм се бръснала всеки ден... Обикновено го правя през 4-5 дни. Имам чувствителна кожа и по-честото обезкосмяване ми идва в повече. Никога никой не се е оплакал. А сегашният ми приятел обича като му боцкам и беше много разочарован, че реших да ходя на фотоепилация. :)
Ж27

5.   Не е задължително да си абсолютно гладко избръсната. Може да има малки косъмчета, но не да ти се показват от гащите разбира се :D
Мъж

6.   това да ти е "проблема"

8.   Няма никакв проблем.. повечето мъже и не обръщат внимание докато не станеш много космата. Аз все ходя на кола маска... и има перидо от поне седмица съм с наболи косми. не му и прави впечатление. Даже ми е казвал юе го анмира за секси, по добре от колкот да е голо

9.   На мен ми харесва да има косъмчета...
Влизал съм с приятелката си в банята и съм я оформял както тя иска или както аз искам...

11.   Мисля, че зависи от човека. Аз съм жена и ако мъжа има косми не ме притеснява. Аз ако имам също не ме притеснява, стига той да не е против и да му е неприятно. Имам познат, които сподели, че не обичал никакви косми, мразел жената да има отвръщавал го и той самия не си оставя и по него. Имах приятел на които му харесваше да имам малко даже ме караше да не ги махам.

12.   Все по често виждам жени с косми по ръцете по-дълги от моите. Не ми се иска да си представям какво е усещането да я погалиш по "нежната" ръка и да разрошиш космите им. Предполагам, че след време жените ще почнат и мустаци да пускат защото е по натурално и няма нищо лошо в това жена да има мустаци.

15.   Предпочитам космарлака да е постриган до около 1см, за да не боцка и дере. Ако е по-дълъг влиза на вътре и скубе

17.   Този въпрос го дъвчем в няколко други поста, а нета е пълен с такива дискусии! Аз съм мъж на 47 г. и харесвам естествено окосмени жени! Не само с естесвено окосмени пубис и перинеум, а и с окосмени подмишници. Видът на окосмените подмишници на жена ми, ми предизвикват ерекция за отрицателно време! така че въпрос на вкус, аз мразя ощавенте и епилираните жени - те ме отвръщават!